פעימת הלב הקולקטיבית של האנושות

אדמה: הגיע הזמן
מתקשרת: קאטה
מאנגלית: סמדר ברגמן

ברכות למאסטרים, השינוי שאתם חווים כפלנטה הוא עצום, הגדול ביותר. גדול ביותר שבני האדם יכולים להיות לו עדים בהתגלמות פיזית זו. הפלנטה כולה תמצא את מקומה ברמה הגבוהה ביותר של המציאות הממדית. כל שקורה לפלנטה האהובה שלכם, קורה ליקום כולו. אלה מילים גדולות, נכון, אבל זו האמת והיא הייתה נסתרת במשך אלפי שנים מעיניכם האנושיות, משמע, מהמודעות שלכם.

כעת, הרטט הגובר בנו וסביבנו מאפשר לכם להבחין בטווח מציאות גדול יותר. אתם תופתעו לדעת שלכל התרחשות ארצית הייתה משמעות רבה במהלך ההיסטוריה האנושית שלכם. כן, נכון, הדבר חשוב. זהו שיא תקופת הטרנספורמציה כולה. התקופה אליה התכוננה האנושות. והנה אתם כאן, בהתגלמות האנושית שלכם, אתם הנבחרים אשר יצפו בכל זה.

אני יודע שהדבר מאתגר. כל דפוסי החשיבה והפעולה הישנים והבטוחים שלכם שייכים לעבר. הולדת פרדיגמה חדשה היא עניין מאתגר – בכל דרך, אבל במהרה, תרחיש נפלא יחליף את זמני התהפוכות – עם הגעת תפיסה כוללת חדשה.

ברמה הפיזית, שינויים גדולים אלה יכולים לגרום ל”נפילות” זמניות במערכת שלכם. “תקופות שקטות” אלה מסמלות את התפוגגות דרכי התקשורת הישנות והידועות שלכם עמנו, “המשפחה השמימית” שלכם. אין צורך לאלץ דבר. הלכי רוח מאולצים לעולם לא מחזירים את יופי המציאות הלוחשת שלנו. פשוט תיהנו מהדממה. שבו בנוח, הקשיבו לשקט ותיהנו מהמציאות “המנותקת” לכאורה. דרך חדשה של התחברות תצוץ מריק זה. ממש כפי שדרך הקיום החדשה שלכם בממד החמישי צצה מתוך התוהו ובוהו. היו “צופים מן הצד” בניסוי הארצי שלכם. היו מודעים לשירות האלוהי שלכם והקרינו את אהבתכם אל תוך המציאות החדשה והמבורכת.

חמלה והודיה יובילו אתכם אל שער המשפחה הגלקטית שלכם. אתם חלק ממנה. בפעם הראשונה מזה זמן רב, הפלנטה והממלכה הפיזית שלכם רשאיות להיכנס.

שער האריה נפתח בסוף יולי. לאחר הפתיחה שאירעה בדצמבר האחרון, אנרגיה יקרת ערך זו תגיע עכשיו. נדרשו לפלנטה שבעה חודשי הכנה לרטט אוהב וטהור זה שמגיע הישר מהמרכז הגלקטי. נדרשו לכם שבעה חודשים כדי להסתגל לאור הטהור שמגיע הישר מלב הגלקסיה.

הגשר מוכן. הוא שוכן בלב הקולקטיבי של האנושות. אף על פי כן, קיימות עדיין כמה הכנות מומלצות. גם אם לא תבצעו אותן, הדבר לא יגרום לבעיות במערכת שלכם, אבל אם תתכוננו, אתם יכולים להפיק את המרב מנביעה אוניברסלית יפהפייה זו.

כיצד להתכונן? המסרים שלנו בשילוב חמלה מלבכם מומלצים מאוד. כל גופכם צריך להתכוונן (וגם יעשה זאת) לגלים מקודשים אלה של אהבה אוניברסלית הזורמים הישר מלב המרכז הגלקטי.

אין צורך לעשות שום דבר מיוחד. התחילו את יומכם בכך שתיהנו מהרגעים השקטים של הבוקר המוקדם; גלו את יופי הפשטות שבכל רגע. למדו להקשיב באמצעות פעימת לבכם הפיזית. נשמו לאט ושמעו אותה באמצעות אוזניכם. הרגישו כיצד פעימת לבכם הופכת לפעימת לב הפלנטה. כאשר אתם מסוגלים להתכוונן ללב הפועם של אימא אדמה, נביעת אהבה אדירה מגיעה אליכם מלמטה.

המשיכו להתמקד בפעימת לב בוקעת זו ובמהרה תשמעו, באמצעות אוזניכם הפיזיות, את פעימת לב היקום. פעימת לב היקום מגיעה מהמרכז הגלקטי של לבכם. אתם חלק מהדופק הקולקטיבי הזה. פעימת לב קולקטיבית זו של האנושות, כאשר היא מחוברת לדופק של המרכז הגלקטי, תביא אתכם למעמד של אזרחות גלקטית מלאה.

החזיקו פעימה זו בלבכם לזמן מה. התענגו על התחושות של הפיכתכם אחד עם היקום כולו. אנו אחד. לב היקום פועם בכולנו. המורשת הלמוריאנית היא שלכם במלואה. אתם, כבני אנוש גלקטיים, תיטלו את הובלת הפלנטה הזאת עתה. טפלו בה ודאגו לה. המשפחה הגלקטית מברכת את שובו של היהלום הכחול של היקום.

מצאו זמן בחודש אוגוסט היפה שלכם, החל מה-26 ביולי, שהוא תאריך הפתיחה. מצאו זמן לברך את השמש העולה בכל מקום שבו אתם נמצאים ופיתחו את לבכם למלוא האור שמגיע. נקודת הכניסה הפיזית של הצפנים החדשים נמצאת בראשכם. בלוטת האצטרובל שלכם תופעל לגמרי באמצעות גל זה. האהבה שבלבכם תפתח את בלוטת האצטרובל שלכם. צפני האור יגיעו זו הפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית הישר מהמרכז הגלקטי. תהיה זו ההתרחשות הראשונה, אך לגמרי לא האחרונה. אתם מוכנים לאור זה. הצפנים החדשים יכיילו מחדש את המערכת הפיזית שלכם כולה. לזמן מה אתם תחושו בתסמינים פיזיים מסוימים להסתגלות זו. אל דאגה. כל התסמינים הפיזיים שנגרמים בשל תדר גבוה מאוד זה ייעלמו בקרוב. הגוף שלכם מוכן, הלב שלכם נכון.

כמה פעמים כבר אמרתי לכם שאלה הם זמנים היסטוריים? כן, נכון, עוד אבן דרך תושלם על ידי אנרגיה קייצית ייחודית זו. נשמו את אהבת היקום והרגישו כיצד העצמי האנושי שלכם משתנה לכדי מלאך אלוהי יפהפה – שהוא מהותכם האמיתית.

לפני שאעזוב, הרשו לי להסביר פעם נוספת את החיבור היקר שלנו לכל שמתרחש. כיצד המורשת הלמוריאנית מתקשרת לכל ההתרחשויות הפלנטריות הללו? מהו החיבור הלמוריאני למרכז הגלקטי? כיצד אנו קשורים לחוכמה קוסמית זו? התשובה פשוטה. היה זמן בהיסטוריה האנושית שבו תדר האהבה הטהור ביותר שנבע מהמרכז הגלקטי היה נוכח כאן על הפלנטה, וזאת מתוך היערכות מושלמת עם ההתגלמויות האנושיות. היה זה זמנה של למוריה. חוכמת הלב הייתה, והיא עדיין, המצפן הפנימי שלנו. רבים מכם מחזיקים עדיין בחותמות של הזיכרונות הללו בדנ”א שלכם. היו למוריאנים ששימרו את החוכמה הזאת. הם ביניכם וסביבכם היום. הם אזרחים גלקטיים, כפי שאתם תהיו בקרוב. הלב שלכם יודע מהו התדר הנכון ויכול לזהות אותם. יש להם הרבה כל כך לחלוק איתכם. הם אומרים: “אנו כאן. אנו קרובים אליכם יותר מאי פעם, מאז שהתדרים האלוהיים מהפלנטה הזאת נמחקו. מאז “ההתנתקות” מהמרכז הגלקטי ומלב האם הקוסמית”.

פעימת הלב המשותפת שלנו היא ה”דרכון” של הפלנטה שלנו למרכז הגלקטי. הלמוריאנים החזיקו בתבנית האהבה העתיקה ביותר על הפלנטה. הם היו שגרירי האהבה של האם הקוסמית. עכשיו הגיע תורכם להחזיר אותה לפלנטה, לביתה. היא מגיעה.

הגיע הזמן.

אדמה