תחזיות לשנת 2021

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

בכל שנה מאז 2005, אני כותבת תחזיות שנתיות ובכל שנה אני חוזרת ואומרת ש״אני כותבת תחזיות אף על פי שאני לא אוהבת לכתוב אותן״. אני מהססת לכתוב תחזיות, בייחוד בנוגע לאירועים בעולם, משום שאני לא רוצה להשפיע על החשיבה של מישהו או לכוון את האנרגיה בכיוון מסוים. כוחות ההגשמה שלנו חזקים עכשיו ואנו בוראים באמצעות המחשבות שלנו, ולכן הדברים עליהם אנו חושבים הופכים למציאות שבה אנו חיים. ואנו יכולים להשתמש באנרגיה בכל דרך שאנו רוצים, לכן חשוב שנתמקד בהתרחבות של תדר גבוה ובעולם שאנו רוצים לחיות בו, בניגוד למצב שבו אנו מתייאשים במה שנתפס על ידינו כ״עולם שהשתגע״.

עכשיו יותר מאי פעם מצויה עוצמה אדירה במודעות הקולקטיבית המשותפת, משום שמשפחת האנושות הקולקטיבית מודעת לעצמה הרבה יותר, מודעת לעוצמתה, לחיבורים שקיימים ולמקום שלה ביקום יותר מאי פעם. הדבר הופך אותנו למגשימים עוצמתיים וחזקים יותר. אם המחשבות היו עוצמתיות קודם לכן, כעת הן עוצמתיות פי כמה וכמה. משום שמיליוני אנשים מעשרות מדינות קוראים את התחזיות שלי, אנשים שיכולים לתרגם ולפרש את מה שהם קוראים בדרכים רבות ושונות, שיתוף התחזיות הללו הוא משימה שאליה אני מתייחסת במלוא הרצינות ואני כותבת אותן בזהירות רבה מאוד. ועם השנים, כאשר אני שבה וקוראת אותן במשך השנה, גיליתי שהן מדוייקות מאוד, ואני מעודדת אתכם לשוב ולקרוא אותן שוב גם כן.

הפרטים של ״מה שייקרה בדיוק״ אינם תמיד חלק מהמידע שאני חולקת איתכם, אלא יותר מיקוד במה שיש לו פוטנציאל להתרחש או מה ערוך אנרגטית באופן שיאפשר לאירועים מסוימים להתממש בדרכים מסוימות. כיוון שהתפתחנו במידה רבה כל כך מאז תחילת המאה הזאת, ידיעת הנגישות של פוטנציאלים שונים משמשת כמדריך לקבלת החלטות, במקום לאזהרה מפחידה מפני אירועי השנה הבאה.

כאשר אתם קוראים את התחזיות הללו, הימנעו מלחפש אחר אישור לבאות ואל תחפשו אחר תרחישים של אסונות וזוועות, משום שאני מסרבת להחשיב אותם כאפשרות. במקום זאת, השתמשו במידע ככלי בעזרתו תנהלו את החיים והאנרגיה שלכם בעת שאתם יוצאים לדרך בשנה חדשה המלאה בפוטנציאלים, בעוצמה ובאפשרויות. אני מתעלמת בכוונה מתחזיות על אסונות וזוועות שאנשים אחרים כותבים, חלקית כיוון שאני מאמינה שאין שום תועלת לנבא אירועים רעים או פנטסטיים משום שאני יודעת שיש לנו שליטה במציאויות האישיות והקולקטיביות שלנו.

ואני מאמינה שאמירות של מתיקות ואור, האמונה שהיקום יהפוך הכול לטוב יותר ושמישהו ידאג לנו (ללא ההשתתפות הפעילה שלנו) הן פשוט לא מציאותיות. הן לא עולות בקנה אחד עם התפקיד שלנו כבוראיםשותפים ביקום ואי לכך מהווים מידע מוטעה ומטעה, שנועד לטפח את האמונה שהחיים מתנהלים על פי דרך שנקבעה מראש, שאנו חסרי אונים ולא מסוגלים לעצור אותה, לשנות אותה או ולשלוט בה.

האם אתם מוכנים לזהור באור גדול שנה נוספת? השנה הזאת תהיה שונה, כיוון שאנו מקרינים אנרגיה בתדר גבוה הרבה יותר והצטרפו אלינו אנשים רבים יותר. אני יודעת שהמסע היה ארוך מאוד ומאתגר לפעמים, אנו עוסקים בכך כבר כמה עשורים. אבל הספירלה המתפתחת של ההתעלות לא מוגשמת ביום אחד ואיננו יכולים למדוד את ההצלחה המושגת על פני תקופות חיים רבות לאור מה שמתרחש בתקופת חיים אחת.

יכול להיות שיהיה קשה מעט להתחיל לנוע בשנת 2021, בייחוד לאחר התוהו ובוהו והזעזועים של 2020. מה שאירע בשנה שעברה הפתיע את כולם ומפתיעות אולי יותר היו תגובות האנשים שחשבתם שאתם מכירים לנוכח הפחד, שיבוש החיים והתוהו ובוהו. אבל הנושאים של 2020, שציינתי בתחזית לשנת 2020 – בהירות, ביטחון עצמי והולמותהוגשמו, אולי לא בדרך לה ציפינו.

אומר זאת שוב, האמונה שתהליך ההתעלות הוא כולו מתיקות, אור, פיות וחדיקרן, הכולל כרטיס לארץ האגדות לכל אדם, עשתה נזק רב. זו עבודה, עבודה קשה והרגע סיימנו את אחת מהשנים המאתגרות מכול, אולי משום שחשבנו שיהיה קל יותר ככל שנתקדם, ולא קשה יותר. אבל המבחן האחרון לנחישות ולמחוייבות שלנו היה שנת 2020, שנת הבהירות, הביטחון העצמי והאומץ.

ביי ביי שנת 2020

האם זכיתם בבהירות ביחס לחייכם ולקשרים שלכם בשנת 2020? האם האמת התבהרה (בכך עוסקת הבהירות) אף על פי שהייתה זו אמת קשה מאוד? האם רכשתם ביטחון עצמי כאשר היה עליכם לדבוק באמת שלכם ולהאמין שאתם בדרך הנכונה, גם כאשר כל המתרחש בחייכם גרם לכם לפקפק בבחירות שלכם? האם אזרתם אומץ כאשר היה עליכם לבחור האם לוותר או להתקדם, לחזק את הנחישות שלכם או לשנות את גבולות האנרגיה שלכם כדי שיתאימו לצרכים ולפחדים של אנשים אחרים?

מה בנוגע לבריאת הולמות ותאימות בחייכם, בעת שאתם שוקלים את השלכות ההישארות במגבלה בניגוד להתרחבות לשגשוג ולפוטנציאלים חדשים גדולים יותר? אולי לא הצלחתם לקבל אליהם גישה בשנת 2020, אבל אתם תקחו את הלמידה ואת תוצאות הבחירות שלכם אל שנת 2021.

מה ניקח משנת 2020 אל שנת 2021? את האומץ, הביטחון העצמי וההולמות שלנו, את השיעורים שלמדנו, את ההחלטות שקיבלנו ואת כל הדברים עליהם התגברנו, מעליהם התעלינו ואת ההתעצמות שרכשנו כדי לברוא בסיס אנרגיה חדש לשנה החדשה.

שנת 2021 מתחילה בהיבט היסטורי ונדיר מאוד שהתרחש למעשה ב-21 בדצמבר, 2020, צמידות צדק ושבתאי במזל דלי. יותר מסתם צמידות פשוטה, שתי הפלנטות נכנסו למזל דלי באותו זמן. הדבר לא אירע מאז שנת 1226 והוא מעביר אותנו מאנרגיית האדמה הכבדה אל מחזור חדש של אנרגיית אוויר, שיהיה הרבה יותר נוח לכל מי שרגיש לאנרגיה ושהרגיש חוסר נוחות רבה בדחיסות הממד השלישי.

אירוע זה ילווה כל השנה על ידי הזווית ריבועית שבין שבתאי לאורנוס, שתוסיף מרכיב מקרקע, כדי לוודא שהחזון שלנו מקורקע במציאות משימת הנשמה ותכלית החיים שלנו. אני גם מאמינה שהריבוע בין שבתאי לאורנוס יחשוף טכנולוגיות שפלות שאין להן כל תכלית מועילה ושהן זדוניות למדי בטבען ושיעצור התפתחויות ״מדעיות״ שלא מועילות לאנושות.

הנושאים של שנת 2021

הנושאים של שנת 2021 הם בריאה מתוך כוונה וריבונות אנרגטית. בריאה מתוך כוונה משמעותה שימוש בעוצמת הכוונה שלנו כדי לברוא את המציאות שלנו, אך מדובר ביותר מאשר הבעת כוונה ואז הישענות לאחור וצפייה פסיבית בהתממשות. התהליך מורכב ומהותי יותר מכך ואנו חייבים להשתתף באופן פעיל באמונות, במחשבות, במילים ובפעולות שלנו כדי לדחוף את האנרגיה קדימה. אנו משתתפים פעילים ומעורבים יותר עכשיו בבריאת המציאות האישית והקולקטיבית שאנו רוצים לראות בחיינו ובעולם.

האם שמתם לב שאנשים רבים קראו לשנת 2020 ״ההתעוררות הגדולה״? התוהו ובוהו של שנת 2020 הצליח לחולל התעוררות גלובלית להחלשה, לשליטה, לשיעבוד, לפיקוח ולסדר היום הדיסטופי שקיימים מזה עשורים. ראינו כיצד הם נכפים עלינו בשנת 2020 והתקוממנו כנגדם. על ידי שימוש בעוצמת הבריאה המכוונת שלנו אנו יכולים להחזיר את העולם, את החיים ואת סגנון החיים שלנו לנורמליות. לא ל״נורמלי החדש״ הדיסטופי של השליטה התלתממדית, הפיקוח, הבידוד וביטול הזכויות והחירויות האזרחיות, אלא ל״נורמלי החדש״ של הריבונות האנרגטית, הנושא השני של שנת 2021 ושותפות הנשמה שהוא מייצג.

באמצעות ריבונות אנרגטית אנו מכירים בעצמנו כשולטים באנרגיה שלנו, במציאות שלנו, בכוח שלנו להגשים ובמציאויות האישיות והקולקטיביות שלנו. זה המקום שבו אנו הופכים להתגלמות אנרגיית הנשמה שלנו, לקול האחד שמייצג את החיבור המשותף שלנו למקור ואת מורשת האור האלוהית שלנו. אנו ניצוצות אור אינדיבידואליים שנובעים ממקור אחד, כולנו התגלמות קולקטיבית של נשמה אחת שהיא מקור הכול, ובה בשעה אנו ההתגלמות האינדיבידואלית של אור זה כאישיות האישית שלנו. החיבור שלנו למקור האחד הוא היְחִידוּת של היקום והייחודיות שלנו בוחרת כיצד לבטא חיבור זה כמי שאנחנו.

ריבונות אנרגטית היא הביטוי של מורשת אור אלוהי זה, הביטוי של האור שלנו באמצעות ההוויה שלנו. היותנו ריבונים מבחינה אנרגטית אין משמעותה שאנו שתלטנים או אנוכיים. זו הדרך היחידה באמצעותה אנו יכולים להשיג שלמות והולמות אנרגטיות, ולנהל את הזרמים הנכנסים והיוצאים של האנרגיה שלנו, כדי שהכוונות שלנו יהפכו למציאות שלנו בדרך הגבוהה והטובה ביותר האפשרית.

זוהי המשימה שלנו לשנת 2021. מוכנים?

תקופות עוצמתיות

תקופות עוצמתיות הן זמנים בשנה שבהם האנרגיה חזקה ופעילה יותר מזמנים אחרים. תקופות עוצמתיות אלה הן משוערות אך בדרך כלל מדוייקות למדי. יש לנו תקופות עוצמתיות רבות והיבטים חזקים אחרים השנה.

התקופה מינואר ועד סוף אפריל תהיה תקופה עוצמתית חזקה כיוון שחוץ מאשר נסיגת מרקורי מה-30 בינואר ועד ה-20 בפברואר, כל פלנטה אחרת נמצאת בתנועה קדימה. ונסיגת מרקורי במזל דלי פשוט מוסיפה רובד נוסף של עוצמה לחתימת אנרגיית האוויר החדשה שלנו. אני גם מאמינה שבתקופה הזאת החיים יחזרו למסלולםהסגרים יסתיימו, התוהו ובוהו ישכך, ואנו נקבל בחזרה את החירות, החופש והחיים שלנו.

תקופה עוצמתית שנייה מתרחשת ממאי ועד יוני וזהו מחזור הליקויים של השנה הזאת, עוד על כך בדוחות האנרגיה החודשיים. בתקופה זו, ועד אוגוסט, אני מאמינה שנראה אנשים רבים עוברים דירה, עוברים לאזורים חדשים ובוראים קהילות חדשות של בני משפחה וידידים בעלי התאמה אנרגטית. כתבתי על כינון המשפחות האנרגטיות שלנו מזה כמה שנים, עכשיו אנחנו מוכנים לעשות זאת, בייחוד משום שאנשים רבים כל כך התעוררו לאחר התוהו ובוהו של שנת 2020.

תקופה עוצמתית שלישית תחול בחודשים ספטמבר ואוקטובר. אני חושבת שנהיה עדים לנושאים הקשורים למזג האוויר, לפעילות סֵיסְמִית (רעידות אדמה), לתחושת עצמי מתחדשת ושניקח בעלות על ההישגים שלנו, דבר שיהיה קל יותר לעשייה כאשר איננו לחוצים כל כך בשל העובדה שאנו גרים באזורים אליהם איננו שייכים ושאין לנו עימם סינרגיה אנרגטית.

דצמבר הוא התקופה העוצמתית הרביעית ומציינת אותו הזווית הריבועית בין שבתאי לאורנוס שנמשכת כל החודש, היבט שייקח אותנו אל שנת 2022. ובסוף השנה, ציר הדרקונים יחליף מזלות פעם נוספת ויעבור למזלות שור ועקרב. ראש הדרקון ששהה במזל תאומים בשנת 2020 היה במזל זה גם בשנת 2000 ולכן אנו נעים אל תוך מחזור אנרגיה נוסף, מחזור שהוא בוגר יותר, מתחשב יותר ומנוסה יותר.

זיכרו שפלוטו נמצא עדיין במזל גדי ואף על פי ששבתאי לא יצטרף אליו כפי שעשה בשנת 2020, הוא עדיין יעבוד מאחורי הקלעים, יחפור ויעלה את הדחיסות החשוכה ביותר של הממד השלישי ויוציא אותה לאור. אל תדאגו בקשר לנקמה, ליקום יש דרכים יצירתיות וגאוניות מאוד לבוא חשבון עם אלה שמתעקשים להפריע לאור ולחיות באמצעות החשכה שלהם. אין זה דבר טוב לעשות בייחוד לנוכח העובדה שפלוטו פעיל מאוד עד שנת 2023.

צדק מקיים רק צמידות אחת עם שבתאי, בינואר ובפברואר, בעודו אץ דרך מזל דלי, נכנס למזל דגים במאי וביוני, ואז נסוג חזרה דרך מזל דלי, מסיים את השנה עם כניסה למזל דגים ב-30 בדצמבר. הדבר מכניס מרכיב רוחני מפותח מאוד לאנרגיה של שנת 2021, שיוסיף לרטט המחשבה הגבוה יותר של מזל דלי במשך כל השנה.

כמו בכל שנה, האופן שבו נחליט להתייחס אל האנרגיה ולהשתמש באנרגיה הנגישה לנו הוא שיקבע מה יתרחש. למדנו בשנים קודמות שאין דבר עוצמתי יותר מאשר הכוונה הקולקטיבית שלנו. האנרגיה קיימת כפוטנציאל טהור. אנו דרכי הביטוי שלה, ולכן כל דבר שנביע אליו כוונה, יתעל אנרגיה לכדי צורה. כאשר אנו תובעים לעצמנו את הריבונות האנרגטית שלנו, אנו הופכים למְכָלי אנרגיה עוצמתיים והמציאות שלנו הופכת לביטוי של פוטנציאל טהור, בעת שאנרגיה פוגשת בכוונה וכוונה הופכת למציאות.

עוצמה רבה עומדת לרשותנו עכשיו ויש לנו את הידע, האומץ והביטחון להשתמש בה. אז אל תאפשרו לשום דבר למנוע מכם להפוך בטוחים בעצמכם, אמיצים ומחוייבים לתכלית שלכם. שמחה היא האנרגיה והתדר הגבוהים ביותר ביקום. היותכם שמחה, גילום שמחה והנאה מהחייםהם הסיבות להיותכם כאן.

תיהנושמחה היא תכליתכם.

מחשבות אחרונות

אני כותבת תחזיות אלה בזהירות, כיוון ששום דבר אינו קבוע ויש לנו עוצמה יצירתית לגבי כל המציאויות האישיות והקולקטיביות שלנו. אף על פי שהן החושך והן האור הם פוטנציאלים, הרצון שלנו באנרגיות של שלווה, אהבה, שמחה ושגשוג לכול, הוא שיאפשר לדברים הללו להיות האנרגיות הדומיננטיות על הפלנטה.

אם אנו רוצים עולם מסוג שונה, עלינו להביע כוונות להתקיימות של עולם זה. הוא יכול להתקיים, אם נעשה זאת ונעשה זאת כמשפחת האנושות הקולקטיבית. זה הזמן עבורנו לפעול באמצעות הקולקטיב המאוחד שלנו, המקור האחד שהוא מקור הכול, המייצג את היחידות שלנו, את האחדות שלנו ואת מסע ההתעלות הקולקטיבי שלנו.

פג תוקפו של עידן האינטרסים האישיים; עידן האינטרס הקולקטיבי הגיע.

עברנו מהעידן החדש אל עידן האור. דחינו את הכוח, תאוות הבצע, השליטה, התחרות והפיקוח של פרדיגמות הממד השלישי כדי לאמץ אל ליבנו את החיבור, שיתוף הפעולה, הקהילה, העבודה המשותפת והיצירתיות של פרדיגמות הממד החמישי. אנו נמצאים עתה במוד אינטגרציה מלא, כלפי פנים וכלפי חוץ.

המשיכו להאיר, משואות אור, היו נועזים, הביעו כוונות עוצמתיות, קבעו גבולות אנרגיה חזקים ובואו נהפוך את השנה הזאת לשנה נהדרת עבורנו ועבור כל האנושות.

באהבה רבה לנוכחות ולתמיכה המתמשכות שלכם בנתיב התעלות זה, אני מאחלת לכם את הברכות הגדולות ביותר, הטובות ביותר והזוהרות ביותר לשנה החדשה. לכבוד הוא לי להיות לכם מדריכה, והאמון, האמונה והאהבה שלכם מרגשים אותי.

שפע ברכות,

ג׳ניפר הופמן