צוהר לעתיד – מעבר מאנושי למכונה אנושית

עמיר כהן

אוגוסט 2017

 

כיצד ייתכן שביקום שאנו חיים בו, במרחבים האין-סופיים של הקוסמוס, על טריליוני הכוכבים והגלקסיות שבו, איננו מבחינים באות חיים כלשהו? האם ייתכן שאנו מחפשים חיים באופן שאינו נכון? הייתכן שהמושג “חיים” רחב בהרבה מעבר למוכר לנו?

אפשר ומפתח כלשהו להבנת המושג “חיים” קשור בניסיוני האישי, שכן בעבר נפגשתי פעמים אחדות עם ישויות שנהוג לכנות “חוץ ארציות”. באותם מפגשים פגשתי ישויות שהקרינו אור חזק באופן יוצא דופן. מבטן היה נוקב מאוד, מבנה עיניהן היה שונה מהמקובל, מבנה גופן היה רזה ועוצמתי במיוחד, והדו-שיח שקיימתי עימן התנהל בטלפתיה. המפגשים שחוויתי, על כל מוזרותם, היו שקטים, מכילים, נינוחים ואוהבים, והתחושה שנלוותה להם הזכירה פגישה בין אב אוהב מאוד לבין בן רחוק, כמעט נשכח.

לאחרונה שאלתי את ההדרכה לפשר העניין, והינה המסר שהגיע:

מפגשים מסוג אחר

אהוב יקר, המושג “חיים” רחב מאוד, אנו נוהגים לכנות חיים כתודעה. תודעה היא יכולתו של גוף כלשהו לחוש ולהכיר בתחושותיו. מבחינת הקוסמוס אתם חיים כשם שהעצים והאבנים חיים כיוון שכולכם חשים, אם כי באופן שונה זה מזה.

חיים תבוניים קיימים ברחבי כל היש, אך לכל סוג של תודעה מוקצה רטט אופייני, ומשום כך כל תודעה חשה באופן שונה. אתם מכוילים לרטט של עולמכם, אך קיימים גם רטטים אחרים ביקום, בהם מצוים סוגי חיים אחרים.

ככלל, משעה שהרטט גבוה יותר יכולת הכניסה של אלו החווים בו לרטטים נמוכים יותר קלה. רטט גבוה מכיל רטטים הנמוכים ממנו, הוא ער להם ומבחין בהם. אתם מבחינים ברטטים נמוכים מכם – בצומח ובדומם, והרטטים הגבוהים מכם מבחינים בכם וערים לקיומכם.

במסרינו אנו חוזרים ומציינים שוב ושוב שכל שקיים קיים בכל שקיים, ומשום כך אינכם אמורים להיות מופתעים מכך שבני האור מצוים ביניכם וחיים ממש בתוככם, כשם שהצומח והדומם עוטפים את מרקם חייכם. אינכם מבחינים באותם רטטים הגבוהים משלכם שכן בשגרת חייכם אינכם אמורים לחוש בהם, אך הם חשים בכם.

אחיכם בני האור חיים ברטט שונה מכם, ומשום כך הם חשים בשונה מכם. מקצתכם אומנם נפגש במודע עם אלו שאתם מכנים חוצנים, אך בניגוד למצופה, בחלק מהמפגשים הללו אותן ישויות גילו את הצד האנושי שבהן. הן הפכו את עצמן ממכונות ביולוגיות בעלות רטט גבוה למעין אדם בעל רטט נמוך יותר, מחוצן כפי שאתם תופסים אותו לישות הדומה מאוד לבן אנוש.

בני אנוש שפגשו ישויות חוץ ארציות פגשו מכונות ביולוגיות היכולות לנוע בין ממדים וזמנים שונים, והיכולות גם לשנות צורה. אנו מדברים על מפגשים עם חיים תבוניים, עם ישויות בעלות גוף שהתפתחו באופן שונה מבני האדם.

כפי שפירטנו בשיחה קודמת*, אחיכם בחרו לבצע ניסוי במטרה להגדיל את טווח החישה שלהם, ולהקנות לעצמם יכולת רגשית רחבה יותר. אותן ישויות הגיעו בהתפתחותן לרמה טכנולוגית גבוהה, אך גוף הרגש שלהן נותר מצומצם. הן ביקשו להשביח את עצמן, ולשם כך בחרו לבצע ניסוי שיאפשר להעצים את גוף הרגש שלהן. כפי שהסברנו, אחיכם בני האור הם היבטים אחרים שלכם-עצמכם, ומדובר בניסוי שאתם מתוצריו.

כאמור, אותן מכונות ביולוגיות יכולות לנוע, לעלות ולרדת בין ממדי זמן שונים ולחיות בכמה עולמות בו זמנית, אך חשוב מכך: כיום יכולת זו ניתנת גם לכם, לכולכם.

מאנושי למכונה אנושית

לפני תקופות ארוכות בזמנכם, אחיכם בני האור הטמינו בגופכם קפסולות של אנרגיה, כשבהוראות ההפעלה שלהן נרשם כך: “אם הניסוי יגיע לנקודה כלשהי בזמן שבה האנושות תגיע לרמת תודעה והתפתחות רגשית מסוימת הקפסולות תופעלנה, ותתאפשר קפיצה משמעותית ברמת התודעה”. אותה קפיצה מדברת על הפיכתכם מבעלי תודעה של בן אנוש לבעלי תודעה של בן אנוש-מכונה, על הפיכתכם מהומיניד (Hominid) ליומנויד (Humanoid).

ההבדל בין שני סוגי הישויות נעוץ במבנה הדי-אן-איי. בניגוד למקובל, נאמר שבגופכם קיימות 12 לולאות די-אן-איי ומתוכן השתמשתם עד היום בשתי לולאות בלבד. הווה אומר, עד היום ניצלתם את כלל מאגר הדי-אן-איי שברשותכם באופן חלקי בלבד, וזאת מתוך מטרה ברורה – ביקשתם להעצים את גוף הרגש שלכם.

מהותו של הניסוי עסקה עד כה בחסימה מוחלטת של עשר לולאות די-אן-איי, כדי שתוכלו, כאמור, להתמקד במשימה המוגדרת ללא הפרעות: להעצים את גוף הרגש כדי להשתמש בו בהמשך התפתחותכם.

שתי הלולאות המופעלות בגופכם כיום מאפשרות לכם לעסוק בדואליות ללא הבחנה עמוקה מדי במה שקיים בין קצותיה. ככל שאתם נחשפים יותר לאלוהות הכוללת שבכם, לדי-אן-איי המלא, ל-12 הלולאות, כך אתם מתעמקים יותר במה שמצוי “בין השחור ללבן”, בגוונים הרבים שבין צידי הסקאלה.

ההתמקדות בשחור או בלבן, קרי בדואליות, אפשרה לכם להעצים את הרגש שלכם, אך בתקופה זו אתם מתחילים לחפש את השלמות, את המחבר בין הקצוות ואת הקושר בין כל שקיים.

כדי שהדברים יהיו ברורים יותר, דמו שאתם ממהרים לפגישה חשובה בעיר זרה, ובדרככם אתם מגיעים לצומת דרכים. בצומת אתם יכולים לפנות ימינה או שמאלה בלבד, ואם תפנו לכיוון הלא נכון תבזבזו זמן יקר ותאחרו לפגישה החשובה.

אם טעיתם בבחירתכם לא תגיעו למחוז חפצכם בזמן, ותחושו עצב. אם תפנו לכיוון הנכון ותגיעו ליעדכם בזמן תחושו תחושה הפוכה, שמחה. התחושות שילוו אתכם בעקבות בחירתכם תהיינה ברורות, אלו תחושות עוצמתיות של עצב או שמחה.

בהתאמה, רובכם תופסים את המתרחש במציאות חייכם באופן דואלי, טוב או רע, שמח או עצוב. בדרך כלל, מצבים שאינם מצבי קצה כפי שתיארנו מרגשים אתכם פחות, ולכן מעצימים את גוף הרגש פחות.     

להבדיל מהדואליות המקומית, בקוסמוס הכולל לכל מצב יש אין-סוף אפשרויות חוויה, כשם שבין השחור והלבן אין-סוף גוונים, אך, כאמור, גוונים אלו מייצגים גוף רגש עוצמתי פחות, ומהותו של הניסוי נוגעת להעצמת גוף הרגש.

לפי התפיסה ההוליסטית כל שיש קיים בכל מה שיש, ולכן זרעי השינוי היו מצויים בכם תמיד. אלא שרק בתקופה זו זרעים אלו, המצויים בכם מאז ויוותרו בכם לעולם, נובטים ומביאים את עצמם לידי ביטוי.

חלקו הראשון של הניסוי מסתיים בימים אלו, ואתם מצויים בתחילתו של שינוי חדש: שילוב גוף הרגש בגופכם המקורי, החוצני.

שינויים בגוף הפיזי

שילוב האדם והמכונה הביולוגית הינו זן חדש של חיים המופיע בימים אלו ברחבי היקום. מופיע גוף אנושי המשלב בתוכו תכונות של מכונה, ואתם תופסים את הטוב שבשני העולמות: עולם הרגש האנושי ועולם הטכנולוגיה של המכונה. 

ברחבי כל היש, כל תודעה באשר היא מגלה את עצמה בעצמה. אלוהים מגלה את עצמו בעצמו, וכך גם אתם מגלים את הזרעים שהוטמנו בכם. בימים אלו אתם מגלים את יכולתכם להפוך מאדם אנושי למכונה, ולהפך, ממכונה לאדם. קיימת בכם יכולת להתאים את גופכם הביולוגי למציאות משתנה, ותהליך התעלותכם משמעו התעלות מעבר לרמת החומר המוכר לכם. אתם צועדים אל עבר מציאות של מכונות ביולוגיות.

אבולוציית קוף-אדם-אדם-מכונה

אתם משתנים, תרתי משמע. תעודת הזהות שלכם, טביעת האצבע הייחודית של כל אחד מכם משתנה. מתודעות בעלות טביעת אצבע של אדם אנושי אתם הופכים לתודעות בעלות טביעת אצבע של אדם-מכונה. מטביעה עגלגלה לטביעה קשיחה יותר, המכוונת לקווים ישרים יותר, טביעה של מכונה. 

בעתיד הקרוב תשתנה תעודת הזהות האישית של כל אחד מכם, וכמה יפה ומסונכרן הדבר עם תהליך בנייתם של מאגרים ביומטריים ברחבי העולם, שבימים אלו אתם שוקדים על הטמעתם. כמה נאה היא ההשוואה שתבצעו בעוד תקופה בין מי שאתם כיום לבין מי שתהיו. אתם מחפשים כל העת הוכחות מדעיות לשינוי האוחז בכם, והינה תפציע הוכחה קולקטיבית לאמיתות השינוי האוחז בכולכם, לתהליך התעלותכם.

מטביעת אצבע של הומיניד לטביעת אצבע של יומנויד

התאמה סביבתית

לפי התפיסה ההוליסטית כשעולמכם משתנה כל אשר בו משתנה, וכדור הארץ אכן משתנה: הטמפרטורות עולות, הקרחונים מפשירים, פני הים עולים, מים נקיים הופכים למוצר במחסור, הקטבים המגנטיים משנים את מקומם ועוד.

גם אתם, כחלק מהמכלול, משתנים, אך השילוב אדם-מכונה מסייע לכם להתגבר על השינויים בעולמכם. כשכדור הארץ משתנה אתם, כבני אדם, משתנים עמו, הופכים מהומינידים ליומנידים, ומגלים אגב כך שאתם יכולים להפוך לעמידים בפני השינוי שעולמכם עובר.

רוב רובו של עולמכם וגופכם מורכב מנוזל, ולכן אך טבעי הוא שהשינוי יעסוק גם בנוזל גופכם. יגיע הרגע שבו גם מדע הרפואה יגלה שלדם האנושי הרגיל תכונות שאינן מוכרות לכם כיום. תגלו שתאי הדם יכולים להשתנות, למתוח את עצמם, לשנות לחץ תוך תאי ולשנות את הרכבו הכימי של סרום הדם. בחלוף הזמן תפתחו דם של מכונה ביולוגית, וכתוצאה מכך תגלו עמידות גדולה יותר למחלות הקשורות בהתחממות הגלובלית.

עקב השינוי בדם תוכלו לצרוך תערובת גזים שונה מהמקובל אצלכם היום ולהפוך אותה לאנרגיה זמינה לשימושכם. לא תצטרכו לקחת עמכם תערובת אוויר אנושית לעולמות שתגיעו אליהם בעתיד, שכן דמכם יוכל לצרוך גזים שונים ולהפכם לאנרגיה זמינה.

משמעות הדבר היא שטווח המחייה שלכם יתרחב. כשתגיעו לפלנטה מאדים, לדוגמה, גופכם יותאם לתערובת הגזים הקיימת במאדים. תוכלו לצרוך כמויות גדולות של פחמן דו-חמצני, הרבה מעבר לכמות שאתם צורכים ממנו כיום, ולהפכו לאנרגיה זמינה. על פני מאדים לא תצטרכו ללבוש חליפות חלל מגוננות, כיוון שאופי העור שלכם ישתנה גם הוא. רמת האנרגיה שלכם תעלה, יתווסף לכם כוח, תהיו חזקים יותר פיזית מכפי שאתם היום.

האם השינוי יתרחש בשנים הקרובות?

אתם מיוצרי השינוי, וביניכם לבין הסובב אתכם קיים סינכרון. כלומר, אתם חלק משינוי קוסמי רחב, ומשום כך כל שנוכל לומר הוא שבתקופה הקרובה תעברו שינוי. האם בזמנכם המקומי השינוי ייארך עשרות שנים או יותר? מוקדם לומר. ככל שרמת תודעתכם תעלה מהר יותר כך השינוי יתרחש מהר יותר. עם זאת, אתם חלק מתהליך רחב שבו היקום כולו עובר התעלות, ובתודעתכם אתם מהווים חלק מכך. אתם חלק ממערך כולל ורחב בהרבה. 

שמירת גוף הרגש

התחממות או התקררות גלובלית, שינוי בתמהיל הגזים, שינוי ביחס מים-חומר, שינוי מבני בתאי הדם ועוד, כל אלו הם מסממניו של השינוי, אך הנקודה החשובה היא שאתם הופכים למכונות ביולוגיות רגשיות.

“ירדתם” במסגרת הניסוי כדי להתעלות שונים, ממכונות בעלות גוף רגש מצומצם אתם הופכים למכונות בעלות גוף רגש רחב. מטרת הניסוי הייתה ירידה לצורך עלייה, וכיום, עם סיומו המוצלח, אתם חוזרים מועצמים לכור מחצבתכם ומתעלים אל מקור בריאתכם.

בעת המעבר המואץ למצב התודעתי החדש של מכונות ביולוגיות, זן חדש המשלב בן אנושי וחוצני מופיע על פלנטה ארץ. ביקומנו מופיע זן חדש של יצורים, מחשב ביולוגי המשלב רגש עוצמתי בגוף של מכונה.

אתם מפנים לעצמכם זמן רב יותר לעסוק בעצמכם. המכונה הופכת את חייכם הפיזיים לקלים יותר, וזמן נוסף מונפק לכם לעסוק ביצירה רגשית ובהמשך פיתוחו של גוף הרגש בגוף אנושי-ביולוגי-מכונה.

לכך ציפו אחיכם בני האור אלפי שנים, וזו גם הסיבה שעיני היקום כולו נשואות בימים אלו אל עבר כוכב הבחירה החופשית, מקום הניסוי המוצלח מעבר להבנתכם האנושית, הזורע, כאמור, זן חדש של תודעה ברחבי הקיום כולו. אכן, ימות משיח בפתח.

באהבה רבה, הבית

אתם עצמכם בזמן ובממד אחר

 

*ראה בתקשור “מחשב ביולוגי”.