כיצד לקבל הורדות ישירות מהרוח

מאת: כריסטינה לופז

תמלול, עריכה ותרגום מאנגלית: סמדר ברגמן

בהרצאה זו תלמדו פרטים חשובים בנושא קבלת ״הורדות ישירות״ מהרוח. תלמדו מהי הורדה ישירה באמת וכיצד היא שונה מאינטואיציה טהורה. אחר כך אחלוק איתכם חמישה שלבים קלים שיעזרו לכם לקבל הורדות מהרוח במהירות ובקלות.

שלום, נשמות יפהפיות, כאן כריסטינה לופז, וכעת לחלק הראשון של ההרצאה:

מהי הורדה ישירה?

הורדה ישירה יכולה להיתפס כדומה מאוד לאינטואיציה טהורה. גם הורדות ישירות וגם האינטואיציה הן צורה של קבלת הדרכה וידע נעלה יותר. הן דומות מאוד, אך ישנם הבדלים. הורדות ישירות מרגישות שונות מאוד עבורי, ולכן אסביר כעת את ההגדרה של ההורדה הישירה ואחר כך אציין כיצד היא שונה מאינטואיציה טהורה.

הורדה ישירה היא חבילת מידע שמתקבלת מהרוח, מידע שמרחיק לכת אל מעבר למה שהשכל שלכם ידע קודם לכן. אתם מקבלים את המידע מהמדריכים הרוחניים שלכם, מהרוח והוא מעניק לכם הבנה טובה יותר לגבי נושא מסוים. אחת הדרכים שבהן הורדה ישירה שונה מאינטואיציה היא שהמידע שאתם מקבלים באמצעותה נחשב למידע שמחוץ לעצמכם. זהו מידע שמגיע מחוץ לכם, בעוד שאינטואיציה פועלת באופן שונה במקצת. אינטואיציה פועלת כמידע שנובע מכם, מההיבטים השונים שלכם, למשל מהעצמי הנעלה שלכם או ממקום כלשהו בתוך גופכם. זה אחד ההבדלים העיקריים, כאשר אתם מקבלים הורדה ישירה, מדובר במשהו שנמצא מחוץ לכם, למשל מדריכים רוחניים או אנרגיית המקור, ששולח לכם את המידע הזה. בעוד שאינטואיציה היא פנימית יותר, נובעת ממקום שהוא חלק מכם, כגון העצמי הנעלה שלכם.

הבדל נוסף בין אינטואיציה טהורה להורדות ישירות הוא המקום דרכו הן ״נכנסות״. דיברתי על כך בעבר ואמרתי שהאינטואיציה היא תופעה של הלב, אתם מרגישים את אותה אינטואיציה טהורה ראשונית ברמת צ׳אקרת הלב. הורדות ישירות הן שונות מאוד, אתם מקבלים את המידע דרך קצה הראש שלכם, דרך צאקרת הכתר. התחושה תהיה שונה מאוד. אם אתם מקבלים הורדה ישירה, בניגוד לאינטואיציה, אתם תבינו את מה שאני אומרת. הן מגיעות דרך מקומות שונים בגוף. ברגע שתכירו היטב את ההבדלים בתחושה, אתם תדעו מיד האם מדובר באינטואיציה או בהורדה ישירה. אלה הם שני ההבדלים.

אחד הדברים המגניבים לגבי ההורדה הישירה, היא שכאשר אתם מקבלים אותה, התחושה היא שמשהו פשוט צנח ונכנס אל ראשכם, כך אני חווה זאת. חבילת מידע זו פשוט צנחה אל תוך ראשכם והיא יכולה לעטות צורות רבות. אתם יכולים לקבל חזיונות, ושכיח מאוד שהורדות ישירות מלוות על ידי חזיון. היא צונחת, פשוטו כמשמעו, אל תוך צ׳אקרת הכתר שלכם ואז צ׳אקרת העין השלישית נכנסת גם היא לתמונה והתוצאה יכולה להיות חזיונות רבים, למשל בנוגע לחייכם. הורדה ישירה יכולה לבוא גם כהדרכה המיועדת למישהו אחר, ואתם יכולים לקבל מידע הנוגע למישהו אחר. ייתכן וזה מידע שאתם מקבלים מהמדריך הרוחני שלכם או המקור הקשור לאתגר עמו אתם מתמודדים בחייכם, או זו יכולה להיות תשובה לשאלה ששאלתם את היקום ואתם מקבלים אותה כהורדה ישירה.

כאשר מדובר בהורדה ישירה, מקור המידע הנוסף נמצא מחוץ לכם, מדובר בנקודת מבט רחבה יותר ולפתע אתם רואים את הדברים באופן מקיף וברור יותר, שמעבר לשכלכם. כעת לחלק השני של ההרצאה:

כיצד לקבל הורדות?

אתן לכם חמישה שלבים פשוטים שילמדו אתכם כיצד לקבל הורדות, נסו לבצע אותם על פי הסדר. השלב הראשון הוא להכין את הבמה. וכשאני אומרת להכין את הבמה אני מתכוונת למשהו מעשי, למשל לעשות סדר במרחב פיזי שלכם באופן שיאפשר תנועה של אנרגיה. ככל שהסביבה החיצונית שלכם מבולגנת יותר, כך גם הסביבה הפנימית שלכם תהיה מבולגנת ואתם תתקשו לקבל הורדות ישירות. לכן, נכין את הבמה ואת המרחב, גם אם מדובר רק בפינה מסויימת בביתכם אותה ייעדתם למקום שבו תקבלו הורדות ישירות, בואו נקרא לה ״פינת ההדרכה הרוחנית״ שלכם. מקום זה צריך להיות מאורגן ומסודר. דרך נוספת שבה אני מכינה את הבמה, ולאחר שהמקום נקי ומאורגן, אני מכינה סוג של מזבח קטן, למשל שולחן קטן עם קריסטלים, קטורת, תמונות של מדריכים רוחניים שאתם אוהבים, פרחים וכל דבר נוסף שיעזור לייצר אנרגיה טהורה שתסייע לכם לקבל הורדות ישירות.

השלב השני הוא כוונה לקבל הורדות ישירות. לאחר שיצרנו מרחב מקודש, נביע כעת כוונה לקבל הורדה ישירה. כוונה היא דרך עוצמתית מאוד בכל הקשור לכלים רוחניים מכל סוג שהוא. הכוונה יוצרת תנועת אנרגיה רבה, והדבר חשוב מאוד בכל הקשור לקבלת הורדות ישירות. סוג הכוונה שעליה אני אוהבת להצהיר היא בעצם כוונה ליצור את המרחב הפנימי שאליו תוכל להיכנס ההורדה הישירה. ואני עושה זאת על ידי כך שאני מבקשת מהאגו שלי לזוז הצדה, את האגו שחושב ללא הרף ושמפטפט ללא הרף. אני מבקשת מהאגו לזוז הצדה ובדרך כלל עושה זאת באמצעות מנטרה המביעה כוונה: ״אני מניחה בצד את האגו ומפנה מרחב לקבלת מידע מהרוח לטובתו הנעלה ביותר של הכלל״.

בדרך כלל, אני חוזרת עליה כמה פעמים. והנה הערת שוליים קטנה בכל הקשור למנטרות המביעות כוונהיש לחזור עליהן כמה וכמה פעמים, כך תצרו תנועת אנרגיה נוספת. לאחר שחזרתי כמה וכמה פעמים על המנטרה שלי, אני מוכנה לקבל הורדות ישירות ובדרך כלל הן מגיעות בשלושה אופנים שונים.

האופן אחד הואספונטניות. לאחר שהצהרתי שהאגו שלי זז הצדה, אני יושבת ומקבלת הורדה ישירה באופן ספונטני, וזוהי הורדה ישירה בנושא עליו לא חשבתי כלל. לא שאלתי שאלות, לא ביקשתי סיוע לגבי אתגר כלשהוכלום. פשוט פתחתי את עצמי לקבל מידע כלשהו המיועד לטובתי הנעלה ביותר באותו רגע נתון.

אופן נוסף הוא באמצעות שאלה. אולי יש לי שאלה מסוימת ששאלתי את היקום ולאחר ששאלתי אותה, אני מקבלת הורדה ישירה המהווה תשובה לשאלה הזאת.

דרך נוספת היא לגבי אתגר שעמו אני מתמודדת, משהו שמטריד אותי, אתגר מכאיב ולכן אבקש מהיקום, באופן ספציפי, להעניק לי הדרכה הקשורה לאותו אתגר מסוים.

אלה הן בדרך כלל שלוש הדרכים העיקריות באמצעותן אנו מקבלים הורדות ישירות מהרוח. כעת, לגבי הורדות ישירות ספונטניות, למעשה אינכם צריכים לעשות דבר מעבר להצהרה שכתבתי למעלה לגבי האגו. אם יש לכם שאלה, מה שתעשו לאחר שתצהירו אותה, תוכלו לכתוב את השאלה על פיסת נייר ולהקריא אותה בקול רם, תוכלו לעשות זאת כמה פעמים. לאחר שהבעתם כוונה ושאלתם את השאלה הכינו את עצמכם לקבלת התשובה. אם מדובר באתגר, כתבו מעט על האתגר הזה, ופתחו את עצמכם לקבלת מידע הקשור אליו המיועד לטובתכם הנעלה ביותר. אלה הן הדרכים עמן אפשר לעבוד עם שלב הכוונה.

השלב השלישי הוא שקט ודממה. זה שלב קריטי וחשוב מאוד עבורנו, כיוון שאנו רגילים להיות עסוקים מאוד כל הזמן. גם אם אנו יושבים סתם על הספה, בדרך כלל אנו גולשים בנייד ובמדיה החברתית. אנו רגילים להיות עסוקים בכל רגע בחיינו. וזו בעיה אם ברצוננו לקבל הדרכה רוחנית או הורדות ישירות. אז לאחר שיצרנו את המרחב המסודר והנקי, עלינו להיות בשקט ובדממה ולהרגיע את השכל העסוק שלא עוצר אף פעם. אוקיי? אז הנה טיפ קטן של אלופים עבורכםתרגלו זאת בכל יום, כמה דקות של שקט ודממה שבהן השכל הפטפטן יוכל להירגע מעט. אם לא תעשו זאת, יקשה עליכם לקבל הורדות ישירות.

הנה מטפורה שאני אוהבת: חשבו על כוס מלאה במים ונסו לשפוך אל תוכה עוד מים. המים יגלשו וישפכו לכל עבר. מדוע? כיוון שאין עוד מקום בכוס, היא מלאה. אם תקחו כוס ריקה ותמלאו אותה במים, אותה ריקנות תהיה מסוגלת להחזיק בנוזל. השלב השלישי דומה לכך מאוד, השקט והדממה יהפכו אתכם לכלי ריק שיוכל לקבל הדרכה אלוהית בצורה של הורדות ישירות. דבר חשוב נוסף שכדאי לזכור לגבי השקט והדממה הוא שכאשר אני מרוקנת את עצמי, כאשר אני מפנה מקום פנימי, לא מדובר רק בכך. כעת יש לי מקום רב יותר להחזיק במידע, כדי שאוכל למעשה לקבל את ההורדה הישירה. אני יוצרת מרחב נוסף, אבל יש דבר נוסף חשוב גם כן. אני גם יוצרת מרחב שיאפשר לי לפענח את המידע, בסדר? כיוון שמרחבים ריקים מחזיקים ומפענחים את המידע.

כאשר אני מקבלת הורדה ישירה, לפעמים חבילת המידע עלולה להיות מורכבת מאוד. היא עלולה להרגיש כמו קובץ זיפ דחוס מלא קבצים. דמיינו שקובץ זיפ דחוס נכנס לראשכם. ייתכן ויידרש זמן לפתוח את קובץ הזיפ מבחינה אנרגטית, לפענח את המידע ולהבין אותו. ולכן אתם זקוקים למרחב ולשקט פנימי כדי שתהיו מסוגלים לא רק להחזיק בהורדה הישירה, אלא גם להתחיל לפענח אותה. חשוב מאוד שתלמדו את עצמכם לעשות זאת, אפילו כמה דקות בכל יום, כנסו לאותו מרחב ״הורדות״ שקט שלכם, שבו בדממה, ללא הטלפון הנייד, פשוט בדממה טהורה. תרגלו זאת בכל יום, התחילו לתרגל רגעים אלה בחייכם. זו דרך נהדרת וחשובה מאוד שתאפשר לכם להתחיל לקבל הורדות ישירות במהירות רבה יותר.

השלב הרביעי הוא להתחבר עם הגוף. כן, זה חשוב מאודלהתחבר אל גופכם היפהפה. אני אוהבת לעשות זאת כך: אני עוצמת את עיניי, נושמת נשימה עמוקה ומתחברת אל הנשימה. ברגע שאתם מתחברים לנשימה שלכם, אתם מתחברים אל גופכם. מדוע כה חשוב להתחבר אל הגוף? אנשים רבים חושבים שההורדות מתקבלות ברמה המנטלית בלבד. זוכרים שאמרתי שהן נופלות כביכול אל תוך הראש, אבל אל תטעו ותחשבו שהן נופלות אל תוך הראש ונשארות שם. הן אולי נופלות כביכול אל תוך הראש, אבל הן חודרות אל כל תא ותא של הווייתכם. מה שהן עושות, הן נכנסות עמוק אל תוך הגוף בצורה של אנרגיה. ואני בטוחה שזה קרה לכם בעבר, כיוון שדיברתי עם אנשים רבים שאמרו שכאשר הם מקבלים הורדה ישירה או אינטואיציה (ואינטואיציה פועלת בדרך זהה), הם פשוט יודעים דברמה בכל הווייתם ובכל תא בגופם. האם קרה פעם שידעתם לפתע משהו בוודאות רבה כל כך, שהרגשתם שאתם יודעים זאת בכל הווייתכם? אם חוויתם זאת בעבר, הרי שאתם מבינים שכל תא ותא בגופכם מעורב בתהליך ושהאנרגיה חודרת עמוק מאוד ומהדהדת בכל התאים.

כאשר אתם מקבלים הורדה ישירה, היא לא מעובדת אך ורק ברמה המנטלית. עליה לחלחל מטה אל הגוף ולעבור עיבוד אנרגטי ברמת הפיזית, כדי שניתן יהיה לקבל את המידע לא רק ברמה המנטלית, אלא גם ברמה האנרגטית, ברמה הרגשית ובכל הרמות של ההוויה הרבממדית שלכם.

השלב החמישי והאחרון הוא לתת לדברים לשקוע. כבר הזכרתי כיצד הורדה ישירה יכולה להרגיש כמו קבלת קובץ דחוס הנופל על ראשכם ולכן, בשלב החמישי מה שעליכם לעשות הוא ללמוד לשהות באנרגיה. לאחר שקיבלתם את ההורדה הישירה עליכם ללמוד פשוט לשהות באנרגיה. אל תמהרו להסיק מסקנות או לפעול. פעמים רבות אנו מקבלים הורדות ישירות בצורה של ״קובץ דחוס״, מלאות במידע רב שיש לחלץ, להרגיש ולנתח. אנו אוהבים למהר, לפעול ושוכחים לפעמים שצריך קודם לשלב את האנרגיה בגוף באופן מלא. תנו לעצמכם מספיק זמן כדי לפענח את המידע ברמה השכלית, הרגשית והרוחנית. תוכלו לנהל יומן הורדות ולכתוב בו את המסקנות שלכם ואת מה שההורדה הישירה מספרת לכם. כאשר אתם מרגישים שפירשתם את המסר במלואו, תוכלו לפעול, אם זה משהו שעליכם לעשות.

ספרו לי על ההתנסות שלכם עם הורדות ישירות. זהו, נשמות יקרות, אני אוהבת אתכם. סיימתי.

לחצו ו… אתם כבר יודעים