אסטרולוגיה אינטואיטיבית – תחזית ינואר 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

זוהי תחילתה של שנה חדשה! בעודנו מתחילים במסע חדש בן שניםעשר חודשים, קחו רגע כדי לכבד את המקום שבו אתם עומדים היום. תרצו אולי לומר לעצמכם בשקט: ״אני גאה במי שאני היום״.

שנת 2020 כללה היערכויות נדירות ומיוחדות, ובכלל זה את צמידות שבתאי ופלוטו, את דרקוני הירח שהחליפו מזלות ואת צמידות צדק ושבתאי. נוסף על כך, היו לנו שישה ליקויים בלתירגילים לעבוד עימם.

התרחשות כל אותן היערכויות נדירות ומיוחדות באותה שנה, נועדה לחולל שינוי, להביא להתחלות חדשות ולהזיז את חיינו לכיוון חדש, ואין כל ספק שהדבר אירע בשנת 2020, הן ברמה גדולה והן ברמה קטנה.

למרבה השמחה, שנת 2021 תהיה שקטה הרבה יותר! אולם אנו מתמודדים עדיין עם האנרגיות של רבות מאותן היערכויות שהתרחשו בשנת 2020. בכל פעם שאנו מקבלים אנרגיה חדשה רבה כל כך שזורמת פנימה, דרוש זמן כדי להטמיע ולשלב את כל האנרגיות הללו.

אם אתם רוצים לדעת עוד על האנרגיות של 2021 ועל ההיערכויות הקוסמיות העיקריות עימן נעבוד, קראו את התחזית האסטרולוגית שלי לשנת 2021.

האנרגיה של ינואר תרגיש דומה למדיי לזו עימה עבדנו כבר.

מאמצע ינואר ואילך, תהיה קצת יותר פעילות שתבעבע ביקום לאור מולד הירח.

כאשר נגיע לסוף החודש, יחול ירח מלא במזל אריה, בנוסף לנסיגת מרקורי הראשונה של השנה.

כל אנרגיה נפיצה שחווינו, בייחוד החודש, תוכל להיחשב ככאבי גדילה בשעה שאנו מסתגלים לחיים בשנת 2021.

הנה האירועים הקוסמיים העיקריים לינואר 2021

ה-1 בינוארשנה שמספרה חמש

שנה טובה! היום מתחיל הקוד הנומרולוגי החדש לשנה זו. שנת 2021 מתאפיינת במספר חמש, שמציין יצירתיות, הרפתקה וחופש. הוא גם מתחבר לחמשת האלמנטיםאדמה, אוויר, אש, רוח (wind), מים ורוח/אתר (spirit). אם אתם אוהבים לקבל החלטות לשנה החדשה, נסו לחשוב על דרכים באמצעותן תוכלו לברוא איזון באמצעות חמשת האלמנטים הללו. לדוגמה, אש היא התשוקה והרעיונות היצירתיים שלנו, אדמה היא היכולת להתבסס על המאמצים היצירתיים שלנו, אוויר קשור למצב המנטלי שלנו, מים קשורים למצב הרגשי שלנו והרוח (spirit) היא כל ארבעת המרכיבים המשולבים כדי לברוא את השלם.

ה-5 בינוארמאדים נכנס למזל שור

מאדים שהה במזל טלה מאז יוני 2020, אבל עכשיו הוא נכנס למזל שור. בדרך כלל מאדים חולף במהירות בכל מזל בגלגל המזלות, דבר שהופך את השהייה הארוכה במיוחד שלו במזל טלה לבלתירגילה. היה עלינו ללמוד הרבה בעת שמאדים שהה במזל טלה, משום שמאדים גם היה בנסיגה במזל זה, אבל עכשיו הגיע זמנו לנוע הלאה. אנו עשויים להרגיש בשינוי באנרגיה כאשר מאדים יצא ממזל טלה וייכנס למזל שור, אנו גם עשויים לגלות שעיכובים או קונפליקטים כלשהם שהיו פעילים מאמצע 2020 ועד סופה, מגיעים עכשיו לכדי סיום.

ה-12 בינוארמולד ירח במזל גדי

למולד ירח זה יש אנרגיה מעניינת למדי. הוא מתרחש במעלה 23 במזל גדי, שהיא בערך אותה מעלה שבה התרחשה הצמידות בין שבתאי לפלוטו בינואר 2020. פצעים ישנים מזמן זה עלולים להתעורר, אנו עשויים לקבל מידע חדש או תובנות חדשות בנוגע למגפה או להגבלות מטעם הממשלה. אף על פי שמולד ירח זה עשוי להפעיל מחדש חלק מהאנרגיה הזו, הוא יכול גם לרענן אותה. אנו עשויים להתחיל לראות דברים באור חדש, או אולי מידע חדש כלשהו יגיע מהמדריכים שלנו ויאפשר לנו לראות דברים בדרך חדשה. מולד ירח זה מתרחש במזל גדי, והופך אותו לזמן טוב ושאפתני ביותר לבצע כמה משימות קשות או מאתגרות. אף על פי שהוא אכן מכיל גם אנרגיה כבדה מסוימת, קיימת כאן הזדמנות להשתמש באנרגיה כדלק ללידה מחדש עבורנו. ככלות הכול, זהו מולד הירח הראשון של השנה, עובדה שהופכת אותו לזמן טוב להתחיל לעבוד על מטרות השנה החדשה.

ה-13 בינוארמאדים בזווית ריבועית לשבתאי

זוהי האחרונה בסדרה עימה עבדנו מזה כמה וכמה חודשים. מאדים בזווית ריבועית לשבתאי יכול להביא מתחים מוגברים כלשהם והוא עלול להפעיל פצעים ישנים שהתממשו באמצע שנת 2020. אנרגיה זו עלולה לגרום להתנגשות בין הממסד לעם. אף על פי שזוהי היערכות מתוחה, זהו גם זמן טוב למצוא את הכוח או המוטיבציה הדרושים. משום שזו האחרונה מבין שלוש היערכויות, אנו יכולים גם לזכות בסגירת מעגל בעת הזאת.

ה-14 בינואראורנוס נע קדימה

אורנוס נמצא בנסיגה מאז אוגוסט 2020, אבל כעת הוא נע קדימה. תנועה קדימה זו של אורנוס מותירה אותנו ללא פלנטות עיקריות בנסיגה. לא חווינו זאת זמן רב מאוד! אף על פי שזוהי אנרגיה נהדרת הנעה קדימה, מרקורי נכנס זה עתה לתקופת הצל שלו בעודו מתכונן לנסיגה שלו בסוף החודש. הדברים יתחילו להאט בשבועות הבאים ולכן, אם הדבר מתאים, פעלו עתה ואל תדחו.

ה-17 בינוארצדק בזווית ריבועית לאורנוס

צדק הוא פלנטת ההתרחבות ואורנוס הוא פלנטת השינוי. שילוב זה יכול להביא אנרגיה מרדנית או לוחמנית כלשהי. הוא גם יכול להביא מידע חדש או תובנות חדשות אל פני השטח שידרשו שינוי מהיר. ברמות עמוקות יותר, אנרגיה זו היא מופלאה להתעוררות ולבחירה לראות דברים מנקודת מבט חדשה. כאשר אתם משנים את נקודת המבט שלכם, הדברים שעליהם אתם מביטיםמשתנים.

ה-19-20 בינוארהשמש נכנסת למזל דלי

ברוכים הבאים לעונת מזל דלי! אנרגיה חזקה למדי של מזל דלי נכנסת לפעולה בשבועות הבאים. האנרגיה של מזל דלי ידועה במאמצים ההומניטריים שלה וביכולת לדאוג לקולקטיב. האנרגיה של מזל דלי היא גם מרפאה מאוד. זהו מזל אוויר והוא מיוצג על ידי נושא המים. לנושא המים יש את היכולת לאסוף מים או רגשות כבדים מהפלנטה ולשנותם לפני שהוא ממטיר אותם חזרה על כדור הארץ. זוהי אנרגיה מטהרת בה נוכל כולנו להשתמש במסענו בשבועות הבאים.

ה-28-29 בינוארירח מלא במזל אריה

אנרגיה מסחררת למדי מגיעה עם ירח מלא זה. השמש תיערך אף היא עם צדק בעת הירח המלא הזה, דבר הנחשב לסימן חיובי. צדק מושל בשפע ובהתרחבות, ולכן זהו זמן עוצמתי לזמן את השפע ולאפשר לעצמכם לזהור! ביום זה תהיה אנרגיה זוהרת במיוחד. אולם, קיימת גם אנרגיה בלתיצפויה. עלינו להיזהר ולא לאפשר לאגו שלנו להפריע. קיימת גם תחושה של דברמה שתופס אותנו לא מוכנים או אולי מידע חדש שיתגלה שיאתגר אותנו או שישנה דברים עבורנו. אף על פי שמדובר באנרגיה מורכבת, זוהי הזדמנות נהדרת למצוא את האומץ שלנו וליטול עמדת מנהיגות בחיינו.

ה-30 בינוארנסיגת מרקורי

התקופה הקצרה שבה לא היו כלל פלנטות בנסיגה מגיעה לסיומה כאשר מרקורי נכנס לנסיגה הראשונה שלו בשנה זו. מרקורי ייסוג במזל דלי עד ה-20 בפברואר. זהו זמן טוב להאט ולהתמקד במה שנמצא כבר במציאות שלכם במקום לנסות הוסיף דברים חדשים.