אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל דלי 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

עונת מזל דלי 2021 מביאה כמה מההיבטים האסטרולוגים העוצמתיים ביותר של השנה. לאורה של השמש במזל דלי, אנו זוכים לניעור כדי שנוכל להתעורר, לחולל שינוי ולשנות את הדרך שבה בחרנו לראות את העולם.

תכופות קיימת רמה של תוהו ובוהו שמגיעה לפני שינוי משמעותי ואמיתי, ואת הדבר הזה אנו יכולים להתחיל לראות מתהווה בעודנו מנווטים דרך עונת נושא המים.

נושא המים, המהווה סמל עבור מזל דלי שהוא מזל אוויר, מייצג את היכולת שלנו לעלות את רטט התודעה הקולקטיבית (מים) תוך שימוש בחיבור שלנו לנשימה (אוויר).

עבודת נשימה יכולה להיות עוצמתית מאוד. היא יכולה להביא אותנו לרגע ההווה, היא יכולה להרגיע את הלב, למתן פטפוט מנטלי והיא יכולה אפילו לעזור לנו לרכך כאב ואינוחות.

ממש כמו נושא המים, גם לנו יש את העוצמה לקחת את התודעה שלנו, לאסוף אותה אל תוך המכל שלנו, ולהשתמש בכוח הנשימה שלנו כדי לשנות ולהתמיר אותה, לא רק עבור עצמנו, אלא עבור הפלנטה כולה.

מזל דלי הוא גם מזל הקשור מאוד לקהילה, וההסתמכות על הקהילה שלנו תהיה מהותית מאוד בעונה זו. איננו צריכים להלך לבד.

אף על פי שהיה קשה לשמר תחושת קהילה בשנה האחרונה, זוהי הזדמנות טובה לראות כיצד אנו יכולים למצוא דרכים יצירתיות וחדשניות לברוא תחושת קהילה עם האמצעים הנגישים לנו.

דעו שאינכם לבד. ודעו שלנוכח כל השינויים והאנרגיות הנפיצות פוטנציאלית הללו, אנו מאמצים עוצמה אמיתית ומלאה יותר.

עונת מזל דלי 2021 תכיל רגעי אינטנסיביות, אבל מאותם רגעים אנו יכולים להוליד עולם טוב יותר, הוגן יותר וצודק יותר לכלל האנושות.

הנה התאריכים החשובים בעונת מזל דלי

ה-19-20 בינוארעונת מזל דלי מתחילה

עונת מזל דלי מתחילה ב-19 או ב-20 לחודש בהתחשב באזור הזמן שלכם. בשבועות הבאים, התמקדו בבריאת תחושת קהילה. אתם יכולים גם להשתמש באנרגיה הזאת כדי לחדש, לחשוב מחוץ לקופסה ולנסות דברים חדשים.

ה-20 בינוארמאדים בצמידות לאורנוס

האנרגיה של מאדים המתערבבת עם אורנוס יכולה להיות טריגר למצבים שהם כבר עוינים או מתוחים. מאדים יכול להיות יוקד ואורנוס יכול להיות בלתיצפוי, ולכן השילוב הזה עלול להיות בעייתי. ברמות גבוהות יותר, כאשר שתי האנרגיות הקוסמיות הללו מתחברות, אנו יכולים להרגיש בטוחים יותר לחדש, לנסות דברים חדשים ולחשוב מחוץ לקופסה.

ה-22 בינוארמאדים בזווית ריבועית לצדק

צדק עלול להעצים את האנרגיה הסוערת של הימים האחרונים. אולם ברמות גבוהות יותר, שילוב אנרגיה זה יכול לעזור לנו למצוא את האומץ להתגבר על פחדים מן העבר שהותירו אותנו תקועים או בתחושה שאנו קטנים. זיכרו, אתם חזקים יותר מהפחדים שלכם.

ה-28 בינוארירח מלא במזל אריה + צמידות השמש עם צדק

קיימים רובדי אנרגיה רבים ושונים כל כך המתהווים סביב הירח המלא במזל אריה, והאנרגיה מרגישה מעט בלתי צפויה. דומה שהיא נקודת סיום שבה כל האנרגיות היוקדות שעימן עבדנו יגיעו לשיא ולטיהור. אף על פי שעלולות להיות בזמן הזה אנרגיות מוגברות, חפשו אחר החיובי. באופן מסורתי, הצמידות בין השמש לצדק נחשבת לאות חיובי ולזמן שבו אפשר להרחיב את נקודת המבט ואת הדרך שבה אנו רואים דברים. היא מעניקה לנו את מתנת היכולת לראות את התמונה הגדולה יותר.

ה-30 בינוארנסיגת מרקורי

נסיגת מרקורי הראשונה של השנה מתרחשת במזל דלי. נבחין אולי בשובם של נושאים מנסיגת מרקורי הקודמת, שהייתה בתחילת נובמבר 2020.

ה-2 בפברואר – 22 בנומרולוגיה

היום השני בחודש השני מעניק לנו רטט של המספר 22. כיוון שהשנה היא שנה של מספר חמש (5), אנו מקבלים גם רטט של תשע (9) המוענק לנו ביום זה גם כן. המספר 22 הוא מספר מאסטר בנומרולוגיה שמצביע על תמיכה, צמיחה ועל היכולת לבנות ולקדם חלומות ומטרות. זהו יום עוצמתי שבו נוכל להביא את מתנות ותכלית הנשמה שלנו אל העולם. בנומרולוגיה, המספר תשע (9) משוייך לסיומים ולסגירת מעגל. אולי הוא יקרא לנו להותיר את הישן מאחור ולבסס רובד חדש של מסע הנשמה שלנו.

ה-6 בפברוארנגה בזווית ריבועית לאורנוס

עם מרקורי בנסיגה ונגה בהיערכות ריבועית לאורנוס, אנו עלולים לגלות שפצעי אהבה ישנים שבים ועולים אל פני השטח או אפילו שמערכות יחסים מן העבר חוזרות אל חיינו בדרך כלשהי. אתם עשויים ללמוד מידע חדש על מערכת יחסים, או אולי פשוט להגיע לרמת סגירת מעגל עמוקה יותר.

ה-8 בפברוארהשמש בצמידות לנסיגת מרקורי

זוהי נקודת המפתח במחזור של נסיגת מרקורי. מרקורי הוא שליח האלים, ולכן שימו לב לאותות או למסרים אלוהיים מהיקום בעת הזאת. אם אתם חווים עיכובים, קצרים בתקשורת או אפילו ערפול מחשבתי, דעו שזהו אות עבורכם להאט ולעצור לפני שאתם מקבלים החלטות גדולות.

ה-11 בפברוארמולד ירח במזל דלי וראש השנה הסינית החדשה

יש לנו אנרגיית ״דלי״ חזקה המתחוללת בעת מולד הירח הזה. למעשה, שורה של גופים קוסמיים יתייצבו בשורה במזל דלי ואלה כוללים את צדק, שבתאי, השמש, הירח, מרקורי ונגה. עם אנרגיית ״דלי״ חזקה המוגשת לנו, נקבל בהחלט טעם של נושאי ״עידן הדלי״ שמשתלבים לאט אל תוך המציאות שלנו. מולד ירח זה מחזיק גם באנרגיית שינוי, ועלול להביא חדשות מטרידות, אולם כל שמופיע בדרכנו מעניק לנו את ההזדמנות לחשוב באופן שונה ולנסות לראות את העולם מנקודת מבט חדשה.

על פי גלגל המזלות הסיני, אנו נכנסים לשנת השור. שנת השור מדברת על התקדמות כנה, איטית, יציבה, המלווה בעבודה קשה. זוהי שנה שמציינת הזנה וקציר.

ה-17 בפברוארשבתאי בזווית ריבועית לאורנוס

זהו אירוע קוסמי עיקרי עבור 2021. הזווית הריבועית בין אורנוס לשבתאי תתרחש שלוש פעמים השנה, וזוהי הפעם הראשונה. זוהי היערכות נדירה שמציינת מרד ושינוי באופן שבו אנו מנהלים את החברה שלנו ומושלים בה. היא יכולה להביא אנרגיה לוחמנית או להגשים מצב של משיכהדחיפה בין הממסד ואלה שהם נגד הממסד. אף על פי שהיא יכולה להצביע על אישקט, היא גם מצביעה על שינוי נחוץ מאוד שכעת יש לו את האפשרות להתממש. דברים עלולים להזדעזע, אבל באמצעות זעזוע זה, אנו יכולים לראות מה חלש וצריך להתפרק, ומה חזק ויכול לעמוד במבחן הזמן. כל שהוא חלש יתמוטט וייעלם, וניתן יהיה לבנות אותו מחדש למשהו טוב יותר וחזק יותר.

ה-18-19 בפברוארהשמש במזל דגים

העונה האחרונה במחזור גלגל המזלות מתחילה ב-18 או ב-19, בהתחשב באזור הזמן שלכם.