אתגרי הרגע: לחיות בממד החמישי ולשחרר את אשליות הממד השלישי

אתגרי הרגע: לחיות בממד החמישי ולשחרר את אשליות הממד השלישי
המלאך הנעלה מיכאל
באמצעות סליה פן
מאנגלית: סמדר ברגמן

יקירים, תקשור זה הוא מענה לבקשות של עובדי אור רבים שרוצים להבין את טבע האנרגיה בזמן הזה, ומדוע אתם מתקשים להתמודד עם החיים. דומה ששום דבר אינו עובד עוד. במקרים רבים אתם מרגישים חסרי תמיכה ונטושים. אתם תשושים וחרדים, ואתם חשים כאילו אינכם יכולים להמשיך עוד. ובכן, זה נכון. אינכם יכולים עוד להמשיך לחיות בדרך שהיא בראש ובראשונה תלת-ממדית. אימא אדמה ביצעה את המעבר שלה וכעת היא מעוגנת בחוזקה בממד החמישי. ואף-על-פי-כן, רובכם ממשיכים בחייכם התלת-ממדיים כאילו דבר לא קרה.

אנו יודעים שרובכם מצפים להתעורר יום אחד ולראות את השינויים ולהרגיש בהם. אבל לא, חלק מהתפקיד שלכם כעובדי אור הוא לברוא את השינויים בעצמכם. האחריות היא שלכם, להתחיל לחיות את האמת והמציאות של הממד החמישי.

שמירת האשליה של הממד השלישי היא שגורמת למתח ולתשישות שלכם. המבנים הרעועים והמתפוררים של הממד השלישי שוב אין בהם די כדי לתמוך בחייכם. כסף וכלכלה שוב לא תומכים בחייכם כפי שעשו בעבר. מערכות יחסים שוב אינן מספקות את הביטחון, התמיכה וההגנה שסיפקו בעבר. הגופים הפיזיים שלכם עייפים ומרגישים כאילו הם אינם יכולים להמשיך לעשות זאת. ואנו אומרים לכולכם, כן, נכון, הגיע הזמן לשחרר ולאמץ לגמרי את המציאות החדשה שלכם.

אבל מה שיותר מתיש אפילו עבור רבים מכם כעובדי אור, הוא התנועה המתמדת בין המציאויות הממדיות. אתם חיים במציאות החדשה שלכם, ואף-על-פי-כן אתם נמשכים ללא הרף אל תוך מסגרת המציאות הישנה אותה חיים הסובבים אתכם. השינוי המתמיד במסגרות ובנקודות המבט הוא גורם תורם נוסף לתשישות ולחרדה שלכם ולתחושתכם שאינכם נתמכים.

יקירים, אנו מבינים שרובכם מבולבלים מעט בנוגע למציאות החדשה שלכם, והייתם רוצים “ספר הדרכה” כלשהו שיסייע לכם בדרך. ובכן, אנו נציע כאן כמה קווים מנחים, אבל בעיקרו של דבר, אנו מבקשים מכם להבין עד כמה לא יציבה ובלתי צפויה היא המציאות שלכם עכשיו. האנשים מבולבלים ולא בטוחים. לאלה שאינם מודעים לתהליך ההתעלות אין הסבר למה שמתרחש בחייהם, והם המתוחים והחרדים מכולם, משום שהם רואים רק עדות להתפוררות ולתוהו ובהו. הם הופכים מבולבלים ואומללים יותר ויותר. אולם הבינו שבשעה שהם מרגישים רגשות אלה, הם קרבים במידה גוברת והולכת ל”התעוררות” ולהבנה מה אמיתי, ולתחילת הבריאה של מציאות חדשה יחד אתכם.

נציע לכם כאן בקצרה הבנה של מציאות הממד החמישי. ההבדל החשוב ביותר בין מציאות הממד החמישי ובין מציאות הממד השלישי הוא השינוי בטבע הזמן והמרחב וכיצד הם נתפסים על ידכם. הזמן והמרחב היו מציאויות קבועות בממד השלישי. בממד החמישי הם נזילים ואתם מבינים שהם אשלייתיים במידה רבה.

הזמן בממד החמישי נתפס כעכשיו הנצחי או כהווה הנצחי. מחזורי היום והלילה נתפסים כסימנים מלאכותיים של מחזורי הוויה, אולם אין להם השפעה או כוח אמיתיים על פוטנציאל הבריאה של רגע ההווה. משמעות הדבר היא שמה שאתם מרגישים וחווים ברגע ההווה הוא החוויה החשובה המהותית היחידה. העבר והעתיד אינם רלוונטיים. מה שאתם בוראים וחווים ברגע זה הוא מי ומה שאתם ומה שתהיו, אלא אם תשנו את תשומת הלב שלכם.

ברגע שתבינו עקרון זה לחלוטין, אתם תבינו כיצד להתמודד עם התחושה שלכם שאף פעם אין די זמן להגשים את מה שאתם צריכים לעשות. התמקדו ברגע ההווה, חוו אותו מיד ולגמרי, ותגלו שהזמן יתמתח עבורכם ויהפוך לנצח. כן, זה נשמע קסום, אבל הממד החמישי הוא מקום קסום! ודעו שהדבר בו אתם ממקדים את תשומת הלב שלכם, יהפוך עוצמתי במידה גוברת והולכת ויתגשם בחייכם, בעת שאתם הופכים מודעים יותר ויותר לעוצמה שלכם כבוראים בממד החמישי.

הדבר נכון גם לגבי המרחב. במידה גוברת והולכת אתם תראו שהמרחב והמרחק הם רק אשליות של המישור החומרי. אתם מתחברים תמיד ומיד לאחרים ששייכים למשפחת הנשמה והלב שלכם, ואין זה משנה היכן הם נמצאים על הפלנטה. האינטרנט לימד אתכם בדרך פיזית כיצד ניתן לגשר על אשליית המרחב. במהרה תבינו שבתוך עצמכם קיימת היכולת לשמר קשרים באופן טלפתי עם אלה עמם אתם מחוברים.

ולאחר הבנה זו תגיע ההבנה שכל אדם מחובר תמיד לכל אדם אחר ברמה אנרגטית, ושמה שאתם מכנים בשם “פלנטה” אינו יותר מאשר בריאה-משותפת גדולה של כל הישויות שעל הפלנטה, ובכלל זה בעלי החיים והישויות הדוממות. פלנטה היא לאמיתו של דבר “גוף” בריאתי גדול שבו “אלוהים” בוראים רבים עובדים יחד כדי להפיק “קונסנזוס” של מציאות. ברגע שתבינו זאת לחלוטין, אתם תתחילו להבין כיצד להשתמש במטריצת גן העדן שהוקמה כדי לברוא במשותף את גן העדן של הממד החמישי שהיה התכנית המקורית שלכם עבור הפלנטה.

ברגע שתבינו את העקרונות הללו, תוכלו לנוע קדימה אל ההרפתקה המתגלמת של רגע ההווה היצירתי! הבינו שהמציאות שלכם תדמה כמי שנעה במהירות רבה הרבה יותר, משום שהרטט שלכם גבוה יותר עכשיו. האירועים יתרחשו במהירות. דברים ישתנו במהירות. יהיה עליכם להיות נזילים וגמישים ופתוחים לשינויים מהירים. יהיה עליכם לתת אמון מלא בכך שההיבט הגבוה שלכם יחד עם הרוח יודע מה אתם צריכים ולהיכן לקחת אתכם, ושאתם יכולים לצעוד בעקבות התגלמות זו בביטחון ובאמון.

ולבסוף, יהיה עליכם ליצור קשר עם התשוקה היצירתית שלכם! זה הדבר היחיד שיניע אתכם קדימה בזמן הזה. אחרת תדרכו במקום. בממד החמישי שוב אינכם נעים קדימה על “מסילות” הקריירה והעבודה שתמכו בכם בעבר. כעת אלה האנרגיה והתנועה של התשוקה היצירתית שלכם שיניעו אתכם קדימה. האם אתם מוכנים לשחרר את המבנים הישנים ולנוע אל תוך זרם הבריאוֹת החדשות והמציאויות החדשות? מידת החרדה והמתח שתרגישו תהיה בהתאמה מדויקת למידה שבה אתם נאחזים במבנים הישנים. רק כאשר תתחברו לזרם התשוקה היצירתית תוכלו לנוע קדימה בהתגלמות היצירתית שלכם. וזו המהות האמיתית של החוויה הרב-ממדית של מי שאתם, שהיא המתנה של פלנטת הממד החמישי שלכם.

אנו מקווים שמסר זה יעזור לכם להבין את האתגרים של זמן ההווה שלכם ולנוע במהירות רבה יותר דרך שינוי זה אל תוך שמחה יצירתית מלאה בממד החמישי.