פעולה רבת השראה מתחילה עם הרוח

ג׳ניפר הופמן

אוגוסט 2017

מאנגלית: סמדר ברגמן

מה הופך להיות ההשראה שלכם? מה מניע אתכם לנקוט בפעולה, למקד את האנרגיה שלכם בכוונה ספציפית? מה מעודד אתכם לשכוח את הספקות והפחדים שלכם ולנוע קדימה בבהירות מחשבה ותכלית? האם אתם פועלים רק כאשר אתם מרגישים שאתם חייבים או נאלצים לעשות זאת ופשוט מגיבים למצבים שאתם מרגישים שנמצאים מחוץ לשליטתכם? או האם אתם נוקטים בפעולה המבוססת על פחד כדי להימנע מאנשים או ממצבים קשים? פעולה רבת השראה מתחילה עם הרוח, באמצעות יצירת חיבור עם המקור האלוהי שלכם, כדי שתוכלו לנוע מתוך הולמות אלוהית אל זרם האנרגיה שמקרב אליכם ללא מאמץ את המציאות הרצויה לכם.

פעולה רבת השראה היא פעולה שמבוצעת במסגרת ידיעת יכולות הבריאה המשותפת שלכם, שבה אתם משתפים פעולה עם הרוח כדי להוסיף את האנרגיה שלה לכוונה שלכם. אז אתם יכולים לפעול מתוך ביטחון ועם הוודאות שצעד מסוים זה הוא הצעד הנכון שיש לבצע באותו רגע. כמו כן, גם יהיה לכם את האומץ לצעוד צעד בכיוון אחר כאשר זה הדבר הנכון לעשות והוא לטובתכם הגבוהה ביותר.

חוסר מאמץ מושג כאשר אתם נמצאים בזרם האנרגיה, כאשר אתם מאפשרים לאירועים ולמצבים להתממש ואם הם לא מתממשים, אתם נעים קדימה בחן ודוחים את הפחד שטעיתם, שאתם עושים את הדבר הלא נכון, או שאתם חייבים לאלץ כל הזדמנות להפוך לברכה ממנה אתם נהנים. הבחנה טובה היא לדחות את הדברים שלא ערוכים עם הכוונה שלכם או עם הפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם. ברגע שאתם מתחייבים לנקוט בפעולה רבת השראה, אתם צועדים עם הרוח – היא לא צועדת בראש או שולטת בתוצאות שלכם – ואתם נמצאים בשותפות עם העצמי האלוהי שלכם כדי לברוא את גן העדן שלכם על כדור הארץ.

כאשר אתם לומדים כיצד להשתמש בהדרכה ובאינטואיציה שלכם כדי להחליט מתי לצעוד את הצעד הבא ובאיזה כיוון ללכת, הדבר יוצר איזון בין התודעה והרוח, שמשתמש בלמידה ובהתנסות הטובות ביותר שלכם בצירוף עם הפוטנציאל הגבוה ביותר שהחיבור האלוהי שלכם נושא עבורכם, כדי לברוא את האפשרות של מציאות חדשה. איך תדעו מתי פעולה היא רבת השראה? כאשר אתם מרגישים רגועים, שלווים, חשים שמחה ובוטחים בכוח הבריאה-המשותפת שלכם. אז התוצאות מתממשות ואתם משתמשים בכוח האינטואיציה שלכם כדי לברוא את התוצאות שאתם רוצים לחוות בחייכם.

וההזדמנויות מופיעות ללא מאמץ ואין בכך כדי לומר שאינכם צריכים לעשות דבר, אתם בוראים-שותפים, לא נוסעים פסיביים. חוסר מאמץ מושג כאשר אתם מאפשרים לאנרגיה לזרום בכיוון הכוונה שלכם.

השכל שלכם מותנה להגיב לשינוי בפחד ובחוסר ודאות, אבל כאשר הוא הופך שותף לחיבור האלוהי שלכם, הוא יכול לסלול נתיב חדש לכיוון תוצאות שונות. השכל יודע רק כיצד להגיב ואז אתם פועלים מתוך פחד ומשלבים רגשות מן העבר. התגובות גם מבוססות על ידיעה ולמידה מן העבר, ולכן התוצאה שלכם תהיה חזרה על מה שחוויתם בעבר. כדי ללמוד כיצד לזהות השראה, אתם צריכים לבטוח ביכולת הרוחנית שלכם ולהיות מוכנים לנסות דברים חדשים ושונים, אפילו אם הם דבר שלא עשיתם קודם לכן.

חוסר מאמץ הוא האנרגיה של עידן האור, כאשר אתם לומדים לנקוט בפעולה רבת השראה, כיוון שתמיד תנועו קדימה עם הרוח, תבצעו פעולה רבת השראה ותצעדו בביטחון בנתיב שהוא מושלם עבורכם. המשמעות של לחיות מתוך השראה היא שאתם בוראים במשותף עם הרוח בדרך שתומכת בכוונה שלכם, ושאתם בוטחים שהידיעה הפנימית שלכם, האינטואיציה שלכם, יבראו את זרם האנרגיה שימשוך ויקרב אליכם את המציאות שאליה התכוונתם.

קרמה ונתיב הדחיסות הם חלק מהפרדיגמה המתפוררת של הממד השלישי. הנתיב שלכם שוב אינו ידוע ונקבע מראש וגם הגורל לא מכוון את חייכם בכיוון מסוים. עכשיו הוא הזמן לנקוט בפעולה רבת השראה בחייכם, לפעול בבהירות ובביטחון מתוך הבריאה המשותפת עם הרוח. הבינו שחוסר מאמץ הוא דרכו של היקום ושהו בזרימה של ההולמות האנרגטית האלוהית.

השבוע, בחרו תחום בחייכם שאתם רוצים לשנות והזמינו את הרוח לתמוך בכם ולהעניק לכם בהירות וביטחון. אז נקטו בפעולה רבת השראה בכיוון הרצוי לכם. הפעולות שלכם עשויות להיות לקיחת קורס, קבלת החלטה, ביצוע שינוי או אפילו לראות את עצמכם מנקודת מבט שונה. האמינו שאתם יודעים מה הדבר הנכון והטוב ביותר עבורכם, ואז נקטו בפעולה רבת השראה. זכרו שהחיים אמורים לזרום ללא מאמץ ושהיקום, כשותפכם לבריאה, יעניק לכם גמול על האמונה, האמון והמאמצים שלכם על ידי כך שיסייע לכם בדרכים מופלאות שתומכות בחזון שלכם ושבוראות מציאות שמחה.