אסטרולוגיה אינטואיטיבית: ירח-על מלא במזל קשת – יוני 2022

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ב-14 ביוני, 2022, חל ירחעל מלא במזל קשת. ירחיעל מלאים מתרחשים כאשר הירח קרוב לכדור הארץ, מאפשר לנו לראותו במלוא גודלו והדרו בשמי הלילה. ירחיעל מלאים תמיד משפיעים עלינו בעוצמה גדולה מעט יותר מאשר ירחים מלאים רגילים, אך כיוון שבחודש שעבר חל ליקוי ירח דם, הירח המלא של יוני לא יהיה כה אינטנסיבי.

ירחים מלאים תמיד מסייעים למשוך ולהוציא דברים מאיתנו. הם נחשבים לזמן עוצמתי בחודש, זמן שבו ניתן להשלים פרוייקטים, לעבור ניקוי רעלים ולהיפטר מדברים ששוב לא משרתים את טובתנו הנעלה ביותר ואת צמיחתנו הגבוהה ביותר.

ברמה הקולקטיבית, כולנו עבדנו עם אנרגיה טרנספורמטיבית חזקה מאוד. אנרגיה טרנספורמטיבית זו עברה להילוך גבוה בסוף אפריל והמשיכה לאורך כל חודש מאי.

טרנספורמציה תמיד מחייבת שחרור והסרה מסוימים, וככל שירח מלא זה מתקרב, אנו יכולים להרגיש כאילו לא נותר לנו דבר לתת. אנו יכולים להרגיש חוסר ודאות או אפילו בלבול לגבי הדברים הנוספים שיש לנקות או להשלים. אנו יכולים להרגיש שנתקלנו במחסום (או אולי שהגענו לנקודת עצירה) בדרך בה הלכנו.

אם אתם מזדהים עם הנאמר, דעו שזה בסדר. זה בסדר לא לדעת. זה בסדר לעצור ולקחת הפסקה. זה בסדר להרגיש מעט תקועים לפעמים. זה בסדר פשוט לשוט עם הזרם, אפילו אם אתם מרגישים מעט חסרי כיוון עכשיו.

נפטון, פלנטת האשליה והבלבול, פעיל מאוד סביב הירח המלא הזה, מטיל את צלו על העולם הנראה.

בכל פעם שהאנרגיה של נפטון חזקה, היא יוצרת ערפול באוויר, מקשה להבין דברים. אנו עלולים להרגיש מבולבלים ולא לדעת כיצד להתקדם, כיצד להרגיש או איך לצעוד את הצעדים הבאים שלנו.

נפטון עושה זאת כדי שנוכל לתרגל את השרירים האינטואיטיבים שלנו. אתם מבינים, נפטון הוא לא רק פלנטת האשליה, הוא גם פלנטת הדמיון והרוחניות. הוא יוצר ערפל כדי שלא תהיה לנו ברירה אחרת אלא להיכנס פנימה ולהאזין לרחש הפנימי שלנו, במקום להסתמך על רעשי העולם הסובב אותנו.

נפטון מטיל את צלו כדי שנוכל להתרחק ממחשבות של אחרים, ממחשבות החברה, וממה שאנשים אחרים חושבים עלינו, כדי שנוכל לנוע אל מקום שהוא אותנטי יותר, מתאים יותר ומכוונן יותר לקצב הנשמה שלנו.

עם נפטון שמפזר את הערפל שלו לאור הירח המלא, יש לנו גם חובה נוספת לעצמנולשים לב לאינטואיציה שלנו ולהקשיב לרחשי רגשות כלשהם. אם משהו לא מרגיש נכון, תמיד טוב לשים לכך לב, אפילו עוד יותר כאשר נפטון נמצא במגרש המשחקים.

לפעמים קשה להבחין בין תחושה אינטואיטיבית לבין פחד או חוסר ביטחון, אבל זה בסדר. פשוט קחו את הזמן. נסו לעצור, נסו לנוע לאט, ואם אתם חייבים לקבל החלטה, עבדו עם מה שיש לכם ובטחו ביכולות שלכםתכופות אנו הרבה יותר אינטואיטיבים ממה שאנו חושבים!

בשעה שיש ענן ערפל בעת הירח המלא שמושך אותנו להיכנס פנימה, קיימת אנרגיה נוספת שמאירה אף היא, והיא מגיעה ממזל קשת.

מזל קשת הוא ההרפתקן, שוחר החוכמה, תלמיד החיים שתמיד נענה לאתגר להמשיך ללמוד.

לאור הירח המלא, אם אתם מרגישים ערפול או כבדות, העניקו לעצמכם רשות להניח זאת בצד. במקום זאת, התחברו לרטטים של מזל קשת, כדי לאמץ תחושת פליאה סביבכם ולזכור שהחיים הם באמת הרפתקה.

פרקים מסוימים בהרפתקה עלולים להיות קשים יותר מאחרים, אבל הכול הוא חוויה, ואנו לא חייבים לקחת הכול כל כך ברצינות, כל הזמן.

האנרגיה של מזל קשת מזכירה לנו שחשוב למצוא את השמחה שלנו, לפנות זמן למשחק, למצוא את הנוכחות שלנו בכל רגע, ולחפש אחר הקלילות בכל הדברים. מה עושה אתכם מאושרים? מה מביא לכם שמחה? איך תוכלו לראות את חייכם מבעד לעדשות האומרות שהכול הוא רק הרפתקה פרועה ושהחוויה היא זמנית?

על ידי בחינת השאלות הללו, אתם תתחילו לעבוד עם האנרגיה של הירח המלא בדרך מועילה ומשמעותית יותר. השאלות הללו יכולות לעזור לכם לצאת מהערפל והבלבול ולעבור למקום שמרגיש קל ומתגמל יותר.

אין ספק שהחודשים האחרונים הביאו אתגרים ושינויים, ואנו יכולים להרגיש מעט חרדים ומוטרדים, אבל הירח המלא הזה הוא ההזדמנות שלנו לקחת הפסקה מעבודה פנימית עמוקה וכבדה ופשוט להיות, פשוט לאפשר ולפנות זמן לשמחה רבה יותר.

לאור הירח המלא של יוני, שחררו כל מתח, דאגה או חוסר החלטיות והעניקו לעצמכם רשות לפנות זמן להנאה, ואל תקחו את עצמכם ואת מה שמתרחש עכשיו ברצינות רבה מדי.

החיים הם הרפתקה, חוויות באות והולכות. ממש כמו הקשת שמכוון את חצו אל שמי הלילה, גם אתם יכולים לכוון את האנרגיה שלכם לאן שאתם רוצים שהיא תלך.

הנה הקישור, אתם כבר יודעים בשביל מה