אנחנו כדור הארץ החדש

ג’ניפר הופמן
מאנגלית: סמדר ברגמן

בדרכים רבות, כדור הארץ החדש הגיע בשקט וללא הכרזה. האם הסיבה היא שעבדנו כה קשה כדי להגיע לכאן ושעדיין לא היה לנו זמן להסתגל וליהנות ממנו? או האם זה משום שהאישור הפיזי שקיווינו לקבל לא הגיע? זה המיינד בפעולה, רוצה לדעת על-ידי כך שהוא רואה דבר-מה שבו יוכל להאמין. אבל כדור הארץ החדש הוא שילוב מיוחד של העולם הרוחני והעולם החומרי, וכדור הארץ החדש אינו “שם בחוץ”, הוא בתוכנו. אנחנו כדור הארץ החדש.

כדור הארץ החדש אינו מקום או מיקום, אין הוא עיר מיוחדת שאנשים נאורים יסעו אליה כדי למצוא שלווה והנאה בתוך שעריה. איננו יכולים למצוא את כדור הארץ החדש בתוך העולם החומרי ולומר “אנחנו כאן”, משום שהיכולת שלנו לשנות את העולם החומרי היא שמולידה את כדור הארץ החדש. כאשר אנחנו עוברים מחשיבה חומרית לחשיבה רוחנית, עלינו גם לנוע מהצורך באישור חומרי לידיעה רוחנית. כדור הארץ החדש הוא שיעור באמון ובעוצמה ~ האם אנו יכולים לבטוח ולהאמין במשהו שאיננו יכולים לראותו והאם אנו יכולים להבין את העוצמה נובעת מהידיעה הזאת?

ברכנו את עצמנו ואת הפלנטה באנרגיה של כדור הארץ החדש, האפשרות האמיתית לטרנספורמציה עבור אלה שמבקשים אותו בלב פתוח. ואנו גם נטלנו אחריות רבה בכל הקשור ליצירתו, ובכלל זה האמונה שהוא שם והלמידה לחשוב באופן חדש. ממש כפי שעלינו להאמין בנסים לפני שהם יתגשמו, עלינו גם להאמין שכדור הארץ החדש קיים אף-על-פי שאיננו יכולים לראותו פיזית. אבל אנו יכולים להרגיש בו ולקבל אישור לנוכחותו על-ידי צעידה אל תוך המציאויות שאינן מחייבות שנראה את המצוי למולנו כדי לדעת שהוא שם.

אחרי כל העבודה שעשינו יהיה נחמד לקבל אישור חומרי, אבל זה עוד אחד מהשיעורים שעלינו ללמוד, שוב איננו זקוקים לאישור כבוראים-שותפים של אנרגיה חדשה ועוצמתית זו. הצורך שלנו באישור מראה היכן אנו מפחדים, והנכונות שלנו לבטוח ולהאמין בכדור הארץ החדש מזכירה לנו שאנו עוצמתיים מספיק כדי לברוא מציאות חדשה עבור עצמנו ועבור הפלנטה. השלמנו את משימת ההתעלות אל הממדים הגבוהים יותר וכעת אנו שם. עכשיו עלינו ללמוד להתרחק מהצורך שהיקום יאמר לנו שהכול בסדר ולעבור לאמון ולאמונה שהצלחנו. אנו בוראים במשותף את כדור הארץ החדש אמונה אחת, מחשבה אחת ונס אחד בכל פעם. אתם כדור הארץ החדש, אתם ההבטחה והפוטנציאל שלו, לכן האמינו ובטחו שהוא כאן והתחילו להגשים את חיי החלומות שלכם.