המעבר הגדול משנת 2019 לשנת 2020:

שערים (פורטלים), ליקויי מאורות וצמידויות מתדלקים את המעבר לבריאת כדור הארץ החדש

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל

13 בדצמבר, 2019

מאנגלית: סמדר ברגמן

אהובים, התכוננו להיכנס לעשור השלישי של המאה ה-21! האנרגיות הקוונטיות מסתחררות ומאיצות בעודכם נכנסים באופן מלא למרחב חדש ולמקום זה המכונה כדור הארץ החדש. בשנת 2020, תהיו עדים לגל קוונטי של התעוררות על הפלנטה שלכם, גל שיביא לתמורות עמוקות ומשמעותיות רבות.

אך ניתן לומר שברגע זה אתם נמצאים רחבת הכניסה, ממתינים לבצע את כניסתכם הגדולה!

אנרגיות עוצמתיות רבות השתחררו בשנה הגלקטית החדשה ביולי/אוגוסט של שנת 2019, וזוהי נקודת השיא של ספירלת הזמן, בעודכם נכנסים בשער ה-3.3.3, מתחברים עם המרכז הגלקטי והמועצה הגלקטית, חווים את יום השוויון ואת ליקוי החמה, ומתכוננים לאנרגיות העוצמתיות והטרנספורמטיביות של ליקוי הירח המלא במזל גדי, שלאחריו תתרחש הצמידות של השמש, פלוטו ושבתאי, גם כן במזל גדי ב-12 בינואר 2020.

כן, נכון, יש לכם ״יומן מלא״ בשבועות הקרובים. התמורות העוצמתיות הללו מתרחשות בדצמבר 2019 ובינואר 2020 והן יביאו אתכם לסף ה״חיים החדשים״ שלכם כאזרחי כדור הארץ החדש וכבוראיםשותפים עוצמתיים של מציאות כדור הארץ החדש. העבר סוףסוף ינשור מכם ואתם תצעדו אל תוך המציאות הקוונטית והרבממדית הקסומה שהיא זכותכם מלידה כבני אנושמלאכים או זרעי כוכבים.

ברוכים הבאים לכדור הארץ החדש ״2020״, שבו אתם אלה שקובעים את המציאות שלכם ואת העתיד שלכם בשעה שאתם נוסעים על גבי ספירלות הזמן ומעצבים את ה״מרחב/זמן״ על פי החלומות והרצונות העמוקים ביותר שלכם.

שער ה-3.3.3

אהובים, שער ה-3.3.3 הוא מסדרון ארוך או שער זמן, שבמשך החודש כולו יביא אתכם אל המציאות החדשה, בדיוק בזמן בשביל ההחלפה הגדולה לבריאהמשותפת ולפעולהמשותפת עם מועצת הזקנים של כדור הארץ ושומרי הפלנטה. אחריות מנהלית כלפי כדור הארץ החדש תועבר למועצות הללו ובייחוד למועצה הגבוהה עבור כדור הארץ החדש. המועצות הללו ידריכו אתכם קדימה למקום של חירות מוחלטת וחלומות!

השער נפתח ב-3 בדצמבר, נמשך עד ה-12 בדצמבר (12.12.12) וה-21 בדצמבר (21.12.12 יום השוויון) ונסגר ב-30 בדצמבר (3.3.3). כל אחד מהתאריכים הללו מצטמצם ל-3.3.3 או לספרה תשע (9).

האנרגיות שבתוך שער או מסדרון אלה הם ״בריאת שפע והרמוניה״. ״קודי השפע״, הידועים גם כ״קודי גן העדן״ מספקים תמריץ עוצמתי להתקנת מועצת הזקנים של כדור הארץ כגוף המנהלי של כדור הארץ החדש, משום שהפלנטה המקודשת נולדת מחדש לתכליתה הגבוהה ביותר בעשור השלישי של המאה ה-21. האנרגיה הנשית האלוהית/אנרגיית האלה מתכוננת לברך את כדור הארץ החדש ואת כל הצועדים אל תוך המציאות הזאת בשפע, באהבה, בהרמוניה, ביופי ובשלווה גדולים. האנרגיה הגברית האלוהית החדשה תתמוך בזרם הבריאה האלוהי לכדי הגשמה בשדה האהבה של כדור הארץ החדש, שם כל הבריאות מקורקעות באהבה.

אנו נדבר כאן על שתי נקודות השיא של השעררגעים חשובים לפני שהשער נסגר ב-30 בדצמבר.

הירח המלא במזל תאומים וה-12.12.12

הירח המלא האחרון של דצמבר התרחש ב-11 בדצמבר ולאחריו חל ה-12.12.12.

הירח המלא במזל תאומים יברא שער מואר לטובת ה-12.12.12, אשר יציע שני דברים. ראשית, את השלמת ״תהליך התגלמות הנשמה״ של שנת 2019 שהחל ביולי/אוגוסט 2019, ושנית, את ההפעלה הסופית והמלאה של גוף אור היהלום/הגוף הגלקטי שהחלה בשנת 2018.

האור הזהוב של ״שדה האהבה״ של תודעת המשיח יספק את התמיכה לשלבים הסופיים של שלב התגלמות הנשמה החשוב, ש״מראי הדרך״ ושמשפחת האור משלימים עכשיו. התהליך מאפשר לתודעה האנושית להתחבר באופן מלא עם תודעת הנשמה/הרוח ולכונן ברית של ״נישואים מקודשים״ או איחוד גוף ונשמה. ישות כדור הארץ החדש מכירה את עצמה כישות אור נצחית, שלה גישה לממדים רבים ולנקודות רבות על גבי רצף הזמן/מרחב. היא לא מוגבלת לזמן התלתממדי הלינארי והיא לא מוגבלת למציאות נתונה כלשהי. הכול זז ומשתנה בעת שבני דור ״כדור הארץ החדש״ הראשון מקבלים את החלטותיהם ומאתרים נקודות ייחוס כבוראיםשותפים עוצמתיים של מציאות כדור הארץ החדש.

בשעה שתמורה חשובה זו בתודעה מתרחשת, תמורות דומות מתרחשות במערכת הפיזית/גוףהאור, הכוללות את ההפעלות הסופיות להיערכות תבנית בן האנושהמלאך בתוך הדנ״א וכדי להצית באופן מלא את גוף אור היהלום/הגוף הגלקטי, כך שנוכל להתחיל ללמוד כיצד להכניס את ההוויה/התודעה שלנו אל תוך גוף אור היהלום כרצוננו, כדי שנוכל להתנהל בתוך הממלכות הגלקטיות הרבממדיות.

אהובים, כאשר אתם, כמראידרך, תפעילו ותאמצו לגמרי היבט זה של עצמכם, אתם תהיו מסוגלים לחקור את ההיקף המלא של מהותכם. שוב לא תהיו ״מנותקים״ מממדים וממרחבים אחרים, אלא תשתמשו בגוף אורהיהלום הגלקטי שלכם וב״כלי״ שלכם כדי לנדוד ביקום לכל ״חיבור״ או ״חיבורמחדש״ נבחר, תוך שאתם משמרים עדיין את גישתכם לכדור הארץ החדש ולגוף הפיזי האנושי שלכם.

היערכות כדור הארץ עם המרכז הגלקטי: ה-19 לדצמבר

ב-19 בדצמבר, כדור הארץ מגיע לכדי ההיערכות הישירה שלו עם המרכז הגלקטי במעלה 27 במזל קשת. הקוטב הדרומי של כדור הארץ מתייצב ישירות מול המרכז הגלקטי, וכך כל השידורים השנתיים של המועצה הארצית/הגלקטית מתקבלים תחילה אל תוך רשתות כדור הארץ החדש באנטרקטיקה ואז משודרים לניו זילנד, לאוסטרליה, לדרום אפריקה ולארגנטינה/צ׳ילה, לשם שידורם דרומה אל תוך הרשת הפלנטרית.

רגע ההיערכות של כדור הארץ עם המרכז הגלקטי מתרחש כאשר מתקיימים מפגש תודעה וחילופי מתנות וחגיגות. השנה, בפעם הראשונה, מועצת כדור הארץ החדש פוגשת במועצה הגלקטית כדי לקבל את השידורים מהלב הקוסמי, הכוללים מידע על התמורות והשינויים הקרובים ועל המשמעות שלהם עבור כדור הארץ. מידע זה משודר אז למראיהדרך ולמשפחת האור, כדי שהם יוכלו לקחת את המידע, ולהתבסס עליו בקבלת החלטות הולמות.

לכן, כפי שאתם יכולים לראות, מפגש המועצה הגלקטית השנה הוא חגיגה מיוחדת מאוד, אשר בה יתרחש איחוד גדול מחדש של המשפחה הגלקטית. שבטימלאכים שהתגשמו על כדור הארץ וזרעי כוכבים יכנסו אל תוך גופי אור היהלום שלהם כדי להשתתף בחגיגות.

בשלב זה, רבים מכם שנודדים בגופי אור היהלום שלכם, יכולים לעשות זאת בעת לילה, בעודכם ישנים. יכול להיות שלא תזכרו כמעט היכן הייתם, או אתם עשויים לחשוב שהיה זה ״רק חלום״. תכופות, מציאות החלום היא תרגום לנדודי גוף אור היהלום. בעתיד, תלמדו כיצד להפעיל את מסעות גוף אור היהלום וכיצד להיזכר בכל המפגשים והמידע. כמה מכם יעבדו אפילו כשגרירים של כדור הארץ החדש עבור המועצה הגלקטית. אם אתם מרגישים בהשראה לעשות זאת, אתם יכולים לבקש להפעיל לגמרי את גוף אור היהלום שלכם ולהיות נוכחים באירועי ההיערכות של המועצה הגלקטית.

האירוע הגדול מתרחש יומיים בלבד לפני יום השוויון של כדור הארץ, החל ב-21 בדצמבר, שהוא תמורה גדולה נוספת עבור רשת כדור הארץ החדש המתהווה.

יום השוויון של דצמבר 2019: 21.12.2019

יום השוויון הוא אותו רגע שבו כדור הארץ ״שב״, במסעו סביב השמש. הוא מייצג את השינוי באנרגיות העונתיות וחגיגה של אור. בחצי הכדור הדרומי, זהו היום הארוך ביותר והלילה הקצר ביותר, כאשר חוגגים את עוצמת שתי השמשותשמש מערכת השמש, סולאריס, והשמש המרכזית הגדולה במרכז הגלקטי. בחצי הכדור הצפוני, שם יש חורף, יום השוויון מייצג את היום הקצר ביותר ואת הלילה הארוך ביותר. כאן חוגגים את הלידה המחודשת של האור בעת שהימים מתחילים להתארך במסעם לכיוון הקיץ.

בשנה הגלקטית, יום השוויון גם מייצג את נקודת האמצע של מחזור הזמן של 2019/2020, בעת שהספירלה מסתובבת סביב ומתחילה במסע הזמן/מרחב שלה חזרה לנקודת האפס שהיא ה-25/26 ביולי 2020 בלוח השנה הגלקטי.

לכן, כאשר אתם מגיעים לנקודה זו, אתם תחזיקו במודעות שלכם תודעה של תמורה ו״חזרה״ לנקודת התחדשות. כתוצאה מהתודעה העמוקה של חיבור גוף אור היהלום עם המועצה הגלקטית, אתם תחזיקו גם, עמוק בתודעה שלכם, את כל הקודים והמידע להם תזדקקו לששת החודשים הבאים במסעכם במחזור זה, אשר מסתיים ביולי 2020 וההתחדשות שתחול ב-25/26 ביולי וכאשר ספירלת הזמן החדשה עבור כדור הארץ החדש תופעל בעת שער האריות של ה-8.8.

האריות המלכותיים של סיריוס ורגולוס, שהם השומרים של שער הזמן של ה-8.8, יהיו נוכחים עמכם בעת שאתם חוגגים מעבר מיוחד ומקודש זה. הנוכחות העוצמתית שלהם תסייע לכם בחודש זה בעת שאתם ״זוכרים״ את השנה הגלקטית המקודשת ואת החיבורים שלה עם המשפחות הגלקטיות, משפחות זרעי הכוכבים ומשפחות המלאכים שלכם.

ה-26 בדצמבר: ליקוי חמה במזל גדי

הליקוי האחרון של העשור מתרחש ב-26 בדצמבר, וזהו הרגע שידחוף אותנו סוףסוף לכיוון הצמידות הגדולה שבינואר 2020. המיקוד משתנה עכשיו למזל גדי, עם אנרגיית שבתאי העוצמתית שלו והחיבור שלו למבנה ובייחוד למבנה כדור הארץ.

ליקויים הם רגעים שבהם רשתות הפלנטה נזרעות באנרגיות חדשות וברעיונות חדשים אשר יגדלו ויתרחבו ככל שהזמן חולף. ליקוי חמה הוא עוצמתי במיוחד, כיוון שהוא מאפשר לשמש ״לכבות״ זמנית, בעת שקודים חדשים מוחדרים אל תוך הרשתות.

הקודים של מזל גדי הם האנרגיות של האנרגיה הגברית האלוהית והמבנים החדשים עבור כדור הארץ החדש. האנרגיה הנשית האלוהית חייבת לקבל מבנים חדשים כדי להוליד מציאות חדשה ואלה מסופקים במעברים הקרובים במזל גדי.

בהגיעם זמן קצר כל כך לאחר יום השוויון והחילופים שלו, הקודים החדשים הללו יזרעו מבנים חדשים ודרכי הוויה חדשות עבור חיי כדור הארץ בעשור השלישי.

הליקוי יראה בחלקים של מזרח אירופה, רוב אסיה ובכלל זה הודו וסין, מזרח אפריקה ובכלל זה קרן אפריקה וחלקים ממצרים, כמו גם אינדונזיה ודרום מערב אוסטרליה. זה יהיה ברובו ליקוי מזרח תיכוני/אפריקאי/אסייתי, והקודים הגבריים החדשים ישפיעו בעוצמה על האזורים הללו. האנרגיות של איזיס ואוסיריס, הבודהה וקוואן ין יופעלו ויוגדרו מחדש עבור כדור הארץ החדש. כמו כן, המערבולת (וורטקס) העוצמתית שבבאלי תופעל לטובת האנרגיה הגברית האלוהית החדשה, וההפעלה באוסטרליה תסייע להפעיל את מארגי זמן החלום מאוּלוּרוּ וכמו כן לכוונן אותם כיוונון עדין לתדר כדור הארץ החדש.

אהובים, זה יהיה זמן מרגש עבורכם, בעודכם נכנסים לשנת 2020!

ליקוי הירח ב-10 בינואר 2020, הצמידות של השמש, מרקורי, שבתאי ופלוטו במעלה 22 במזל גדי ב-12 בינואר 2020

שער ה-3.3.3 נסגר ב-30/31 בדצמבר בעת שינואר 2020 והעשור החדש מתחילים. הירח המלא ב-10 בינואר וליקוי הירח מבשרים על הצמידות העוצמתית של השמש, מרקורי, פלוטו ושבתאי ב-12 לחודש, שעה שהפלנטות העוצמתיות נעות לכדי היערכות.

הירח המלא וליקוי הירח חלים במזל סרטן, שמכניס את האנרגיה היפהפייה של המהות הנשית האלוהית. האלה מביאה את הקודים שלה ושותלת את הזרעים שלה כדי שהצמידות הקרבה תתמוך בשינויים העמוקים כל כך שעוד יגיעו. אנרגיה זו של מזל סרטן גם תחבר אתכם חזרה לתקופה שקדמה מעט לשנה החדשה הגלקטית בשנת 2019 (יולי 2019) והלאה לשנה הגלקטית החדשה 2020/2021 (יולי 2020). האנרגיה הנשית האלוהית מוכנה להזרים את המהות היפהפייה והיצירתית שלה כדי לתמוך בשינויים העמוקים שנולדים ברגע זה בתחילת העשור השלישי.

ליקוי הירח יראה, בעודו מניח את הצל שלו וזורע את הקודים שלו לאיחוד המקודש של האנרגיה הנשית החדשה והאנרגיה הגברית החדשה, בשמי אירופה, אפריקה, אסיה ואוסטרליה, ויגע בצפון אמריקה ובדרום אמריקה.

יומיים אחר כך, ב-12 לחודש, השמש תהיה במעלה 21 במזל גדי, ומרקורי, פלוטו ושבתאי יהיו במעלה 22 במזל גדי. משמעות הצמידות זו, עם צדק במעלה 9 במזל גדי, היא שחמש מתוך עשר פלנטות נמצאות במזל גדי ממש לאחר הירח המלא במזל סרטן. זהו רגע עוצמתי! מזל סרטן הוא הבית שניצב מול מזל גדי, ולכן הוא מפעיל את האנרגיות הללו בעוצמה ומכין את הבמה לשינויים.

פלוטו ושבתאי הם פלנטות עוצמתיות: שבתאי בורא צורה ומבנה במשך הזמן ופלוטו משנה באמצעות שבירת הצורה והמבנה.

צמידות זו, המוארת על ידי השמש, עשויה להיראות כ״התנגשות של טיטאנים״ במזל גדי. שבתאי מושל במזל גדי, ולכן הכול קשור לצורה ולמבנה, אבל אז מגיע פלוטו עם נחישותו לשנות על ידי שבירה. ביושבו לצד מרקורי והשמש, הדבר מצביע על שינויים עוצמתיים באופן שבו אנו חושבים וכיצד אנו מבטאים את עצמנו בעולם.

נכון, אהובים, אתם תהיו עדים למתח גדול, בעת שצורות ומבנים ישנים מתמוטטים בכל הרמות, והדבר יואץ על ידי השפעתו של פלוטו, כאשר באותו הזמן, מבנים חדשים יוקמו למען כדור הארץ החדש.

הדבר ״יקבע את הטון״ לעשור השלישי. מבנים ישנים מתמוטטים ומבנים חדשים נולדים. כיוון שהשפעתו של שבתאי מורגשת תכופות על פני הזמן, יכול להיות שבתחילה לא תהיו עדים להתרחשויות רבות, אבל השינויים העמוקים והקודים החדשים יפעלו כדי להוליד את החדש.

אבל, אהובים, אתם תרגישו בברור את האנרגיות הללו, ואתם עשויים בהחלט להיות עדים ל״התמוטטות״ מואצת של דברים ששוב לא משרתים אתכם בחייכם. התרחשות זו עלולה להיות כואבת עבור אנשים מסוימים, משום שהיא משפיעה על הרמות העמוקות ביותר של המבנים במערכות יחסים, במשפחות, בקהילות ובאומות.

לאחר הצמידות שבמעלה 22, רבים יתחילו להתעורר ככל שאשליית המבנה מתמוטטת. הם עלולים בהחלט להרגיש מנוכרים ואבודים בעודם מחפשים אחר מבנים חדשים שיתמכו בחייהם. זה יהיה הזמן שבו עבודת מראיהדרך תהיה חשובה. רבים מכם נקראים לקחת חלק בצוותי התמיכה בשנת 2020. יהיה עליכם להישאר רגועים ושלווים בתוך התוהו ובוהו, להיות רבי עוצמה בחייכם ולהדריך אנשים אחרים להתעצמות עצמית ולכדור הארץ החדש. זה יהיה זמן מרגש עבורכם, משום שהזדמנויות חדשות רבות תיפתחנה בעבודתכם.

זה יהיה זמן לנוע באמת אל תוך העוצמה שלכם כבוראיםשותפים, לסובב את מחזורי הזמן ולעצב מציאויות חדשות. חלקכם עשויים להמשיך לעבוד כבוני הגשר שבין המבנים הישנים והמציאות הישנה לבין כדור הארץ החדש, בעוד שאחרים יחצו את הגשר ויהפכו להיות בונים של מבני כדור הארץ החדש.

אלה שבוחרים בכדור הארץ החדש יעבדו עם המועצה הגלקטית והמועצה הסולרית כדי לברוא כדור ארץ חדש בשדה האהבה הזהוב. הם יעבדו עם תודעת המשיח הקריסטלית ואור היהלום כדי לטוות את המציאות החדשה.

אהובים, זה הזמן להתחיל!

ההרפתקה ממשיכה אל שנת 2020 והעשור השלישי.

צעדו היטב בנתיב ותמכו אלה באלה!

מן השמים אוהבים ומוקירים אתכם מאוד!