הכול על הצירוף המופלא 11:11

מאת: אלכס מיילס

נכתב בשנת 2019

מאנגלית: סמדר ברגמן

הצירוף 11:11 הוא קוד הפעלה, התעוררות והתעלות רב עוצמה ואם אתם רואים 11, 11:11 או 11:11:11 אין זה מקרה. משמעות הופעתו לנגד עיניכם היא שהחיים עומדים לעבור שינוי משמעותי וחיובי. במשך הזמן הזה, כל דבר שאנו יכולים לחשוב עליו יתגשם במהירות, ולכן רצוי שנשים לב לכך שאם אנו חושבים על משהו (או מישהו) – הוא יופיע במהרה במציאות שלנו.

כאשר אנו רואים רצף מספרים זה, משמעות הדבר היא שהגענו לכדי היערכות מלאה. העבר, ההווה והעתיד שלנו התמזגו והחיים מתחילים להיות הגיוניים לגמרי. אנו מבינים עכשיו מדוע משכנו אלינו מערכות יחסים קרמתיות ומדוע חווינו חוויות מסויימות. סוף סוף אנו מרגישים שלווים, אנו יודעים לאן מתקדם העתיד שלנו ויש לנו אמונה מלאה בנתיב החיים הייחודי שלנו.

בנומרולוגיה, המספר 11 הוא מספר מאסטר שמסמל התחלות חדשות, טרנספורמציה, בהירות, חמלה, ריפוי, היערכות, הרמוניה, הארה, השראה ועצמאות. בנומרולוגיה, זהו המספר המכוון, האינטואיטיבי, היצירתי, המאיר ורב התובנה ביותר.

המספר 11 הוא ״שליח״ והרטט של 11:11 הוא דרכו של היקום לחולל שינוי תודעה עוצמתי. זוהי קריאת השכמה שמעלה את המודעות שלנו ושמעירה אותנו כדי שנשים לב לזרם התגליות, הסימנים, הסינכרונים וצירופי המקרים הטובים המתרחשים סביבנו.

ביום זה, בעל אנרגיה מרטט גבוה של ה-11:11, נפתח שער אלוהי ואנו עשויים להבחין בתחושות דה ז׳ה וו מוכרות או לחלום חלומות נוקבים, כאילו אנו מנסים להיזכר במשהו מגלגול קודםואנו עשויים שלא להבין לחלוטין במי או במה עוסקים הזיכרונות הללו. אולם, בחודשים הבאים, הכול יסתדר במקומו.

הכוונות, הפעולות והמעשים בהם נבחר להתמקד עתה, יתנו את הטון למה שנמשוך, שנברא ושנחווה בשבועות האחרונים של שנת 2019, וההחלטות שנקבל יכינו אותנו לשנת 2020 המדהימה [נכתב בשנת 2019, זוכרים?, המת׳].

אף על פי שזו תהיה תקופה אינטנסיבית מבחינה אנרגטית, זהו זמן מיטבי להרהר בשנה שחלפה ולהביע כוונות לגבי מי או מה בדיוק אנו רוצים שיהיו בחיינו בשנה הבאה. האנרגיה תתגבר; לכן, אינטואיציה, רגישות, רכות, חמלה, חושניות, תובנה וחשיבה מעמיקה יתעצמו, בייחוד ביחס לאנשים שאליהם יש לנו קשר חזק.

הרטט של המספר 11 מעודד אותנו לבטוח בתהליך ולקבל את סדר היקום, למרות שהוא עלול להיות מאתגר ביותר.

תכופות אנו נאחזים באנשים, באמונות, במנהגים או בנסיבות, אף על פי שהם לא בריאים ובעלי תפקוד לקוי, פשוט משום שהם מרגישים מוכרים וכיוון ששינוי עלול להיות קשה, מערער וקאוטי. יכול להיות שרוב חיינו חזרנו על דפוסים מדורות העבר שלנו, מבלי להבין מדוע, ולמרבה המזל, הקוד של 11:11 חותך מבעד לעבר ומשחרר אותנו מאחיזתו. הדבר מאפשר לנו להרגיש חופשיים, קלים יותר ומשוחררים יותר, לחוש בשליטה ומוכנים לכוון מחדש את חיינו, במקום לחיות על פי מה שאנשים אחרים התנו אותנו לרצות באופן לאמודע.

ההיבט הקשה ביותר של השחרור נגרם בשל השאלה ״ומה היה אילו?״ שצצה ועולה. אולם, הדבר מותיר אותנו לכודים בנסיבות מגבילות, אשר גורמות לנו להישאר בעבר, בעודנו משתוקקים שהדברים יהיו שונים או תופסים את המציאות מבעד משקפיים ורודות ואשליות.

כאשר אנו משחררים, הדבר מסייע לנו להאמין שכל דבר שאמור היה לקרות יחזור חזרה, אולי בצורה שונה וטובה הרבה יותראבל רק אם הוא ראוי למקום משמעותי בחיינו. אחרת, טוב נעשה אם נשחרר ונתמסר למה שנועד עבורנו.

כאשר משהו משתנה ומגיע לסופו, משמעות הדבר היא שמתפנה מקום לכניסת משהו חדש ומרגש. תכופות מה שנראה כאובדן הוא למעשה התחלה של שלב חדש ויפהפה.

הכול מתרחש בדיוק כפי שהוא אמור להתרחש וכאשר אנו מפחדים משינוי ונאחים במה שמרגיש מוכר, אנו גורמים לסבל שלנו. אנו חייבים להאמין ולאפשר למטאטא רחב לטאטא ולסלק את כל הלכלוך, כך שהחיים שלנו יתנקו ויזמינו את כניסתן של התחלות חדשות לגמרי.

זהו שלב אינטנסיבי אשר ינקה את כל שמרגיש רעיל בחיינו, ובכלל זה, הרגלים רעים, דפוסי מחשבה לא בריאים, התנהגויות תגובתיות, אמונות מיושנות ומחשבות ותחושות לא רציונליות המבוססות על פחד, שמרוקנות את האנרגיה שלנו ושמותירות אותנו חרדים ושחוקים.

קשרים אנרגטיים שמחברים אותנו לאנשים או למצבים שפוגעים בנו או שמגבילים אותנו בכל דרך שהיא יתנתקו בתקופה הזאת, ואנו נרגיש חופשיים להתרחק עם שלווה, אהבה, חמלה וסליחה בלבבות ובמוחות שלנו. בייחוד, נרגיש דחף להרחיק את עצמנו מדינמיקות עם כל אדם שמעורר ויכוחים ללא הרף או מאנשים שהם תוקפניים, שתלטנים, מניפולטיביים, רמאים, שיפוטיים ביקורתיים יתר על המידה ופוגענים באופן כללי.

קרוב לוודאי שנרגיש נוסטלגיים בשל הצטברות של אנרגיה רגשית קוסמית, ולכן אנו עשויים לבחון את העבר שלנו בניסיון למצוא תשובות. למרבה המזל, האינטואיציה שלנו נמצאת בשיאה ביום זה, וזהו זמן משולם להיכנס פנימה, להקשיב קשב רב לקול הפנימי שלנו ולמצוא את סגירת המעגל הנחוצה כל כך.

כדי להיערך עם האנרגיה הנדירה של ה-11:11, חיוני שנעריך, שנרוקן, שנשחרר ושניטהר. הדבר מאפשר לנו לנער מעלינו כל דבר (או כל אדם) שמעכב אותנו, כדי שנוכל להאיץ קדימה במסע התפתחות הנשמה שלנו.

מספר המאסטר 11:11 מסייע לנו להאמין שאנו מסוגלים לאפשרויות שנמצאות הרבה מעבר לכל שיכולנו לחלום עליו. ביום הזה נרגיש חסרי גבולות, ודבר לא יימצא מעבר להישג ידינו. האנרגיה הזאת בוראת תנאים מיטביים להתמקד במה שאנו רוצים להגשים ב-12 החודשים הבאים ומניעה אותנו לתכנן תוכניות, משום שהאנרגיה הזאת מסייעת למטרות שלנו להתגשם במהירות האור, כך שהן יהפכו בקלות רבה למציאות החדשה שלנו.

זהו זמן מכריע להתמקד במה שאנו רוצים, ולכן במשך היום כולו, עלינו לחזור כל העת ובקול רם על מה שאנו רוצים להגשים כדי להשיג בדיוק את החיים שאנו רוצים. אולם תחילה עלינו לשחרר את המחשבות, התחושות וההתקשרויות הלאבריאות שמחברות אותנו לכל דבר ששוב איננו רוצים או צריכים.