היו שלווים כדי להיות בשלווה

ג׳ניפר הופמן

24 בדצמבר, 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

איך תכירו את שלוות השלווה, את הרוגע והביטחון שהם מרחב ההתעצמות, שלמות הנשמה, ההולמות האנרגטית וההרמוניה האלוהית של נשמתכם המקודשת? על ידי חיפוש אחר אנרגיית השלווה וגילומה, כדי שתוכלו להיות במצב של שלווה ושלווים.

התשוקה לשלווה בחייכם יכולה להתרחש כאשר אנרגיית השלווה, שהיא איהתנגדות ואישיפוט, משתלבת במרחב האנרגטי שלכם.

אינכם יכולים לחוש שלווה פנימית אם אנרגיית השלווה לא מצוייה בחייכם, ממש כפי שאינכם יכולים להיות שלווים כאשר אתם כועסים או עצבניים. אנרגיית השלווה הזאת דרושה לשם הולמות והתקדמות לאורך נתיב ההתעלות, כיוון שהיא מציבה אתכם בזרם האלוהות שלכם.

בהגדרה הפיזית, משמעות היותכם שלווים היא שאתם שקטים ורגועים, ללא תנועה או מחשבה. אבל הדבר מנוגד לטבע האנושי שלכם ומשמעות הדבר היא שעליכם להתאמץ ״לא לעשות״לא לחשוב, לא לפעול. טבע השכל לחשוב וטבע הגוף לנוע, ואף על פי שאתם יכולים לעצור את תנועתו, עליכם להתאמץ כדי להיות ״שלווים״, ולכן אתם מתנגדים לשלווה ולצורך ״לא לעשות״.

אז אתם חווים אי נוחות, כיוון שהדברים שלגביהם אין לכם שלווה מחייבים פעולה וחשיבה, הוויה ועשייה. קיים היבט שלווה גבוה יותר שכרוך בזרימה עם אנרגיית השלווה, כך שכל מחשבה, מילה ופעולה ערוכות עם ההוויה השלווה שלכם, מקבלות ממנה השראה ולכך הכוונה באמירה להיות ״בשלווה״.

אתם ״שלווים״ כאשר אתם מתייחסים לשלווה כאל אנרגיה שעמה אתם יכולים להיערך ושאותה אתם יכולים לגלם. זה החיבור עם החיים מתוך מרכז הנשמה שלכם, היבט ההוויה שלכם שמחפש שלווה, תחילה על ידי הכרת השלווה ואז על ידי גילום השלווה.

אתם יכולים להיות שלווים כאשר אתם מתמלאים תחילה באנרגיית השלווה ואז מתרגלים אישיפוט ואיהתנגדות שהם השלווה. אותם הדברים שלגביהם אין לכם שלווה, הם אותם הדברים שגורמים לכם לחוש חסרי אונים, חסרי שליטה, ואשר יוצרים מתח וחוסר הולמות בחייכם.

אף על פי שהם יכולים להיות מחוץ לשליטתכם, כיוון שהם כרוכים במציאויות של אנשים אחרים, אתם יכולים להיות שלווים במציאות שלכם, ואין זה משנה מה אחרים עושים או חושבים.

אי שיפוט מחייב שתקבלו את הריבונות האנרגטית של כל האנשים האחרים ואתם יכולים לשלוט באופן שבו הדבר משפיע על השלווה שלכם. מטבעכם אתם שואפים לאיזון וליצירת שלווה, אבל הדבר לא יכול להיעשות על ידי כך שאתם מצפים מכולם ומהכול להיות ערוכים עם רצונכם בשלווה. הימצאות שלווה במציאות שלכם משמעותה שאתם יוצרים גבולות אנרגטיים עבור השלווה ואז מאפשרים לאותם דברים בעלי אוריינטציה לשלווה לחלוק את המציאות שלכם.

להיות ״שלווים״ משמעותו לאמץ את אנרגיית השלווה ולדעת שהכול מתנהל על פי סדר אלוהי, שהכול כשורה, ושכל דבר שלא נמצא בהיערכות עם זרם האור והשלווה יכול לחזור למצב השלווה, כאשר אתם נשארים מחוברים למרכז השלווה שלכם ושלווים.

אתם ״שלווים״ או במרחב פיזי של שלווה כאשר אתם מתמקדים להיות באנרגיית השלווה כדי שתוכלו להיות שלווים. זהו פתרון שליו לכל מצב, שאינו ממוקד בתוהו ובוהו ובהסחות הדעת, שמביא אתכם ממקום של חוסר אונים למקום של עוצמה, אבל הוא מחייב קבלה במקום שיפוט, וזרימה במקום אילוץ.

שאלו את השאלה: ״איך אוכל להביא את אנרגיית השלווה למצב זה למעני?״ במקום איך תוכלו לשכנע אנשים אחרים להיות שלווים כדי שהם לא יפגעו בשלווה שלכם או לא יפריעו לה.

האם קשה לכם לעשות זאת, לעצור את פטפוט המוח, את ההתעסקות הבלתי פוסקת, את התוהו ובוהו והרעש שמקיפים אתכם ושאותם אתם שופטים? אתם יכולים להיות בשלווה ושלווים כאשר אתם נמצאים באנרגיית השלווה ומברכים את כניסתה אל תוך חייכם.

אתם יכולים להתחבר למרכז ״השליו״ שלכם על ידי כך שתדמיינו אותו כניצוץ של אור זוהר בתוככם.

בעת שאתם מפנים את תשומת הלב שלכם פנימה, לכיוון אותו אור שליו, הרחיבו אותו כלפי חוץ עד אשר ימלא את המרחב האנרגטי שלכם, מעבר לגופכם ועד למרחק הרצוי לכם.

כאשר אתם ממלאים את ההוויה הפנימית שלכם באור ובאנרגיה של השלווה ומרחיבים את האנרגיה למרחב האנרגטי שלכם, אתם נמצאים באנרגיית השלווה, יכולים להיות להימצא במרחב השלווה ולהיות שלווים.

כך אתם מתחברים לדממה ולשלווה בתוככם בכל עת, כאשר אתם מבינים שהיותכם ״שלווים״ היא תוצאה של הקפת עצמכם, פנים וחוץ, באנרגיית השלווה והימצאות בזרימתה. גם באמצע תוהו ובוהו, השלווה מאפשרת לכם למצוא את הנתיב לשקט, לזכות בבהירות לנוכח הבלבול. ממקום של שלווה פנימית, כל התוצאות השלוות אפשריות.

מאנרגיית השלווה, ניתן לשקול את כל האופציות, ניתן לבחון כל אפשרות, וכל הפוטנציאלים יכולים להתחבר אליכם, כיוון שאתם לא חוסמים את זרם האנרגיה והתנועה על ידי כך שאתם מנסים לברוא תוצאות שלוות מבלי להיות באנרגיית השלווה. אין זה משנה עד כמה סוערת היא האנרגיה שסביבכם, אתם יכולים לברוא רוגע בתוהו ובוהו, כאשר אתם הופכים לצופים מתוך המרחב השליו שלכם, מתוך המקום שבו אתם שלווים.

******

קוראים יקרים, אני מזכירה לכם שכדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם.

לתשלום בקבוצה ייעודת בPayBox – לחצו על התמונה. 

לאופציות נוספות – לחצו על הלב.