התעוררות והארה: אוקטובר 2019 עד ינואר 2020

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל

5 באוקטובר, 2019

מאנגלית: סמדר ברגמן

משפחת אור אהובה, הגענו לרגע שרבים מכם המתינו לו וביקשו אותו במשך תקופות חיים רבות. גל אור קוסמי קרב לפלנטה שלכם והוא יפעיל ״התעוררות אדירה״ על כדור הארץ. גם עכשיו, רבים מכם הרגישו, בנקודת השיוון של ספטמבר,  בגל הזה בעודו קרב. האנרגיה הזאת היא כה אינטנסיבית שהיא גורמת לתסמינים פיזיים אצל אנשים רבים, בעת שהגוף הפיזי שלכם מבקש לשלב אותו ולהתאזן.

אנרגיה מתעצמת זו תורגש בשער ה-10:10, ב-10 באוקטובר, והיא תמשיך להתעצם עד לשער הכוכבים העיקרי ה-11:11, ב-11 לנובמבר. אז היא תמשיך ל-12:12 ב-12 לדצמבר, ל-21:12 ב-21 בדצמבר (נקודת ההיפוך, היום הקצר/הארוך ביותר) ותגיע לשיאה ב-12 לינואר (12:1:2020), כאשר שבתאי ופלוטו ינועו לכדי צמידות במזל גדי.

בכל אחת מנקודות הרצף החשובות הללו, עוד אנרגיה גברית אלוהית חדשה תתגלה על כדור הארץ. תהיה זו האנרגיה הגברית האלוהית אשר תוביל את הדרך לבריאת מבנים חדשים עבור כדור הארץ החדש. זהו תפקידה של האנרגיה הגברית האלוהית, לברוא מבנה עבור שטף החוכמה האלוהית של סופיה, מהות האנרגיה הנשית האלוהית של החוכמה והאור. יהיה זה, ללא ספק, שינוי עוצמתי, אינטנסיבי ורב השראה ברמות רבות.

10:10: חניכה ל״קו/ספירלת הזמן של ההתעורות הגדולה״

השיבוש הגדול שכה רבים מכם כבר החלו להרגיש, הוא כינון והטענת ״קו הזמן של ההתעוררות הגדולה״, מאוקטובר 2019 ועד ינואר 2020. כאשר קו זמן חדש ועוצמתי נטען, קווי זמן אלטרנטיביים אחרים קורסים ומתמוטטים.

ב-10 לאוקטובר, ה-10:10, גל התעוררות זה יופעל ויתחיל את תהליך הבאת קבוצת נשמות חדשה, אשר תצטרף לתהליך ההתעוררות הפלנטרי ותאיץ את התגשמות כדור הארץ החדש.

הדבר עשוי לברוא ״גלי הלם״ במארג הזמן/מרחב שיגרמו לתסמינים פיזיים. אך דעו, אהובים, שסגירת קווי זמן ופתיחת קווי זמן חדשים (ספירלות זמן) היא פעילות שמתרחשת על פי קונצנזוס רוחני וקולקטיבי, בשל היותה לטובת טובתו הנעלה ביותר של כדור הארץ הזמן הזה.

כאשר השלב הבא של קו הזמן מופעל, ״גלי הלם״ אלה עשויים להתעצם. יהיו אלה הגלים הללו של קודי אור היהלום, קודי תודעת המשיח הזהובים ותדרי הלב המקודש מאומות המלאכים והכוכבים אשר יתחילו להפעיל ״התעוררות גדולה״ זו על כדור הארץ.

התזוזות הראשונות של ״ההתעוררות הגדולה״

בעת שקו זמן חדש זה מתחיל להטעין את ״חניכות האור״, יתרחשו אירועים בשתי רמות. ברמה הראשונה, אלה מכם שהם מראי דרך וכבר ערים, יקראו ו״ידחפו״ אל תוך רמות שירות גדולות ורחבות יותר על הפלנטה. ברמה השניה, אנשים ״רגילים״ מאוד יתעוררו לפתע וירגישו מבולבלים והמומים בעת שתפיסת המציאות שלהם תשתנה באופן קיצוני, כמעט בן לילה.

הקבוצה השניה הגדולה של ״המתעוררים״ תזדקק לעזרתכםהרמה הראשונה של מראי הדרךיהיה עליכם להדריך אותה בתהליך זה. על פי חוזי הנשמה שלכם, זוהי התכלית בשלה בחרתם להיות על כדור הארץ בזמן הזה.

משפחת אור אהובה, לא זה הזמן להירתע או להיות ״ראש קטן״. זה הזמן להתייצב ולהיות הישויות העוצמתיות ומנהיגי הקהילות שאתם. כפי שאתם מנגישים את עצמכם לשירות נרחב כמורים או כמרפאים, כך הרוח תדריך את אלה הזקוקים לכםאליכם. בעודכם עובדים עמם, טוב תעשו אם תזכרו עד כמה חשוב לטפל גם בעצמכם ובתהליך האישי שלכם.

כאשר המתעוררים החדשים יעברו לקו/ספירלת הזמן של כדור הארץ החדש, הם יחוו תסמינים פיזיים, מנטלים ורגשיים שידמו לסוג מסוים של ״התמוטטות״, כיוון שזהו למעשה תהליך של התמוטטות הישן כדי שהחדש יוכל להיוולד. מערכות התמיכה הישנות שלהם, בקו הזמן הישן, יקרסו ויתמוטטו והם ירגישו כאילו הם ״נופלים״ אל תוך תהום שאין בה כלום. תהיה זו המשימה שלכם להיות האור שידריך אותם לעגן עצמם ברשתות כדור הארץ החדש ולמצוא את משפחת הנשמה או שבט הנשמה שלהם במציאות זמן/מרחב חדשה זו.

לאלה מכם שהם הרמה הראשונה, גל ההתעוררות הראשון, אתם תגלו שאתם מקבלים הבנות חדשות ויכולות ריפוי חדשות. מערכת גוף האור שלכם תאיץ לנקודה שבה תחקרו ותפתחו טכניקות חדשות של אור קוונטי וריפוי בקול, בדומה לאלה בהם עושים שימוש שאמאנים כדי לשנות ולרפא אנרגיות ו״שברי״ נשמה.

חניכות ה-11:11: אש כוכבים ותדרי מלאכים

בשנת 2017, בשער ה-11:11, הפלנטה קיבלה גל עוצמתי של תדרי מלאכים וקודי אור מהאלוהים (כך במקור) ומהשְׂרָפִים. בשער ה-11:11 של השנה הזאת יגיע גל עוצמתי נוסף של חניכות אור מהמועצת הכוכבים ומהמועצה הקוסמית. תהיה זו חניכה של קודי אור אש כוכבים שתרומם במהירות את התדרים על כדור הארץ כדי להאיץ את ההתעוררות המתרחשת.

שער ה-11:11 נמצא באחריות הפליאדים, והוא נמצא על אותו ציר אסטרולוגי של שער ה-5:5, של מזלות שור ועקרב, והוא משויך להתעוררות הבודהה ולאנרגיות הרוחניות של המודעות הקולקטיבית.

בזמן הזה, שידור עוצמתי של קודי אור אש כוכבים יתקבל על כדור הארץ בצורה של גל אור/קול אשר יהווה חניכה והפעלה של ספירלת זמן חדשה של כדור הארץ החדש. לא יהיה זה גל בודד, אלא סדרת גלים, שכל אחד מהם נושא קודים שונים או הוראות שונות מהלב האלוהי, כדי להפעיל את כדור הארץ החדש בתודעת הקולקטיב.

בזמן הזה, אלה שהסכימו להתעורר ברמת הנשמה, יופעלו על ידי הגלים הללו ויתעוררו לפתע כדי להצטרף לגל עולה זה של תודעה חדשה.

אלה מכם שעובדים עם קודי אור ושפת האור יודרכו לתרגם קודים אלה לטובת השבט והקהילה שלכם. תחושו מודרכים אולי לצייר, לרשום, לדבר, לשיר או לרקוד את קודי אש הכוכבים הללו לכדי התגשמות פיזית.

בזמן ה-11:11, הפליאדים יהיו פעילים מאוד בעבודה אתכם, כדי לסייע לכם להפעיל את תרשים המלאך האנושי ולגלם את הנשמה באהבה אלוהית כהוכחה לתהליך זה. כמומחי דנ״א של בני אנוש, בעלי חיים וצמחים על כדור הארץ, הם ידריכו אתכם באמצעות הפעלות קודי אור והפעלות קולקטיביות.

הארקטוריאנים התבקשו גם כן להדריך קבוצה בעלת ייצוג נרחב שתעבוד עם כדור הארץ, הכוללת ישויות מסיריוס, מאנדרומדה ומליירה. אלה יסייעו בעזרת האמצעים המיוחדים שלהם של תקשורות וחיבורי אור.

בזמן ה-11:11 אתם עשויים אפוא להרגיש דחף להצטרף לקבוצה או לקהילה כדי לחוות את חניכות קודי אור אש הכוכבים כקבוצה. אתם גם עשויים להרגיש דחף לתקשר קודים אלה בדרך כלשהי ולתעד ביומן את המידע שניתן לכם באמצעות הקודים הללו.

הישויות המלאכיות, האלוהים והשרפים, ימשיכו להעצים שידורים של תדרי אור וצבע שמימיים כדי לתמוך בחניכות הללו ובתהליך ההתעוררות באופן כללי.

קווי זמן, זמן/מרחב והאטה של קצב החיים

אהובים, בעת שהגלים של קודי האור יגיעו לכדור הארץ, תחול ״האצה״ נוספת בשדה הזמן/מרחב כאשר התודעה תעלה פעם נוספת.

רבים יתפסו זאת כזמן שנע במהירות רבה אף יותר, ואנשים אלה עשויים להרגיש בדחף לנסות לנוע מהר יותר על המישור הפיזי, כדי ״לא לפגר״ אחר התדר הגובר בזמן/מרחב. מעשה זה אינו מומלץ,  יקרים, משום שהדבר הדרוש הוא להאט ולאפשר לגוף להיערך עם הזמן/מרחב ״הטבעי״, שהוא התדר הטבעי של הטבע (קוד המקור האלוהי) על הפלנטה שלכם.

בעת הזאת על הפלנטה שלכם קיימים שני ביטויים של זמן. האחד, כפי שהוזכר, הוא זמן טבעי שנע בספירלות, בהרמוניה עם שדה הזמן/מרחב ורוטט בתדר הלב האלוהי. השני הוא זמן ״מלאכותי״ או ״לינארי״, שמעוגן באשליה מכנית ושמוטח קדימה, עם מומנטום מתעצם תדיר, שעה שהוא מתרחק עוד ועוד מהזמן הטבעי ומהתנועה הספירלית של הגלקסיה.

לכן מועיל כל כך לשהות בטבע. שם אתם מאפשרים לתאים ולדנ״א שלכם להדהד עם הזמן הטבעי ולהאט מבחינה פיזית, כדי שתוכלו לחוות את תדרי קודי האור הגבוהים יותר מהלב האלוהי.

למדוט ולערוך טקסים בטבע מסייע להיערך עם הזמן הטבעי באמצעות מיקוד וכוונה, והדבר יעזור לכם לשלב ולגלם את קודי האור הללו ללא הפרעה מיותרת למערכת הגוף הפיזי שלכם, או גירוי יתר של מערכת העצבים, הגוף הרגשי והגוף המנטלי שלכם.

תפקיד האנרגיה הגברית האלוהית המתהווה

בשעה שקודי אור אש הכוכבים הללו מתקבלים על ידי סופיה, תודעת האנרגיה הנשית האלוהית, האנרגיה הגברית, או נכון יותר, האנרגיה הגברית החדשה, תקבל משימה לברוא צורה ומבנה עבור חוכמה חדשה זו, כדי שניתן יהיה לבטא ולחוות אותה.

בתקופה זו של ארבעה חודשים בה יגיעו גלי אש הכוכבים, הפלנטות שבתאי ופלוטו ינועו זו כלפי זו לפגישת הצמידות שלהן ב-12 לינואר 2020. תנועה זו מתרחשת בבית של מזל גדי, אנרגיה גברית. צמידות מגנטית זו של שבתאי (מבנה) ושל פלוטו (טרנספורמציה), תברא וורטקס (מערבולת) להתפרקות המבנים של האנרגיה הגברית הישנה ולהולדת צורות ביטוי עבור האנרגיה הגברית החדשה.

הצורה והמבנה של האנרגיה הגברית החדשה כבר באה לידי ביטוי של חמלה ואהבה עבור הפלנטה אצל אנשים צעירים רבים, ילדי הקריסטל אשר מוצאים את ״קולם״ ומבטאים את מה שהם מרגישים בפני הדודות הותיקים יותר. בקרוב יצטרפו אליהם ילדי היהלום, שיהיה להם ביטוי חזק אף יותר של האנרגיה הגברית האלוהית החדשה ותודעת המשיח וצורך לסלול נתיב עבור כדור הארץ החדש, שזו היא משימת הנשמה שלהם כנציגים של אור היהלום על כדור הארץ.

אנו מאחלים לכם אפוא מסע נהדר אל תוך קודי אור החדשים ודרכי ההוויה החדשות הללו, בעת שאתם ניצבים על סף ספירלת הזמן של כדור הארץ החדש העוצמתי הזה. נועו קדימה בביטחון ובשמחה, דעו שהזמן שחיכיתם לוהגיע!

עזרו לתמוך באתר, לחצו על הלב: