ברוכים הבאים לכדור הארץ החדש

ג’ניפר הופמן
מאנגלית: סמדר ברגמן

הנה אנו, בצומת שבין העולם הרוחני והעולם האנושי, ודלת כדור הארץ החדש למולנו. תמיד ידענו שבסופו של דבר נגיע לכאן, זו תכלית המסע שלנו כמשפחת האנושות. אנו ישויות רוחניות המתנסות בחוויה אנושית, עם מטרת נשמה להירפא, לצמוח ולהתחבר מחדש, לעשות את עבודתנו כדי שנוכל לשוב לביתנו הרוחני. אבל הפעם זה שונה, במקום לחזור הביתה ולהתחיל במסע שוב, אנו שינינו את רטט כדור הארץ כדי לברוא מחדש את “הבית” כאן. כל האנושות חולקת נתיב זה, כל אחד מאיתנו הוא ניצוץ של אור, יוצא ושב, תקופת חיים אחר תקופת חיים. בזמן מיוחד זה פתחנו את שערי השמים כדי לברוא גן עדן על כדור הארץ וכדור ארץ חדש זה נגיש לנו עתה.

השער נפתח ללא תרועת חצוצרות, ללא הכרזה חגיגית או אישור מוחשי. צפינו שבואו יוכרז על-ידי הופעת מלאכים, מאסטרים נעלים, או אולי ביקור של ישויות חוץ-ארציות, שיאשרו את היכולת שלנו להיכנס לממדים אחרים. אבל הצורך בסוג זה של אישור הוא חלק מהפרדיגמה הישנה של הטלת ספק ביכולות ובחיבור שלנו. כדור הארץ החדש אינו מתנה מעולם הרוח, זוהי מתנה שאנו הענקנו לעצמנו. אנו בראנו הזדמנות זו באמצעות המאמצים שלנו, כפי שהמלאך הנעלה אוריאל אמר: “אנו שהתקרבנו יותר אל הרוח”. כדור הארץ החדש אינו חומרי, אנו חווים אותו באמצעות החושים “הנוספים” שלנו, הידיעה הפנימית והנכונות שלנו לקבל את המאסטריות הרוחנית שלנו.

כדור הארץ החדש מייצג את ההתבגרות הרוחנית שלנו ואנו יודעים שהוא כאן, אנו יכולים לחוש בו ואנו יכולים לראות דוגמאות שלו סביבנו, בהתפוררות יסודות הממד השלישי. כל האנרגיות הישנות של הפחד, תאוות הבצע, המניפולציה, השליטה והקוטביות, נחשפות, פשוטו כמשמעו, ובשעה שהדבר עשוי להיראות כאילו העולם מתפורר, עם פתיחת שער כדור הארץ החדש, נשללת עוצמת האנרגיות שתומכות בפרדיגמות הישנות שלנו. כל אנרגיה בעלת רטט נמוך יותר שתמכה בהן השתנתה כעת. זו תהיה שנת הפירוק, משום שכפי שחווינו בחיינו שלנו, האנרגיות הישנות חייבות להיחשף ולהשתחרר כדי שהאנרגיות החדשות תוכלנה להתקבל.

התפתחות כדור הארץ החדש והתפוררות המציאויות הישנות יורגשו כסדרה של התרחבויות והתכווצויות, בעת שחלק מהמציאות הישנה מתכווץ ומתחיל להתפורר, האנרגיות של כדור הארץ החדש תתרחבנה כדי למלא את הריק שנוצר. יהיו שירגישו זאת כתהליך לידה כואב למדי, כיוון שהצורך לשחרר אנרגיות ישנות נחווה לעתים קרובות באמצעות ההבנה הקשה שהן אינן משרתות עוד את צרכינו, שחסמו את צמיחתנו, או בראו אומללות וחוסר-סיפוק. הדבר יוצר מקום לאנרגיות חדשות, לרטט גבוה יותר. הדבר יחזור על עצמו עד שרמת ההתעלות והמאסטריות שלנו תושג.

כניסה אל תוך כדור הארץ החדש היא בחירה ובחירה זו נגישה לכולם. זו בחירה מחייבת, משום שברגע שבחרנו בכדור הארץ החדש אין דרך חזרה למציאויות הישנות. ומדוע שנרצה בכך? בכדור הארץ החדש אנו חופשיים, אנו מצויים ברטט הנסים, אנו יכולים להגשים את החיים שאנו רוצים (כפי שאנו עושים עכשיו) ולברוא בקלות זרם של ברכות שופעות. כדור הארץ החדש הוא חווייתי, אנו בוראים אותו מהפנים החוצה. הידע וההבנה הרוחניים שלנו יהיו הכלים בהם נשתמש כדי לברוא את כדור הארץ החדש בחיינו.

כדור הארץ החדש כולל אתגרים משלו גם כן, אתגרים של חיים מתוך יושרה, הימצאות באמת שלנו, הכרה בחלומות שלנו, הליכה בעקבות התשוקה שלנו והקשבה להדרכה שלנו. ייחלנו לחזור הביתה, אבל המשימה שלנו הייתה לברוא אותו כאן, וכך עשינו. עכשיו עלינו לעבור אל ביתנו החדש ולהתמצא בסביבתו. עדיין יהיו שיעורים, כיוון שזה חלק מההתנסות הארצית שלנו, אך זו הבחירה שלנו כמה קשים יהיו וכמה זמן נחווה אותם. אנו יכולים ללמוד לחיות באמצעות בחירה נאורה במקום באמצעות פחד, באמצעות בריאה במקום גורל ולהקרין אל העולם את השלווה, השמחה והאהבה הבלתי מותנית שאנו מרגישים בפנים. העולם יכיר אותנו כעובדי אור ובאמצעות הממד החדש שלנו, משואות אור, על-ידי מה שאנו עושים, איך אנו חיים וכיצד אנו מקיימים אינטראקציה עם אחרים.

קדמו בברכה את כדור הארץ החדש אל תוך חייכם. זהו רטט חדש עבורכם ועבור הפלנטה. זוהי הגשמה של הנכונות שלכם להתעלות אל תוך ממדי ההוויה הגבוהים יותר. אתם תרגישו בנוכחות רטט זה בחייכם כתחושה של התרגשות, שלווה ושמחה, ידיעה שהגעתם למחוז חפצכם. זוהי התחלה חדשה, ולאן תלכו מכאן תוכלו להחליט החלטה אחת בכל פעם, וכל בחירה ללכת בעקבות האמת שלכם פותחת בפניכם הזדמנויות בלתי מוגבלות. העבודה שלנו הסתיימה ואנו יכולים עתה להיות שותפים מלאים של המקור.

עם כדור הארץ החדש מגיעה זמינות של רמות הארה חדשות, של הימצאות ברטט הנסים שבו החיים יכולים להיות זרם חסר מאמץ, של מאסטריות רוחנית, שבה אנו יכולים להפסיק לעבוד על הרוחניות שלנו ופשוט לחיות אותה. בשעה שהפרדיגמות הישנות מתפוררות, כדור הארץ החדש יהיה מקום מפלט, מקום של שלווה לאנשים מבולבלים, לאלה שמתפכחים מאשליית המציאויות הישנות. אור כדור הארץ החדש יהיה אטרקטיבי מאוד לאלה שמחפשים אחר שלווה והם ימצאו אותה. המשימה שלנו היא להוציא את ה”עבודה” מ”עבודת האור” ולזהור, מאושרים להיות בבית, מוכנים לצעוד אל תוך עוצמתנו ולברוא במשותף את גן העדן על כדור הארץ.