דוח אנרגיה לחודש יולי 2023

מאת: ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

זהו חודש חדש ורטט חדש לגמרי. אל תניחו לנסיגות הרבות שמתרחשות ביולי לשטות בכם ולגרום לכם לחשוב שהוא יהיה חודש איטי. זה לא נכון. מדובר בחודש מלא פעילות, עם כמה תפניות שכוללות עוד חשיפות וגילויי אמת, קריאות לפעולה ופוטנציאל להרמוניה ממשית בשל הצמידות המתמשכת המקסימה של נגה ומאדים במזל אריה. שינוי המזלות של דרקוני הירח מביא זיקוקים למסיבה, ופעולה חזקה של פלוטו כל החודש ממשיכה לחצוב בחושך לטובת האור.

אם אתם שמחים שיוני הסתיים, גם אני. זה היה חודש קשה, מאתגר ופּוּלְמוּסִי, ודומה היה שבכל פינה מחכה לו ויכוח. אבל אם נחשפו לנגד עיניכם צבעיו האמיתיים של מישהו ושמתם לב לכך, ביולי תוכלו ליצור נתיבי חיים חדשים ואולי אפילו למצוא את עצמכם עם כמה חיבורים חדשים של הממד החמישי. יולי הוא רק חלק ממהלך ממושך יותר של תמורות אנרגטיות גדולות וכיולים מחדש שאמרתי שיתרחשו מחודש מאי ועד אוגוסט. אנו בדיוק באמצעו של מהלך זה ולכן השתמשו באנרגיה של יולי באופן מלא והיו מוכנים לקרב.

שוב, אני יכולה לומר שאני שמחה שיוני הסתיים. הוא התחיל בסדר, אבל אז ככל שתנופת הטרנספורמציה התגברה, הוא דמה לנסיעה בירידה ללא בלמים, בכביש מתפתל. נכון שכך הרגישה האנרגיה של יוני? הלוךחזור מן העבר להווה, בחינה של בחירות ישנות כדי לקבל עכשיו החלטות חדשות.

ביולי הפעולה זוכה בתמיכה, אבל פעולה בכיוון הנכון. ביולי, אם ננסה לחזור אל העבר, נקבל תזכורת חזקה לכך שהדרך קדימה היא הדרך היחידה. החודש אנו יכולים לצבוע בכל הצבעים, לא רק בצבעים הבטוחים בהם השתמשנו כדי לצבוע את חיינו בדרכים ישנות, מוכרות ובטוחות, על אף שהיו לא נוחות. העניקו קול לשיר הסודי שבלבכם, כיוון שעכשיו הוא הזמן לשיר אותו.

יולי הוא החודש השביעי בשנה, בשנה בעלת המספר 7 ולכן יש לנו אנרגיה כפולה של המספר 7, ונומרולוגית זהו חודש המתאפיין במספר 5 – 7+7=14 = 1+4 = 5. זהו חודש של היערכות רוחנית, התרחבות ואינטגרציה רוחניות אינטנסיביות. אם נתייחס לכל שיעור ואתגר כאל הזדמנות לכיול מחדש אנרגטי, ונשתמש בו כמשאב עבור הנתיב הרוחני שלנו, נצעד בבטחה אל השמחה. המשמעות של 77 היא התעוררות רוחנית, התעצמות ומודעות. זו הזמנה להשתמש באינטואיציה שלכם, לאמץ את הכישרונות והכישורים שלכם, להוביל באמצעות היצירתיות, ולהתקדם בביטחון.

אין זה הזמן להחביא את האורות שלנו! האירו באור גדול!

דרך אחרת לבחון את אנרגיית ה-7 החזקה של יולי היא בעזרת קלפי טארוט. שבע (7) הוא הקלף של המרכבה, כלי הרכב היחיד המיוצג בטארוט. המרכבה מייצגת תנועה, כוח רצון, שליטה, נחישות ופעולה. זהו אדם השולט בגורלו, שפועל מתוך כוונה וביטחון. נהג המרכבה עומד, לא יושב, מחזיק במושכות ומנהג את המרכבה ליעדו. את המרכבה מושכים סְפִינְקְסים, לא סוסים. עבור המצרים הקדומים, הספינקס סימל חכמה, כוח והגנה רוחנית. בקלף המרכבה ישנם שני ספינקסים, האחד שחור והשני לבן, המייצגים את הקוטביות של העולם הרוחני והעולם החומרי.

אף על פי שהם מושכים בשני כיוונים שונים, המרכבה נוסעת באמצע הדרך, בין העבר וההווה. הנהג מחזיק במושכות בחוזקה ונוהג את המרכבה כרצונו, למרות המשיכה המנוגדת של שני הספינקסים. הוא נע ללא מאמץ בין העבר וההווה, בין העולם הרוחני והעולם החומריכיוון נחוש ופעולה תואמת, חופש לבחור את נתיבנוזו המנטרה בחודש יולי.

הנושאים של יולי כוללים חופש, עצמאות, חירות ונחישות ואנו יכולים לעשות בהם שימוש טוב החודש. אם יוני השאיר אצלכם שאריות שבורות בתחומים של קשרים, ידידות ומשפחה, אתם יכולים להפוך לנהגי המרכבה ביולי ולבנות מחדש, בדרך חדשה.

מה מביא לכם את החירות הרבה ביותר?

איך תוכלו לכונן את עצמאותכם?

מה משחרר אתכם?

מה אתם נחושים להיות או להתהוות?

מה חשוב לכם עכשיו?

למה (או למי) אין עוד מקום בשולחנכם?

אם הייתם יודעים שהכול וכל אחד בחייכם ניזונים מהאנרגיה שלכם, את מי הייתם משחררים ומה הייתם שומרים? אין זו מטפורה סתמית דרך אגב, כל דבר בחייכם נתמך ומוזן על ידי האנרגיה שלכם.

קבלה, כפי שאמר לי המלאך אוריאל כאשר התחלתי לעבוד עמו בשנת 2003, היא השיעור הקשה ביותר שלנו, כיוון שהוא לא מעניק לנו את הפתרון או הפיצוי שאנו רוצים. כל שהוא עושה הוא לשחרר אותנו מהניסיון לקבל אישור והכרה מאנשים שאף פעם לא יעשו זאת, מעולם לא יחמיאו לכם, יהללו אתכם או יתנצלו בפניכם התנצלות אמיתית ולבבית אותה תוכלו להעריך.

נושא החופש של יולי מזמן אותנו למצוא את המרכבה שלנו ולהתחיל לנוע בנתיבנו. אין זו לימוזינה עם נהג, אנו מעורבים הרבה יותר בתהליך. נהיגה במרכבה פתוחה כרוכה בחום, באבק ובעבודה קשה. יש להחזיק במושכות כל העת ולנהג את הסוסים, ועדיף לעשות זאת בעמידה מאשר בישיבה. ואיננו רוצים לשבת במסע הזה, עלינו לעמוד כדי שנוכל להיות מודעים לסביבתנו ולמה שמתרחש סביבנו.

הכול נע במהירות רבה כל כך עכשיו ואנו רוצים לעמוד על רגלינו, להיות מוכנים לפעול, לקבל החלטות מהירות ולנקוט בפעולה החלטית ונחושה. וההצלחה שלנו נמדדת על ידי רמת המאמץ שלנו והנכונות שלנו לפעול מתוך כוונה, היערכות עם התכלית שלנו ונקיטת פעולה החלטית.

אם אתם מרגישים עייפים רק מקריאת המילים הללו, אל תדאגו, יש לכם תמיכה רבה ביולי. נתחיל עם ירח מלא ב-3 ביולי שמפעיל את האנרגיה של מזל גדי של שלהי 2012 ותחילת 2013, כאשר פלוטו שהה באותה מעלה. לא ניתן להפחית מחשיבות המשמעות של השפעת פלוטו במזל גדי על מה שמתרחש כיום. פלוטו שנמצא כעת בנסיגה, עד תחילת אוקטובר, מתקשר לשיבת פלוטו של ארצות הברית זו הפעם האחרונה, ואנו רואים את חיסולו של המשמר הישן, את השחיתות, את הרודנות, את הפעילות הפלילית והרמייה שהתרחשו ללא הפרעה ושנפוצו מזה עשורים.

על פעילות זו של פלוטו במזל גדי משגיח נפטון במזל דגים, באותה מעלה. נפטון החל בנסיגה ב-30 ביוני ויקיים היבט עם פלוטו במשך שמונהעשרה חודשים נוספים, עד ינואר 2025. נפטון מושל במזל דגים ועליכם לזכור שבאפריל 2022 חלה צמידות נדירה והיסטורית בין צדק לנפטון במזל דגים, שהביא להתעוררות רוחנית ולהתחדשות רוחנית. אנרגיה זו עדיין מהדהדת והיא תתרכך עתה על ידי אזמלו של שבתאי.

ההיבט של פלוטו ונפטון נתמך על ידי כוח האור הרוחני ההולך ומתעצם, שמחדיר אור אל תוך החשכה ואת הממד החמישי אל תוך הממד השלישי. לכן, בעת שפלוטו מפרק את המערכות הישנות והמושחתות, הוא עושה זאת בעזרת השגחתו של נפטון הרוחני שמוסיף אנרגיה רוחנית לתהליך. ועם שבתאי במזל דגים גם כן, עד פברואר 2026, יש לנו שחקנים כבדים הפועלים כולם לטובת האור. לחשכה ולדחיסות הממד השלישי אין כל סיכוי.

כעת יש לנו תמיכה רבה ביצירתיות, בלידה מחדש, באהבה ובהתעצמות בשל הצמידות המקסימה של נגה ומאדים במזל אריה, עד ה-12 בחודש, ולכן הפיקו מכך את המרב. זהו מקום נהדר עבורם וכל מי ששייך למזלות האש בעיקר, יחוש בתועלת של היבט זה. לאחר מכן, נגה תתחיל לסגת במזל אריה ב-22 ביולי, עד תחילת ספטמבר. היא נסוגה במזל אריה כל שמונה שנים, ולכן חזרו לשנים 2015, 2007, 1991 וכן הלאה. אין זה מקום גרוע עבור נגה, גם לנוכח הנסיגה. היא תעודד אתכם לחקור את היצירתיות שלכם, להיות ערוכים יותר עם החזון שלכם לחייכם, לנקוט בגישה קלילה מעט יותר, לכייף וליהנות מחייכם.

אבל יש כוח עוצמתי הרבה יותר עכשיו שדוחף את אינטגרציית ההתעלות של הממד החמישי באופן גלובלי, שהתחיל ביוני ויימשך עד תחילת אוקטובר. זוהי הזווית הריבועית של נגה ואורנוס ממזל אריה ועד טלה וכיוון שאורנוס נמצא במזל שור, מזל הבית של נגה, יש לנו חתימה חזקה מאוד של נגה, שתתמקד בערך הממד החמישי ובאנרגיות שלו, של החיבור, שיתוף הפעולה, היצירתיות והקהילה. אנרגיות אלה מתעצמות ומאפילות על ההפרדה, החלוקה והניתוק שנכפים על העולם על ידי אנרגיות אפלות וכוחות רעים אחרים.

היבט זה התרחש בעבר בשנים 1938-1936, בראשית האירועים הובילו למלחמת העולם השניה וב-1936 שבתאי גם היה במזל דגים, כפי שהוא עכשיו. האם הדבר דוחף למלחמה גלובלית? האם נאפשר לה להתרחש שוב? מעניין לראות את אותם ההיבטים, כיוון שאנו מתמודדים כעת עם אותם איומים אפלים כנגד האנושות, האור, חיינו, האנרגיה שלנו ועצם האנושיות שלנו.

מולד הירח במזל סרטן ב-17 ביולי יביא את האנרגיה של הליקוי שהתרחש ב-21 באוגוסט, 2017, ונגה תהיה שם בדיוק באותה מעלה. כבר אמרתי שממאי ועד אוגוסט ואפילו גם בספטמבר השנה, נראה הרבה פעילות והדברים יתחילו להתרחש. אני עומדת מאחוריי דבריי וזה יהיה חלק מהתהליך המדובר.

תתכוננו לכמה אירועים מאוד לא נוחים, אבל דברים שיהפכו את הנתיב הגאופוליטי המקומי והגלובלי למשהו שיש לנו יותר שליטה עליו. אני מאמינה שהגלובליסטים יפגשו סוףסוף בווטרלו שלהם ויהיה משעשע לצפות בסוף משטר האימה שלהם.

טכנית, יש לנו שני ירחים מלאים בחודש יולי, כיוון שהירח המלא השני חל ב-31 ביולי ייראה גם ב-1 באוגוסט. הוא חל במזל דלי, מזל הממד החמישי של הקהילה והחיבור. זה זמן לבחון את הכוונות שיש לכם ביחס לאהבה ולמערכות יחסים, כיוון שזה זמן טוב להציב אותן בראש ולפעול.

מהי כוונתכם לנתיב חייכם ולנתיב האור שלכם? עליהם להיות בהרמוניה זה עם זה ולתמוך זה בזה.

וב-19 ביולי יש לנו תנועת אנרגיה גדולה נוספת כאשר דרקוני הירח נכנסים למזלות טלה ומאזניים. מחזור קודם שכזה התרחש בשנת 2005. מה אירע אז שצץ ועולה שוב עכשיו? האם קיבלתם כמה החלטות קרמתיות אז (אני יודעת שאני עשיתי זאת), שנשבעתם שלא תחזרו עליהן שוב עכשיו? חשבו היטב, הבחירות הללו יהיו קשורות לשותפים הקרמתיים החזקים ביותר שלכםבעיקר אם, אב, אחים ואחיות, בני ובנות זוג, משפחה מורחבת וידידים קרובים.

זה הזמן לניקוי קרמתי ולכיול מחדש למודעות עצמית, לריבונות אנרגטית ולהתעצמות.

חשיבה עצמאית ופעולה, פעולות למען עצמנו, וכוונה נחושה ותואמת הן חוקי המשחק לעונה הזאת. מזל טלה הוא חלוץ, יודע להזיז, להניע וליזום. מזל מאזניים הוא מזל של איזון, שותפות שוות ערך ואוייבים גלויים, ולכן היכונו להיווכח באמת לגבי כל מערכת יחסים שלא משרתת כעת את כוונתכם לשמחה.

והמיקום הזה יוסיף עוצמה לתנועה של פלוטו בשנתיים הבאות. חגרו חגורותזו תהיה נסיעה פרועה, בייחוד בששת החודשים הבאים.

חירות, הנושא של יולי, מהדהד בקול רם וברור ואנו חוגגים אותו ב-4 ביולי בארצות הברית, וב-14 ביולי בצרפת. אלה הן שתי מדינות בעלות השפעה גדולה במיקום הקודם של פלוטו במזל גדי, משנה 1762 ועד 1778. צרפת תמכה בגדול בתנועת העצמאות של ארצות הברית ולאחר מכן, עצמאות ארצות הברית השפיעה על צרפת שהורידה מכסאו את המלך שלה.

הנושאים של יוליחופש, חירות ועצמאות, בנוסף לאנרגיה רוחנית ואינטואיטיבית חזקה, יחד עם תזוזות אנרגיה גדולות, הופכים את יולי לחודש עשיר בפוטנציאל ובהתעצמות, אם נהיה מוכנים לחולל את השינויים ולאפשר לטרנספורמציה להתרחש. זכרו שעליכם לשחרר כדי להביא משהו חדש, לרומם כדי לסלק, ולהתעצם כדי להימנע מהצפה ואז יהיה זה חודש נהדר להתחיל לחלום בגדול, לחיות בגדול ולבצע פעולות נועזות, רבות השראה, נחושות ותואמות לנתיב ההתעלות השמח שלכם.

שיהיה לכם חודש נהדר.