שמרו על החיים השלווים ונטולי הדרמה שבראתם

מאת: עובדי אור מתעלים

תרגום מאנגלית: סמדר ברגמן

בזמנים שבהם הפרדיגמה הישנה של ההפרדה, הבלבול והפחד מכבידה עליכם, חשבו להתעלות אל ממד האנרגיות האתריות הגבוה יותר של תודעת הממד החמישי. מצב נעלה זה יאפשר לכם להרגיש בבית בתוך עצמכם, להתאחד אנרגטית וקולקטיבית עם אנשים אחרים בממלכה האלוהית של הקיום והאהבה.

ייתכן ואת המסע שלכם מסמלים הצבת גבולות, התנתקות מהשפעות העבר ותהליך של טרנספורמציה פנימית עמוקה. כאשר אתם תובעים לעצמכם את אנרגיית כוח החיים ואת העוצמה שלכם, אתם משילים התניה ישנה, מטהרים, משלבים ומתמירים כדי להיערך עם פוטנציאל האהבה, הריפוי והשלווה הגבוה ביותר שלכם.

אתם צוללים עמוק יותר אל הריפוי, אתם מעלים, באופן טבעי, את הרף לגבי האנשים להם תעניקו גישה אליכם. שינוי זה לא נדחף על ידי יהירות, אלא על ידי רצון חזק לשמור על החיים השלווים ונטולי הדרמה שבראתם בחריצות. פרק חדש זה מדבר על צמצום נגישות לכל צורה של רעילות, שליליות, ועל העדפת הרווחה האישית שלכם ושמירה על הסביבה החיובית שעבדתם קשה לכונן.

זרעי כוכבים, שמתעוררים לאמיתות גבוהות יותר, חווים שינויים עוצמתיים בתוך עצמם ובעולם, רוכשים בהירות ותפיסות ברורות יותר לגבי תכליתם והאור הפנימי שלהם. על ידי השתחררות מתלות הדדית ומכפיפות, הם נערכים עם העצמי הנעלה שלהם, מפעילים תבניות של אהבה ללא תנאי בצ׳אקרות הלב.

כאשר אתם מעלים את הסטנדרטים שלכם ומחזקים את הסגולות הפנימיות שלכם, מתחייבים למסע התעלות מודע, שילוב תכונות אלה אל הביטוי האנושי שלכם הופך חשוב ביותר. טרנספורמציה משמעותית מתרחשת בכם, מנקה כאב מן העבר ושאריות טראומה מהמערכות האנרגטיות שלכם, מובילה לפגיעות ולאיזון הכרחי.

עבודת האנרגיה שלכם מסייעת לרפא טראומות עבר, לשחרר חסימות ומטענים שמאוחסנים ברמות התאיות והמולקולריות. האנרגיה המגנטית המתעצמת על כדור הארץ מייצרת ערפול מחשבתי בשעה שאנרגיות ישנות ממשיכות להתפורר, מובילה לפעמים לעייפות ולאי נוחות פיזית. הבינו שחשוב לנוח לצורך כיול מחדש במסגרת תהליך זה, והדבר יסלול את הדרך ליצירתיות ולחיוניות.

ביצוע עבודה פנימית של ניקוי הפרדיגמה של העצמי הישן בתקופת החיים הזאת מכין את הבמה לעיצוב קווי זמן עתידיים וצמיחה אישית. על ידי כך שאנו נכנסים עמוק אל מבני הנוף הפנימי שלנו, אנו מתמודדים עם מערכות אמונה ישנות, התנהגויות ישנות ודפוסים רגשיים ששוב לא משרתים את טובתנו הנעלה ביותרומשחררים אותם.

תהליך התעלות טרנספורמטיבי זה מאפשר לנו לרפא פצעים וטראומות מן העבר כדי לשלב שיעורים רבי ערך ולכייל מחדש את האנרגיה שלנו לצורך היערכות עם המהות האמיתית שלנו. באמצעות חשבון נפש, ריפוי פנימי ובחינה עצמית, אנו סוללים את הדרך להופעת גרסה אותנטית ועוצמתית יותר של עצמנו.

על ידי מחוייבות לעבודה הפנימית הזאת, אנו יוצרים יסודות חזקים להתפתחות אישית ותורמים לשינוי התודעה הקולקטיבית לרטטים גבוהים יותר. הבינו שזו הזדמנות להשיל את הישן ולאמץ את החדש, הדבר לא רק מועיל למצב ההוויה הנוכחי שלנו, אלא גם מהדהד על פני קווי זמן עתידיים, מעצב נתיב התקדמות מתאים והרמוני יותר. 

בתקופות של קיפאון, דעו שניתן לכם זמן לרפא ולשחרר מטען שלא משרת אתכם עוד. אפריל מביא אנרגיות ארציות חדשות, קלילות ותומכות הרבה יותר. הפעלות של מצבי תודעה נעלים יותר מחייבות התמודדות עם אמיתות לא נוחות, התפתחות מודעת באמצעות קבלה וצמיחה. היערכו עם קצב מסע ההתעלות שלכם, תנו אמון בתהליך ההתחדשות ובשינויים הפנימיים.

פורטל 4.4 מציין עבודת נשמה פנימית, מדגיש ריפוי פנימי, אינטגרציה וכיול מחדש לנוכח שינויים ארציים משמעותיים. מספר 4 כפול זה מכיל תדרים מקודדים, מייצג משמעת עצמית הדרושה כדי להתעלות אל העצמי האותנטי ולהתמודד עם אתגרים המופיעים בעת ניקוי פרדיגמת הסבל הישנה. הוא משמש תזכורת להישגי הטרנספורמציה של הפרט המתעלה ולנתיב המוביל למאסטריותעצמית שנבחר בתקופת חיים זו.

שער זה יוצק יסוד איתן לקו זמן עתידי ומפעיל מבנה יציב להתעלות, מחדיר חוסן נפשי גדול יותר, כוח, עמידות וריבונות אצל אנשים שמאמצים את האמת שלהם באנרגיה ארצית חדשה זו. קידום בברכה של האפשרויות האינסופיות הנגישות עתה, סולל את הדרך להישגים אישיים ולהתפתחות של התעלות גבוהה יותר.

שער רצף המספר 4 הכפול מפעיל עכשיו מבנה יציב על נתיב ההתעלות. רצף 4 הכפול מציב במקומם אבני בניה עבור העתיד והאנרגיות של רצף זה מזכירות לנו שאנו יכולים להתמודד עם כל דבר, להתעלות מעל לתבנית הסבל האנושית, ולצעוד דרך שער הפעלה זה כדי להבטיח בסיס יציב לחיים בעתיד שלנו, כאן באנרגיית כדור הארץ החדש. הוא מזכיר לנו את העוצמה הפנימית, הנחישות, הסבלנות והריבונות שלנו, הוא סולל את הדרך להתקדמות בחיי ההתעלות, מזכיר לעצמי את האפשרויות האינסופיות שקיימות עכשיו בכדור הארץ החדש.

פורטל 4.4 הקרב מפעיל תודעת אחדות קולקטיבית, הכרה במאמצים הקולקטיביים של צוות ההתעלות, המוביל כחלוץ את הדרך לדורות הבאים. עבודה שקדנית זו, שנעשית למען הפלנטה המתעלה, נושאת עמה גמול רב, מדגישה את חשיבות האמון המלא במסע טרנספורמטיבי ייחודי ומורכב זה.

בשינויים המתחוללים באנרגיה של כדור הארץ, לעובדי האור תפקיד חיוני בשעה שמבני התודעה של הממד השני והממד השלישי ממשיכים להתמוטט ולהתפורר. על ידי גילום אור וקבלת השינוי, נשמות מתעלות מתכוננות לשינויים החלים במציאות החיצונית, בתוכם ובעולם כולו.

אנשים מתעלים חווים עכשיו תהליך חשוב מאוד, עובדים לסיים פרקים ישנים, לבטל את כל מה שלא משרת עוד את העצמי הגבוה. מערכות יחסים, חברויות, משרות, מצבי חיים ועבודה שפג תוקפם, יכולים לצוץ ולהופיע. לאחר שנלמדו השיעורים הקרמתיים, החוזים האלה מתפוגגים לגמרי.

הנשמה שלכם תמיד תעבוד כדי להביא אתכם למצב הנעלה ביותר האפשרי על הפלנטה המתעלה שלנו. משמעות הדבר היא שכל מה שלא משרת עוד את הנשמה הנעלה או העצמי הגבוהימשיך להשתחרר.

בשירות אוהב ומסור לעובדי האור.

Ascension Lightworkers