אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל שור 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

כאשר השמש נכנסה למזל טלה בחודש שעבר, החלה השנה האסטרולוגית החדשה. ב-19 באפריל, השמש עוזבת את מזל טלה ונכנסת למזל שור.

אנו עושים את דרכנו סביב גלגל המזלות ומי יודע לאן ייקח אותנו המסע. שינויים רבים כל כך מתרחשים בעולם בזמן הזה והדבר מפחיד ומרגש גם יחד.

עונת מזל שור היא עונה מלאה התרחשויות, והאירועים הראויים ביותר לציון הם כל הנסיגות.

מזה זמן מה, אף פלנטה לא הייתה בנסיגה, ומשמעות הדבר היא שכל האנרגיה הקוסמית נעה קדימה.

כולנו חווינו התנסויות חדשות רבות לאור אנרגיה זו, אבל כאשר נגיע לסופה של עונת מזל שור, יהיו לנו ארבע פלנטות בנסיגה. אנרגיית נסיגה זו מבקשת מאיתנו להרהר בעבר ולבחון אותו, לפני שנוכל להמשיך לנוע קדימה.

הנסיגה הראשונה היא של פלוטו והיא מתרחשת ב-24 באפריל. אז, ב-10 למאי, שבתאי מתחיל לסגת, ואחריו נגה ב-12 לחודש וצדק ב-14 לחודש.

הנסיגות הן תמיד במלוא כוחן כאשר הן מתחילות וכאשר הן מסתיימות, ולכן התאריכים הללו הם בהחלט ימים שכדאי להעניק להם תשומת לב.

עונת מזל שור גם כוללת את הירח החדש במזל שור שחל ב-22 באפריל. האנרגיה הסובבת ירח חדש זה היא מעט מאתגרת, אבל היא מעודדת אותנו למתוח את המחשבות שלנו ולהביא חזון חדש לחיים.

איננו יכולים לחזור אל העבר, אנו יכולים רק להביט קדימה, וירח חדש זה יעניק לנו השראה לעשות בדיוק דבר זה. הוא יעודד אותנו לשאול: ״אילו זרעים אני רוצה לזרוע עכשיו לטובת העתיד שלי?״

הירח החדש מייצג את תחילת המחזור הלונרי וזמן שבו אנו יכולים להביע כוונות. הכוונות שנביע בזמן הזה יתחילו לנבוט לאיטן בעודנו מגיעים לירח המלא, שיחול ב-7 במאי.

זהו ירח מלא במזל עקרב, שהוא תמיד עוצמתי וטרנספורמטיבי. האינטואיציה והחיבור שלנו לממלכות הגבוהות יותר יהיו חזקים ואנו עשויים אפילו לגלות שקל לנו יותר להתרכך לכדי היערכות.

משום שזהו ירח מלא במזל עקרב, אנו יכולים גם לבחון את מה שאירע בעונת מזל עקרב האחרונה ולחפש אחר רמזים לדברים שאנו נקראים לשחרר.

באופן ספציפי, היזכרו במה שאירע בחייכם סביב סוף חודש אוקטובר 2019, משום שנושאים או דפוסים דומים יכולים לצוץ ולעלות לטובת ניקוי ושחרור סופיים.

זהו ירח מלא שבו רצוי לבצע טיהור וניקוי ובאמת לשחרר, כדי שתוכלו לקדם בברכה התחלה חדשה גדולה זו שמתהווה לה לאיטה בשמיים הקוסמיים.

תאריך משמעותי נוסף בעונת מזל שור זו הוא המפגש של השמש ואורנוס שמתרחש ב-26 באפריל.

זהו יום מכריע ויום שבו נוכל להתחיל לקבל הורדות נוספות לגבי השינויים שאורנוס יצר בחיינו וברחבי העולם.

אורנוס נכנס למזל שור בשנת 2018 ומאז אותו זמן הוא עבד כדי להביא שינויים לכדור הארץ. אתם יכולים לקרוא עוד על השינויים הצפויים הללו בקישור הזה (בשפה האנגלית).

כאשר עונת מזל שור תגיע לסופה, אנו נתחיל להרגיש באנרגיה של הפליאדות, בעת שהשמש נערכת עם הכוכב עיקרי שלה, אלקיון.

אני אוהבת לחשוב על אלקיון כעל הגרסה הנשית של סיריוס. אם סיריוס הוא השמש הרוחנית שלנו, אני חושבת שאלקיון יכולה להיות שמש הצל שלנו. השמש שמאירה באור את כל הדברים העמוקים והחשוכים יותר, דרכם עלינו לדשדש כדי להגיע לרמות חדשות של מודעות רוחנית.

בעודנו מסיימים את עונת מזל שור ונעים לכיוון עונת מזל תאומים, האנרגיה של אלקיון תהיה חזקה ואנו נהיה מסוגלים להתחבר לצללים הדרושים לטובת הטרנספורמציה הרוחנית שלנו.

הצללים הללו הם הפחדים והרגשות המודחקים שלנו. הצללים הללו הם גם תחושות הבושה שיש לנו אולי בנוגע לעצמנו ולחיינו.

אנו תמיד יכולים לחשוף פחדים ורגשות מודחקים אלו ולהביאם לאור, אבל בהשפעת הפליאדות, אנו עשויים להרגיש בתמיכה ובהדרכה אלוהיות לבצע עבודה זו.

עונת מזל שור היא זמן רוחני מאוד שבו אנו יכולים להתחבר למדריכים שלנו ולממלכות הגבוהות יותר.

אם אתם מחפשים הדרכה ותמיכה בחייכם, היו שקטים ובקשו מהיקום ומהמדריכים הרוחניים שלכם לתמוך בכם.

בקשו שהשלב הבא יתגלה, בקשו שיראו לכם את הדרך, בקשו תמיכה בעודכם ממשיכים במסע אל מחוזות חדשים.

עונת מזל שור מביאה כבדות בשל כל הנסיגות שלה, אבל היא גם תאט את מהלך העניינים, תעניק לנו הזדמנות לנשום ולעכל את החודשים האחרונים.