בראו והביעו את התגלמות אנרגיית כדור הארץ החדש

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

Ascension Lightworkers

תרגום: סמדר ברגמן

נשמות מתעלות, שינויים משמעותיים קרבים ובאים, מביאים פרספקטיבה חדשה והזדמנות לשחרר פצעים וקשרים ישנים. באמצעות ריפוי וחשבון נפש, אתם מסוגלים במידה רבה יותר להיערך עם העצמי האמיתי שלכם ולהימנע מלחזור על היערכויות לקויות. מכשולים יוסרו, יתגמלו את עבודתכם הקשה ויאפשרו לכוונות שלכם להתממש בקלות. קרמה טובה הולכת וקרבה, הופכת שנה זו לשנה של שינוי חיובי.

בשנת 2023, נעשתה התקדמות משמעותית בהיבטים שונים של ההתעלות. היא משמשת כבסיס, מכוננת יסוד איתן לצמיחה ולהצלחה נוספות בשנת 2024 ולאחריה. בני אנוש מתעלים רבים חוו בזמן הזה התממשות והגשמה של חלומות אותם חלמו תקופה ארוכה. הדבר מציין את סיומם של פרקי חיים מסויימים. 

ייתכן וכבר שמתם לב לשינויים מעודנים אך מהותיים מאוד בחייכם. הדרך החדשה שבה אתם רואים ועושים דברים שינתה את הנתיב שלכם, הובילה אתכם ל״שוט עם הזרם״ וללכת בעקבות העצמי הנעלה אל התכלית הנעלה ביותר שלכם. בראתם מרחב לנסים ולברכות, הפכתם את מה שפעם היה מחוץ להישג ידכם, למשהו אפשרי.

בשבועות הבאים, תקבלו ראיות נוספות לכך שהדברים משתנים לטובה, שיצביעו על כך שאתם באמת מוכנים לשלב הבא. האנרגיות של 2024 זרמו בעוצמה מאז אוקטובר ונובמבר, כזרזים הכרחיים להתעלות, מכינים אותנו לתדרי האור המועצמים שנחווה השנה. 

אנו נמצאים במקום ממנו אין דרך חזרה, מקום שממנו ניתן רק להתקדם ולחוות שלב מטהר זה. רבים שכבר רוממו את התודעה שלהם, יתמכו עכשיו במתעלים, בעת שהם חווים בעצמם את הטרנספורמציות והטיהורים של הנשמה שלהם. התכלית הקולקטיבית של זרעי הכוכבים מתממשת בהצלחה, נדחפת על ידי עוצמת האהבה, ההשראה והעידוד האלוהיים.

כאשר אנו נעים בנחישות אל התעוררות נוספת, החיבורים ההדדיים של הנשמות המתעלות יהיו ניכרים במידה גוברת והולכת. רגע משמעותי זה יגיע לשיאו בחגיגות מקודשות. חשוב לחזור ולהזכיר מסר זה, כיוון שתכופות, חיי היוםיום מרגישים כמאבק אינסופי, שמסיח את דעתנו מהתכלית הנעלה שלנולשאת את האור האלוהי ולהדריך אחרים.

התגברות מבחינה רגשית על קשיים מן העבר במסגרת מערכות היחסים היא עניין מהותי. אהבה עצמית תמשיך לתמוך בריפוי הלב שלכם, תמשוך אליכם את מה שאתם באמת רוצים. הכירו בפחדים כזרזים לצמיחה ולטרנספורמציה. שחררו צפיות לאמודעות בנוגע למערכות יחסים וחברויות, כדי לראות אל מעבר לאשליות שלהן. 

ככל שאתם גדלים ומתפתחים, טבעי שהאנרגיה והרטט שלכם ישתנו. התוצאה תהיה שינוי בקשרים ובמערכות היחסים שלכם עם אנשים אחרים. כאשר אתם מתעלים לרמות תודעה נעלות יותר, אתם תראו ששוב אינכם מהדהדים עם אלה שעמם הייתם ערוכים בגרסה הישנה של עצמכם, כיוון שהתצורות האנרגטיות שלכם השתנו. הדבר יוביל למעבר טבעי אל קווי זמן נעלים יותר ואל נתיבים שונים שהרטט שלהם תואם להתפתחות ולתדרים החדשים שלכם.

זרעי כוכבים, מרחב חדש נפתח בפניכם, מעניק לכם יציבות, כוח וקרקוע בכדור הארץ החדש. שחררו פחדים שעוד נותרו ביחס לקשרים קרובים ואינטימיים ואמצו את האהבה חסרת התנאים של המקור. בחינת הדברים מן העבר בהם אתם נאחזים עדיין, תעזור לכם לפתוח את לבכם לחיים שהשמחה, ההרמוניה והאושר זורמים בהם באופן טבעי ובחופשיות.

שפע יהווה הקלה גדולה עבור עובדי האור והנשמות המתעלות שעמלו ללא הרף. אמצו תמורה אנרגטית זו ואפשרו לעצמכם לשחק, לדמיין, ליצור, לבטא ולקדם בברכה את התמימות המתחדשת שלכם. אלה יכולים להתממש כטיולים בטבע, התכנסויות מקודשות, נסיעות, חברויות חדשות, מקומות חדשים, קשרים חדשים, גילוי דרכים חדשות ליהנות מחברת עצמכם, בעודכם מפתחים קשרים חזקים יותר עם העצמי הנעלה שלכם.

בראו והביעו את התגלמות אנרגיית כדור הארץ החדש. שפע מגיע לרבים מהמתעלים בשנה זו המאופיינת על ידי המספר האוניברסלי ״שמונה״. הרווחתם את הברכות הללו באמצעות עבודתכם הקשה, הריבונות, המסירות, הסבלנות, הנחישות, החכמה, העמידות וההתגברות שלכם על סבל רב שהיה טמון עמוק בגופים ובמבנים הפיזיים. 

תוקשר בשירות אוהב.