דוח אנרגיה לחודש אפריל 2023

מאת: ג׳ניפר הופמן

תרגום: סמדר ברגמן

ובכן, מרץ הסתיים וזו הקלה בעודנו נכנסים לאפריל, אחד מהחודשים האהובים עליי. חלקית, כיוון שבאפריל אני חוגגת יום הולדת, וחלקית כיוון שהאביב תופס תאוצה וזוהי העונה החביבה עליי. אנו מוקפים בצמיחה חדשה, הכול פורח והטבע מתכונן למחזור צמיחה חדש. זהו גם זמן לניקיונות בבית ומחוצה לו, זמן להיפטר מכל מה שלא הכרחי או רלוונטי.

באפריל אנו מסיימים כמה חודשים של אנרגיה קשה, שהביסה אותנו או שחיזקה את הנחישות שלנו להמשיך להתקדם. זהו חלק קשה במחזור ההתעלות, כיוון בשעה שאנו רוצים שיסתיים, חושבים שעשינו די עבודה ושהגיע הזמן לגמול, עלינו להניח למחזורי ההתעלות להתממש ולצפות בהגשמת כל עבודת האנרגיה שלנו מתרחשת. הנושא של אפריללידה מחדש אל החירותהוא קריאה לפעולה שכרוכה בבחינה, בשחרור, בכיול מחדש ובביטול כמה מההבטחות הקרמתיות כדי שנוכל להיות חופשיים באמת וריבונים מבחינה אנרגטית. בואו נבחן את דוח האנרגיה לחודש אפריל.

מרץ מגיע כביכול כמו אריה הפורץ מן הכבש, אבל מרץ הזה הגיע כמו אריה הפורץ מתוך טורנדו. תנועות האנרגיה של הימים האחרונים של מרץ, יחד עם התפרצויות סולריות מסוג X ו-M, זעזעו דברים והפיצו מחדש כמה מהאנרגיות החשוכות והדחוסות יותר, יצרו התפוררות ותוהו ובוהו רבים. שניהם היבטים של שלב ״ההנמכה״ של מחזור ההתעלות, ותוהו ובוהו הוא תוצר לוואי של ההתפוררות. אנו נראה עוד מכך באפריל, בעת שאנו נכנסים לחודש שהנושא שלו הוא לידה מחדש אל החירות ואנו בוחרים בין אנרגיית הריבונות לבין המשך קווי הזמן של הקרמה. 

אפריל הוא חודש המאופיין במספר 11, מספר החניך, והוא יהיה החודש היחיד בשנת 2023 המתאפיין במספר זה. הדבר מביא מודעות וידע רוחניים מוגברים, בדרך כלל בצורת שיעורים ואתגרים, ופוטנציאלים חדשים לריפוי, ללמידה, לצמיחה ולטרנספורמציה. חודש המאופיין במספר 11 הוא גם קריאה להכיר במסע שלנו וגם קריאה לפעולה, להתכונן לפוטנציאלים חדשים. חודשים שכאלה עלולים להיות חודשים מאתגרים מאוד וחודשים שבהם אנו מגשימים במהירות ובקלות את השינויים שאנו צריכים כדי לאפשר התרחשות של פוטנציאלים חדשים. הם יכולים גם להיות חודשים שבהם אנו לומדים להפוך אתגרים לברכות וללמוד כיצד לשחרר את מה שלא משרת אותנו עוד, את מה שלא מהדהד עבורנו, את כל שמיותר לנתיב החדש שלנו ושמגביל את תהליך ההתעלות שלנו.

החשכה והדחיסות מפנות מקום לאורלא ללא מאבק, אבל הן נסוגות משמעותית. אל תניחו למראית העין שהחשכה מנצחת לשטות בכםאין זה כך. ניתן לומר בבטחה שכאשר אנו מבחינים בחשכה, הסיבה לכך היא שהיא נעקרת על ידי האור, חייבת להפסיק להסתתר ולצאת אל האוויר הפתוח, אין לה עוד מקום בו היא יכולה להתחבא. האנשים היחידים שמחזיקים באנרגיות החשוכות הם אלה שבחרו בממד השלישי.

כאשר הממד השלישי היה דחוס יותר ולא הייתה אנרגיה של הממד החמישי שיכלה להתחיל לפורר את הדחיסות, לא הבחנו בקיומה של הדחיסות. לא יכולנו, היא הייתה משולבת לחלוטין בתוך הממד השלישי. אבל מציאות זו השתנתה והסיבה לכך היא תהליך השילוב של הממד השלישי והממד החמישי, ולכן אנו מסוגלים עכשיו לראות את הדחיסות על כל צורותיה, והיא יצאה כעת למאבק. זכרו שבגלל פערי האנרגיה שבין החושך והאור, בין דחיסות טהורה ״לא נאורה״ לבין אנרגיות ואור הממד החמישי, אנו מבחינים בזמן הזה בחשכה רבה יותר, בעוולות ובטירוף מוחלט. 

אנו נמצאים במחזור ההנמכה של מסע ההתעלות, שהוא מקום שקשה להיות בו, כיוון שזה המקום שבו אנו עושים את כל העבודה הפנימית, את העבודה הקשה שיש לעשות כדי להתכונן למחזור ההתעלות הבא, שבו נרומם ונרחיב את האנרגיה שלנו. אבל הנמכה מובילה לחציית גשר הממד הרביעי, שמוביל להתעלות וכך אנו משיגים רמות חדשות של אינטגרציית התעלות. מחזורים הם חלק מהתהליך ואנו חווים אותם כל הזמן. האם אתם מסוגלים להכיר כעת במחזורי ההתעלות שלכם?

אם אתם מתקשים עם אנרגיות המעבר ממרץ לאפריל, זכרו שהתוצר הסופי נמצא בהתהוות ושאף אחד לא רואה את ״שיעורי הבית״, את העבודה הפנימית שחייבים לעשות כדי להרחיב את הזוהר החיצוני שלנו ולהאיר באורנו בחוזקה. והנה הערה: ברגע שאנו מסיימים את העיצוב מחדש, אנו מבלים כמה דקות ונהנים מפרי עמלנו ואז מתחילים תהליך עיצוב מחדש נוסף. התעלות היא ספירלה של התרחבות אנרגטית, שמתפתחת ועולה ללא הרף.

הנושא של אפריל הוא לידה מחדש אל החירות, והוא מתאים כיוון שבחודש זה אנו חוגגים את חג הפסחא, שהיה במקור פסטיבל פוריות פגאני, והלידה מחדש שמתרחשת באביב. הלידה מחדש שלנו אינה קשורה להיוולדות נוספת, זו בחירה ברמה חדשה של כוונה, התנסות, תדר ורטט חדשים, ובנתיב התעלות חדש. חלק מלידה מחדש זו יכולה לכלול משימת נשמה חדשה וזה הזמן עבורנו לחשוב על כך. משימת הנשמה הישנה שלנו של ריפוי קרמה הגיעה אל סופה, היו לנו מספיק התנסויות עם מחזורי ושותפי הקרמה שלנוהאם זה הנתיב שבו נרצה להמשיך או האם אנו מוכנים למשהו שונה?

חירות אינה מצב של היותנו חופשיים, היא מצב של היותנו ריבונים, בעלי שליטה מלאה באנרגיה שלנו. אנו לא משחררים את עצמנו ממשהו שאנו מאמינים שהגביל אותנו בעבראף על פי שהקבוצות והמחזורים הקרמתיים שלנו בהחלט עשו זאת. זוהי חירות שפניה קדימה, שבה אנו לא מתרחקים ממה שאיננו רוצים, אלא מתקדמים אל משהו חדש, שונה, מפותח ובעל תדר ורטט אנרגטיים שונים. דינמיקה אנרגטית שונה לגמרי מתרחשת כאשר אנו בורחים ממשהו, בניגוד למתקדמים לכיוון משהו חדש. הראשונה מבוססת לחלוטין על ניסיון להימנע מן העבר. השניה מבוססת על בריאת נתיב חדש תוך שימוש בעבר כמו באבן קפיצה. 

אנו לא יכולים עוד להרשות לעצמנו לעמוד ללא ניע, להביט לאחור, ולחכות לאלה שלתחושתנו צריכים לבחור בנתיב האור ולתת להם את התמיכה האנרגטית שלנו כדי שיקבלו החלטה זו. כולם ריבונים מבחינה אנרגטית, אפילו האנשים שאנו חושבים שעושים בחירות גרועות. לידה מחדש משמעותה שאנו לא נמצאים עוד על הנתיב הקרמתי איתם, וחירות משמעותה שאנו יכולים להניח להם לבחור את בחירותיהם בשעה שאנו פונים בכיוון שונה. ללא תוכחה, ללא בושה, ללא חרטות וללא האשמות.

משמעות הדבר היא שאנו משחררים את המחזורים הקרמתיים, את המשימות, התכלית ואת כל האשמה, הבושה והאמונות שנכשלנו במשימה שלנו. לא נכשלנו. משימת הנשמה שלנו מעולם לא הייתה ליישב את נתיב ההתעלות, היא הייתה בעלת שתי פניםלחוות את המחזור הקרמתי שלנו פעם אחת נוספת כדי לתת לשותפים הקרמתיים שלנו ברירה שנתנו להם במשך תקופות חיים רבות ולשחרר את עצמנו מהמשא הזה לאחר שאנו מבינים שאנו לא אחראים לבחירות של אחרים או לתוצאותיהן. 

באפריל אנו מסיימים את פורטל האלפא והאומגה שהחל ב-20 בפברואר עם מולד הירח במעלה אחת במזל דגים. היה לנו מולד ירח במעלה אחת במזל טלה ב-20 במרץ ויהיה לנו מולד ירח שלישי ב-20 באפריל במעלה 29 במזל טלה, שהוא גם ליקוי. פורטל האלפא והאומגה הקודם היה ביוליאוגוסט 2021, במזל דלי. הנוכחי מתרחש במזל טלה והיו לנו רק שלושה פורטלים אלפאאומגה במזל זה באלף השנים האחרונות. 

פורטל אלפאאומגהתפיסה שיצרתי ושכתבתי עליה במשך עשר שנים ויותרהוא ריכוז ייחודי וממוקד של אנרגיית מזל שמחוללת למידה והשלמה משמעותיות, משום שכל האנרגיה של אותו מזל מתרכזת בתקופה של שלושים יום. הם נדירים ועוצמתיים מאוד. והיה לנו פורטל פעיל מאז פברואר. אם אתם זוכרים את דוח האנרגיה של דצמבר 2022, היה לנו פורטל אלפאאומגה באותו חודש שהיה שונה מעט אבל בר מזל מאוד, כיוון שהיה לנו מולד ירח במעלה אחת במזל דגים וצדק שהה במעלה 29 במזל דגים, איזה סיום לשנה שכללה צמידות רוחנית מאוד של צדק ונפטון במזל דגים, אבל שהסתיימה גם במחזור אנרגיה קשה שהחל בשלהי שנת 2019.

עכשיו, עם ליקוי מולד הירח ב-20 באפריל, יש לנו פעילות רבה עם שבתאי, שזה עתה נכנס למזל דגים ועם פלוטו, שזה עתה נכנס למזל דלי ושניהם קרובים מספיק למולד הירח כדי שהוא יפעיל אותם. כל מי מאיתנו שנולד במזל טלה (כמוני), זכרו כיצד פלוטו במזל גדי מאז 2008 היה ״קוץ בישבן״ עבורנו (זה נכון גם לגבי מזל מאזנים) ומקור ללמידה ולשיעורים רבים, ולכן הדבר עדיין לא הסתיים וקורא לנו להישאר עירניים ובשליטה על האור והמציאות שלנו. 

הכניסה הקודמת של פלוטו למזל דלי, בשנת 1778, החלה את ״עידן ההארה״ והיינו עדים להתקדמות עצומה במוזיקה, במדע, באמנויות ובחוק. רבים מעקרונות החוק והכלכלה בהם אנו משתמשים היום נהגו באותה תקופה. והייתה זו גם תחילת מלחמת המהפכה בארצות הברית, כמו גם התמוטטות עולמית של מונרכיות, תפיסת האנשים כ״נתינים״ הסובלים מגחמות האצולה ולידת תפיסת הריבונות העצמית.

היום אנו ממשיכים במסע הריבונות שלנו, אבל עכשיו היא אנרגטית. זו התפיסה האומרת שאנו המאסטרים של האנרגיה שלנו, שכוללת את ארבעת גופי האנרגיההפיזי, המנטלי, הרגשי והרוחני, ואת שדה האנרגיה שלנו. כאשר אני מדברת על ריבונות אנרגטית, אני מתייחסת לשלמות התדר והרטט האנרגטיים שלנו, להגשמת הרמוניה אלוהית ושזו התכלית האולטימטיבית של משימת הנשמה שלנו. קרוב לוודאי שזה ההיבט המבלבל והלאמובן ביותר של משימת הנשמה שלנו. והיבט ש״מורים רוחניים״ רבים עושים בו שימוש לרעה לתועלתם האישית כדי לבלבל אנשים ולמכור בגסות את ״הפתרונות״ שלהם.

אנו נוטים לחפש שלמות אנרגטית על ידי ריפוי אחרים, אבל זו מושגת רק כאשר אנו ממקדים מחדש את האנרגיה שלנו פנימה, הופכים מודעים יותר לעצמנו, ממוקדים יותר בעצמנו וזהירים יותר לגבי הזרמים היוצאים והנכנסים של האנרגיה שלנו.

הירח המלא של ה-5 באפריל הוא מעצמה אנרגטית, מפעיל את אורנוס לטובת טרנספורמציה ואת כירון לטובת ריפוי פצעי הנשמה שלנו. נחוש בדחיפה לסיים את המחזורים הקרמתיים שלנו החודש והדבר הכרחי, כיוון שאיננו יכולים להתקדם בשעה שהמשקולות האנרגטיות האלה גוררות אותנו חזרה למערבולת העבר בעודנו מנסים לצעוד אל עתיד שונה.

למרקורי יש מחזור נסיגה החודש, שיתחיל ב-21 באפריל במעלה 15 במזל שור, ויסתיים ב-14 במאי. האזהרות הרגילות של נסיגת מרקורי נכונות גם כאןבדקו שוב את התקשורת, הותירו זמן נוסף לנסיעות למקרה של עיכובים, שימו לב היכן אתם מניחים חפצים. נסיגה זו מעניינת במיוחד, כיוון שהיא מתחילה בצמידות של אורנוס ונגה במזל תאומים. משמעות הדבר היא שמרקורי ונגה נמצאים זה במזלו של זה, דבר שהופך את האנרגיה שלהם חזקה בשני המזלות. תרצו אולי גם לוודא שאתם משגיחים על הכסף שלכם בזמן נסיגת מרקורי, כדי להימנע מתרמיות, מעסקאות מפוקפקות ומקונפליקטים כספיים עם קרובי משפחה. 

וב-20 באפריל יסתיים פורטל האלפא והאומגה הארוך בליקוי במעלה 29.50 במזל טלה, השניות האחרונות לחלוטין במזל וזה השחרור שלנו אל נתיבים חדשים ואמיצים, רתימת האנרגיה החלוצית, האמיצה והנועזת של הלב הלוחם של מזל טלה כדי לקדם את הפוטנציאלים החדשים שלנו. 

זהו בברור חודש עוצמתי ועם כל מה שמתרחש בעולם עכשיו, אנו יכולים להשתמש בו. חשוב מאוד להישאר מקורקעים, ממורכזים ומאוזנים, להישאר ממוקדים בנתיב ההתעלות ולקחת בחשבון שאולי הגיע הזמן לניקיון אנרגטי, בדיוק לקראת האביב, כדי לאפשר לפוטנציאלים ולאפשרויות חדשות להחליף את קווי הזמן מן העבר ואת מחזורי הקרמה שלכם. אם אתם מוכנים, האנרגיה של אפריל תתמוך בכם ואתם תהיו מוכנים סוףסוף, לאחר גלגולים רבים של חיים בצל הדי האנרגיה של עברכם הקרמתי, להיוולד מחדש אל החירות, הריבונות האנרגטית וההרמוניה האלוהית.

שיהיה לכם חודש נהדר. 

אל תשכחו לתמוך