אסטרולוגיה אינטואיטיבית: תחזית ספטמבר 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

חודש ספטמבר 2020 הוא חודש גדול ואמיץ, שמביא אנרגיה קוסמית חזקה. המאפיין העיקרי של החודש הזה הוא נסיגת מאדים, שמתחילה ב-9 לספטמבר ונמשכת עד נובמבר.

בנוסף לנסיגת מאדים, שתי פלנטות עיקריותצדק ושבתאימסיימות את מחזורי הנסיגה שלהן ונעות קדימה לפרק חדש.

הן צדק והן שבתאי היו שחקנים קוסמיים ראשיים באירועים ששנת 2020 הביאה לנו, ולכן קרוב לוודאי שהתנועה שלהם קדימה תחשוף בפנינו עוד מהסיפור.

שנת 2020 תמיד נועדה להיות שנה טרנספורמטיבית מאוד, ובעת שהשנה הזאת מסתיימת, דברים מתעצמים ומתגברים.

דומה שאנו צועדים עמוק יותר אל תוך השינויים והמהפכות הדרושים, כדי לשנות ולרומם את הפלנטה הזאת לרמות תודעה נעלות יותר.

טרנספורמציה היא קשה, אבל תמיד משתלמת בסופו של דבר. היא מחייבת קצת הרס, קצת תוהו ובוהו, וכמה סיומים כדי שניתן יהיה לחוות לידה מחדש, אבל מן האפר, אנו שבים וקמים.

אף על פי שספטמבר מציע אנרגיה טרנספורמטיבית חזקה, הוא מציע גם הגנה קוסמית.

לא משנה מה יתרחש בחודשים הבאים, היקום מקרין עלינו אור מגונן. אנו רואים זאת בהיערכויות האסטרולוגיות שמתרחשות. אף על פי שיש לנו כמה היערכויות כבדות, דומה שתמיד מתלווה אליהן הגנה מסוימת, נקודת אור כלשהי ומסר מהיקום האומר: ״אני שומר עליכם״.

בואו ניתן מבט עמוק יותר באסטרולוגיה של ספטמבר 2020:

1-2 בספטמבר: ירח מלא במזל דגים

החודש מתחיל עם ירח מלא במזל דגים. ירח מלא זה נושא אנרגיית התעוררות, ופותח בפנינו הבנות חדשות ומידע חדש. ירח מלא זה עשוי להעצים את הרגשות והרגישויות שלנו, בייחוד במערכות היחסים שלנו. אם צצים ועולים כעס או עצבנות, שבו עמם ומצאו דרך בריאה לבטא ולעבד אותם.

ה-2 בספטמבר: השמש ב-120 מעלות לאורנוס

היערכות זו תופעל על ידי הירח המלא ותביא אנרגיה מרגיעה והרמונית. השמש ב-120 מעלות לאורנוס מציינת שכל דבר שמגיע אלינו בעת הירח המלא, יכול להציע הזדמנויות בלתי צפויות. הנה דוגמה טובה לכך שאנו מוגנים. אמצו אנרגיה זו על ידי התמקדות בתמונה הגדולה יותר, בייחוד אם אתם חווים קשיים או אתגרים.

ה-2 בספטמבר: נגה מול שבתאי

היערכות זו תופעל גם היא על ידי הירח המלא ותכוון זרקור אל המקומות שבהם אנו מרגישים מעוכבים, מוגבלים או נשלטים על ידי אדם אחר או אירוע בחיינו. אנו עלולים להרגיש שמשהו מכביד עלינו או שאנו מוגבלים. אנרגיה זו מבקשת מאיתנו לקחת אחריות ובעלות על הפעולות שלנו ולמצוא פתרונות. אנו נקראים לברוא פתרונות ארוכי טווח במקום פשוט תיקונים קצרי מועד.

ה-9 בספטמבר: נסיגת מאדים

מאדים נכנס לנסיגה במזל טלה. מאדים נסוג כל שנתיים, אולם זו הפעם הראשונה מזה שלושים שנים שהוא עושה זאת במזל טלה. כאשר מאדים נסוג, אנו נרגיש שהדברים מאיטים. אנו עשויים להרגיש שרמות האנרגיה שלנו נופלות מעט או אנו עשויים להתחיל לפקפק האם הפעולות שלנו תואמות למה שאנו באמת רוצים לעצמנו בהמשך הדרך. אנו עשויים גם למצוא את עצמנו מפקפקים בכמה מהמטרות והחלומות שפעלנו להגשים.

ה-9 בספטמבר: השמש בזווית של 120 מעלות לצדק

שוב, היקום בא לתמוך בנו ולהגן עלינו באמצעות היערכות הרמונית זו שמתרחשת באותו יום שבו מאדים מתחיל לסגת. השמש בזווית זו לצדק מביאה אנרגיה שלווה, שמזכירה לנו שאנו עוצמתיים. יש לנו בתוכנו את האומץ, הכוח והנחישות הדרושים לנו כדי לברוא ולחיות חיים יפהפיים. אנרגיה זו מזכירה לנו שאנו שופעים והשפע תמיד מוצע לנו, כל עוד אנו מכווננים את הלך הרוח שלנו כלפיו. השתמשו באנרגיה הזאת כדי להתמקד בשפע הברכות הקיימות בחייכם ובעולם סביבכם. הדבר יסייע להקל על המתחים או העייפות שנסיגת מאדים עלולה להביא.

ה-11 בספטמבר: השמש מול נפטון

לפעמים נפטון משוייך לוירוסים ולדברים ״בלתי נראים״. בזמן הזה, אנו עשויים לקבל חדשות או עדכונים בנוגע למגיפה. לחלופין, אנו עשויים להרגיש מבולבלים ולקבל מידע סותר. אף על פי שמדובר במגיפה גלובלית, הדבר עשוי גם להתגשם בחיינו האישיים. אנו עשויים להרגיש תחושת קונפליקט לגבי השאלה האם לעשות דבר מה או לא, או לגבי דרך הפעולה הטובה ביותר. כאשר אנו מרגישים חוסר ודאות, תמיד עדיף להמתין לבוא הבהירות. אנרגיה זו טובה מאוד לעבודה אינטואיטיבית, לכן שימו לב לקול הפנימי הקטן והשקט.

ה-13 בספטמבר: צדק נע קדימה

הפלנטה הגדולה ביותר במערכת השמש שלנו מתחילה לנוע קדימה במזל גדי. זוהי אנרגיה נהדרת, אולם ייתכן ויהיה עלינו להמתין כמה שבועות לפני שנוכל באמת לרתום אותה לתועלתנו. צדק הוא פלנטת ההתרחבות, ולכן אנו עשויים לגלות שתחום בחיינו עליו עבדנו מתרחב לפתע בדרך כלשהי. אולי נגלה הזדמנויות רבות יותר או אולי נגלה שהעבודה הקשה שלנו מתחילה להניב פירות. היזכרו על מה עבדתם או במה התמקדתם בחודש מאי, כיוון שהדברים הללו עשויים לקבל דחיפה מצויינת בשבועות הקרובים.

ה-17 בספטמבר: מולד ירח במזל בתולה

מולד הירח במזל בתולה שולח גלים עוצמתיים, מזכיר לנו להתחבר לחוכמה ולעוצמה של הגוף שלנו. הוא מדריך אותנו לא לחיות בפחד, ולזכור את הכוח והחוכמה המולדים שלנו. מולד ירח זה מביא גלים של אנרגיית ריפוי והבטחה להתחלה חדשה.

ה-22 בספטמבר: נקודת השוויון ועונת מזל מאזניים

יום השוויון מבשר על תחילת עונת מזל מאזניים ושוויון בין שעות היום והלילה. אנו יוצאים ממזל האדמה בתולה ונכנסים למזל אוויר שעוסק כולו באיזון. יהיה מיקוד על אחרים ועל האופן שבו הפעולות שלנו ואפילו המחשבות שלנו משפיעות על העולם סביבנו. יום השוויון הוא יום מלא עוצמה שבו הצעיף שבין הממדים הופך דק. אנו יכולים להשתמש באנרגיות של יום השוויון כדי לבצע עבודה אינטואיטיבית ולהתחבר עם אהובינו הנמצאים בצד האחר.

ה-28 בספטמבר: שבתאי נע קדימה

שבתאי נע קדימה לאחר שהיה בנסיגה מאז חודש מאי. כאשר שבתאי יתחיל לנוע שוב קדימה, הוא יחלוף במעלות האחרונות של מזל גדי, ויתכונן לעשות את דרכו אל מזל דלי בחודש דצמבר, שם יישאר בשנתיים וחצי הבאות. זהו שינוי אדיר באנרגיה ובהחלט שינוי שיש לבחון מקרוב. עם שבתאי שנע קדימה, אנו עשויים להבחין שמידע הקשור לממשלות, לדמויות סמכותיות או לאלה המצויים בעמדות כוח מתחיל לעלות לפני השטח. אנו עשויים גם להבחין שאירועים שאירעו בסביבות חודש פברואר 2020 שבים ומתרחשים.

ה-29 בספטמבר: מאדים בזווית ריבועית לשבתאי

זוהי ההיערכות השניה של הזווית הריבועית בין מאדים לשבתאי השנה והיא מציינת מתח ואי שקט גוברים. עם שבתאי שזה עתה החל לנוע קדימה, אנרגיה זו תהיה חזקה ואנו נחווה משיכהדחיפה בנוגע לאלה הנמצאים בעמדות כוח. אנו גם עלולים להרגיש תחושה גוברת של עצבנות או אי שקט בחיינו האישיים. היערכות זו מאתגרת אותנו להיכנס פנימה ולנקות את כל שגורם לנו להרגיש חסרי בטחון, מפוחדים או לא אהובים. היא רוצה שנשב עם החרדה שלנו כדי שנוכל להבין מה היא מנסה לומר לנו.

ספטמבר הוא חודש חשוב שבו נתחיל במסע שיביא לכדי סיום וסיכום את האנרגיות הטרנספורמטיביות של שנת 2020.

אף על פי שאנו עשויים להרגיש את האנרגיה המשתנה בחוזקה, אנו יכולים גם להתכוונן לאנרגיית ההגנה המוצעת אף היא.