המשמעות של 2, 22, 222 או 2222

מאת: אלכס מיילס

מאתר: EmpathPlanet

מאנגלית: סמדר ברגמן

אנשים רבים רואים ללא הרף את המספר 2 בצורותיו השונות, בין אם 2, 22, 222, או 2222 – ויש לכך סיבה רוחנית, אף על פי שהיא ייחודית לכל אדם. למרות שיש סיבה כללית להופעת המספר, רק האדם שממשיך לראות את המספר יוכל לרדת לעומק הסיבה המדוייקת לכך.

הדרכה מגיעה בצורות רבות ולפעמים היא מגיעה בדרכים הכי פחות צפויות, ולכן דרוש מעט זמן כדי להבין את המשמעות שלה. רבים מאיתנו מבחינים במספרים שמופיעים דרך קבע ברצפים מסוימים על גבי שעונים, טלפונים, לוחיות רישוי, המחאות או קבלות. זוהי פשוט דרכו של היקום לתקשר עמנו באמצעות סימנים וסינכרוניות.

רשמתי למטה תיאור כללי כדי להסביר את המשמעות של כל רצף מספרים. ניתן אז לפענח את המשמעות האמיתית של הרצפים הללו כאשר הם מופיעים, ביחס לנסיבות של כל אדם ואדם.

המספר 2.

המספר 2 הוא המספר הנשי ביותר מכל המספרים, והתדר שלו מהדהד עם רטט של שמחה, איזון ושלווה. הוא מתייחס לתשוקה לאהבה, בריאות, הרמוניה ואושר בכל מערכות היחסים, ואלה שרואים באופן קבוע את המספר הזה הם אנשים אותנטיים, אומנותיים, יצירתיים, סובלניים, רגשיים, רגישים מאוד, נאמנים, מסורים ואינטואיטיבים.

מספר זה מבקש מאיתנו להאמין ולבטוח בכל לבנו ביכולות העלחושיות המולדות שלנו, כדי שנוכל לרכוש תובנה רבת ערך בכל הקשור למערכות היחסים שלנו, כמו גם לגבי הנסיבות שלנו.

מספר זה הוא מספר שלא זוכה בהערכה מספיקה, משום שהוא חזק וחינני גם יחד; צורתו מתכופפת, אך לא נשברת תחת הלחץ. כאשר הזמנים הופכים קשים, המספר 2 מופיע כדי להראות לנו שאנו יכולים להסתגל לנסיבות, כיוון שיש לנו כמות רבה של אמפתיה והבנה.

למרות הקשיים, אנו נשארים הוגנים, גמישים וסתגלנים, ולכן אנו מסוגלים להתפשר ולשמר את השלום.

כאשר המספר 2 מופיע, זוהי דחיפה להיכנע לאנרגיה האוניברסלית. עלינו לשמור על האמונה והאומץ, משום שכל מה שאנו מקווים להגשים נמצא בתהליך התגשמות, גם אם נדמה ששום דבר לא קורה. הסבלנות שלנו עומדת למבחן, אבל הכול מתממש בדיוק כפי שהוא צריך, כדי שנלמד שיעורים רביערך במסע הייעודי שלנו.

מספר זה מזהיר אותנו להשתמש באינטואיציה שלנו כדי לחוש אנשים אחרים שיכולים לחולל דרמה או הרס בחיינו. הוא אומר לנו להיזהר מאנשים שאנו מרגישים תשושים בחברתם, כיוון שאנשים שזקוקים ללא הרף לתשומת לב ולקבלת תוקף נמשכים לאנרגיה השקטה, המרגיעה והמרפאה של אנשים שרוטטים ברטט הזהה לרטט הגבוה של מספר 2.

המספר 2 מגיע אלינו כתזכורת להיות נאמנים לעצמנו, תוך כדי כך שאנו גם נשארים מתחשבים ורחומים, כדי שלא נפגע באלה שקרובים לנו או נרגיז אותם בעודנו מתמקדים מתוך כוונה בייעוד הנשמה שלנו.

המספר 22.

אדם שרואה את המספר 22 הוא בונה ברמת מאסטר. המספר 22 הוא קרוב לוודאי העוצמתי והמוצלח ביותר אותו ניתן לקבל כסימן, משום שמשמעותו היא שאנו יכולים להצליח כמאסטרים בכל דבר שנרצה לעשות. הוא מייצג חוכמה עתיקה, טרנספורמציה, הגשמת חלומות, התפתחות, בריאה, אינטואיציה, אור, אהבה אוניברסלית, עתיד אידאלי והפיכת הדמיון שלנו למציאות.

הוא מופיע כסימן שמטרתו ליידע אותנו שאנו צועדים בנתיב הנכון ולהמשיך באופטימיות בדרכנו בנתיב זה, משום שהכול פועל לטובתנו ועל פי תזמון אלוהי כדי להבטיח תוצאה מוצלחת. כמו בכל הדברים, למספר זה יש צד אחר (מוצלל), שיכול לייצג אנרגיה עצבנית, חרדה ועקשנות. אנו מתבקשים לבחון דרכים באמצעותן נוכל להקל על כל דבר שגורם לאנרגיה שלנו להפוך מתוחה ומוגבלת, משום שאנו צריכים למקד את האנרגיה שלנו בהגשמת השאיפות, החלומות והמטרות שלנו.

מספר 22 הוא המשך של מספר 11, שהוא השורש של המספר 22. יש פי ארבע עוצמה, אנרגיית רטט ואחריות במספר 22 מכפי שיש במספר 11. המספר 22 מייצג את ההמשכיות וההגשמה של הכוונות ששלחנו אל היקום כאשר ראינו קודם לכן באופן תדיר את המספר 11.

כאשר המספר 22 מופיע, זוהי תזכורת שחיוני לבנות בסיס איתן לתוכניות שאנו מתכננים. כאשר אנו רואים מספר זה באופן קבוע, קרוב לוודאי שיהיו לנו תובנה גדולה יותר וחזון בכל הקשור להשלמת התוכניות מכפי שיש לאנשים אחרים שעובדים על אותו פרוייקט. לכן, יש לנו את האחריות להגשים כל דבר שיש כוונה להגשימו, כיוון שלאנשים אחרים אין את נקודת המבט החיובית והאמונה לגבי החלום הרחב. הדבר אפשרי על ידי כך שנותיר את השכל חופשי ממחשבות מפוחדות, מלאות בספק, פסימיסטיות ושליליות.

כאשר אנו רואים מספר זה באופן קבוע, משמעות הדבר שקיבלנו זימון חזק להגשים את מטרת הנשמה שלנו ושהתוכניות שעליהן אנו עובדים יביאו תועלת לאנושות או לאימא אדמה. הסיבה לכך היא שלמספר 22 יש מודעות ערה הקשורה אליו קשר קרוב.

המספר 222.

המספר 222 נושא את התכונות של המספר 2 והמספר 22, ולכן זהו מספר עוצמתי ביותר שאותו ניתן לקבל. אנרגיות הרטט של 222 הן גבוהות ביותר, וזוהי תזכורת חיובית לכך שהכול מתנהל על פי סדר אלוהי ושאין צורך במחשבות שליליות או בדאגות. דאגות וספקות מכרסמים במאגרי האנרגיה שלנו, והמספר 222 מופיע כדי לנחם אותנו בכל פעם שחרדה כלשהי שמנסה לפלוש אל תוכנו.

איכויות הרטט של המספר הזה מייצגות מופנמות, קבלה, כוח פנימי, ידע, סלחנות, הרמוניה וענווה. מספר זה הוא מתנה מהיקום וסימן מעודד להמשיך להאמין בעצמנו, בחלומות שלנו ולהמשיך לצעוד קדימה מתוך הלך רוח מואר, אופטימי וחיובי.

המספר 222 מופיע בדרך קבע כאשר אנו מתבקשים להעניק תשומת לב מיוחדת לחברויות שלנו, למערכות היחסים שלנו ולאנשים מסוימים שהשמות שלהם מופיעים לפתע או שבהם אנו נתקלים באופן בלתי צפוי.

כאשר אנו רואים את המספר 222 בערך באותו זמן שבו אנו רואים אדם מסוים או שומעים ממנו, קרוב לוודאי שיש לו מסר חשוב עבורנו, או שהנוכחות שלו בחיינו היא בעלת משמעות עמוקה. לכן, אנו נקראים להקשיב לו כדי לגלות מה טומן בחובו החיבור הזה.

אם המספר מופיע יחד עם אדם שיש לנו עמו, נכון לעכשיו, מערכת יחסים, זהו סימן שהכול כשורה ושהאיחוד שלנו מספק ונכתב בכוכבים. אין זה משנה אם מערכת היחסים נמשכת שבוע או כל החיים, היא התרחשה בחיינו בשל סיבה מהותית.

כאשר אנו רואים מספר זה, זוהי דחיפה לשחרר מישהו או משהו שאולי גורם לנו כאב או מעכב אותנו בדרך כלשהי. הגיע הזמן לשחרר פגיעות ישנות, לרפא פצעים ולהיכנס ליופי רגע ההווה.

המספר 2222.

שוב, מספר זה הוא מספר עוצמתי ביותר, משום שהוא נושא את אנרגיית הרטט שתוארה במספרים 2 ו-22. כאשר 2222 מופיע, הוא מראה שאנו משמרים איזון בחיינו, למרות העליות והמורדות. הוא מסמן גם שתוכניות וחלומות כלשהם שהבענו כוונות לגביהם קודם לכן, מתגשמים ממש כפי שקיווינו.

מספר זה מייצג איזון, החלטיות, שלווה ורוגע. הוא מבטיח לנו ששום דבר לא קורה במקרה, ושכל דבר שבחרנו בו אינטואיטיבית מוגש לנו בשל סיבה נעלה יותר שתתממש ושתתבהר על פי תזמון אלוהי.

המספר 2222 בא גם ליידע אותנו שאנו יכולים לבטוח בהתרגשות שמורגשת כאשר אנו מתחילים הרפתקה חדשה. כאשר אנו רואים מספר זה, אנו מקבלים דחיפה רוחנית שמעודדת אותנו לשחרר דבר אחד שמגביל אותנו וששוב לא משרת אותנו, ולאמץ דברמה חדש שיזין ושיספק עמוקות את נשמתנו.

זהו סימן שהחיים שלנו בריאים ומאוזנים, ולכן אנו יכולים להיות שקטים ולדעת שכל עוד אנו ממשיכים להיות קשובים ולהישאר מודעים וערים למילים ולפעולות שלנו, כל הדברים שפעלנו להגשים יתגשמו ללא מאמץ. בשל כך, אנו יכולים להירגע ולקצור את פירות עמלנו הקשה, ביודענו שהיקום תומך בנו ומעניק לנו אור מנחה בכל פעם שאנו זקוקים לאור שכזה.

אם אנו חווים זמנים קשים במיוחד כאשר מספר זה מופיע בפנינו בדרך קבע, זהו סימן לכך שהצרות שלנו יחלפו במהרה, ושימים קלים ומוארים יותר נמצאים באופק, ולכן עלינו להמשיך להתקדם בתקווה ובאמונה.

המספר 2222 אומר לנו שזהו באמת זמן להקשיב ללב האינטואיטיבי שלנו וללכת בעקבותיו בנאמנות, משום שהלב יודע את הדרך אל התשוקות הגדולות ביותר. הצהרה חיובית רבת השראה תחולל נסים בעת הזאת, אם נמלא אותה במספיק אמונה בעודנו חוזרים עליה.

באופן כללי, מספר זה אומר שאסור לנו להתייאש ולאבד תקווה, ואין זה משנה עד כמה קשה הוא המצב, כיוון שהמאבקים שלנו זמניים. אנו מתקדמים בכיוון הנכון, והכול יתגלה על פי תזמון אלוהי. בכל פעם שדברמה לא עובד כפי שקיווינו שיעבוד, זהו היקום שלמעשה עושה לנו טובה, והסיבה היא שדבר טוב הרבה יותר מתוכנן עבורנו.

ציטוט זה מאת ג׳י. מ׳. סטורם תואם במדויק למספר 2222: ״אל תעצרו. קסם מתרחש כאשר אינכם מוותרים, גם כאשר אתם רוצים לוותר. היקום תמיד מתאהב בלב עיקש״.

כאשר מספרים מסוימים מופיעים באופן ספונטני, אין זה מקרה. תשומת לב למשמעות שיש להם בחיינו נושאת עמה תועלת נעלה.

היקום פועל בדרכים נסתרות, וכל הדברים בתוכו נושאים רטט אנרגטי. כאשר הרטט שלנו תואם לרטט של הישויות שבו, מובטח לנו שאנו מוגנים ובטוחים וסימנים מעודנים נשלחים אלינו, מוכיחים שנסים יכולים להתרחש.