אסטרולוגיה אינטואיטיבית: נסיגת אורנוס 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ב-15 באוגוסט, 2020, הפלנטה של ההתעוררות, השינוי והשחרור נכנסת לעולם התחתון, שם תישאר עד ה-14 בינואר, 2021.

בעת שאורנוס נסוג אל העולם התחתון, הוא מזכיר לנו את שבעת החודשים האחרונים של חיינו, מסייע לנו לתקן את הדרוש תיקון או לשחרר כל דבר לא יציב.

אורנוס מדריך אותנו להתייחס לדברים שמתפוררים בחיינו, או על ידי כך שהוא עוזר לנו לשחרר או על ידי כך שהוא מאפשר לנו להשיג נקודת מבט חדשה, כדי שנוכל לחזק אותם.

לפעמים התנועה שלו לא מאפשרת לנו לראות בברור, ולכן בתקופה זו אם אתם מבחינים במשהו רעוע או לא יציב בחייכם, קחו צעד לאחור והבינו שאורנוס מדריך אתכם אולי לתת מבט בוחן יותר.

אורנוס לא סתם מזעזע את חיינו ללא סיבה, הוא עושה זאת כדי להעיר אותנו. הוא רוצה שנתבונן בדברים בדרך חדשה, הוא רוצה שנחדש את נקודת המבט שלנו, כדי שנוכל בקלות לסלול נתיב לטובת כל שאמור למצוא אותנו.

כפלנטת ההתעוררות, כאשר אורנוס נכנס לעולם התחתון, אנו עשויים להרגיש מחוברים יותר למדריכים שלנו, ליקום ולתקופות חיים קודמות.

ייתכן ונחלום חלומות, נראה חזיונות או נחווה התנסויות עבר או גלגולים קודמים, או אנו עשויים להיזכר בידע או בחכמה שאבדו מהעולם סביבנו.

אחת מהחירויות שאורנוס מציע לנו, בייחוד בשעה שהוא נכנס לעולם התחתון, היא להתבונן מעבר למגבלות הפיזיות ולראות את החיים בדרך שונה.

לחיים יש מגבלות, כללים וגבולותזה נכון, אבל אורנוס יודע שקיימת אמת נעלה יותר, וכאשר אנו יכולים להתכוונן אליה ולהתחבר לאמת נעלה זו בעצמנו, אז אנו יכולים להתחבר עם החופש שאורנוס מביא.

אורנוס נסוג במזל שור

אורנוס ייסוג במזל שור, ומשמעות הדבר היא שאנו עשויים להרגיש במשיכהדחיפה שבין אימוץ החדש ושחרור הישן.

אורנוס ישהה במזל שור עד 2026, ולכן אלה הם נושאים שנעבוד עמם לתקופה זו, אולם לנוכח הנסיגה הזאת בשנת 2020, אנו עשויים להבחין שתחושות הביטחון והנוחות שלנו הופכות מודגשות, בייחוד בכל הקשור לרכוש החומרי שלנו ולמערכת היחסים שלנו עם מזון.

אנו גם עשויים להרגיש מודרכים לחשוב על המקום שבו קיימת בנו תלות במזון או ברכוש חומרי במטרה לאמץ לעצמנו תחושת נוחות מזוייפת.

אם חיפשתם אחר ביטחון ונוחות באמצעות מזון או אמצעים חומריים אחרים, נסיגה זו עשויה ליצור אקלים מושלם לביצוע שינויים מסויימים.

אנו עשויים גם להבחין שלנוכח אנרגיית הנסיגה הזאת מתרחשים שינויים באספקת המזון שלנו או בתעשיית החלקאות. ראו אם אתם יכולים לתמוך בחקלאים מקומיים או לקנות תוצרים טריים משווקים במידת האפשר.

בסוף נובמבר, אורנוס יהיה הפלנטה היחידה הנמצאת בנסיגה, דבר שבאמת יאפשר לנו להתמקד ולהתרכז באנרגיות ובשיעורים שלו.

נסיגת אורנוס ואתם

כדי לחשוב על האופן שבו נסיגת אורנוס עשויה להשפיע עליכם, היזכרו ב-11 בינואר, 2020.

האם צמחתם מאז אותו זמן?

אילו התפתחויות חדשות נכנסו לחייכם וכיצד הן שינו אתכם?

מה היה רעוע, מלא מהמורות וזקוק לשינוי מאז אותו זמן?

היכן אתם יכולים להיכנע ולשוט עם הזרם במידה רבה יותר?

על ידי כך שתשאלו את השאלות הללו ותשארו פתוחים לסימנים הייחודיים שהיקום שולח לכם בתקופה זו, תהיו מסוגלים להתכוונן למתנות ולשיעורים של נסיגת אורנוס.