שחררו את הבטחות הנשמה שלכם

ג’ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן 

החזקתם בהבטחות נשמה לריפוי, לשלמות ולחיבור כלפי קבוצת הנשמה שלכם מאז תקופות החיים המוקדמות ביותר שלכם ושחרורן הכרחי עכשיו. לא משום שהן התגשמו, אלא כיוון שהחוזים אליהם הן קשורות שוב אינם חלק מנתיב החיים שלכם. ההגשמה שלהן, שהיא הריפוי שלכם ושל אחרים, הייתה הסיבה לגלגולים שלכם בקבוצת הנשמה שלכם וברמת הנשמות התאומות שלכם והיבט שלהן. אבל הפכתם את ריפוי האחרים למשימה ולתכלית שלכם, ומנעתם את השלמת הריפוי שלכם בשל ההבטחות הללו. הדבר יוצר כעת אתגר עבור התגלמותו המלאה של כדור הארץ החדש.

 הבטחות נשמה אלה הן הסכמים המבוססים על פחד, לעמוד לצד הנשמות התאומות שלכם, השותפים הקרמתיים שלכם, ואלה מהם אתם פוחדים לא יתבעו את עוצמתם או יכירו באלוהות שלהם בתקופת החיים הנוכחית. הבטחתם להם הבטחות אלה, ולכן הם יכבדו את חוזי הנשמה שלהם. כיוון שאתם יודעים שהדבר ניצב בדרך ההתפתחות וההתעלות שלהם ויש לכם חוזה להירפא עמם, אתם הייתם נגישים להם כאור המקור והריפוי שלהם. אבל אתם גם דחיתם את האינטגרציה של צמיחת נשמתכם בשל הבטחות אלה, מתוך פחד פן תותירו אותם מאחור. אף אחד לא נותר מאחור וכולם נמצאים היכן שהם צריכים להימצא בזמן הזה.

 כל אדם חייב לקבל החלטה אישית ביחס להתעלות שלו וכך נקבעת רמת ההשתתפות שלו בהיבט זה של מחזור ההתעלות. אם הוא בוחר להגביל את צמיחת נשמתו, תהיינה לו בחירות ואפשרויות אחרות. אתם מודעים לבחירה זו, סייעתם לאותם אנשים בכך בעבר, ובכל פעם צפיתם בעצב ובפחד גדולים שעה שהם דחו את נתיב ההתעלות וההתפתחות. הגיע הזמן שתשרתו את צרכי הנשמה שלכם ושתחליטו האם אתם עומדים להעלות את הפוטנציאל האישי שלכם, לאמץ את הפוטנציאל האישי שלכם ולאפשר לעצמכם להתעלות מתוך הגשמת התשוקה שלכם לעשות זאת.

 הגבלת הצמיחה או האפשרויות שלכם אינה משרתת אתכם, וגם לא ההישארות מאחור כדי שאחרים יוכלו לגרור רגליהם בכל הקשור לקבלת החלטה זו. יש להם זמן והם ימשיכו לקבל הזדמנויות להחליט. אתם חייבים להחליט מהו הנתיב שבו תלכו, מה אתם רוצים לעשות ומהי רמת השילוב של האנרגיה של כדור הארץ החדש ממנה תיהנו. התנחמו בידיעה שהכול כשורה, שהגשמתם את המשימה שלכם ושאתם יכולים עכשיו לנוע אל תוך המרחב האנרגטי שנשמתכם מייחלת עבורכם, מרחב שמשרת את נתיב ההתעלות שלכם ושמשקף את הריפוי שהגשמתם בנתיבכם, שמשרת את השמחה, השלווה והתשוקה שלכם להתעלות. זמנכם הגיע, החליטו החלטה זו למען עצמכם וצעדו בנתיב ההתעלות שלכם אליו ייחלתם.