ספטמבר הוא חודש עוצמתי על פי הנומרולוגיה

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ספטמבר נחשב לחודש עוצמתי בנומרולוגיה, כיוון שהוא מחזיק ברטט של המספר 9.

המספר 9 מייצג מעברים וסיומים. זהו השלב האחרון לפני שמתחיל מחזור חדש. זהו גם מספר בריאה עוצמתי.

ניקולה טסלה אמר: ״אם הייתם יודעים את נפלאות השלוש, השש והתשע, הייתם מחזיקים במפתח ליקום״.

בחודש ספטמבר, אנו גם מרגישים במשקל ובשיעורים של מספר השנה האישי שלנו במידה רבה ביותר. הסיבה לכך היא שספטמבר הוא החודש היחיד בשנה שבו מספר השנה האישי שלנו זהה למספר החודש האישי שלנו.

באופן מהותי, משמעות הדבר היא שהאנרגיות של ספטמבר עוזרות לכם להתייצב פנים אל מול פנים עם השיעורים, המתנות והאתגרים שאותם עליכם לחוות ושעמם נועדתם להתמודד השנה, על פי הנומרולוגיה האישית שלכם.

זאת כדי שתוכלו לסיים דברים ולהתכונן לשיעורים החדשים שתביא עמה השנה החדשה.

ניתן לחשב את המספר הזה על פי הנוסחה הבאה:

  1. חברו את תאריך יום הלידה שלכם, חודש הלידה שלכם ואת המספר 4.
  2. צמצמו על ידי חיבור המספרים עד שתגיעו לספרה בודדת בין 1 ל-9.

דוגמה:

29+12+4

(יום הלידה + חודש הלידה + 4)

= 45

צמצמו לספרה אחת על ידי חיבור הספרות (ייתכן ויהיה עליכם לעשות זאת יותר מפעם אחת):

4 + 5 = 9

הנה כמה תובנות לגבי מספר הנומרולוגיה האישי שלכם לחודש ספטמבר:

מספר שנה אישי 1

הייתה זו ללא ספק שנה של התחלות חדשות ושינויים עבורכם, וקרוב לוודאי שהחיים שלכם התקדמו בכיוון חדש לגמרי. אף על פי שייתכן וקיים חוסר ודאות מסוים בנוגע לחייכם, זהו זמן שבו אתם יכולים לזרוע זרעים. מספר 1 הוא מספר של התחלות חדשות, ואף על פי שאנרגיה זו חזקה בחייכם, אתם יכולים להתחיל לחשוב אילו התחלות חדשות הייתם רוצים לזמן אל חייכם. החודש, רשמו שלושה דברים או יותר שהייתם רוצים להגשים. הם יכולים להיות כלליים או ספציפיים, אבל על ידי הבעת כוונות, אתם עשויים למצוא את עצמכם מרגישים בכיוון ובתכלית חזקים יותר. פרק חדש הוא תמיד מאתגר, אך המשיכו לצעוד קדימה, אפילו בצעדים קטנים. אתם תצליחו!

מספר שנה אישי 2

הייתה זו שנה של דואליות עבורכם. אולי הרגשתם מבולבלים לגבי מה שאתם רוצים, או אולי חיפשתם אחר שותף, בין אם שותף לחיים או שותף לעסקים. פגישות פנים אל פנים היו אולי מאתגרות השנה, אבל ראו אם אתם יכולים למצוא דרך להסתגל ולהיות יצירתיים באופן שבו אתם בוחרים לקיים קשרים עם אנשים. יצירת תחושת חיבור עם היקום הגדול יותר ועם העולם שסביבכם תהיה מעשה עוצמתי עבורכם גם כן החודש. האם תוכלו לברוא די שקט ומודעות ולהרגיש אחד עם כל הדברים? קרקוע האנרגיה שלכם בטבע עשוי לעזור. אם אתם מרגישים שנמשכתם בכיוונים רבים השנה, בייחוד בנושאים הקשורים לאהבה או למערכות יחסים, יהיה זה זמן מושלם להאט ולהיכנס פנימה כדי להבין מה אתם באמת רוצים.

מספר שנה אישי 3

אתם לומדים באמת כיצד לבטא את עצמכם ולתקשר את המחשבות והרעיונות שלכם בדרך ברורה. אם משהו יושב על לבכם או אם יש בכם רגשות עצורים, יהיה זה זמן מושלם לשחרר אותם. תוכלו גם לנסות את המדיטציה הקוסמית של ספטמבר 2020, שמסייעת לשחרר אנרגיה מצ׳אקרת הגרון. האנרגיות של ספטמבר באמת יתמכו בכם לשחרר דברים ולנקות רגשות ישנים ששוב לא משרתים אתכם. זהו גם חודש יצירתי מאוד ואתם יכולים להשתמש באנרגיה הזאת כדי לחשוב מחוץ לקופסה ולראות את חייכם מנקודת מבט שונה. בחנו תחומים מאתגרים בחייכם וראו כיצד אתם יכולים להשתמש באנרגיה יצירתית זו כדי לראותם בדרך חדשה.

מספר שנה אישי 4

זוהי שנה לסגור עניינים בלתיסגורים, ובייחוד בכל הקשור לתחומים הקשורים לבית ולמשפחה. ספטמבר יכול להיות חודש מושלם להתמודדות עם פצעים משפחתיים ישנים או להצבת כמה גבולות בריאים, אם אתם מרגישים שמנצלים אתכם. זה זמן להתייחס לרגשות מתמשכים, בייחוד אם הם קשורים למשפחה שלכם, למצב המגורים או לילדות שלכם. הלמידה כיצד להתחבר אל הילד הפנימי שלכם ולאהוב אותו, תהיה אף היא רעיון מצויין החודש. זהו גם זמן טוב לארגן את סביבת המגורים שלכם וליצור מרחב שמתאים לאנרגיה שאתם רוצים לברוא בחייכם. סילוק חפצים ישנים יכול לשפר מאוד את אנרגיית הבית שלכם.

מספר שנה אישי 5

רבות מהגישות או האמונות שלכם השתנו אולי השנה וייתכן שאתם נמצאים עדיין בתהליך של עיבוד העתיד. ספטמבר הוא חודש יצירתי מאוד עבורכם וזמן מושלם לחשוב מחוץ לקופסה ולעשות דברים באופן שונה מעט. למעשה, ״ניעור״ השגרה שלכם או מציאת דרך חדשה לעשות דברים יכולים לעודד אתכם ללמוד דברים חדשים ולראות דברים באור חדש. התפיסה שלכם עוצמתית החודש, ולכן שמרו על ראש פתוח וראו מה זורם פנימה. מדיטציה, כתיבה ביומן או אפילו פעילויות יצירתיות יביאו תועלת החודש ויעזרו לכם לתעל אנרגיה תקועה או מיותרת. ספטמבר גם עשוי להביא אהבה חדשה אל חייכם, ולכן אם אתם רוצים לפגוש מישהו, אל תסתתרו, צאו החוצה.

מספר שנה אישי 6

הייתה זו שנה של מנוחה והתחדשות עבורכם. אם צצו ועלו נושאים הקשורים לרווחה שלכם, זהו אולי סימן שעליכם להאט ולשקול מחדש את הכוונות שלכם לפני שתמשיכו הלאה. אף על פי שיש שינוי רב באוויר, זהו באמת זמן עבורכם להרהר וליהנות ממה שקיים עכשיו בחייכם. העניקו לעצמכם רשות לשבת במושב האחורי ופשוט ליהנות מהזרם ומהכיוון של חייכם. אם צצו אתגרים עבורכם השנה, אל תמהרו להבין הכול באופן מיידי. נסו במקום זאת להירגע, להיכנע, כיוון שהמצב יגיע לכדי פתרון עם הזמן. ספטמבר הוא גם חודש מושלם לעשות דברים עבור השכל, הגוף והרוח שלכם, כגון ריפוי אנרגטי, מדיטציה או יוגה וכדומה.

מספר שנה אישי 7

הייתה זו שנה אנרגטית עבורכם וקרוב לוודאי שהייתם עסוקים מאוד! אם אתם רוצים לקדם את הקריירה שלכם או פרוייקט אישי, ספטמבר יהיה חודש נהדר לממש את התוכניות שלכם. פשוט ודאו שאתם גם מקדישים זמן להיכנס פנימה ולטפל בצרכים הפנימיים שלכם. חוויתם אולי גם התעוררות רוחנית מסוג כלשהו השנה והאנרגיה של ספטמבר עשויה להדגיש זאת עבורכם. אתם עשויים להרגיש רגישים מאוד או אולי גיליתם אפילו שאתם חולמים חלומות ברורים או מקבלים תובנות אינטואיטיביות. לאור האנרגיה הזאת, צאו קצת מהראש וכנסו אל הלב שלכםהוא עשוי להכיל חוכמה חדשה עבורכם.

מספר שנה אישי 8

הייתה זו שנה טרנספורמטיבית מאוד עבורכם וקרוב לוודאי שרכשתם הבנה חדשה בנוגע לעוצמה וליכולות הרבות שלכם. גיליתם אולי כשרונות חדשים או רכשתם אפילו תובנה נוספת בכל הקשור לנתיב שבו אתם רוצים לצעוד. ספטמבר הוא חודש נהדר ללמוד דברים חדשים ולהמשיך לקחת בעלות על העוצמה האישית שלכם. אם משהו הטריד אתכם, זהו זמן מושלם לעמוד על שלכם ולהביע את דעתכם. עם עוצמה רבה יותר מגיעה גם אחריות רבה יותר, ולכן אתם עשויים לגלות שאתם צריכים להתחיל להציב גבולות או לקחת בעלות על חייכם בדרך חדשה לחלוטין. ספטמבר הוא גם זמן טוב להסדיר את נושא הכספים שלכם.

מספר שנה אישי 9

הייתה זו שנת ״רכבת הרים״ עבורכם, מצד אחד, אתם נקראים לברך את פני החדש אך מצד שני, אתם מתבקשים לנקות את הישן! הדואליות הזאת מבלבלת קרוב לוודאי ואולי אינכם בטוחים כלל מה בא ומה הולך! כאשר אתם מרגישים שהחיים מושכים אתכם בכל הכיוונים, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא למצוא את השקט שלכם ולבטוח אתם מודרכים בכיוון הנכון. החודש, נסו לוותר על השליטה או על לחצים ודאגות כלשהם לגבי העתיד, והיכנעו לרגע ההווה. המשיכו להתמקד בכאן ועכשיו ופשוט צעדו צעדים קטנים קדימה. הדברים יתבהרו עם הזמן, ובינתיים, פשוט הישענו לאחור ותיהנו מהנסיעה.

הערה: מאמר זה פורסם לראשונה בספטמבר 2017.

תמכתם כבר באתר?