פורטל שער הכסף: השמש בצמידות לאַלְדֶּבַּרַן

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

אלדברן ידוע כאחד מארבעת הכוכבים המלכותיים. תרבויות עתיקות רבות ברחבי העולם החשיבו את מיקומו בשמים למיקום מקודש.

נאמר על אלדברן שהוא מביא מזל, גבורה, הצלחה ומרץ. האנרגיה שלו דומה לזו של מלאך שומר, המשגיח ומגן על אלה שעטופים באנרגיה שלו.

נאמר גם שאלדברן מעיר ומחדד את השכל. הוא מפעיל את צ׳אקרת העין השלישית, מאפשר לנו לשפר את האינטליגנציה ולהעלות את התודעה שלנו לגבהים חדשים.

אלדברן נחשב לכוכב ההארה והוא מאפשר לנו ״להוריד״ רעיונות חדשים ורבי השראה מהיקום, הישר אל שכלנו.

על פי כמה אסטרולוגים, אלדברן נחשב גם לבית של שער הכסף, שהוא נקודת הכניסה דרכה נשמות מגיעות או מתגלמות מחדש בכדור הארץ. בעת שהנשמות עוברות בשער הכסף, הן רוחצות באור המגן של אלדברן לפני שהן עושות את דרכן אל הגלגול החדש שלהן.

מה-28 עד ה-31 במאי, בכל שנה, השמש חולפת על פני אלדברן, מפעילה את האנרגיה שלו והופכת אותה נגישה הרבה יותר לכל אחד ואחת מאיתנו.

אנו יכולים להשתמש באנרגיה של אלדברן כדי לחדד את המחשבות, להאיץ את הדרך להארה, להעצים את המרץ, להגן על עצמנו ואולי להזכיר לעצמנו מדוע בחרנו להתגלגל בתקופת חיים זו.

אם רציתם אי פעם לבצע רגרסיה לגלגול קודם או מדיטציה/קריאה של התיעוד האקאשי שלכם, מסגרת זמן זו מעניקה לכך תמיכה רבה. יכול להיות גם שתמצאו את עצמכם חולמים או מקבלים הורדות אינטואיטיביות בנוגע לחיים קודמים ולחוזה הנשמה שלכם באופן טבעי.

כיוון שאלדברן קשור למזל ולהצלחה, אנו יכולים להשתמש בזמן הזה כדי לפעול לקידום מטרות וחלומות ולבצע עבודת הגשמה.

כאשר האנרגיה של שער אלדברן מתעצמת, דמיינו את כל שאתם רוצים למען עצמכם, אהוביכם והעולם סביבכם. אפשרו למחשבות שלכם להתעלות לגבהים חדשים בעודכם יוצרים הדמייה זו עבור עצמכם.

משום שהאנרגיה של אלדברן היא כה עוצמתית, בייחוד ברמה המנטלית, אנו יכולים למצוא את עצמנו מרגישים מעט מוצפים או חרדים, בייחוד אם אנו נוטים לחשיבה מרובה או מפוזרת.

אם אתם מתחילים להרגיש מוצפים במחשבות, החזירו את תשומת הלב שלכם אל הנשימות. תוכלו גם לבחור דבר מה במרחב הראייה שלכם ולהתמקד בו, או לכתוב רשימת דברים שגורמים לכם להרגיש אסירי תודה. מעשים אלה יכולים לעזור לכם להסית את המחשבות שלכם חזרה לרגע ההווה, במקום לחשוב על העבר או העתידמעשה שעלול לגרום למתח ולחרדה.

כדי לעבוד עם האנרגיות של אדלברן ופורטל שער הכסף ולהפעילם, הנה טקס שידריך אתכם.

טקס אלדברן

בצעו את הטקס הזה בין ה-28 וה-21 במאי.

תזדקקו לדברים הבאים:

  • מוזיקה מתאימה או מדיטציה מודרכת מוקלטת.
  • שרביט סלניט או קריסטל אחר בצורת שרביט (אופציונלי).
  • עט וניר.
  • ענף רוזמרין.
  • חוט.

הוראות:

  1. בצעו את המדיטציה או הקשיבו למוזיקה. החזיקו בקריסטל או הניחו אותו לידכם.
  2. לאחר מכן, קחו עט וניר ורשמו שלושה דברים שהייתם רוצים לזמן אל חייכם או אל הפלנטה. החזיקו את הקריסטל ואת ענף הרוזמרין בידכם השניה, חזרו בקול רם על כל הדברים שאתם רוצים לזמן. דמיינו את הרטט של רצונותיכם נספג אל תוך הענף ו/או הקריסטל.
  3. הניחו את הקריסטל ואת ענף הרוזמרין שלכם על הנייר הכתוב וגלגלו אותם בתוכו. קשרו את החבילה בחוט. השאירו שארית חוט ותלו את החבילה במקום כלשהו קרוב למים, כגון חדר האמבטיה שלכם.
  4. השאירו את החבילה במקומה למשך שלושה לילות ואז ניתן להסירה. אתם יכולים לטמון את הנייר והרוזמרין בגנכם.

הפיקו תועלת ותיהנו מהאנרגיות של אלדברן.

איזון קוסמי נובע מקבלה ומנתינה – אל תשכו את הנתינה שלכם