הצעד הראשון שעליך לצעוד כדי לאמץ את עוצמת האלה שלך

מאת: סופי באשפורד

תרגום: סמדר ברגמן

רוב הנשים שמחליטות לתבוע לעצמן מחדש את ״עוצמת האלה״, נושאות פצעים עמוקים מגלגולים קודמים, שנוצרו מהתעמרויות שונות ואף מרדיפה, בשל היותן מרפאות אלוהיות.

הצעד הראשון והחשוב ביותר שאת יכולה לבצע כדי לרפא את הפצעים הללו הוא לבקש תמיכה מאנשים שמחזיקים בחזון הנעלה ביותר לחייךמעגל ריפוי, טיפול אישי, טיפול קבוצתי או שילוב של אלה.

כדי לאמץ את העוצמה והתכלית הנשית והאלוהית שלך, את זקוקה למרחבים בטוחים שבהם עומק הצער, הנטישה, האובדן והטראומה שלך, שנגרמו בשל ההפרדה מהאם האלוהית, יראו בחמלה.

כמרפאות אלוהיות אתן מרגישות לעתים קרובות שהעוצמה, האמת והאנרגיה שלכן היא ״יותר מדי״ עבור העולם. אתן גם מרגישות לעתים שהכאב והסבל שלכן הוא נטל עבור אחרים.

כל חייכן ניסיתן להדחיק, לייפות ולהשתיק את הקול הפנימי שלכן. הדבר יוצר לקות אדירה בשדה האנרגיה שלכן וחוסם את היכולות האינטואיטיביות שנשאתן במשך אלפי שנים.

עליכן לשייך ערך רב מאוד לקבלת הריפוי לו אתן ראויות. אתן חייבות להאמין שהריפוי שלכן דרוש באופן עמוק. אתן חייבות להאמין שאתן ראויות עד אין קץ לאימוץ עוצמתכן.

חפשו את התמיכה הדרושה לכן, אל תהססו גם לא רגע לקבל אותה בשפע.

לא תוכלו להירפא מפצעי הנשמה הנשיים הללו לבד. בעודכן קוראות את המילים האלה, דעו שהאלות הגדולות מקיפות אתכן, מובילות אתכן למרחבים המושלמים בהם מתעוררים החזונות הנעלים ביותר לריפוי הפנימי שלכן ולתפקידכן כמרפאות אלוהיות.

אתן יכולות לממש חזונות מקודשים אלה לחייכן כמשואה עבור אנרגיית האלה על כדור הארץ.

קחו את התמיכה הדרושה לכן כל כך. אתןוהתכלית הנשית האלוהית יקרת הערך שלכןראויות לכך.