משמעות המספר 555

מאת: מלאני בקלר

מאנגלית: סמדר ברגמן

כאשר אתם רואים את המספר 555 – זהו סימן לשינויים גדולים הקרבים ובאים 

בכל פעם שאתם רואים רצף מספרים חוזרים, יש סיכוי טוב שהוא מכיל הדרכה מהמלאכים שלכם ומממלכת הרוח.

אבל אל תדאגו אם אינכם רואים עדיין רצפי מספרים כיוון שהמספרים הם פשוט רק אחד מהסימנים ומהאותות בהם משתמשים המלאכים כדי להעביר את ההדרכה שלהם ולהפגין את נוכחותם בחיינו.

הסיבה מדוע אני כותבת על מספרי מלאכים רבים כל כך באתר הזה, כגון 333, 444, 222, 1111 ו-1033 היא משום שהמלאכים מראים מספרים אלה לאנשים רבים. 

מדוע המלאכים מתקשרים באמצעות מספרים?

המספרים הם דרך פשוטה וישירה עבור המלאכים להעביר מסרים שלא מסוננים על ידי השכל של האגו.

באמצעות מודעות, על ידי התכווננות למשמעות של רטט המספרים, אתם יכולים ללמוד לפענח ולקבל הדרכה מהמספרים שאתם רואים.

לכן, כאשר אתם מבחינים ברצף מספרים באופן מסונכרן, או ממשיכים לראות את אותו מספר שוב ושוב, שימו לב למה שאתם חושבים באותו רגע או למה שמתרחש סביבכם והדבר יסייע לכם לפענח את המסר מעולם הרוח.

משמעות המספר 555

האם התעוררתם וראיתם 5:55 על השעון או הבחנתם בשעה זו בעת ערב? אולי קיבלתם עודף של 5.55 שקלים כמה פעמים, או התחלתם להבחין במספר 555 על גבי לוחות רישוי, כתובות, שעונים ברכב או כמספר הלייקים, ההערות או השיתופים בפייסבוק או בכל דרך אחרת. 

הנקודה כאן היא שאין זה משנה היכן אתם רואים אותם, אם אתם ממשיכים לראות את המספר 555, הרי שקיים כאן מסר עבורכם מעולם הרוח.

מהו המסר הזה?

לפני כמה שנים התחלתי לראות את המספר 555 בכל מקום. ולכן ישבתי והגיתי בו בעת המדיטציה, למדתי את הנומרולוגיה שלו וקראתי על מספרי מלאכים כדי ללמוד את המשמעות שלו. 

והמשמעות של 555, בראש ובראשונה, היא סימן ברור מהמלאכים ששינויים אדירים מתחוללים או קרבים ובאיםלגבי כל תחומי חייכם. 

אם אתם רואים שוב ושוב את המספר 555, קרוב לוודאי שאתם מתחילים להיות עדים לשינויים המתרחשים סביבכם, ויש סבירות גבוהה שעוד שינויים קרבים ובאים.

עכשיו, אם אתם ככל האנשים, הרעיון של כמות שינויים אדירה עלול להדאיג אתכם מעט. כבני אדם, באופן טבעי אנו מפחדים מהלאידוע, ושינויים גדולים הם בדיוק הדבר הזהדברים רבים לאידועים.

אבל אל תדאגו!

המספר 555 הוא סימן של שינויים חיוביים שיביאו אתכם לכדי היערכות גדולה יותר עם תכלית נשמתכם, ועם אהבה, חיוניות ושפע גדולים יותר. 

המלאכים מראים לכם מספר זה לא כדי להדאיג אתכם, כדי להפחיד אתכם בנוגע לשינויים הקרבים ובאים, אלא כדי לעזור לכם להפוך מודעים, כדי שתוכלו לשמור על חשיבה חיובית.

אם תשארו ממוקדים בכוונות שלכם, תשמרו על רטט גבוה, או אפילו תעלו את הרטט שלכם, הדבר יעזור לשינויים המתחוללים בחייכם להתרחש בדרכים החיוביות, המתגמלות והמספקות ביותר. 

האם המסר הזה מהדהד בכם? הוא בהחלט מהדהד ביובשבוע האחרון הזה, התחלתי שוב לראות 555 בכל מקום! והפעם, הרגשתי שיש כאן מסר נוסף, מעבר למסר האומר: ״שינויים גדולים מתרחשים״.

המשמעות העמוקה יותר של 555

ולכן, שוב ישבתי למדיטציה, וכן 555 מסמל אנרגיה של שינוי. אך לאחרונה הבנתי שיש לו גם משמעות חזקה של שחרור העבר. שחרור פחדים ישנים, דפוסים מן העבר ואת כל מה שלא משרת אתכם עוד. 

כיוון שכאשר אתם מוכנים לשחרר את העבר, אתם מפנים מקום לאפשרויות ולדפוסים קלילים יותר, חיוביים, מספקים ומשמחים יותר, שימלאו את ההתנסות שלכם. והמספר 555 עוסק גם בבחירות ובהחלטות בחייםכאלה שאתם מקבלים בעצמכם, שמשרתות את הנתיב והתכלית שלכםבמקום להחליט ״ליישר קו״ ולהתאים את עצמכם, או לקבל החלטות כיוון שאנשים אחרים חושבים שעליכם לבחור בדרך מסוימת. 

הרצף 555 גם מדבר על ביטוי האמת של האור האותנטי הזוהר שלכם כפרטים. ועל היותכם פתוחים, בעלי יכולת הסתגלות ומוכנים ללמוד שיעורים במסעכם דרך החיים. צעד אחד בכל פעם, ואתם נערכים במידה מלאה יותר עם האמת, החירות והרטט האותנטי של הנשמה הגבוהה ביותר שלכם.

לכן, בפעם הבאה שאתם רואים 555 – דעו שהמלאכים איתכם ושהם מדברים איתכם על שינויים, ושאלה הם שינויים גדולים העומדים להתחולל. אבל אתם אמורים לקחת בהם חלק פעיל. זוהי קריאה עבורכם לשנות את חייכם באופן חיובי ובדרך מרוממת ומעצימה. 

אין זו אזהרה שהקרקע עומדת להישמט מתחת לרגליכם. ולכן נצלו באופן המירבי את השינויים המהירים הללו. בקשו הדרכה, כיוון ברור ותמיכה. והמשיכו לנוע בנתיב שלכם, צעד אחד בכל פעם. משמעות הרצף 555 היא התרחשות שינויים בעזרת הדרכה אלוהית.

אם אתם רואים 555, ומבחינים בשינויים רבים בחייכם, אתם יכולים להיות בטוחים שהשינויים, גם אם הם נראים קשים או פתאומיים, מתרחשים על פי השראה אלוהית ובסופו של דבר יקרבו אתכם לכדי היערכות טובה יותר עם העצמי האותנטי שלכם ועם תכלית חייכם.

הרצף 555 מבקש מכם לשחרר את הדברים הישנים שפג תוקפם. אם תתנגדו לשינויים המתרחשים בחייכם, קרוב לוודאי שתגשימו מכשולים, אתגרים ותחושה של מאבק. על ידי הנכונות לשחרר את מה שהיה ואת העבר, ולהתמקד מחדש באפשרויות האינסופיות שלמולכם, אתם תביאו את עצמכם באופן טבעי לכדי היערכות אם השינויים החיוביים המתחוללים על פי השראה אלוהית.

הרצף 555 אינו הזמנה להשתתפות פסיבית במה שמתרחש בחייכם. הוא קריאה מהיקום לבחור בעצמכם ולקחת חלק פעיל וחיובי בשינויים ובברכות של חייכם. 

הישארו נוכחים ברגע ההווה והשתמשו בהצהרות חיוביות כדי להישאר חיוביים וממוקדים בהיערכות עם השינויים הטובים והנעלים ביותר האפשריים.

אתם מצויידים היטב להתמודד עם כל שינוי קרב ובא, ומקבלים תמיכה עצומה מהמדריכים שמעבר לצעיף. ביטחו בתהליך השינוי, בחרו לאמץ מצב חיובי של אהבה, והיו מוכנים לשחרר ולזרום כדי לאפשר לברכות ולשינויים האלוהיים להתממש בחייכם.

לתרומה ותמורה בפייבוקס – סרקו את הקוד

או לחצו על התמונה