תחזית עונת מזל בתולה 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ב-22-23 באוגוסט, 2020 השמש תעבור ממזל האש אריה למזל האדמה בתולה.

את המזל הזה מייצגת האלה הבתולה, והמילה ״בתולה״ מסמלת כאן אנשים שלמים בתוך ובזכות עצמם.

אנשי הבתולה יכולים לעשות כרצונם. הם לא חיים על פי הכללים של אף אחד והם צריכים לתת דין וחשבון רק לעצמם.

הם לא צריכים לחפש הדרכה מחוץ לעצמם, במקום זאת, הם שואבים את החוכמה והידע שלהם מתוך המשאבים הפנימיים האישיים שלהם ומהחיבור עם האלוהי.

לאורה של השמש הנמצאת במזל בתולה, כולנו יכולים להתכוונן לאנרגיה הזאת על ידי כך שנתחבר עם המצפן הפנימי שלנו ונערך עמו ונזכור שאנו שלמים בזכות עצמנו.

דבר לא חסר לנו, איננו חצאים, השלמות שלנו אינה תלויה במה שיש לנו או במה שהשגנו. השלמות שלנו תמיד שם עבורנו, עלינו רק להתחבר אליה.

התחברות עם השלמות שלנו היא מסע שלעתים קרובות נולד בשל תחושות חרטה שמופיעות כאשר אנו פועלים נגד העצמי האמיתי שלנו או כאשר אנו מרגישים בושה או אשמה בנוגע לבחירות ולפעולות שלנו.

לאורה של השמש במזל בתולה, התחילו לקלף את הקליפות סביב כל דבר שאתם מרגישים בושה או אשמה בגינו.

שאלו את עצמכם: ״האם אני מרגישה אשמה כיוון שנהגתי כנגד הייעוד הנעלה ביותר שלי או האם אני מרגישה אשמה משום שסוףסוף נלחמתי למען הייעוד הנעלה ביותר שלי?״

לפעמים בושה ואשמה מופיעות כאשר אנו עוברים תהליך של השתחררות מהרגלים ומדפוסים ישנים ומתחילים, סוףסוף, לפעול מתוך היערכות.

כאשר איננו רגילים לעמוד על שלנו או לעשות דברים מאמת ההיערכות שלנו, אנו יכולים להתחיל לפקפק בעצמנו, אך כל עוד אנו בוטחים בנשמה שלנו ופועלים בהדרכתה, נמצא את דרכנו.

כאשר השמש מתנהלת במזל בתולה, עבדו על השאלות הללו. חפרו עמוק כדי לשחרר את עצמכם מכל דבר שגורם לכם לחוש בושה, אשמה או חרטה. לפעמים כל שדרוש הוא לזהות את הדברים הללו.

ההצהרה של מזל בתולה שלכם היא: ״אני שלמה. יש לי את העוצמה להיות המקור של עצמי. בתוכי קיימות כל התשובות שאני מחפשת. אני מתחברת לידע זה עכשיו ותמיד״.

עונת מזל בתולה 2020

כאשר השמש תנוע דרך מזל בתולה, נחווה כמה היערכויות פלנטריות מהותיות שיעצבו את שארית השנה. אלה כוללות את הזווית הריבועית בין מאדים לשבתאי ואת נסיגת מאדים.

הנה תקציר של ההיערכויות העיקריות שמתרחשות בעונת מזל בתולה 2020:

ה-24 באוגוסטמאדים בזווית ריבועית לשבתאי

הזווית הריבועית בין מאדים לשבתאי היא אחת מההיערכויות העיקריות שיתרחשו בשנת 2020 והיא תהיה פעילה בחודשיים הבאים.

מאדים הוא הפלנטה של הפעולה והאנרגיה, בעוד ששבתאי מדבר על גבולות והגבלות.

שתי האנרגיות הללו ידחפו וימשכו זו את זו, יגרמו לנו להרגיש מעט מתוסכלים. נרצה להתקדם, אבל אנו עשויים לגלות שהפעולות שלנו מסוכלות בדרך כלשהי.

ברמה הגלובלית, הזווית הריבועית בין מאדים לשבתאי יכולה לעורר מתחים בכל הקשור לחופש ולהגבלות, בייחוד הגבלות מצד הממשלה או אנשים בעמדות כוח.

חשוב לבטוח בתזמון האלוהי ולהשתמש באנרגיה הזאת של מזל בתולה כדי לוודא שכל הפעולות שלנו ערוכות עם המצפן הפנימי שלנו.

עוד על זווית זו בין מאדים לשבתאי בקרוב.

ה-1-2 בספטמברירח מלא במזל דגים

הירח המלא במזל דגים יעצים את האנרגיה של הריבוע בין מאדים לשבתאי. אנו עלולים להרגיש שרמות האנרגיה שלנו נמוכות קצת ושאנו זקוקים לקצת מנוחה

ירחים מלאים תמיד מושכים ומוציאים דברים מאיתנו והם זמנים לשחרר. לנוכח ההשפעה של מזל דגים, אנו עשויים למצוא את עצמנו ״משחררים״ מסרים עלחושיים והורדות אינטואיטיביות.

אנו עשויים להרגיש מחוברים יותר לרמות הגבוהות שלנו ומכווננים במידה רבה יותר לממדים הגבוהים יותר שסביבנו.

האנרגיה של הירח המלא הזה עשויה גם להעניק הזדמנות מרגשת או מתנה, שעשויות להיות קשורות למשהו שפעלנו להגשים מאז תחילת השנה.

ה-9 בספטמברנסיגת מאדים

מאדים נסוג כל שנתיים בערך, אבל זוהי הפעם הראשונה מאז 1988 שמאדים נסוג במזל טלה.

בעת הנסיגה של מאדים, אנו נודרך לבחון את השנתיים האחרונות במונחים של הפרוייקטים, המוטיבציה והמטרות שלנו. נגלה אולי שעלינו לשקול כמה מהפעולות שלנו ולוודא שהן ערוכות עם מה שאנו רוצים להשיג ולברוא בהמשך הדרך.

נסיגת מאדים מונעת מאיתנו להתנהל במוד של טייס אוטומטי, ומבקשת מאיתנו לבחון היטב ולראות אם אנו מרוצים מהאופן שבו אנו משקיעים את זמננו.

ברמה הגלובלית, נסיגת מאדים יוקד זה במזל טלה תפעיל מתחים רבים שכבר קיימים. אנו עשויים לראות התעצמות של מחאות, מהומות ואי שביעות רצון מתמשכת כלפי הפעולות של אלה הנמצאים בעמדות הכוח.

ה-13 בספטמברצדק נע קדימה

במאי ואף ביוני, הייתה לנו כמות גדולה של פלנטות בנסיגה. עכשיו, בחודשים ספטמבר ואוקטובר, כל הפלנטות הללו מתכוננות לנוע קדימה.

בעת שצדק נע קדימה, נתחיל להרגיש מעט יותר אופטימים ואנו עשויים להבחין בהזדמנויות רבות יותר הנפתחות בפנינו.

בשנת 2020 נדרשנו להסתגל ולמצוא דרכי התייחסות חדשות לחיינו, ועם צדק שנע קדימה, אנו עשויים לגלות שקל לנו יותר לאמץ דרכי התייחסות אלה.

ה-17 בספטמברמולד ירח במזל בתולה

מולד הירח במזל בתולה מביא כמה מתחים באמתחתו, אבל המסר של הבתולה ידריך אותנו. הוא מבקש מאיתנו לזכור את העוצמה הפנימית שלנו ולהתחבר למצפן הפנימי שלנו.

התשובות שאנו מחפשים נמצאות תמיד בתוכנו, פשוט לפעמים עלינו להשתמש בעולם החיצון או בסובבים אותנו כבמַרְאָה.

לנוכח מולד הירח הזה, אנו עשויים להרגיש שהחיים משקפים חזרה אלינו את הדברים שעלינו לבחון, ושהם מזכירים לנו את העוצמה הטמונה בהיותנו המקור של עצמנו.

עונת מזל בתולה מגיעה אל סופה ביום השיוויון, זמן שבו היום והלילה שווים. יום השיוויון מבשר את בוא עונת מזל מאזניים, והוא גם סמן האמצע של השנה האסטרולוגית.