דוח אנרגיה לחודש אוגוסט 2023

מאת: ג׳ניפר הופמן

תרגום: סמדר ברגמן

זה חודש חדש ורטט חדש, אבל הפעם הוא שונה ממה שחווינו בעברהוא הרבה יותר מכוון ותכליתי, לא אקראי כל כך כמו ההורדות והתמורות להן היינו עדים ביוני וביולי. אבל אין מקום לשאננות, כיוון שאנו נמצאים עדיין בתקופה של אנרגיה אינטנסיבית מאוד שתמשך עוד שבועיים ושתנער הרבה דברים, כפי שכבר ראינו. 

אוגוסט יביא בהירות ופעולה, אבל מדובר בסוג של סחר חליפין, אנו חייבים להיות מוכנים להוביל וללמוד לשחרר כאשר נכון לעשות זאת, וכאשר שחרור הוא הדבר הטוב ביותרגם אם איננו רוצים בכך. 

הטרנספורמציה היא נושא גדול באוגוסט, על כל המשתמע מכך. אנו חייבים להיות מוכנים לשחרר הכול, כדי שניתן יהיה למצוא תחליפים, במידת הצורך. המחוייבות שלנו לשמחה עומדת בראש סדר העדיפויות החודש, ועם פעילות כבדה של שבתאי, נצטרך לתת את הדין בכל פעם שלא נהיה אותנטיים, נאמנים לעצמנו ונפעל באשליה במקום במציאות שלנו. 

שחרור הוא נושא גדול גם כן באוגוסט, כיוון שהוא מכייל מחדש את המרכז שלנו, שקרוב לוודאי זועזע ויצא מאיזון בשל אירועים מההווה ומהעבר. באוגוסט, יש לנו זמן לשקול, לשנות, להתחדש ולמצוא משאבים חדשים בחיינו ובנתיבי ההתעלות שלנו. 

אוגוסט פותח בפרץ אנרגיה אדיר וכך גם יסיים, כיוון שב-1 באוגוסט וב-31 באוגוסט חל ירח מלא והירחים המלאים הללו מגיעים עם היבטים עוצמתיים מאוד. יש למה לצפות אפוא, וגם שער האריה שחל ב-8.8 ולמרות נסיגות מרובות, בכלל זה נגה ומרקורי, זהו חודש מלא בפעולה (שוב). זה חודש ליישוב עניינים ולפתיחת נתיבים חדשים, כיוון שיכול להיות שהם יפתחו למרות מאמציכם לעצור, לעכב או למנוע אותם.

הנושא האנרגטי של אוגוסט הוא ״נקודת הפיתול״ והוא יביא שינוי הכרחי, גם אם אינו רצוי, אם איננו מוכנים או אם אנו מוחים על בואו. יש דברים שאנו חייבים להגשים כדי להישאר ערוכים עם אבני דרך אנרגטיות ספציפיות, ואם איננו מבצעים את העבודה או מתאמצים לשם כך, היקום פשוט ייקח את ההגה לידיו ויוודא שנגיע ליעד. מדובר בתזמון אלוהי ובהיערכות אנרגטית עכשיו ולכולנו יש תפקיד במחזור ההתעלות. אבל אם איננו היכן שאנו אומרים להיות, עושים את שעלינו לעשות, עם האנשים שצריכים להיות חלק מהתהליך הזה, נידחף למקומנו. אוגוסט עומד להיות חודש מעניין.

אוגוסט הוא החודש השמיני בשנת 2023, שמאופיינת במספר שבע (7), וכך יש לנו 8 + 7 = 15, 1 + 5 = 6. שש הוא מספר הירידה, בו יש לנו גישה להורדות רוחניות של אנרגיה ומידע, הדרושים לנו כדי שנוכל לשלבם ולנוע אל הפרדיגמות החדשות שלנו. 

מחזור ההתעלות צועד בנתיב זה והוא תהליך המתחדש ללא הרף אליו התחייבנו כחלק מעבודת ההתעלות. האנרגיה של המספר שש של חודש אוגוסט קלה הרבה יותר מהאנרגיה של המספר חמש שאפיינה את חודש יולי. היא מוגדרת יותר וההורדות כאוטיות פחות. אבל היא עדיין חלק מהעבודה שלנו כאן ועם האנרגיה של שש, מובטחת לנו פעילות של הורדות, ולכן היו מוכנים לכך. 

הזכרתי את אירוע שער האריה ב-8.8, אירוע קבוע באוגוסט, שיהיה 8.8.8 בשנת 2024 ועוצמתי במיוחד. שער האריה השנה מאופיין בנומרולוגיה של המספר חמש, שמוסיפה לו אי נוחות מסוימת. חמש הוא מספר מוזר, חסר לו האיזון של ארבע והסימטריה של שש. יש לו תחושה של ״מרחב ביניים״, לא מקום נוח כשלעצמו, עם רצון לנוע קדימה או אחורה כדי להשיג איזון וסימטריה. הוא מספר מוזר, כיוון שהוא תמיד מביא תוספת כלשהי. 

שער האריה השנה יתמקד בהטענת ההתעלות שלנו באנרגיה, בכינון היסוד להפעלת סליל הדנ״א ה-13 שלנו, באיזון אנרגיה רגשית, בהפעלת הלב הגבוה, במודעות הנעלה ובעבודה נוספת הכרוכה בכיוונוני גוף האור שלנו.

הטמענו את השינויים הללו מזה זמן מהלימדתי את נושא הפעלת סליל הדנ״א ה-13 מאז 2005 והיו לכך כמה שלבים, כל שלב מתבסס על היסוד שהצבנו עבור תהליך ההתעלות. זכרו שמדובר במרוץ שליחים, לא במרתון. אין קו סיום ואין פרס לרץ הגדול ביותר, החזק ביותר או ״המתעלה״ ביותר. מדובר במסע אישי ואינדיבידואלי.

אוגוסט מתחיל עם ירח מלא במזל דלי שערוך מקרוב עם שבתאי, שהוא גם המושל ההיסטורי של מזל דלי. אני מאמינה שנהיה עדים לסיומים רבים של מערכות יחסים החודש ובחודשים הבאים, ואולי לא רק סיומים, אלא גם שינוי באופן שבו אנו מאפשרים מערכות יחסים, נכנסים למערכות יחסים ומתנהגים במערכות יחסים. 

הירח המלא השני של אוגוסט מתרחש ב-31 לחודש, וגם הוא בעל השפעה כבדה של שבתאי, שמעניקה לכל החודש תחושת ״שבתאי״ כבדה מאוד, אבל אין זה דבר רע. שבתאי מדבר על שיעורים שנלמדו, על בגרות רוחנית, על איזון ועל כך שאסור לנו לאפשר לעצמנו לשקוע עמוק מדי ברוחניות ולשכוח לעמוד עם שתי כפות רגליים יציבות על הקרקע. 

אחד מהיבטי האנרגיה של הממד החמישי הוא הקהילה, ואם שמתם לב שאתם נוטים פחות לרצות לפגוש באנשים שלא מהדהדים עמכם מבחינה אנרגטית, מדובר בתופעת לוואי נוספת של מחזור ההתעלות. דיברתי על הצורך ההולך וגובר בקהילות הממד החמישי במשך שנים ואנו נעים אל הפרדיגמה הזאת עכשיו. 

אם הבעתם כוונה לברוא את קהילת הממד החמישי שלכם, אל תופתעו אם תמצאו את המשפחה האנרגטית שלכם ותבחינו בשינוי גדול במערכות היחסים ובקשרים שלכם או שתחליטו לפתע לעבור למקום חדש עמו תרגישו ערוכים אנרגטית הרבה יותר. ביצענו את משימות שומרי השערים שלנו במשך זמן רב מאוד ואנו יכולים להפסיק כעת ולעבור לחיות במקומות בהם אנו יכולים להיות מוקפים בקהילה של אנשים הדומים לנו במהותם. אני בהחלט מצפה לכך. 

בעודנו מתקדמים במחזור הזה, התהודה הופכת לגורם הדומיננטי באופן שבו אנו בוחרים את מערכות היחסים והקשרים שלנו, אבל לא התהודה עם מסע הריפוי שלנו, אנו רוצים תהודה עם ההיבטים הנעלים יותר, אלה שערוכים עם השלמות וההולמות האנרגטיות שלנו. השלמנו מחזורי ריפוי רבים ועכשיו אנו חייבים להתמקד בבריאת קשרים שמאפשרים לנו להתרחב אנרגטית, במקום לחזור על עוד שלבים של מחזורי הקרמה והצורך בריפוי. קבלה היא חלק מהנתיב הזה, כמו גם הכרה בריבונות האנרגטית של כל אדם, ללא שיפוט. כאשר אנו שופטים אחרים, אנו למעשה בונים עמם קשר ומתחילים במחזור ריפוי. 

אף על פי שזה נתיב בו אנו יכולים לצעוד, אני מעדיפה להימנע מכך ולצעוד במקום זאת בנתיב השמחה. מה איתכם? אני לא יודעת מה אתם מעדיפים, אבל אני מעוניינת פחות ופחות להשתתף במחזורי ריפוי עם אחרים וסיימתי לחלוטין עם קרמה מן העבר שתופסת כעת מקום מרכזי. אני מגלה שאני לא נמשכת לדרמה, לטראומה ולכאוס הקרמה ואני מאמינה כעת שאלה שעסוקים במחזור קרמתי יודעים מה הם עושים וכאשר הם ירצו לסיים, הם ימצאו פתרונות גם ללא התערבותי.  

ככל שאנו הופכים ריבונים יותר מבחינה אנרגטית, אנו מחליפים את מימוש הצרכים הרגשיים שלנו ואת המחירים ששילמנו עבורם בהולמות הזרימה האנרגטית שלנו. כיוון שמימוש הצרכים הרגשיים שלנו מרוקן אותנו תכופות מאנרגיה ואנו משלמים מחיר כבד במונחים של הזמן, האנרגיה והמאמץ שלנו, יש לנו עכשיו הזדמנות לבחור במימוש אנרגטי שמוביל לשלמות רגשית. 

בכל הקשור לטראומה רגשית, אנו מבקשים לרפא את הרגשות שלנו במקום לצעוד צעד אחד נוסף ולשנות את האנרגיה שיצרה את הטראומה הרגשית. דמיינו שאתם חווים בגידות רבות במערכות היחסים. יש שתי דרכים ליישב בעיה זו. אחת היא לבחור בני זוג שיבגדו בכם ולקוות שתוכלו לרפא אותם, כדי שלא ימשיכו להתנהג כך. דרך זו עלולה להיות ארוכה מאוד ולהוביל להרבה מאוד אכזבות ושברון לב. 

הדרך השניה היא לערוך מחדש באופן אנרגטי את פרדיגמת מערכות היחסים שלכם, כדי ששוב לא יהיה לכם צורך להוכיח את הערך שלכם ובמקום זאת, תבחרו במערכות יחסים עם אנשים שאוהבים, שמכבדים ושמוקירים אתכם. עכשיו לא תקבלו את המימוש הרגשי הכרוך בניסיון לרפא מישהו, אבל אתם כבר יודעים שגם כך, זה לא עובד כל כך טוב. 

באוגוסט נקבל עזרה רבה בתחום זה מהמשמעת הקשוחה של שבתאי, כמו גם מפעילות הנסיגה של נגה במזל אריה והנסיגה של מרקורי במזל בתולה. ולכן, אם אתם מגלים שמערכות יחסים הישנות שלכם עם אנשים שנוטים להעמיס עליכם את הבעיות שלהם ושמהווים חלק מפרדיגמה הריפוי שלכם, שוב לא אטרקטיביות בעיניכם, היו מוכנים להתמקד בשלמות ובהולמות אנרגטית במסגרת מערכות היחסים. 

פרדיגמת הריפוי לא תהיה עוד אופציה אטרקטיבית. אנו רוצים מערכות יחסים שיכולות להתפתח, להיות שמחות, שהן הרמוניות ושמרחיבות את האנרגיה במקום לרוקן את האנרגיה. 

הנושא של אוגוסט הוא ״נקודת הפיתול״ והוא התחיל ביולי עם הזווית הריבועית של פלוטו לדרקוני הירח במעלה 29 במזלות אריה/מאזניים. אני יודעת שהזכרתי כבר היבט זה בשבועות האחרונים, כיוון שהוא נדיר ועוצמתי מאוד. הוא גם ההיבט הגדול האחרון שפלוטו יבצע בעודו משלים מסע בן 17 שנים במזל גדי, אליו לא יחזור במשך 248 שנים. 

בזמן שהותו במזל גדי, פלוטו הפך את הפרדיגמה הגלובלית של הממד השלישי על פניה, יצר את ההתעוררות הגדולה, הכין את הבמה לצמיחה מאסיבית במודעות להתעלות אותה חווינו וחשף רובדים עמוקים של שחיתות מטרידה, תאוות בצע, מניפולציה ורמייה. אם אינכם רואים עוד את העולם באותו אופן בו ראיתם אותו עד כה, אתם לא לבד ובמקום לשבת ולהתלונן או ללקות בדיכאון, אנו מבינים שאנו נחשפים לדברים הללו כדי שנוכל לשנותם. 

בדוח האנרגיה של אוגוסט 2015 כתבתי ״אין ׳הם׳ ששולטים בעולם, חוץ מאלה שצברו את כל הכסף כאשר צפינו בטלוויזיה. הכוח האמיתי הוא משהו שלא ניתן לשלוט בו, אבל ניתן לתפעל אותו, רק כאשר איננו מודעים״. כאן ״איננו מודעים״ מתייחס להיותנו לא מודעים לכוח היצירה שלנו, לעוצמה שמאפשרת לנו לברוא את המציאות שלנו באמצעות כוונה, את כוחנו לברוא נסים ולהפוך אנרגיה לחומר. 

עכשיו, כאשר המודעות הקולקטיבית הגיעה הן למסה קריטית והן למומנטום קריטי, אנו נמצאים בנקודת הפיתול שבה הכול חייב להשתנות. אין זה תהליך רצוני, זהו תוצר לוואי של לחץ אינטנסיבי מהמודעות למציאות ששוב איננו יכולים לשמר או לתחזק אותה, וגם איננו רוצים לעשות זאת. 

נקודת הפיתול היא נקודת התנועה אל הטרנספורמציה, שמתרחשת כאשר אנו נמצאים תחת לחץ גדול כל כך להשתנות, משום שהמציאות הנוכחית כואבת מדי מכדי לשמרה. במקרה זה אין לנו אלטרנטיבה אלא לאפשר לטרנספומרציה להתרחש, משום שאיננו יכולים לעשות שום דבר אחרדברים חייבים להשתנות ואנו חייבים לאפשר להם זאת. 

התחושה שאין לנו אלטרנטיבה היא תחושה מחלישה, אבל אין לכך סיבה, כיוון שכאשר אנו מגיעים לנקודה שבה כל האופציות הישנות לא עובדות, אנו זוכים לממש את העוצמות החדשות שלנו. 

מה אנו יודעים על כוונה, היערכות, הגשמה, נסים, גבולות אנרגטיים ותדר ורטט, בהם אנו יכולים להשתמש כדי ליצור פרדיגמה חדשה עבור המציאות שלנו? יש לנו את הכלים ואת הידע, אנו רק צריכים להשתמש בהם. ועכשיו הוא הזמן לעשות זאת. 

באמצע אוגוסט חל מולד ירח שמקיים זווית ריבועית מדוייקת לאורנוס במזל שור, ויעניק לנו את הכוח לשנות. הפלנטות נערכות כדי לתמוך בנו ואם לא נפעל מרצוננו, נקבל דחיפה קלה. תכלית חיינו היא למשול בקרמה ולהרחיב את האנרגיות שלנו, היא לא לשבת בשקט ולחכות שמשהו יתרחש. זה זמן לפעולה ופלוטו ידגיש את הצורך בשינוי. המוטיבציה שלנו מגיעה מדרקוני הירח במזלות טלה ומאזניים. זה זמן לפעולה, אך פעולה עם איזון והולמות, כך שהפעולה שננקוט בה תהיה ערוכה עם הפרדיגמת השמחה החדשה שלנו.

האם דומה שאנו רק חוזרים על מחזור טרנספורמציה נוסף? כן, ובאופן כלשהו זה נכון, אבל בכל פעם שאנו חווים תהליך זה, אנו נעים מעלה בספירלת ההתעלות. אף פעם לא היה מדובר בתהליך לינארי, בו אנו הולכים מנקודה אל״ף לנקודה בי״ת ואז מסיימים. זוהי ספירלה ואנו מתפתחים באמצעות התעלות, נעים במעלה הספירלה שעה שאנו פוגשים שוב ושוב שיעורי ליבה, בכל פעם בעזרת פרספקטיבה שונה שיכולה להעניק לנו דרכים חדשות להתמודד עם בעיות ישנות מאוד. אין ענישה אם אנו חוזרים על דפוסי אנרגיה ישנים, יהיו לנו הזדמנויות נוספות לנסות שוב מאוחר יותר. 

אם אתם מרגישים עייפים ותשושים החודש, אתם יכולים להאשים את ההתפוררות המתמשכת של הממד השלישי שמתרחשת עכשיו במהירות עצומה. אל תשגו ותחפשו אחר פתרון, חפשו אחר הכאוס במודל ההתעלות והשתמשו בו כדי לתכנן את הנתיב שלכם על פני גשר הממד הרביעי. אוגוסט מביא מתנות רבות, שכלל לא נראות מיטיבות ומבורכות.

שינוי וטרנספורמציה כתובים בתפריט והנסיגות של אוגוסט תומכות במעבר שלנו אל שערים חדשים של פוטנציאל אנרגטי. אם רציתם שינוי, עכשיו הוא הזמן לחולל אותו. אם אינכם מוכנים עדיין, אל תדאגו, תהיה הזדמנות אחרת, אבל בכל פעם, הנסיבות יהיו אינטנסיביות יותר ומאתגרות יותר וכך גם הדחיפה לטרנספורמציה. 

מה שמתרחש הוא גלובלי בהיקפו, הוא מתרחש אצל ועבור כולם ולכן ההורדות גדולות יותר, התדרים גבוהים יותר והרטטים חזקים. ויש לנו את פלוטו במזל גדי שחורש בשדות הגורל מאז 2008 ושעושה את צעדיו האחרונים במזל גדי בחודשים הבאים, מעניק לנו פוטנציאלים חדשים כפי שעשה בפעם הקודמת ששהה במזל גדי לפני יותר מ-250 שנה. אנו אור עבור העולם, בואו נקרין כולנו אור גדול ונאיר את הנתיב להארה, להרמוניה אלוהית ולשמחה.