נוכחותכם חיונית

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

Ascension Lightworkers

תרגום: סמדר ברגמן

לקולקטיב עובדי האור המתעלים.

אתם האנשים על הפלנטה הזאת שמגלמים עכשיו את תודעת המשיח, קודי האור המודעים ואת הדנ״א הקריסטלי. אתם החשיפה.

אתם אלה שהשושלת שלהם המתינה להם. שנת 2024 אינה שנה לשחק אותה ״ראש קטן״ אם הייתם בצללים, עסקתם בריפוי, בשדרוג בכיול מחדש של ההתעוררות ובהיזכרות. השנה תהיו בקו החזית של ה״שמונה״ האוניברסלי. זה זמן שלכם, האנרגיה שלכם ושדרוג הדנ״א שלכם, ועכשיו אתם מחווטים כדי להתייצב. 

אתם מחזיקים במרחב למען עצמכם ואבות אבותיכם כאשר אתם יוצאים למסע של ריפוי וטרנספורמציה. שינוי קו הזמן שמתרחש עכשיו מרחיק אותנו במהירות ממגבלות הדואליות ומעביר אותנו למצב של אחדות ואהבה. 

הבינו שהפעולות והכוונות שלכם לרפא את השושלות העתיקות שלכם, על פני הזמן והמרחב, הכינו אתכם לתפקיד של בריאת כדור הארץ החדש. 

לאחר שהתאמצתם לרומם את עצמכם, אתם מבינים את החשיבות של שמירה על סביבה חיובית ומזינה. פרק חדש זה בחייכם מחייב שתפחיתו גישה לכל צורה של רעילות. הדבר כולל הצבת גבולות בריאים, התרחקות מהשפעות שליליות, ובחירה מודעת להקיף את עצמכם באנשים מתעלים, תומכים ומרוממים.

כעת, כאשר אתם פורצים מבעד למחסומים שפעם עצרו אתכם, אתם צועדים אל נתיב חדש של כדור הארץ החדש. הנתיבים האלה מלאים באפשרויות ובהזדמנויות אינסופיות לצמיחה, להתפתחות ולחיבור.

אמצו מעבר זה בלב פתוח ומתוך נכונות לקבל את השינוי. בטחו בחכמה ובהדרכה שהביאו אתכם עד הלום, דעו שאתם מצויידים לחלוטין כדי לנווט מבעד דפי פרק חדש זה של המסע שלכם.

הנוכחות שלכם כנשמה מתעלה על כדור הארץ החדש היא חיונית, כיוון שאתם תורמים לריפוי הקולקטיבי ולרוממות התודעה של כל הישויות. אמצו קריאה זו וצעדו באומץ אל כדור הארץ החדש באהבה, בגבורה ובחוסן. 

צוות ההתעלות המואר שלכם נמצא כאן, מדריך אתכם ותומך בכם. בטחו בהדרכה שלכם ובטאו את הרצונות והצרכים שלכם באוזניהם. האנרגיה שבכם משתנה, מסמנת שזמן המנוחה שלכם קרב אל סופו. 

אתם מרפאים באופן פעיל את ההיבטים הרגשיים, המנטליים והרוחניים שלכם, מבינים מדוע התעוררתם ברגע מסוים זה. על ידי זיהוי השלבים והתסמינים של ההתעוררות, אתם יכולים לחוות אותם בקלות רבה הרבה יותר.

ככל שאתם הופכים ערים ומודעים יותר, אתם משחררים אמונות שפג תוקפן ופותחים את לבכם לאהבה ללא תנאי של הרוח. הדחף לצלול עמוק יותר אל תכליתכם הופך חזק יותר, אתם נדחפים לחיות חיים שתואמים לתשוקות ולתכלית שלכם.

האמינו שאימוץ הנתיב הזה מרומם את הרטט שלכם. צפו למצוא את עצמכם בזרם האוניברסלי, לחוות סינכרונים. כמשואת אור, אתם מחזיקים בעוצמה אדירה, לכן אמצו עוצמה זו ואת הזוהר שבכם.

אהבו את הפצעים, הטראומה והכאב שלכם, משום שהם גילו לכם מה באמת חשוב לכם ומה עליכם לרפא בעצמכם ובקולקטיב. אתם בחרתם בנסיבות החיים המסויימות שלכם, כדי לחוות קשיים אלה ולהתעלות מעליהם, למענכם ולמען הכלל.

כאשר אתם מתחילים בפרק חדש זה באנרגיית כדור הארץ החדש, בטחו באינסטינקטים שלכם ותרגלו הבחנה במערכות יחסים ובמצבי החיים. התמקדו בבניית קשרים תואמי רטט שמעצימים את המסע שלכם ומתאימים לערכים שלכם, תוך כדי שאתם משחררים בנעימות כל דבר שמפריע לשלווה הפנימית שלכם.