העוצמה המדהימה של ההתלהבות

מאת מלאני בקלר

יולי 2018

מאנגלית: סמדר  ברגמן

העוצמה האמיתית של היכולת שלכם להתלהב

היום אני רוצה לחלוק אתכם שינוי קטן בהשקפת העולם… המדבר על עוצמת ההתלהבות!

התלהבות, כפי שהיא מוגדרת בעולמנו המודרני, מדברת על תחושה עזה של התרגשות בנוגע לדבר מה. וכן, יש עוצמה רבה ביכולת שלכם להתייחס בהתלהבות לכל תחומי החיים. כיוון שכאשר אתם מזרימים אנרגיה חיובית, תשומת לב, עניין רב ותשוקה אל כל הדברים שאתם עושים, אתם מגבירים במידה רבה את הגורמים אשר סוללים את הדרך ליצירת התוצאות הטובות ביותר!

אך המקור העתיק של המילה ״התלהבות״ (enthusiasm) לא קשור כלל להתרגשות. למעשה, הוא עמוק הרבה יותר.

ההגדרה העתיקה של ההתלהבות

״התלהבות״ (באנגלית) נובעת מהמילה היוונית ״entheos״, שמשמעותה ״האלוהים הפנימי״ או ״האלוהים שבפנים״. ולכן, היכולת להתלהב משמעותה היכולת, פשוטו כמשמעו, להיות מלאים באור, בנוכחות, בנקודת המבט ובאנרגיה של האלוהים הפנימי.

מה יקרה אפוא אם תתייחסו בהתלהבות לכל תחומים החיים? או במילים אחרות, מה יקרה אם תתייחסו לכל מערכות היחסים, ההתנסויות, הפרוייקטים, האתגרים וההזדמנויות שלכם באמצעות האור המלא של אנרגיית כוח החיים האלוהי? מה יקרה אם תתייחסו לכל החיים מתוך מקום של יישום עמוק של האור האלוהי הפנימי שלכם? אתם תקרינו, פשוטו כמשמעו, את אור האלוהים, המקור והאינסוף שבכם ותביאו אנרגיה זו לכל מפגש.

כפי שכתב ארל נייטינגייל: ״האנשים המאושרים והמעניינים ביותר הם האנשים שגילו כיצד לשמר את ההתלהבות שלהם, את אותו אלוהים פנימי״.

אז כדי להתחבר לחיים השמחים, המאושרים, המספקים והזוהרים ביותר – שאו את אור האלוהים בתוככם, גלמו את האור האלוהי הגבוה ביותר, התייחסו לכל רגע ורגע כהוויה האלוהית שאתם… בהתרגשות, באהבה, בהרמוניה, באושר… ובהתלהבות!

מאחלת לכם אהבה וברכות זוהרות.

מלאני

 

*~*~*~*~*~*~*

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר