דוח אנרגיה לחודש ינואר 2023

מאת: ג׳ניפר הופמן

תרגום: סמדר ברגמן

הנה אנחנו בשבוע השני של ינואר והדברים ממשיכים לנוע. האם שמתם לב לכל ההתרחשויות בעולם בעת הזאת? בכל פינה מתרחשת רמה נוספת של כאוס והתפוררות הממד השלישי וזה בדיוק מה שאמור להתרחש בהתעלות. השינוי התרחש מזה עשרות שנים, הוא פשוט מתרחש מהר יותר עכשיו.

זה שבוע מרגש ומלא אירועים כאשר מאדים נע סוף סוף קדימה, לאחר שהיה בנסיגה מאז ה-30 באוקטובר 2022 ויש לנו עשרות התפרצויות סולריות, ויום שישי ה-13, אחד משניים השנה. לכן כל האנרגיה המצטברת הזאת מסתחררת מזה חודשים וכעת יש לה פתח יציאה. ועם צדק במזל טלה ומאדים במזל תאומים, נוכל להיות עדים לעליית הצדיקים ולנפילת אלה שהדחיסות היא מקום הבילוי המועדף עליהם. החודש יהיה אינטנסיבי, מרגש ומעט מטלטל.

לשם כך אנו כאן, ולכן תיהנו מהנוף בעודנו יוצאים לנסיעה כיפית בינואר 2023.

בדרך כלל אני מפרסמת את דיווחי האנרגיה האלה בתחילת החודש, אבל החודש החלטתי לעשות משהו קצת שונה. פרסמתי מדריך שמסביר כיצד לעשות את השימוש הטוב ביותר באנרגיות של 2023 (באנגלית) כמו גם את התחזיות השנתיות (בוובינר, לא כמאמר) ואת תוכנית הGPS לשנת 2023 (בתשלום), ארגז הכלים האנרגטי שלכם להצלחה בשנת 2023. ואני שמחה שחיכיתי, כיוון שהרבה קרה בעשרת הימים האחרונים, שנותן את הטון לחודש זה ולתנועות האנרגיה הרבות שלו.

תחילה, חגגנו את השנה החדשה ואת בוא שנת 2023, שנה שמתאפיינת בנומרולוגיה של המספר שבע (7) – שנה עם עוצמה רוחנית רבה. כעת, רק משום שהעוצמה קיימת, אין משמעות הדבר שנשתמש בה, אבל נעשה כמיטב יכולתנו והקדשנו שלוש שנים לחיים שהראו לנו מה קורה כאשר איננו לוקחים בעלות על העוצמה שלנו, מכירים בה, משלבים אותה ונערכים עמה.

ינואר הוא פורטל אנרגיה עבור שאר השנה ומכין את הבמה לאירועים הגדולים, ובכלל זה תמורות האנרגיה של חודש מרץ ופורטל האלפא והאומגה שנחווה במרץ ובאפריל. פורטל אלפא אומגה מתרחש כאשר יש לנו שני מולדי ירח באותו מזל, הראשון במעלה אפס או מעלה אחת והשני במעלה 29. הדבר יתרחש בעת מולדי הירח במרץ ובאפריל, באותו חודש שבו שבתאי ופלוטו מחליפים מזלות. זה משמעותי.

נושא האנרגיה של ינואר הוא ״האירו וקומו״, בסדר הזה. עלינו להאיר לפני שנוכל לקום, ההבנה שלנו לגבי משימת הנשמה ותכלית החיים שלנו מחייבת בהירות וקבלה, לפני שנוכל להתרחב לפוטנציאלים אנרגטיים חדשים. אף על פי שאנו רוצים שחרור מהיר מטראומה ומכאב, הסיפור הגדול יותר שלהם, שהוא חלק מנתיב החניכה הרוחנית שלנו, יכול להיות הנתיב לשחרור ולחירות האנרגטיים אליהם אנו משתוקקים.

אנו מביעים כוונות לברוא משהו במציאות שלנו וזהו תהליך של הפיכת האנרגיה לממשית. איך נדע שהצלחנו? דברים חשובים הופכים ממשיים. לכן אנו יכולים להביע כוונה למשהו ולקבל משהו שונה. אנו בוראים מתוך מה שחשוב לנו, ואין זה משנה מהי הכוונה. לכן, אף על פי שהתוצאה של הכוונה שלנו אולי אינה מה שציפינו, עדיין היא השתקפות של מה שחשוב לנו ולפעמים זו לא הכוונה והתוצאה שלה, אלא מה שאנשים אחרים חושבים עליה, הציפיות, ההנחות והפחדים שלנו, והתהודה האנרגטית של קווי הזמן מן העבר.

החודש אנו מקבלים הצצה חטופה בדברים בעלי המשמעות, במה שחשוב לנו, במה שאנו מעריכים וחושבים שהוא ראוי לזמן, לאנרגיה ולתשומת הלב שלנו. הכוונה שלנו בחלקה צריכה להיות חשיבה על הדברים שאנו מממשים, על הדברים שאנו בוראים עבור המציאות שלנו וכיצד נתמודד עם ההשלכות. בשנה שהנושא שלה הוא ״דין״, נחווה דין משלנו בינואר.

עכשיו אנו בשנה חדשה ופרדיגמת הממד השלישי מופיעה בגדול וגם מתפוררת בגדול. יכולתי לכתוב הרבה על השינויים בתפיסה שהתרחשו בחודשים האחרונים של 2022 ועכשיו ב-2023, אבל אתם יודעים מהם. מאדים שנסוג במזל תאומים, צריך היה להיות פעמון אזהרה עבור אלה שעוסקים בהיבטים החשוכים יותר של הממד השלישי, אבל הם לא לקחו זאת ברצינות. ביהירותם, הם חשבו שהם חסינים ומעל לחוק וחשוב אף יותר, שהם ימלטו מעונש על פשעים במשך עשרות שנים יותר, שהם חופשיים מסכנה של תפיסה והעמדה לדין. הדבר דומה למשחק מחבואים עם בן שנתיים. הם כיסו את עיניהם והאמינו שכיוון שהם לא יכולים לראותכם, אתם לא יכולים לראותם גם כן.

אנו נהיה עדים לעוד צדק אלוהי בשנת 2023 והוא מתחיל עכשיו, כאשר מאדים נע קדימה במזל תאומים וצדק במזל טלה. מדוע זה משמעותי? מזל תאומים הוא האוקטבה הנמוכה יותר של מזל קשת, המזל שמושל בחשיבה הנעלה, בחוק, בפילוסופיה ובצדק.

תאומים מושל בקרמה וכאשר הוא מצטרף להיבט הנעלה יותר שלומזל קשת, בו שולט צדק שנמצא עכשיו במזל טלהאנו מקבלים בומרנג של קרמה. מאדים במזל תאומים שווה ערך לצדק במזל טלה. כאשר מאדים נע קדימה ב-12 בינואר, אנו מקבלים ״סערה מושלמת״ של צדק אלוהי המוגש לאלה שחושבים שמותר להם לעשות כרצונם ללא פחד מפני גמול. בומרנג הקרמה תמיד מחזיר את ברכותיו.

תזכורת קטנה, קרמה היא לא תמיד רעה. היא גם טובה. גמול מבוסס על האנרגיה של הפעולות והכוונות שלנו. הפיצו אנרגיה טובה ותקבלו ברכות מהן תיהנו. הפיצו אנרגיה רעה ותקבלו ברכות שלא רק שיהוו גמול לפעולות שלכם, אלא גם ירחיבו את האנרגיה הזאת, כיוון שבממד החמישי, אין מקום לתדרים נמוכים ולפעמים היקום קצת מגזים בגמול שלו כדי להזכיר לנו שהרצון החופשי שלנו יכול לשמש לטובה ולרעה גם יחד.

אם אתם רוצים לראות הפגנת צדק כלפי אלה שחושבים רק על עצמם, שבו והעבירו את הפופקורן. לא מדובר בנקמה, זהו צדק אלוהי, שובו של בומרנג הקרמה המוגש בתזמון מושלם ובדיוק נפלא. אבל אל תגבילו את מבטכם לאלה שיושבים במשרדי המנהל הציבורי, זהו החודש הראשון בשנה של דין אלוהי, כפי שהסברתי בתחזיות 2023. צדק אלוהי זה מתייחס לכולם.

כמו כן, דיברתי מזה כמה חודשים על שרלטנים רוחניים, מורים, מנטורים, מאמנים בעיני עצמם ודומיהם המנצלים את החלשים, הזקוקים, האנשים הנואשים ומנפחים את תקוותיהם בהבטחות של שמחה, אהבה, חירות והתעצמות בתמורה לכסף רב. גם הם יקבלו את שלהם, כיוון שהם פוגעים בכוונה באנשים לטובת הרווח האישי שלהם, מתגאים בקישוטים שקנו בכסף שקיבלו מתלמידיהם, שעה שהם מקדמים את ״ענייני הרוח״ ואת הנתיב הנצחי לנירוונה רגשית, אותם ניתן לרכוש אצלם במחיר גבוה ביותר.

הבומרנג הקרמתי יביא להם תוספת מיוחדת. צפו וראו מה קורה להם בארבעת עד ששת החודשים הבאים, עבור כמה זה יהיה אפילו קודם.

אל תבלבלו כיוון עצמי עם אינטרס עצמי, הם לא אותו הדבר. הרצון החופשי שלנו מאפשר לנו לפעול כפרטים תוך כדי כך שאנו גם שומרים על קשר עם הקהילה הרוחנית שלנו, דבר זה הוא אחד מעמודי התווך של הממד החמישי. כאשר אנו מרחיבים את המודעות הרוחנית שלנו ומאמצים את הפוטנציאל הרוחני שלנו באמצעות מסנן אינטגרציית הממד החמישי, איננו צריכים לבחור האם לעשות את הדבר הנכון או לעשות את מה שטוב ביותר עבורנו, כיוון שהשניים זהים זה לזה

בינואר, נפתח הפורטל לשינוי העוצמתי של מרץ, סולל את הדרך לאירועים הגדולים במרץ ומעודד עוד התעוררות ותנודות אנרגיה. לא לעתים קרובות שתי פלנטות גדולות מחליפות מזל באותו זמן, אבל הדבר יקרה במרץ. הדבר קרה גם בדצמבר 2020, כאשר צדק ושבתאי נכנסו למזל דלי באותו הזמן.

כעת, הן שבתאי והן פלוטו מחליפים מזלות במרץ. שבתאי עובר למזל דגים, מזכיר את שהייתו הקודמת שם, משנת 1994 עד 1996, ופלוטו עובר למזל דלי, בו ביקר לאחרונה בשנת 1778. האם זהו עידן הדלי? אני חושבת שעידן הדלי התחיל בשנת 2003, כאשר אורנוס סיים את שהייתו הקודמת במזל דלי.

מה עוד אירע בשנת 2003? תחילת מחזור ההתעלות הזה. זוכרים? נכנסנו למחזור ההתעלות השני בינואר 2022 ומחזור ההתעלות הראשון החל בשנת 2003. מרקורי מתחיל את השנה בנסיגה במזל גדי ונע קדימה ב-19 בינואר. זו הייתה אנרגיה דומיננטית בשלוש השנים האחרונות ואנו התמקדנו בתאגידים, בממשלות, בתפקידים הציבוריים ובמערכות ששואפים לשלוט ולפקח. זו הממלכה של מזל גדי. לפני שנוכל לאמץ את האור, עלינו לדעת היכן החשכה. הרבה התרחש בעולם מאז שפלוטו נכנס למזל גדי במרץ 2008, ממש כפי שהיה כאשר הוא נכנס למזל גדי בשנת 1762. אלה הם זמני שינוי ואנו יושבים בשורה הראשונה. למעשה, אנו נמצאים יותר בקו החזית וזו הסיבה מדוע אנו חווים עכשיו תסמיני התעלות רבים, שכוללים עייפות, כאבי שרירים ומפרקים, השתוקקות למזונות מסוימים, צורך בתנומות באמצע היום, בלבול, ריבוי משימות רבממדיות, חוסר שינה משעה שלוש עד חמש לפנות בוקר והורדות אנרגיה רבות ואינטגרציה של אנרגיה.

הירח המלא ב-6 בינואר הכין את הבמה לחודש זה ולהרבה מהשנה, כיוון שהוא הדגיש את הצורך באיזון בזמני תהפוכות אלה. עלינו לנהל את משאבי האנרגיה שלנו בעת שאנו שואפים לסיים עידנים של הגבלות הממד השלישי, בעודנו מתרחבים לביטוי המלא שלנו בממד החמישי. מדובר באיזון עדין, איזון שעובד היטב אם אתם מכירים את שיטת ״הדלת המסתובבת״ שלי של חילופי אנרגיה. ובמקום להיות עובדי אור ומרפאי האור של העולם, עלינו לחשוב היטב היכן ולמען מי אנו משקיעים את האנרגיה שלנו ומה מקבל את תועלת האור הזוהר שלנו.

מולד הירח חל ב-21 בינואר במעלה הראשונה של מזל דלי ואירוע זה מצלצל שוב בפעמון הממד החמישי, כיוון שמזל דלי הוא היבט של הממד החמישי. חופש, ביטוי עצמי, טרנספורמציה וקהילה הם חלק ממולד ירח זה, שגם מכין את האנרגיה לפורטל האלפא והאומגה של מרץ ואפריל.

אם דומה שאנו צועדים צעד אחד קטן קדימה ושני צעדים גדולים אחורהזה רק נדמה לנו, זה לא בדיוק מה שמתרחש בעולם. ככל שנאיר באור רב יותר, כך נחשוף חשכה רבה יותר. אז אנו מביאים אור רב יותר כדי להחליף את החשכה והתהליך מתחיל מחדש.

יש כעת משהו לכל אחד, אנרגיה שתתאים לתדר של כל אדם. תלוי באילו דברים אתם בוחרים להתמקד. אם אתם בוחרים לראות את החשכה, אז זה מה שתראו. אבל אם אתם בוחרים לדעת שהחשכה קיימת, אבל במקום זאת בוחרים לראות את האור, אתם תדעו בדיוק עד כמה להרחיב את האור שלכם כדי לנוע צעד אחד קדימה

איזון עדין זה בחודש ינואר הוא המפתח להבנה מהי הדרך הטובה ביותר להשתמש באנרגיה של שנה טרנספורמטיבית זו, בעודנו עושים את דרכנו מבעד ליסורי ההתפוררות של הממד השלישי ומאמצים את פרדיגמות הממד החמישי. קדימה ומעלה, זה הזמן להאיר. עשו כמיטב יכולתכם, אין דבר כזה יותר מדי אור ויותר מדי שמחה.

שיהיה לכם חודש נהדר.