555: הנומרולוגיה של ה-5 במאי, 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

שנת 2021 מסתכמת במספר 5 בנומרולוגיה, וביום החמישי של החודש החמישי, אנו מקבלים את הקוד 555.

המספרים נחשבו למקודשים מזה עידן ועידנים והם מעניקים לנו רמזים בנוגע ליצירה ולבריאה של היקום הזה.

אם תביטו בטבע תראו שתמיד יש תבנית; תמיד יש גאומטריה למבני הפרחים, העלים והצמחים. הדבר נכון גם בנוגע לגוף האנושי שלנו. קיימת מתמטיקה עדינה לצורה הכוללת ולמבנה הגוף שלנו שהיא באמת מדהימה.

ראיית דפוסים של מספרים שונים ועבודה עם הנומרולוגיה יכולות להיות דרך נהדרת להתחבר לאנרגיות של היקום, בייחוד כאשר יש לנו תאריך שמעניק לנו את רצף קוד כגון 555.

הנומרולוגיה של 555

בנומרולוגיה, המספר 5 מייצג חופש, שינוי והרפתקה.

משום שהנומרולוגיה עובדת עם מספרים מ-0 עד 9, המספר 5 מייצג גם את נקודת האמצע של המחזורזמן לקבל החלטות.

בשנה שמספרה 5, עלינו לסלול את הנתיב שלנו, לחפש הרפתקות, אבל גם להשתמש בחוכמת העבר כדי להחליט כיצד אנו רוצים שיתממש החלק השני של המחזור.

הגעה לנקודת האמצע של המחזור יכולה לגרום לאתנחתא ולתקופה של חשבון נפש בעודנו מתכוננים לנקודת המפנה העומדת להתרחש.

אף על פי שאנו עובדים עם חוכמת המספר 5 במשך כל שנת 2021, ביום 555 זה, אנו מקבלים כמות משולשת של האנרגיה שלו, דבר שהופך אותו ליום שבו ניתן לכבד שינויים כלשהם, לחפש התנסויות חדשות ולהיות נחושים בנוגע להחלטות שלנו בעודנו מתקדמים.

אתם יכולים גם להיזכר היכן הייתם כאשר המחזור הזה התחיל, והוא התחיל בשנת 2017 –  שנה של מספר 1 בנומרולוגיה. עם אילו שיעורים, מתנות, טראומות ומאבקים עבדתם ועיבדתם מאז אותה שנה? כיצד צמחתם, וכיצד הצמיחה הזאת הובילה אתכם למקום שבו אתם נמצאים היום?

המחזור הזה שעמו אנו עובדים יסתיים בשנת 2025, שתהיה שנה של מספר 9 בנומרולוגיה, המייצג סיומים ואת נקודת ההשלמה. באותו זמן, כקולקטיב, נסיים ונסכם את השיעורים והמתנות, ונתכונן לתחילתו של מחזור חדש.

המספר 5 משוייך גם לפנטגרם, כוכב בעל 5 חודים המייצג את חמשת האלמנטיםאדמה, אוויר, אש, מים ואתר.

תרבויות עתיקות ודתות רבות משתמשות בפנטגרם, אך באופן שכיח נאמר שהוא מייצג את הבריאה כולה.

המספר 5 נחשב למספר יצירתי מאוד, ולכן ביום זה של 555, הקדישו זמן והתחברו לאנרגיות היצירתיות הפנימיות. עסקו בפרוייקט יצירתי או השתמשו באנרגיות היצירתיות לטובת עבודת הגשמה.

מספר מלאכים 555

הרצף 555 אינו רק משמעותי בנומרולוגיה, הוא נחשב גם למספר מלאכים.

מספרי מלאכים הם אותות הנשלחים מהמלאכים, המדריכים הרוחניים והעצמי הנעלה שלנו. אלה הם סימנים שנשלחים לעתים קרובות כאשר אנו חווים תקופה של שינוי, כאשר אנו מתעוררים לרמות תודעה חדשות, או כדי לעורר דברמה הקשור לחוזה הנשמה שלנו.

גם אהובינו שנפטרו יכולים לשלוח לנו מספרי מלאכים כאמצעי תקשורת.

תכופות הסיבה מדוע אתם רואים צירופי מספרים היא ייחודית לכם. אתם עשויים אפילו לגלות שאירועים משמעותיים בחייכם מלווים על ידי אותו צירוף מספרים.

הצירוף 555 הוא מספר מלאכים, נאמר שהוא מייצג זמן של שינוי בחייכם. אם אתם רואים מספר מלאכים באופן קבוע, זהו סימן חיובי האומר שאתם מקבלים הדרכה ותמיכה לגבי שינויים שאתם מחוללים. הוא יכול גם לבשר על בואם של שינויים, ושעליכם לבטוח באירועים שעומדים להתרחש.

שינוי עלול לעתים להיות מפחיד, אבל ראיית 555 יכולה להיות סוג של הבטחה שהשינויים הכרחיים ושבסופו של דבר יובילו למקום טוב יותר וחיובי יותר.

המספר 555 כמספר מלאכים מייצג גם יצירתיות ואת היכולת להתחבר לכוחות ההגשמה היצירתיים שלכם.

אף על פי שאיננו שולטים בכל מה שמתרחש בחיינו, אנו יכולים להשתמש בעוצמת המחשבות, המילים והפעולות שלנו כדי להגשים ולברוא חיים שיש בהם סיפוק וגמול.

אם אתם רוצים לתרגל את כוחות הבריאה שלכם, השתמשו באנרגיות של 555 כדי להביע כוונות, לבצע עבודה יצירתית, לקדם שינויים, בין אם ברמה המנטלית או הפיזית.

המספר 555 ועבודה עם מספר השנה האישי שלכם

יום זה שמספרו 555 הוא יום מיוחד בנומרולוגיה, אולם אתם יכולים גם להתחבר למספר השנה האישי שלכם, שהו מספר ייחודי המבוסס על תאריך הלידה שלכם ושמשמש כמדריך לשנת 2021.

אתם יכולים למצוא את מספר השנה האישי שלכם על פי ההוראות הללו. ברגע שאתם יודעים מהו מספר השנה האישי שלכם, אתם יכולים למזג משמעות זו עם מה שקראתם כאן על המספר 5 ולראות כיצד האנרגיה הזאת עשויה להדריך אתכם באופן אישי.

גלו את מספר השנה האישי שלכם לשנת 2021:

חברו את תאריך הלידה שלכם, חודש הלידה שלכם ואת המספר 5.

צמצמו אותו על ידי חיבור המספרים עד אשר תגיעו לספרה בודדת בין 1 ל-9.

דוגמה:

29+12+5

(יום הלידה + חודש הלידה + $)

= 46

צמצמו לספרה אחת על ידי חיבור הספרות (ייתכן ויהיה עליכם לעשות זאת יותר מפעם אחת):

4+6=10=1

לתרומה ותמורה בפייבוקס – סרקו את הקוד

או לחצו על התמונה