דוח אנרגיה לחודש יוני 2023

מאת: ג׳ניפר הופמן

תרגום: סמדר ברגמן

זהו חודש חדש ופרדיגמה אנרגטית חדשה ואני אכנה את יוני בשם ״חודש ברמזל״, כיוון שאני מרגישה שהחודש נקבל ברכות רבות יותר ונהיה פחות לחוצים. אם חשבתם שהאנרגיות של מאי היו קשוחות, ואכן היו לנו כמה היבטים עוצמתיים וחזקים מאוד, קרוב לוודאי שתראו שיוני מסביר פנים הרבה יותר.

שימו לב שלא אמרתי ״קל יותר״. איננו יכולים לחפש אחר פתרונות קלים בכל מצב. יש לנו כלים אנרגטיים, משאבים, ניסיון ובגרות רוחנית שעוזרים לנו להתחיל לגלם את הרטטים הגבוהים ביותר שלנו ולעטות את כתר הריבונות האנרגטית.

ביוני יש לנו היבטים עוצמתיים יותר, הכוללים את צדק ואת זנב הדרקון בצמידות במזל שור, ופלוטו מתחיל לסגת שוב, אבל קיים גם ״ספין״ חדש לאנרגיה הזאת והוא מהווה את הקריאה שלנו לפעולה וחשוב יותר, קריאה לחוות שמחה. יוני הוא חודש שמח ואנו יכולים להתחיל להגשים את השמחה עכשיו בעודנו עוברים עוד אבן דרך בנתיב ההתעלות וממפים נתיבים חדשים של כוח, אומץ, ביטחון ותאימות.

אני מצפה לחודש זה, בעיקר משום שאני באמת סבורה שהוא יהיה חודש נהדר ובר מזל, אבל גם כיוון שהשתמשתי באנרגיות של חודש מאי כדי להבין כמה דברים ולשחרר כמה אנרגיות שלא רציתי עוד בחיי. לקח לי הרבה זמן להגיע למקום הזה, אבל אני כאן עכשיו ויכול להיות שגם אתם. ביוני תהיה לכם מוטיבציה לצאת מאזור הנוחות הרגשי והאנרגטי שלכם, פשוט משום שאפשרויות טובות ושמחות יותר נמצאות באופק החדש שלכם. יוני הוא חודש של מזל, יציבות, התרחבות ושמחה. הנושא שלו הוא ״להעלות את הרף״ וההבטחה שלו היא שנזכה במבט חטוף בפוטנציאל השמחה שלנו. החודש יהיה עלינו לקבל החלטה, האם להיכנס לפרדיגמה זו או לא. זוהי נקודת מפנה עבורנו והזדמנות לעשות את מה שאנו אומרים שברצוננו לעשות. האם אנו באמת מתכוונים לכך ונוקטים בפעולה לשם כך? זה כבר תלוי בנו.

יוני הוא החודש השישי בשנה ותחילת הקיץ בארצות הברית. זהו זמן שבו האביב נכנס לפעולה והגנים פורחים. מסורתית, זהו גם חודש החתונות. יוני מרחיב את האנרגיה שהייתה לנו במאי, עם כל ההורדות האנרגטיות, התנועות, ההיבטים, הליקוי ומולד הירח העוצמתי של ה-19 במאי. בעודכם מביטים באנרגיה של יוני, היזכרו במה שהגשמתם במאי, כיוון שאלה הם היסודות עליהם תבנו, ותשתמשו גם במה שלמדתם במאי ובמה שניתן לכם במאי כדי להפוך את יוני לבר מזל ומבורך עבורכם. והיום הארוך ביותר (או הקצר) מתרחש ב-21 ביוני, שבתאי נסוג במזל דגים, פלוטו חוזר למזל גדי ויש לנו פוטנציאל לפתרון קרמתי בעת שמרקורי נמצא במזל תאומים והרבה שמחה כאשר נגה ומאדים חוברים במזל אריה חובב ההנאה.

בנומרולוגיה, יוני 2023 מתאפיין במספר ארבע (4), שהוא אנרגיה יציבה ומקורקעת יותר מכפי שהייתה לנו במאי, שהתאפיין במספר שלוש (3). ארבע מקורקע, יציב ובעל יסוד איתן ולפעמים יסוד זה יציב מדי ומקורקע מדי. ומספר זה יכול להפוך לאזור נוחות אותו איננו יכולים לעזוב או לבסיס יציב שמאפשר לנו להתרחב בנוחות אל היבטים חדשים ולשאוף לאופקים חדשים של תחומי עניין ופוטנציאלים.

החודש, שימו לב לכך שאתם יכולים לחוות חוסר עניין לגבי דברים שפעם חשבתם שמעניינים, הכרחיים או מהנים. זהו אחד מתוצרי הלוואי של ההתפוררות המתמשכת של הממד השלשי ופרדיגמת הדחיסות הישנה שמסולקת על ידי ההתעוררות הרוחנית והאנרגטית של האנושות ועל ידי התבססות הממד החמישי. המטריקס הישן הוצא מהתקע, נותק, בוטל, שוחרר ופוטר. הוא מוחלף על ידי מטריקס חדש של פוטנציאלים, אפשרויות, חיבורים, תהודה והתעצמות שכל אחד מאיתנו חייב להחליט לאמץ אל לבו. אין זה עולם חדש, זוהי פרדיגמה חדשה ומציאות רבממדית.

מחיר החיבור הוא היערכות הולמת עם האינטואיציה והמשימה האלוהית שלנו. זהו עניין חשוב והסיבה מדוע מצבים מסתיימים, לפעמים ללא השתתפותכם, משום שעלינו לצלול אל תוך המטריקס החדש ואיננו יכולים לעשות זאת כל עוד אנו מחוברים עדיין לישן.

אנו נלמד החודש עד כמה קל או קשה לעזוב את אזור הנוחות שלנו, שאינו בהכרח נוח כפי שהוא מוכר. אנו נאחזים במוכר ובידוע, מחפשים נחמה בביטחון של מציאות צפויה ומוגדרת בברור, מפחדים לצאת אל עולם שרוצה לפגוע בנו, להחליש אותנו, להשמיד, להרוס ולטרוף אותנו.

החשכה הפכה כה אפלה שאנו מפחדים שהאור שלנו לא יספיק עבורנו, שלא נהיה חזקים או עוצמתיים מספיק כדי להתגבר על הישנות העבר הידוע, ולכן אנו מחייכים ומנפנפים בידינו אל העולם מתוך אזור הנוחות המוגן שלנו, שמחים להיות שמורים ובטוחים.

ובכן, זה היה טוב עבורנו, אבל כבר לא עובד יותר. האם אתם שומעים את הקול הלוחש שקורא לכם ממש מחוץ לגבולות אזור הנוחות שלכם? הוא מזכיר לכם שהנשמה שלכם היא דינמית, לא סטטית, היא כלי של פוטנציאלים ואפשרויות ולא יכולה לתפקד באופן מלא בעודכם יושבים על הספה, אוכלים חטיפים וצופים בנטפילקס או נזכרים ברגעי השמחה בעודכם בוכים על תקופות הכאב, האכזבה, ההתפכחות והעצב הארוכות.

אני לא מנסה לדכא אתכם כאן, אבל אתם נמים בנעימים באזורי הנוחות שלכם כבר הרבה מדי זמן ומה שחוסם אתכם כבר לא רלוונטי לפרדיגמות האנרגטיות החדשות, אפילו אם הוא קורא לכם להישאר מוגנים ולהיות זהירים.

איך מתבטא ההיבט בר המזל של חודש יוני? האם זה זמן לקנות כרטיסי לוטו ולקוות לזכייה? ככהככה. אני לא מאמינה בכרטיסי לוטו, משום שאני יודעת שזכייה בלוטו לא קשורה להיותנו בני מזל, היא קשורה להגשמת הכוונה שלנו. ו״זכייה בלוטו״ יכולה להיות ההצלחה לה חיכינו זמן רב, משרה חדשה נהדרת, רעיון חדש שיש לו פוטנציאל להיות משהו גדול עבורנו, פתיחת עסק, כתיבת ספר שהופך לרבמכר, פגישת אדם מיוחד והרבה יותר מאשר קבלת המחאה ממפעל הפיס.

מזל אינו אירוע אקראי והיותנו בני מזל קשורה יותר לאמונה ולכוונה. כאשר אתם ״מעלים את הרף״ בחייכם אתם מצפים לברכות, דורשים ברכות ופתוחים לקבל אותן.

  • אמונה היא קריטית, כיוון שהיא בסיס המציאות שלכם.
  • פעולה היא חשובה, כיוון שהיא יוצרת תנועה אנרגטית. פעולה מקיפה הכול, מהיערכות ועד לפעולה פיזית.
  • וקבלה היא השלב האחרון בהגשמה. אני יודעת שאמרו לכם שעליכם רק להביע כוונה ומשהו קסום יופיע, אבל זה לא נכון. קבלה כרוכה בכמה שלבים הכוללים אינטגרציה וגילום.

המזל של יוני קשור להזדמנות הפוגשת ברף שלכםהאמונות שלכם, הפעולות והיכולת שלכם לקבל. אם אתם מוכנים, האנרגיה כבר כאן, אבל שימו לב למקומות בהם אתם נתקעים, כיוון אלה המקומות בהם התוצאות פוגשות בכוונה שלכם והתוצאות מנצחות.

שחרור גם הוא חלק מהאנרגיה של יוני וייתכן והוא לא יהיה תהליך רצוני. אתם תשחררו מתוך כוונה או תשוחררו. לא משנה כיצד יקרה הדבר, כל מה שיוצא מהדלת הוא דבר שלא דרוש לכם עוד. אנשים רבים משתמשים במושג ״מה שלא משרת אתכם עוד״ כאשר הם מדברים על שחרור ועל חיפוש אחר פוטנציאלים חדשים והם נוטים להשתמש בו בדרך לא נכונה.

אתם מבינים, האנרגיות האלה כן משרתות אתכם והן משרתות אתכם היטב, כיוון שהן שומרות עליכם מוגנים ובטוחים, הן מזכירות לכם בכל יום עד כמה נוראים אנשים יכולים להיות ועד כמה אתם עלולים להיפגע, תוך כדי כך שהן מונעות מכם את הצעד הזה אל אזור לאידוע, מפחיד ומסוכן פוטנציאלית.

והדבר משרת אתכם עד אשר הוא לא משרת אתכם עוד, כיוון שאתם לא נמצאים יותר במרחב אנרגטי זה. כאשר קריאת הנשמה שלכם הופכת חזקה דיה כך שהיא גוברת על קולות הפחדים שלכם, הדבר יוצר טווח בחירה חדש, בעוד שבעבר היה לכם טווח מוגבל לבחירות, שלא כלל דבר שעלול היה לחרוג מאזור הנוחות של הגבולות הבטוחים שלכם. אנו חווים ״משיכת חבל״ רוחנית בין האור והחשכה האישיים שלנו, בין העבר לבין פוטנציאלים חדשים, בין הפחדים לבין הסקרנות לגבי קיומו של דבר מה אחר.

כאשר אנו מוכנים להתרחב לרמת התעלות חדשה, עלינו לבחור לאיזה קול אנו מגיבים, לקול הפחד או לקול הפוטנציאל. אנו יודעים הכול על הפחדים ועל התוצאות שלהם. איננו יודעים על הפוטנציאלים ועל התוצאות שלהם, אבל אם נהגנו לבטל אותם מראש, לא נהיה מסוגלים לעשות זאת כעת, משום שהיציבות של יוני תבטיח את המוגנות, אך לא רק זאת, היא גם תפתה אותנו לעזוב את קן הנוחות הקטן שלנו על ידי הצעות להן לא נוכל לסרב.

מה יש בחודש הזה שיאלץ אותנו להשתנות בדרכים בהן לא היינו מוכנים להשתנות קודם לכן? אחת הסיבות עשויה להצחיק אתכם, כיוון שהיא משהו שאנו אף פעם לא חושבים עליו. אנו חושבים על עבודת הריפוי שעשינו למען אחרים ועל השירות שהענקנו להם, אבל אנחנו לא חושבים על האופן שבו הם מגיבים או מרגישים בקשר לכך. לפעמים הם שונאים אותנו על שהראנו להם את האור (שנאה אינה מילה מוגזמת כאן), ועל כך שהמאמצים שלנו גרמו להם אי נוחות גדולה והם מיהרו לברוח מאיתנו. אתם עשויים לראות זאת מתרחש בחייכם, אם קיימת מערכת יחסים או קיים מצב שאינם מאוזנים או מתאימים מבחינה אנרגטית ואתם נאחזים בהם אף על פי שאתם יודעים שהגיע הזמן לשחרר.

או אולי אתם מגלים שאתם חייבים להשקיע אנרגיה במצב מסוים, כיוון שאתם אלה שזקוקים לתשומת לב, בין אם זו בעיה רפואית, בעיות כספיות, מצב מגורים או משהו שמאלץ אתכם למקד את המשאבים האנרגטיים שלכם בעצמכם. אל תתנגדו, מדובר בסדרי עדיפויותהדברים החשובים והדחופים ביותר. ואם אתם זקוקים לשיעור גדול, יגיע משהו רציני שידרוש את מלוא תשומת הלב הפיזית והאנרגטית שלכם. בינתיים, האנשים והמצבים בהם תמכתם אנרגטית יאלצו לחפש משאבים אחרים ואתם יכולים לגלות שהם נטשו אתכם בעת צרה. הדבר יספר לכם רבות, אל תתעלמו מהמסר, גלו מי הם חבריכם האמיתיים.

יוני יאתגר את מקור היציבות הפיזית והאנרגטית שלנו וכיצד אנו משמרים את הקן הנוח של אזור הנוחות שלנו. האם באמת נוח לנו או שאנו מעמידים פנים? האם יש לנו די מרחב כדי לפרוש את כנפיים או האם המרחב קטן ולחוץ מדי? האם אנו מאושרים, מרוצים ומסופקים באמת במצב הנוכחי או האם אנו מחייכים מבחוץ אבל בפנים מחפשים אחר שלט היציאה שיוביל לאופקים חדשים ורחבים?

אחד הדברים שמאפיינים את האנרגיה של יוני, הוא שלא נהיה מסוגלים להעמיד פנים שאנחנו בסדר, אם זה לא נכון.

ב-3 ביוני היה לנו ירח מלא בתאומים/קשת, שהתאפיין בטרנספורמציה, כמו גם בפוטנציאל לסיום פתאומי של מערכות יחסים, שחילץ אותנו ממצבים קשים והעביר אותנו אל מצבים טובים יותר. אולי זה לא יקרה מיידית, אבל אני מאמינה שהסיומים יהיו כה חזקים, פתאומיים וברורים שלא נקבל עוד החלטות שכאלה. תאומים מושל בקרמה וקשת מושל בהבנה הנעלה יותר. מבינים את התמונה?

ירח מלא זה הוא דוגמה נפלאה לאופן שבו היקום מעניק לנו גישה לפוטנציאלים ומאפשר לנו לראות מה אפשרי, אם רק נביט בכיוון חדש ונחשוב על אופקים חדשים. הוא כולל את הזווית המקסימה בין נגה לנפטון שמזמינה אותנו להפוך את דמעותינו לשמחה. יש לנו גם צמידות עוצמתית בין צדק לזנב הדרקון במזל שור שהיא היבט נדיר מאוד, צמידות בין מרקורי לאורנוס במזל שורקרמה רבה נמצאת כאן בפעולה, ונגה מול פלוטו במעלה 0 במזל דלי כהכנה לכניסה למזל אריה.

ב-12 ביוני, פלוטו נסוג חזרה למזל גדי, מזל אליו נכנס בנובמבר 2008. אין זו הנסיגה האחרונה, אבל היא הנסיגה האחרונה שתקיים היבט קרוב למעלה של שיבת פלוטו של ארצות הברית. פלוטו יעזוב את מזל גדי באופן סופי (לעוד 248 שנים) בנובמבר 2024.

מה שמעניין לגבי התזמון של פלוטו במזל גדי, משנת 2008 ועד שנת 2024, הוא שקו הזמן הזה כולל כמה בחירות משמעותיות לנשיאות בארצות הברית, שיש להן אג׳נדה שלא ממש התממשה כמתוכנן. ומשום שפלוטו נכנס עכשיו למזל גדי ויביא אנרגיה של הממד החמישי חזרה למזל גדי, התוכניות משתנות באופן משמעותי אף יותר.

ב-16 ביוני, חל מולד ירח במזל תאומים שמדגיש פעם נוספת את הפוטנציאל שלנו לשמחה, ועם מרקורי במזל תאומים (עוד בומרנגים קרמתיים) והצמידות המקסימה של מאדים ונגה במזל אריה שממשיך עד סוף החודש וגם ביולי ובאוגוסט, לנוכח נסיגת נגה. בשל התרחשותה בחודש הנישואים והפוריות, צפו להריונות ולרומנים מפתיעים.

מולד ירח זה אינו כה ידידותי כמו הירח המלא שקדם לו, אבל הוא כן ובכך כוונתי שאם אתם אומרים שאתם רוצים בהירות, אתם תקבלו אותה. חכם לשמר את המיקוד שלכם בפוטנציאלים ובאפשרויות, בנתיב שלכם לשמחה ובמה שאתם רוצים להגשים, בכוונה שלכם ובנתיב האישי שלכם, כיוון שאלה הם הדברים שיתגשמו. לא הצפיות או התשוקה שלכם שמישהו יירפא, לא התקוות הסודיות שלכם לקבלת תוקף או הרצון הנסתר שלכם בנקמה.

ומה שיבוא בעקבות הירח המלא הזה הם אמת, כנות, בהירות וסילוק הדברים שלא נושאים פרי בחייכם. ייתכן ואינכם מסוגלים לראותם ולכן היקום יברך אתכם במזמרה חדה וביד מדריכה.

היום הארוך ביותר (או הקצר) שחל ב-21 ביוני יבשר על שינוי עונה וזמן להוציא את בגדי הקיץ. זהו זמן שבו הלבוש שלנו מצטמצם והמודעות לנוכחות הפיזית שלנו גוברת. האם גופכם נראה כפי שהייתם רוצים? האם אתם מתביישים בגופכם? הגוף שלכם משקף את התדר והרטט האנרגטיים שלכם ובמקום לעשות דיאטה ולהגביל את מה שאתם אוכלים, נסו במקום זאת דיאטה אנרגטית שההשפעות שלה יהיו ארוכות הרבה יותר. האנרגיה הדחוסה שלנו יוצרת דחיסות פיזית.

אנו מסיימים את החודש עם צמידות של מאדים ונגה במזל אריה ופוטנציאל נוסף לשמחה, לרומנטיקה ולאהבת אמת. זכרו שאיננו מחפשים עוד אחר ריפוי במערכות היחסים, אנו רוצים נשמות דומות ותואמות מבחינה אלוהית, לא נשמות תאומות. אם אתם מוכנים לאהבה בכל תחום בחייכם, זאת אומרת, חיים שאתם אוהבים, קהילה אוהבת, חברים, ולהיות מקורקעים בחוזקה במציאות הממד החמישי שמהדהדת עם הפוטנציאל האנרגטי הגבוה ביותר שלכם, זהו החודש להתחיל ליצוק יסודות אנרגטיים לשם כך.

כחלק מהמסע, זה הזמן לנטוש את הנוחות המזוייפת של אזורי הנוחות שלנו, את הקן המוכר ולהעז לצאת באומץ ובנחישות, לדעת שהריבונות האנרגטית שלכם תוביל לאופקים חדשים אשר יביאו שמחה אמיתית, שהיא הגשמת משימת הנשמה ותכלית חייכם.