תחזית אסטרולוגית אינטואיטיבית לשנת 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

שנה חדשה ממשמשת ובאה והיא מלאה בהזדמנויות ואנרגיות רעננות. אף על פי ששנת 2021 כן כוללת כמה נושאים דומים לאלה של שנת 2020, בייחוד במחצית הראשונה של השנה, האנרגיה שלה היא גם יצירתית מאוד ומעניקה לנו את ההשראה לעשות את הטוב ביותר מהמקום שבו אנו מוצאים את עצמנו.

שנת 2020 הביאה שינויים רבים מאוד, ושנת 2021 תביא המצאות ואת היכולת להרחיב את התודעה שלנו ואת הדרכים שבהן אנו בוחרים לחיות את חיינו. שנת 2021 קוראת לנו להיות חסכוניים, יצירתיים מאוד ולחשוב מחוץ לקופסה.

בואו נבחן את האנרגיות הקוסמיות וההיערכויות העיקריות שיתרחשו בשנת 2021 ולמה אנו יכולים לצפות:

נומרולוגיה

שנת 2021 מסתכמת במספר חמש בנומרולוגיה. שנה המיוצגת על ידי המספר חמש מאופיינת ביצירתיות, בהרפתקה ובחופש. המספר חמש מייצג את כל האלמנטיםאדמה, אוויר, רוח (wind), אש, מים ורוח (spirit) – ומאפשר לנו לעבוד איתם בהרמוניה ובאחדות.

המספר חמש גם משיוך לרחם או לעוצמה הנשית. זוהי שנה פורייה שמאפשרת לנו לזרוע זרעים ולראותם גדלים. בכל מרחב שהתפנה עבורכם, אתם תצמיחו חיים חדשים

עידן הדלי

אין ספק שנהיה עדים לכמה נושאים רביעוצמה הקשורים לעידן הדלי לאורך כל שנת 2021. הסיבה לכך היא בעיקר הצמידות בין צדק לשבתאי שהתרחשה ב-21 בדצמבר, 2020, במזל דלי. צמידות זו תעצב רבים מהנושאים שלהם נהיה עדים בשנת 2021.

בפברואר, אנו חווים גם התקבצות של ארבע פלנטות במזל דלי, תצורה הידועה בשם ״סטליום״.

האנרגיה של מזל דלי עוסקת כולה בטכנולוגיה, בהמצאה ובקהילה. ברמות עמוקות יותר, היא עוסקת גם בחיבור למרפא הפנימי שקיים בתוך כל אדם.

ברמה הגלובלית, אנרגיה חזקה זו של מזל דלי יכולה לברוא רעיון של עבודה יחד והתאחדות לטובת הכלל. אף על פי שקיימת תחושת אחדות זו, עלינו להיזהר פן נאבד את הניצוץ האינדיבידואלי שלנו או נלכד במנטליות של ״חשיבה קבוצתית״. עלינו לאזן רעיון זה של התמקדות בצרכי הכלל והקבוצה, מבלי להקריב יתר על המידה את צרכי הפרט.

מאדים בזווית ריבועית לשבתאי

אם אתם זוכרים, בשנת 2020 היו לנו שתי היערכויות של זווית ריבועית בין מאדים לשבתאי שהתרחשו בחודשים אוגוסט וספטמבר. היערכויות אלה היו נפיצות ותרמו לאיהשקט לו היינו עדים באותה תקופה ברחבי העולם. היערכות זו המתרחשת ב-13 בינואר, 2021, אינה כה עוצמתית כמו מה שחווינו בשנת 2020, אבל היא עשויה לציין התממשות של כמה נושאים דומים. קיים גם פוטנציאל לקבל סגירות מעגל לגבי אנרגיות נפיצות כלשהן שהתלהטו ברמה האישית עבורכם מאוגוסטספטמבר 2020.

מרקורי נסוג במזלות אוויר

בשנים האחרונות, רוב הנסיגות של מרקורי חלו במזלות מים. אולם בשנת 2021, הדבר משתנה ורוב נסיגות מרקורי יתרחשו במזלות אוויר

מזלות האוויר כוללים את מזלות דלי, תאומים ומאזניים והם מושלים בשכל שלנו, בתהליכי המחשבה ובאופן שבו אנו בוחרים לחשוב על הדברים.

מרקורי שנסוג במזלות אוויר מעודד אותנו להרחיב את ממדי השכל שלנו ולמצוא דרכי חשיבה חדשות. השכל שלנו צריך להתרחב, דפוסי החשיבה הרגילים והקבועים שלנו צריכים להשתנות, ונסיגת מרקורי בשנת 2021 תעניק לנו הדרכה בנושא זה.

הנה תאריכי הנסיגה של מרקורי בשנת 2021:

ה-30 בינוארה-20 בפברואר.

ה-29 במאיה-22 ביוני.

ה-26 בספטמברה-18 באוקטובר.

שבתאי בזווית ריבועית לאורנוס

זהו המאפיין העיקרי לשנת 2021! בכל פעם שאורנוס מעורב, האנרגיה תמיד מוסיפה רובד של משהו בלתיצפוי. היא יכולה לגרום לזעזועים ולהפתעות, אבל גם לגרום לעוצמה להתעורר.

כאשר אורנוס מקיים היערכויות ריבועיות מתוחות שכאלה עם שבתאי, אנו עשויים להיות עדים להמצאות, לחוסר מנוחה, למרד ולאוֹבֶרוֹל כולל של החברה ומערכותיה. אורנוס עוסק כולו בחופש, בשינוי ובמהפכה, בעוד ששבתאי עוסק כולו במסורות עתיקות בשנים, באחריות ובגבולות. בעת שהשניים האלה נאבקים, אנו עשויים להיות עדים למשחק משוךבחבל שבין שתי הדינמיקות הללו.

היערכות זו גם מאירה באור זרקורים את מצב הסביבה, ויכולה להוות, פוטנציאלית, טריגר לאסונות טבע. ללא ספק, בשנת 2021 עלינו לתת דעתנו באופן מיוחד לדרך שבה אנו מתייחסים לפלנטה.

אורנוס ושבתאי ייצרו היערכות זו שלוש פעמים:

ב-17 בפברואר.

ב-14 ביוני.

ב-24 בדצמבר.

נפטון מקיים זווית ריבועית עם דרקוני הירח

הזווית הריבועית שנפטון מקיים עם דרקוני הירח היא אירוע שאנו מרגישים כבר לקראת סוף שנת 2020, אך שמעלה הילוך בחודשים ינואר ופברואר 2021.

נפטון הנערך עם דרקוני הירח מציין רמייה ואשליה, שלא הכול כפי שהוא נראה. הוא מדריך אותנו להתעלם ממסך העשן ובמקום זאת, להיכנס פנימה. אנו מתקשים לבטוח במקורות שפעם האמנו בהם, ולכן עלינו לפנות אל האינטואיציה ואל הידיעה פנימית שלנו.

בכל פעם שפלנטה נוגעת בדרקוני הירח, היא גם מציינת התממשות של רמה מסויימת של גורל או יִעוּד. דומה שכל האשליות שנחשפות ושמתנפצות, הן אלה שהיו אמורות לעשות זאת. כאשר הצעיף מורם, אנו מסוגלים לראות אמת עמוקה יותר.

שימו לב לאמיתות עמוקות יותר שנחשפות באותה עת, ואל תפחדו להרים את הצעיף ולראות מה נמצא מאחוריו.

השנה האסטרולוגית החדשה

ב-20-21 במארס (בהתחשב באזור הזמן שלכם), תחול נקודת השיוויון ותחילת השנה האסטרולוגית החדשה, אירוע המתרחש כאשר השמש נעה אל המזל הראשון בגלגל המזלות, מזל טלה. בנקודה זו נתחיל באמת לראות את מהותה של שנת 2021.

ליקויים

שנת 2020 העניקה לנו סך כולל של שישה ליקויים! השנה יהיו לנו ארבעה, מספר טיפוסי הרבה יותר, אולם יחול גם ליקוי ירחדם. לא היה לנו ליקוי ירחדם מאז ינואר 2019. ליקויים אלה הם עוצמתיים במיוחד ומציינים טיהור וניקוי גדולים. הם יכולים גם להביא אייציבות. הנה הרשימה המלאה של הליקויים לשנת 2021:

  • ה-26 במאיליקוי ירחדם במזל קשתקשור לליקוי החמה במזל קשת שחל ב-14 לדצמבר 2020.
  • ה-10 ביוניליקוי חמה טבעתי במזל תאומיםקשור לליקוי הירח במזל תאומים שחל ב-30 בנובמבר, 2020.
  • ה-19 בנובמברליקוי ירח במזל שורזהו הליקוי הראשון במזל שור מאז שנת 2014, והוא מביא עימו תחילת מחזור חדש.
  • ה-4 בדצמברליקוי חמה מלא במזל קשתליקוי זה סוגר את מחזור הליקויים של מזלות תאומים וקשת עימו עבדנו מאז מאי 2020 והוא מייצג נקודת סגירה.

צדק במזל דגים

צדק שממהר לו בדרכו במזל דלי, טובל את בהונותיו במזל דגים ב-13 במאי, 2021. אולם השהות שלו במזל דגים לא נמשכת זמן רב, משום שצדק ייסוג חזרה אל מזל דלי ב-28-29 ביולי, שם יישאר עד ה-31 בדצמבר.

אף על פי שה-31 בדצמבר, 2021, הוא התאריך הרשמי עבור אותן אנרגיות של צדקבמזלדגים, אנו יכולים לקבל טעימה קטנה מהבאות בתקופה זו של שלושה חודשים באמצע שנת 2021.

צדק במזל דגים הוא קסום ומיסטי, הוא יצירתי ורוחני ביותר. בחיק האנרגיות הללו הדמיונות שלנו יכולים לנסוק מעלה ולהגיע לגבהים חדשים. נוסף על כך, ייקל עלינו להתחבר ליכולות העלחושיות שלנו לאור אנרגיה זו גם כן.

צמידות נגה ומאדים

נגה ומאדים נערכים כל שנתיים לערך, ומביאים אנרגיה קסומה כאשר הם עושים זאת! ההיערכות שלהם ב-13 ביולי, 2021, מציינת הרמוניה בין האנרגיות הנשיות והגבריות או אנרגיות הין והיאנג. היערכות זו אוהדת גם את האהבה והרומנטיקה.

שער האריה 88 ומולד ירח

שער האריה הוא תמיד זמן מיוחד בשנה בעת שאנו עדים לזריחת סיריוס, השמש הרוחנית שלנו. על אף שסיריוס מתחיל לזרוח בסוף יולי, ה-8 באוגוסט מקבל תשומת לב רבה בשל הקוד הנומרולוגי 88, שיש לו את העוצמה להפעיל קודי אור ואת הדנ״א שלנו. בשנת 2021, ה-8 באוגוסט כולל גם מולד ירח במזל אריה, וזוהי אנרגיה מדהימה להגשמה ולעבודת אור. זהו זמן להביע כוונות לאהבה ולריפוי עבור הפלנטה כולה.

נסיגת נגה

נגה מתחילה לסגת ב-19 בדצמבר, 2021, במזל גדי. היזכרו מה התרחש בעת נסיגת נגה במאי 2020, ותגלו אולי שאתם מתעלים ומתקדמים בכל הקשור לנושאים שהתעוררו עבורכם באותו זמן. נסיגת נגה היא תמיד זמן לריפוי הלב ולהתעוררות הלב. זהו גם זמן טוב לתרגל סליחה ולנקות פצעילב ישנים.

שנת 2021 מביאה כמה מהמורות וזעזועים, אבל היא גם מציעה לנו את מתנת היצירתיות והחדשנות. זוהי שנה שבה תוכלו לבאמת להרחיב את התודעה שלכם, לנסוק מתוך אזור הנוחות שלכם ולנסות דברים חדשים.

שתהיה לכם שנה נהדרת!