לתת מתוך המהות שלכם

פמלה קריב מתקשרת את ישוע

מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידים יקרים, אני ישוע. אני כאן כידיד, כחבר שאינו שונה מכם. אני מושיט אליכם את ידי כשווה בין שווים. אני לא נעלה ומעליכם, אני ידיד. אני קד לכם, כיוון שאתם פורצי הדרך על כדור הארץ. אתם יוצרים מרחב על כדור הארץ שאליו יכולה לרדת תודעה חדשה, ולכן צרו מרחב לעצמכם, גם כן. אל תפחדו להיות מי שאתם. הכירו בנפלאות שלכם, אתם נושאים משאבים עשירים בתוככם מן העבר הרחוק.

אין זו הפעם הראשונה להיותכם כאן על כדור הארץ. הייתם כאן פעמים רבות, ותמיד נדדתם גם למקומות אחרים ביקום ורכשתם בהם ניסיון. התחברו לחוכמה שצברתם בלבכם מכל אותן התנסויות. הלב הוא המקום שבו כל הנחלים מתאחדים וזורמים אל האור, אור שהוא עדין וזוהר גם יחד. התחברו עכשיו אל לבכם, רדו עם התודעה שלכם אל אזור החזה והרגישו באור המצוי שם. הוא עתיק יומין, הוא בוגר, ואף על פי כן הוא הופך חזק יותר, חי יותר. הרגישו בעוצמת האור שלכם מבעד לפחד ולכאב שנמצאים שם, הרשאים אף הם להימצא בו.

אתם נמצאים כאן על כדור הארץ, בחיים האלה, כדי לרפא את עצמכם, להפוך חופשיים. זוהי המשמעות העמוקה ביותר של חייכם על כדור הארץ: לצאת למסע מבעד לפחד ולהרחיק לכת אל מעבר לו. לטעום את חירות המהות האמיתית שלכם, שאינה כבולה על ידי הזמן והמרחב, על ידי הגוף הזה. אתם יכולים באמת להשיג חירות זו אם אתם מתמודדים עם הפחד, אם אתם מעזים לעמוד במרכז הפחד הזה ולאפשר לאהבה שלכם להיראות. זוהי משימתכם בעולם הזה, שאינה להימלט מהפחד, או מן העולם, או מעצמכם, אלא להישאר זקופים ונוכחים מתוך לבכם באמצע הפחד.

פחד הוא שורש כל השליליות שאתם רואים בעולם. פחד מוביל למתח אצל האנשים ולתחושת איום, כנגדה הם חייבים להתגונן. בדרך זו, אנשים רבים סוגרים את עצמם בפני אנשים אחרים. פחד גם מוביל להיעדר ביטחון עצמי, ולכן כאשר קיימת בתוככם תחושה קבועה של חוסר ביטחון, אינכם יכולים להגשים את הפוטנציאל שלכם. אתם בונים גדרות, חומות, שמעניקים תחושת ביטחון, אבל ביטחון זה הוא אשליה. ואז אתם הופכים תלויים בחומות ובגדרות הללו, אך במוקדם או במאוחר החיים יפרצו פנימה.

ביטחון אמיתי נובע מהיותכם מחוברים למרכז העמוק ביותר שלכם, לאלוהות האישית שלכם. זהו המקום שבו אתם יודעים, אתם מרגישים, שאתם חופשיים. שוב אינכם צריכים להפוך לדברמה, כיוון שאתם כבר כאלה. אתם חופשיים לנדוד מתקופת חיים לתקופת חיים. אינכם קשורים לצורה, לאישיות, למסכה או למנגנון הגנה כלשהם.

הרגישו בחופש זה בעומק הווייתכם. הוא התשוקה שלכם ומה שטוב וטבעי לכם. ואתם נמצאים כאן כדי להשיג חופש זה למען עצמכם. כל אדם שעושה זאת, שמתנסה בפחדיו האנושיים ונותר נאמן לאהבה, מפיץ אור בעולם הזה שנוגע בלבבות אנשים אחרים. לכן אנו מכנים אתכם עובדי אור: אנשים שמפיצים תודעה חדשה, שמביאים אור לעולם של פחד עם כל התוספות שמצטרפות לפחד זה.

אך להיות עובד אור משמעותו שהעבודה המהותית מצויה בכם. אם האור נמצא בלבכם, אם אתם מלאי חמלה, אם אתם יכולים להביט אל מעבר לפחד שלכם, לחשכה שלכם, אז האור זורם מעיניכם, ובאמצעות המילים שאתם אומרים, אל העולם. באמצעות המילים והמעשים שלכם אתם הופכים לאור חי. זוהי גם המשמעות של היותכם ערוץ (תקשור) אמיתי. מדובר בהעברת המהות שלכם, שהיא חופשיה מצורה, מזמן, ממרחב, חופשיה מפחד ומספק.

מטרת כל התקשור היא לשחרר את המהות הזאת בתוך עצמכם. כל המדריכים שנמצאים איתכם רוצים לשרת תכלית זו, חושו בנוכחות המדריכים הללו. הרגישו במלאכים או באנרגיות מסייעות שנמצאים שם עבורכם, אלה שמתאימים לכם ושרוצים לעבוד איתכם, כיוון שזוהי שותפות בין שווים. אנרגיות אור אלה מתקבצות במרחב סביבכם. הרגישו כיצד אתם ראויים לחלוטין לאנרגיה שלהם, לחוכמה שלהם, משום שאתם המתרגמים, בוני הגשר. אתם יוצרים חיבור בין הרטט שלהם לרטט כדור הארץ, ואתם יכולים לעשות זאת משום שאתם חכמים. אתם מבינים את מהות המסר שלהם, ואף על פי כן, בובזמן אתם מחוברים לאופן שבו העולם האנושי מתפקד. אתם יודעים כיצד אנשים חושבים ומרגישים, היכן שוכנים הספקות והפחדים שלהם, ובשל כך, אתם המתרגמים ובוני הגשר. אתם יכולים להבין התנסות של אדם אחר משום שאתם מכירים באופן אישי את הפחד, החשכה והספק האנושיים.

חוכמה, מסרים חכמים, קמים לחיים, משתרשים באמת בלב האנשים, אם הם מרגישים שמבינים אותם ומרוממים אותם מעלה בזרם של אהבה וחמלה. חוכמה שמורכבת רק ממילים או מעקרונות לא מוטמעת באופן יעיל. לכן העבודה שלכם מקודשת, היא לא מורכבת רק ממילים. אתם מספקים לא רק ידע, אתם נוגעים בלבבות של אחרים. אתם רוצים שהם יזכרו את האלוהות האישית שלהם, את הקדושה שלהם. וכאשר אתם אוהבים את עצמכם באנושיות ובחום, אתם בוראים מרחב מקודש בתוך עצמכםאתם קדים לעצמכם. אינכם מנסים לשנות את עצמכם, או מאפשרים לעצמכם לעטות דמות של אידיאל או עקרון נעלה יותר. לא, אתם פשוט מי שאתם, מתוך עצמכם בדממה, שהיא אינה שקט ריק, אלא דממה המלאה בהבנה.

כאשר מישהו באמת מקשיב לכם, אתם יכולים להרגיש שכל המילים שאתם אומרים מובנות באמת. במרחב ששווה לשניכם, שהוא אינטימי, אתם מרגישים שממש רואים אתכם, ולכן הוקירו את עצמכם יותר. דומה שהאדם האחר מאיר אתכם באור, ומשום כך, כל הדברים יכולים להיות בדיוק כפי שהם: רגילים וטבעיים. אור זה מרגיע את מחשבותיכם ויוצר תקווה ואופטימיות בלבכם. לחיים שלכם יש שוב משמעות, הערוץ פתוח כדי שנשמתכם תוכל שוב לזרום דרכו. הדבר מתרחש בתוך מיכל מקודש בין שני אנשים כאשר שניכם מכירים בגלוי בכאב העמוק ביותר שלכם, ברגשות הכבדים ביותר, בספקות הפנימיים שלכם, ושניכם באמת מקשיבים להם. לא כאשר אתם רוצים שהרגשות הללו ייעלמו באופן מיידי, ולא כאשר אתם רוצים להתעלם מהם או להתגבר עליהם, אלא כאשר אתם רוצים לתת להם תשומת לב, כמו לשותף שווה ערך בדושיח.

אתם כאן על כדור הארץ, בחיים האלה, כדי לעבוד עם החלקים החשוכים הללו שבתוככם ויחד לצאת אל האור. ובדרך זו אל האור, זהו בדיוק הזמן שבו החלקים החשוכים הללו משתנים: הפחד, הכעס, ההתנגדות הופכים ליהלומים היפים ביותר, לחוכמה בוגרת, לשמחה, להומור, לידע אמיתי. כבדו אפוא את החלקים האפלים הללו שבתוככם. כאשר אתם מתיידדים עמם, הלב שלכם הופך גם הוא למרחב פתוח לאנשים אחרים. שוב אינכם נוטים לשפוט את מה שהם עושים או לא עושים. אתם מביטים באחרים ומחייכים לפעמים, כיוון שהכול כל כך מוכר. ודברים מוכרים אלה בוראים את היכולת להקשיב ולהיות שם כגשר עבור האדם האחר.

זוהי גם מערכת היחסים שיש לכם עם מדריך, מורה, מלאך מהצד האחר. הם רוצים להיות אותם ידידים שמקשיבים לכם, ולא בדרך פסיבית, אלא על ידי כך שהם רואים אתכם באופן פעיל כפי שאתם ולהאיר עליכם זרקור. זה מה שמדריכים מעניקים לכם: הם רוצים להפוך אתכם מודעים למהות האמיתית שלכם ולכך שאתם יכולים להיות כאן בדיוק כפי שאתם, עם הכישרונות הייחודיים שלכם. מדריך הופך אתכם גדולים יותר, לא קטנים יותר. הם עומדים לשירותכם ורוצים לעזור לכם להשיג את הליבה האלוהית שלכם. ובעודכם עושים זאת, האור שלכם יתפרש על פני כדור הארץ, והדבר ברור מאליו.

לבסוף, אני מבקש מכם עכשיו להיפתח ולהתחבר עם מדריך או מורה שנוכח אנרגטית איתכם, אך באופן קליל ונוח. אל תתאמצו יתר על המידה לחוש בחיבור הזה, פשוט ראו מה נמצא שם. היו רגועים עם עצמכם. אתם בסדר כפי שאתם, אינכם צריכים להוכיח את עצמכם כדי לקבל אישור. דמיינו שהמדריך המסוים שלכם רוצה לומר לכם עד כמה אתם יפים, כמה טהורות הכוונות שלכם. הרגישו באנרגיה של קבלה ורוגע. אם המדריכים שלכם רוצים להעניק לכם דבר מה אחד, זהו: רוגע. ללא הצורך לשפוט ללא הרף, ללא מיליון ספקות, אלא לדעת שאתם טובים כפי שאתםלכן, הירגעו.

קבלו את האנרגיה של המדריך שלכם. תחושו אולי בשם, או תראו תמונה או צבע. הישארו פתוחים לכך. אל תבטלו את מה שאתם חשים כפרי הדימיון שלכם. העזו לבטוח באינטואיציה שלכם ובמה שמציג את עצמו באופן מיידי ללא מחשבה. האינטואיציה שלכם מדברת בשפת הנשמה שלכם. האמינו שוב במה שאתם מרגישים.

אני מברך אתכם בכבוד ובאהבה בלבי.

ישוע