אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל שור 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

עונת מזל שור מביאה כמה תזוזות פלנטריות משמעותיות, ירחעל מלא, פותחת שער לפליאדות ומכינה אותנו לעונת הליקויים!

אם הרגשתם ששנת 2021 חולפת במהירות, אולי אתם עובדים בהרמוניה עם הפלנטות, יותר מכפי שאתם יודעים.

בחודשים האחרונים, הייתה לנו אנרגיה יוקדת ומהירה שתמכה בחלומות ובמטרות שלנו. דברים שנועדו לנוע במהירות וייתכן שהחיים דוחפים אתכם לכיוון חדש.

כאשר תגיע עונת מזל שור, האנרגיה הזאת תתחיל להאט. תהיה לנו הזדמנות לעצור, לנשום ולחשוב. ייתכן ויהיה עלינו גם לבצע ניקוי מסוים, בעודנו נכנסים להבנה עמוקה יותר בנוגע לדברים שלא דרושים לנו עוד במסענו.

כיוון שאנו מתקרבים לעונת הליקויים, עונת מזל שור היא זמן טוב להירגע, להתפנק ואפילו לתכנן הרפתקה קטנה במקום כלשהו. נסו לא למלא יתר על המידה את סדר היום שלכם בשבועות הקרובים, וראו אם אתם יכולים לייצר שגרה מסוימת או להכניס קצת מהאנרגיה המקרקעת והמועילה הזאת אל תוך חייכם.

בואו נבחן לעומק את מה שצפוי לנו וכיצד נוכל לנווט בנופי עונה מדהימה זו.

עונת מזל שור 2021

ה-19-20 באפרילהשמש נכנסת למזל שור

השמש נכנסת למזל שור ב-19-20 באפריל (בהתחשב באזור הזמן שלכם). אנו יוצאים מהאנרגיה היוקדת של מזל טלה ונכנסים לאנרגיה יציבה, מקורקעת וארצית יותר. השתמשו ברטטים המקרקעים של מזל שור כדי לכונן שגרה, למצק את התוכניות שלכם ולפנות זמן לרווחה אישית.

ה-22 באפריליום כדור הארץ

באסטרולוגיה אנו מקדישים זמן רב להתבוננות בפלנטות אחרות ושכחנו שכדור הארץ ראוי ליום משלו! יום כדור הארץ מעניק כבוד לפלנטת הבית שלנו, ומושלם שהוא מגיע בעונת מזל שור, כיוון שמזל שור מושל לא רק בנגה אלא גם בפלנטת כדור הארץ.

ה-22 באפרילנגה בצמידות לאורנוס

אורנוס הוא הפלנטה שאליה יש לשים לב לאורך כל עונת מזל שור. הסיבה היא שהוא ישהה כעת במזל שור עד 2026. אתם יכולים לקרוא על אורנוס במזל שור כאן (קישור למאמר באנגלית) ואילו אנרגיות הוא יביא בשנים הבאות. נגה שנמצאת בצמידות לאורנוס יכולה להדגיש את מערכות היחסים שלנו, להפעיל את צ׳אקרת הלב ולגרום לנו לחשוב על הבריאות והכספים שלנו. אם אתם רוצים לרענן את החשיבה שלכם ולעשות משהו אמיץ ושונה, אתם עשויים לזכות בקצת השראה בזמן הזה.

ה-23 באפרילמרקורי בצמידות לאורנוס

זוהי כמות כפולה של אנרגיית אורנוס בתוך ימים בודדים. אורנוס ומרקורי יכולים להדגיש את הביטוי העצמי שלנו ואת הצורך בתקשורת. ביומיים הללו, קרוב לוודאי שנרגיש באנרגיות המשתנות והמוזרות לעיתים שאורנוס יכול להביא. אורנוס הוא גם ״המעיר״, ולכן אנו עשויים לחוות כמה רגעי ״אההה״ בעת הזאת גם כן.

ה-26-27 באפרילירחעל מלא במזל עקרב

זהו ירחהעל המלא הראשון בשנה והוא מתרחש במזל עקרב. זהו ירח מלא חזק ועוצמתי שיפעל כמגבר. הוא ימשוך את תשומת הלב שלנו לכל הדברים שדחינו ולכל הדברים שהיקום רוצה שנתמקד בהם. הוא יכול אפילו לחשוף סודות או לגלות מידע נסתר. יש אנרגיה מנקה חזקה שמשוייכת לירח מלא זה גם כן, בייחוד ברמה האנרגטית/נפשית. הירח המלא הבא שנחווה יהיה ליקוי ירח דם, שהוא אחד מהאירועים האסטרולוגים המשמעותיים בשנת 2021.

ה-27 באפרילנסיגת פלוטו

זו הנסיגה הראשונה מזה זמן מה. התקופה שבה לא היו לנו פלנטות בנסיגה מסתיימת עכשיו, כאשר פלוטו נכנס לנסיגה השנתית שלו. נסיגת פלוטו היא אנרגיה מעודנת, אבל אנו עשויים למצוא את עצמנו בוחנים אירועים מאוקטובר אשתקד, וחושבים כיצד ההחלטות הללו השפיעו על מסע הצמיחה והמטמורפוזה שלנו עד כה.

ה-30 באפרילהשמש בצמידות לאורנוס

אורנוס הוא פלנטה שיש לעקוב אחריה במשך כל העונה הזאת וזה המקום שבו אנו עשויים להיות עדים לאנרגיה שלו במלוא הדרה. כאשר השמש נערכת עם אורנוס, יש הזדמנויות להתעוררות ולגילויים מאירי עיניים. אך משום שאורנוס יכול להפתיע לעתים, אנו יכולים להרגיש גם מפוזרים או ניצבים לנוכח כמה שינויים פתאומיים. האנרגיה של אורנוס, בייחוד במזל שור, יכולה גם להיות טריגר פוטנציאלי לאסונות טבע ולבעיות הקשורות לחקלאות. חלק מהמסר של אורנוס במזל שור הוא ללמוד לשמור על הפלנטה שלנו ולהפנות את תשומת הלב לדברים שאנו עושים שאינם בני קיימא עוד.

ה-5 במאייום 555

הגענו ליום החמישי, בחודש החמישי בשנה שמספרה חמש! המספר 555 הוא מספר נומרולוגי עוצמתי ומספר מלאכים שמייצג יצירתיות ואת מציאת השמחה שלכם, אבל הוא גם סימן לכך שדברים משתנים ושאתם מתכוננים לעלות לרמה הבאה. השתמשו באנרגיות של יום זה כדי להעצים את האנרגיות היצירתיות שלכם ולקדם בברכה השראות חדשות או שינויים שיגיעו.

ה-11 במאימולד ירח במזל שור

מולד הירח במזל שור מביא כמה אנרגיות עוצמתיות ומכין אותנו לעונת הליקויים. האנרגיה של מולד הירח הזה היא זמן טוב לעצור ולדאוג לרווחה הפנימית שלנו. כיוון שירח לילית שחור פעיל מאוד בעת מולד הירח הזה, הוא יכול גם להעלות אל פני השטח נושאים הקשורים לשוויון בין המגדרים.

ה-13 במאיצדק נכנס למזל דגים (ה-28 ביולי)

זהו האירוע העיקרי בעונת מזל שור. צדק, הפלנטה הגדולה ביותר במערכת השמש שלנו, נפרדת לשלום ממזל דלי לתקופת זמן קצרה בעודה נכנסת למזל דגים. צדק במזל דגים מביא אנרגיה רעננה עמה ניתן לעבוד והיא עשוייה להפעיל ולהעצים את האינטואיציה ואת הדימיון שלנו. צדק במזל דגים ידוע כמי שמושך את תשומת הלב שלנו למיסטי ולקסום. ברמה האישית, אנו עשויים למצוא את עצמנו מבקרים מחדש שיעורים ומתנות שהוגשו לנו לפני 12 שנים או מעלים אותם לרמה חדשה. צדק יבקר במזל דגים עד ה-28 ביולי בלבד, ולכן האנרגיה הזאת לא תשהה כאן זמן רב, אבל צדק יחזור למזל דגים בסוף השנה וישהה בו למשך רוב שנת 2022.

ה-17-22 במאיפורטל הפליאדות

הפליאדות הן קבוצה קסומה של שבעה כוכבים, לה סגדו תרבויות עתיקות רבות ברחבי העולם. בזמן הזה של השנה, השמש נערכת עם הפליאדות ומאפשרת לנו לקבל ולהוריד מסרים מאותם כוכבים בקלות רבה יותר. על פי אמונה עתיקת יומין, הפליאדות נחשבות לביתו של גזע חוצני מתקדם ורבים על כדור הארץ מרגישים מחוברים לפליאדות.

ה-20 במאיהשמש נכנסת למזל תאומים

עונת מזל שור מסתיימת כאשר השמש נכנסת למזל האוויר תאומים.