נומרולוגיה: מספר השנה האישי שלכם לשנת 2020

מאת טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

שנת 2020 מסתכמת במספר 4 בנומרולוגיה. המספר 4 מייצג חזרה הביתה אל העצמי. זהו מספר שמדריך אותנו להיכנס פנימה כדי להרגיש שלמים, מאוזנים ומתואמים עם העצמיים האמיתיים שלנו.

השנה, אנו עשויים להרגיש בהזמנה להיערך באופן עמוק יותר עם ייעוד הנשמה שלנו ולמצוא דרכים לברוא תחושת נוחות רבה יותר בתוך עורנו ובחיינו, ללא קשר למתרחש סביבנו.

אנו נקראים לקבל את העצמי שלנו ואת האירועים בחיינו ברמות העמוקות ביותר ולהעניק תשומת לב לאופן שבו אנו בוחרים לדבר אל עצמנו.

שנת 2020 היא זמן עבורנו לדאוג לעצמנו היטב, בכל דרך שמהדהדת בנו. זהו זמן להתמקד באמת בטיפול בצרכים שלנו ובלמידת האותות והרמזים שהגוף שלנו מעניק לנו כאשר אנו עושים יותר מדי או לא ערוכים עם האמת והערכים הנעלים ביותר שלנו.

במהלך השנה, יהיה גם מועיל לחשוב מהם הערכים החשובים לנו ולוודא שהפעולות שלנו תואמות לערכים הללו.

כאשר אנו בודקים ובוחנים האם הפעולות והמילים שלנו תואמות לערכים הנבחרים הללו, אנו נשארים נאמנים לעצמנו ונאמנים לדברים שאנו רוצים לברוא למען עצמנו בתקופת החיים הנוכחית.

המספר 2020 גם יוצר ״מספר נעלה״, משמע דפוס מספרים חוזר. הוא מכיל שני אפסים, ודפוס של שני אפסים מסמל אחדות, עבודה משותפת והגשמת הפוטנציאל האיןסופי שלנו כאשר אנו עובדים עם אנשים אחרים וחושבים על אנשים אחרים.

לבדו, המספר 2 הוא מספר שמייצג שותפות בעוד שהמספר 0 מייצג אפשרויות ופוטנציאלים איןסופיים.

אנו לומדים לחבור לעצמנו ולסובבים אותנו, ולהבין שלמעשה אין כלל הפרדה. דומה שאנו ישויות נפרדות בגופים נפרדים, אבל ברטט ובמהות הפנימית ביותר שלנו, כולנו אחד, כולנו זהים.

שנה זו המיוצגת על ידי המספר 4 תלמד אותנו שכולנו ביחד בסיפור הזה, שכולנו בחרנו להיות על הפלנטה הזאת, בעת הזאת, כדי לעבוד למען דברמה גדול יותר מעצמנו ולהגשים אותו.

אף על פי שיש עדיין מקום להגשמת המטרות האישיות שלנו, שנת 2020 תביא תחושה שכאשר אנו חושבים על טובת הכלל, אנו יכולים להרגיש חדורי מטרה במידה רבה יותר ומתואמים יותר בחיינו האישיים גם כן.

אף על פי שכולנו חווים את הרטט של המספר 4, בשנת 2020, לכל אחד מאיתנו יש גם מספר שנה אישי משלו.

ניתן לחשב את המספר הזה על פי הנוסחה הבאה:

גלו את מספר השנה האישי שלכם לשנת 2020:

  1. חברו את תאריך יום הלידה שלכם, חודש הלידה שלכם ואת המספר 4.
  2. צמצמו על ידי חיבור המספרים עד שתגיעו לספרה בודדת בין 1 ל-9.

דוגמה:

29+12+4

(יום הלידה + חודש הלידה + 4)

= 45

צמצמו לספרה אחת על ידי חיבור הספרות (ייתכן ויהיה עליכם לעשות זאת יותר מפעם אחת):

4 + 5 = 9

משמעות מספר השנה האישי שלכם לשנת 2020

מספר שנה אישי – 1

זהו תחילתו של מחזור חדש עבורכם ושנת 2020 תביא לכם שפע של התחלות חדשות בחייכם. בדרכים רבות ושונות, תדרשו להתחיל מחדש השנה. תקראו אולי לחשוב בדרך חדשה, לפתח גישה חדשה ורעננה לדברים, או אולי להתחיל משרה חדשה או מערכת יחסים חדשה. זוהי שנה לנסות שנית, להתחיל שוב ולהביא השראה רעננה לכל שאתם עושים. שנת 2020 מבטיחה להיות שנה זוהרת שבה תרגישו שאתם באמת פותחים דף חדש בחייכם. הדף חלק ואתם חופשיים לצייר עליו בכל צבע שתרצו! השתמשו באנרגיה רעננה וחדשה זו כדי ״לשפץ״ את חייכם ולהיערך באופן גבוה יותר. אם התרחקתם מעצמכם ומחייכם, דעו שהשנה חלונות ודלתות חדשים יפתחו. הגיע הזמן להביט קדימה, לא אחורה.

מספר שנה אישי – 2

בשנה זו תמשיכו לבנות ולטפס. בשנה שעברה חוויתם אולי התחלות חדשות רבות, ועכשיו אתם מתבקשים להמשיך לעבוד כדי להזין ולפתח את מה שזרעתם. בעודכם מטפחים את הגן שזרעתם בקפידה רבה כל כך, אתם עשויים לגלות ששנת 2020 מביאה לכם מנטורים, חברים, מורים או אפילו שותף שיעזרו לכם לטפח את גנכם! אל תחששו לבקש עזרה. השנה תזדקקו לתמיכה שתעזור לכם להגשים את המטרות שלכם ולהרחיק לכת אף יותר, ולכן הישארו פתוחים כיוון שלעולם אינכם יודעים במי תפגשו או איזו חוכמה הם יעניקו לכם. הלמידה כיצד לברוא שותפויות יציבות ונאמנות תהיה אף היא נושא חשוב עבורכם השנה, ולכן אם אתם סגורים או שומרים בקפידה על לבכם, ייתכן ולא יהיה מקום לחומות הללו בשנת 2020.

מספר שנה אישי – 3

זוהי שנה עבורכם לדבר את האמת שלכם ולעבוד על חיזוק קולכם. יש לכם חוכמה לחלוק, יש לכם סיפור לספר, וזוהי השנה עבורכם לחשוב על דרכים לעשות זאת. אם רציתם אי פעם לכתוב, להרצות או לחלוק את חוכמתכם בדרך כלשהי, קרוב לוודאי ששנת 2020 תביא לכם הזדמנויות רבות. דעו שקולכם הוא המפתח, אל תחששו לדבר. בנוסף לכך שזוהי שנה שבה תוכלו לבטא את עצמכם ולחלוק את חוכמתכם, שנת 2020 עשויה גם לעזור לכם לפתור בעיות ושיעורים משנים קודמות. אתם עשויים להרגיש שאתם מגיעים לקו סיום כלשהו, או אולי עובדים על כמה שיעורים קרמתיים אחרונים שיעלו אתכם לרטט גבוה יותר. קיימת תחושה של קלות באוויר לאנשים שחווים את המספר 3 כמספר השנה האישי שלהם בשנת 2020.

מספר שנה אישי – 4

מספר שנה אישי 4 בשנה של מספר 4 הוא אירוע מיוחד מאוד! זוהי השנה שלכם! האנרגיה שלכם תזהר בשנת 2020 וכל דבר שבו תשקיעו ישתלם, קרוב לוודאי, במידה רבה! זהו הזמן עבורכם באמת לנסות להשיג את הדברים שאתם רוצים, ודאו רק שמה שאתם רוצים ושהדבר שאותו אתם מנסים להשיג תואם לעצמי האמיתי שלכם ולייעוד הגבוה שלכם. אם הרגשתם תקועים או רוצים להתחבר באופן עמוק יותר עם התכלית שלכם, שנת 2020 עשויה להביא כמה רמזים או אירועים שיעזרו לכם לעשות זאת. אתם בני מזל בשנת 2020, משום שאתם מתואמים באופן טבעי עם הרטטים, ועליכם פשוט לאפשר להם לעבוד לטובתכם. התמקדו בחיבור עם עצמכם, התמקדו במסע הרוחני שלכם, והאמינו שאתם זוכים בהדרכה. היקום ישאיר לכם סימנים בחלומות, בטבע ובלחישות האינטואיטיביות, לכן ודאו שאתם שמים לב. שנה זו נחשבת לשנה בתמזל ומשגשגת עבורכם!

מספר שנה אישי – 5

היכולות היצירתיות שלכם יהיו חזקות השנה, ומשמעות הדבר היא שיש לכם את הכוח באמת לברוא ולהגשים בשנת 2020. החזיקו בחוזקה בחזון החיים שלכם בשנה זו. כתבו את המטרות שלכם, בראו לוח חזון, חשבו על מה שאתם רוצים להביא לחייכם ופעלו כדי להפוך זאת למציאות, כיוון שהמאמצים שלכם יהיו מוצלחים מאוד. אם אתם עובדים בתחום יצירתי, השנה תהיה אחת מהשנים הטובות ביותר שלכם. אם רציתם אי פעם לעבוד בתחום יצירתי, זוהי שנה נהדרת גם כן לבצע זאת ולהתחיל בפרוייקט יצירתי זה! עבודה על פרוייקטים יצירתיים או אימוץ תחביב יצירתי יהיו קרוב לוודאי מרפאים ותרפויטים מאוד עבורכם, לכן חשבו להוסיף דברמה יצירתי לשגרה השבועית שלכם כדי לחוות את התועלת שבכך. למידה או חקירה של משהו חדש ומרגש עשויות להתאים גם כן השנה, למעשה, כל דבר שעוזר להרחיב את האופקים שלכם יהיה מועיל.

מספר שנה אישי – 6

שנת 2020 נושאת ריפוי חזק עבורכם והיא ההזדמנות שלכם לעבוד על קבלהעצמית ועל ריפוי פצעים או טראומות שיש לכם ברמה הפיזית וברמה הרגשית. אתם עשויים לגלות ששנת 2020 מביאה הזדמנויות למתן כאבי לב כלשהם, ומדריכה אתכם לשחרר כמה רגשות עצורים שהכבידו והעמיסו עליכם. השנה חשוב שתלמדו להאט ולתת תשומת לב לגוף שלכם ולסימנים שהוא שולח לכם, משום שהסימנים והתסמינים הללו עשויים להכיל רמזים שיעזרו לכם במסע הריפוי שלכם. ייתכן גם שיהיה עליכם לשים לב לתזונה שלכם או ליצור שגרה חדשה ובריאה של פעילות גופנית. יש מיקוד בטיפולעצמי עבורכם השנה גם כן, האומר שאל לכם לדחוף את עצמכם יתר על המידה כדי לרצות אחרים או להגשים ציפיות לאמציאותיות. אתם גם עשויים להיקרא להציב גבולות ולמצוא שיטות שיעזרו לכם להציב את עצמכם בראש סדר העדיפויות. הנושא של 2020 עבורכם הוא השקעה בבריאות וברווחה שלכם, וכאשר תעשו זאת, תשגשגו ברמה חדשה לגמרי.

מספר שנה אישי – 7

״כל אדם שאתם פוגשים הוא רק מראה״, תהיה המנטרה שלכם בשנת 2020. אפילו יותר מתמיד, תבינו שכל אדם שאתם פוגשים במסע חייכם הוא פשוט מראה, טריגר למה שמתרחש בתוככם. מה שאתם רואים באחרים קיים בכם, ובדרכים רבות ושונות במשך השנה אתם תגלו אמת זו. שנת 2020 היא גם שנה של התפתחות רוחנית אדירה עבורכם, אך דומה שהרבה מהשיעורים שלכם יתקבלו באמצעות התנסויות ואינטראקציות עם אנשים אחרים. נושא השותפויות גם הוא עשוי לקבל דגש עבורכם, הן בחיים האישיים והן בחיים המקצועיים. ייתכן ותקיימו שיתוף פעולה עם מישהו, דבר שיעזור לקדם את הקריירה שלכם אף יותר או אתם עשויים למצוא את עצמכם בוחרים להתחייב התחייבות עמוקה יותר כלפי מישהו שאתם אוהבים.

מספר שנה אישי – 8

שנת 2020 מביאה הזדמנויות רבות להשתנות ולהתעורר. חשבו על זחל ההופך לפרפר, משום שזהו המסע שבו תצעדו כאשר 8 הוא מספר השנה האישי שלכם. אתם עשויים לגלות שעליכם לשחרר דברים רבים או אתם עשויים לגלות שהדברים סביבכם מתמוטטים בדרך כלשהי, רק כדי להיוולד מחדש כמשהו גדול יותר וטוב יותר. אף על פי שטרנספורמציה עלולה לכאוב, היא מביאה עמה תגמולים אדירים שתמיד הופכים את המסע לבעל ערך. יחד עם אנרגיה טרנספורמטיבית מדהימה זו, יש לכם גם מזל רב בכל הקשור לכספים. זוהי שנה נהדרת לחשוב על דרכים למקסם את הכספים שלכם ולהתכוונן לאנרגיה של שפע. השפע סובב אתכם כעת ואם תנהגו בחוכמה בכספים שלכם ותלמדו לברוא מערכת יחסים חכמה עמם, קרוב לוודאי שהגמול יהיה אדיר. אנרגיה זו של שפע תסייע לכם גם להתחבר לעוצמת ההודייה. תחושת הודייה כלפי הברכות הרבות בחייכם תסייע להדריך אתכם כל השנה הזאת.

מספר שנה אישי – 9

זוהי שנה גדולה של השלמה עבורכם. אתם סוגרים מחזור ומתכוננים להתחיל מחזור חדש, אך לפני שתוכלו להתחיל מחדש, תחילה עליכם לחגוג את מסעכם ואת המרחק שעשיתם. תשע השנים האחרונות של חייכם היו מאתגרות, אבל עכשיו הדברים מתחילים להירגע ואתם תרגישו חזקים יותר בעת שאתם נעים דרך פרק אחרון זה. כמו בספרים ובסרטים רבים, הפרק האחרון הוא גם הפרק השמח שבו השחקן הראשי מקבל סוףסוף את גמולו הטוב ולומד סוףסוף את השיעורים שהחיים הביאו לו. זוהי השנה שלכם לחוות סוף טוב ותחושת ניצחון על שהתגברתם על המכשולים והקשיים שהחיים הביאו לכם. אתם מגיעים לפסגת ההר והנוף משם מדהים! תיהנו משנה זו של סיום והשלמה, אתם ראויים לכל הפרסים שתקבלו השנה.