אסטרולוגיה אינטואיטיבית: ירח-על מלא בחודש מארס 2020 + טקס ירח מלא

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ירח העל המלא (סופרירח) של מארס חל ב-9 לחודש, במזל בתולה. זמן קצר לאחר שהירח המלא מגיע לשיאו, מרקורי, הפלנטה שמושלת במזל בתולה, נע קדימה, מסמל את סוף הנסיגה שלו.

הימצאות שתי האנרגיות הללו זו עם זו מאפשרת להאיר את פני הדברים כדי שנהיה מסוגלים לראות את התמונה הגדולה יותר. הדבר נכון במיוחד, משום שהירח המלא של מארס הוא ירחעל (סופרירח).

ירחיעל קרובים לכדור הארץ, מאפשרים לנו להרגיש בהשפעות שלהם בחוזקה. חשוב שנשתה הרבה מים ושנדאג להטעין מחדש את הסוללות שלנו.

ירח העל המלא הזה יאיר דברים שהיו מעורפלים או לא ברורים. הוא יותיר שביל של פירורי לחם עבורנו כדי שנוכל למצוא את דרכנו.

למה אינכם שמים לב? מאילו סימנים או תסמינים חוזרים ונשנים אתם מתעלמים?

ירח זה במזל בתולה מחפש אחר האמת וידריך אותנו ללכת בעקבות שביל פירורי הלחם כדי שנוכל להגיע להבנות חדשות, לריפויים ולהתעוררות.

מזל בתולה מיוצג על ידי הבתולה, אבל סמל זה קשור יותר לאימוץ הכוח האישי והחוכמה הפנימית שלנו. הוא קשור לידיעה שיש לנו את הכוח לרפא את עצמנו, אנשים אחרים, את הפלנטה ואת הלב הקולקטיבי שלנו.

לחודש מארס יש אנרגיה חזקה ונועזת, ועם הירח הזה, גדול ובוהק בשמים, אנו נרגיש באינטנסיביות ובטרנספורמציות שהחודש הזה מביא עמו.

יש אנרגיה חזקה וטרנספורמטיבית שזורמת במשך כל חודש מארס, ועם הירח המלא שמאיר או מדגיש דברים עבורנו, עלינו לוודא שאנו שומרים על הבריאות והרווחה שלנו ודואגים להן.

קבוע את התור לרופא, דברו עם התרפיסט, צאו להליכה, עשו מדיטציה, לכו למספרה. עשו את כל הדרוש כדי לכבד את מסע הריפוי שלכם ולהרגיש טוב לגבי עצמכם.

הירח המלא של מארס גם מכין אותנו לתחילת השנה האסטרולוגית, שמתחילה עם יום השיוויון מאוחר יותר החודש.

הגיע הזמן עבורנו להיכנס למחזור חדש, אבל לפני שנוכל להתחיל לצעוד בנתיב חדש זה שנפתח עבורנו, עלינו לקבל את המקום שבו אנו עומדים היום.

עלינו לקבל, באופן קיצוני, את העבר שלנו, את הכאבים שלנו, את האבל שלנו, את הטעויות שלנו, את הנצחונות שלנו, את המשפחה שלנו, את הסיפור שלנו, כדי שנוכל להתקדם.

לפעמים לוקח לקבלה זמן להגיע, וזה בסדר. אבל הירח המלא סולל את הדרך, הוא מקרין אור, ואם אנו רוצים לצעוד את הצעד הזה קדימה, אם אנו מוכנים לקבל את הקיים, יש אנרגיה שתומכת ושמחזיקה בנו.

״אני מקבלת. אני מקבלת את כל שקרה לי. אני מקבלת את הנסיבות העכשוויות של חיי. אני מקבלת שאלה הם פני הדברים. אין משמעות הדבר שאיני יכולה לבצע שינויים, אך ככל שאני מקבלת יותר, ככל שאני מכירה יותר בנסיבות חיי, כך תשובות רבות יותר ימצאו אותי״.

נפטון, הפלנטה של הרוחניות, גם הוא פעיל מאוד בעת הירח המלא הזה. הוא ידריך אותנו לצאת מהאגו שלנו ולהיכנס למקום של הלב והנשמה.

האנרגיה שלו יכולה להגביר את האינטואיציה שלנו ולהעניק לנו חלומות ברורים או נבואיים. שימו לב, כיוון שכך נפטון מתקשר איתנו.

כל דבר שנחשף לאור הירח המלא הזה, דעו שהאנרגיה של נפטון מעודדת אותנו לעבוד מן הלב ולוודא שהאגו שלנו בשליטה. היא מעודדת אותנו להתעלות מעל לפיזי לרגע ולראות את הדברים באמצעות נקודת המבט של העצמי הגבוה שלנו.

יהיה קשה אולי לעשות זאת. בשעה שהחיים מתרחשים, אנו יכולים להגיב, אנו יכולים להיתקע, אנו יכולים להתעצבן ולהיות מופעלים. וזה בסדר. אנו בני אנוש, אנו זקוקים לאגו שלנו ועלינו ללמוד כיצד להתנהל עמו.

אבל אנו צריכים גם את החיבור הרוחני שלנו. אנו צריכים גם לצאת מחוץ ליוםיומי ולפיזי ולראות שאנו הרבה יותר.

החיים הם מסע זמני, אף אחד מאיתנו לא יישאר כאן לנצח. כדור הארץ הוא בית ספר שאליו אנו באים כדי ללמוד, לגדול, לטעום ולחוות.

כל ההתנסויות הללו, ואין זה משנה עד כמה הן כואבות או טרגיות או נהדרות, או יפהפיות, מתרחשות כדי לעזור לנו לגדול. ככל שההתנסות מאתגרת יותר, כך גדולה יותר הצמיחה שאנו יכולים להשיג.

זה הלך הרוח שנפטון מסייע לנו לברוא ויש לכם את הכוח להרגיש ולמצוא את האמת האישית שלכם במילים הללו.

אתם עוצמתיים; אתם אינטואיטיביים; אתם יכולים להתכוונן אל הירח ולאפשר לו להדריך אתכם.

הירח המלא של חודש מארס מכין אותנו לפרק חדש שמתעורר. זהו זמן של הארה, ריפוי וקבלהעצמית קיצונית.

טקס ירחעל מלא במזל בתולהמארס 2020

ירח העל המלא במזל בתולה ב-9 למארס יקרין אור על תחום בחיינו שהיה נסתר או שממנו התעלמנו מזה זמן רב מדי. אנו עשויים לגלות הבנות חדשות או למצוא את עצמנו מרגישים בצורך לטהר ולנקות את העבר כדי שנוכל להתקדם.

אין זה משנה מה עולה עבורנו לאור ירח העל העוצמתי הזה, אנו מודרכים לקבל את עצמנו, את חיינו ואת הנסיבות שבהן אנו מוצאים את עצמנו. רק באמצעות קבלה, נוכל להתחיל להירפא ולהתקדם.

רטטים מרפאים ואינטואיטיביים חזקים קשורים לירח מלא זה גם כן. בטקס זה, תודרכו להפעיל ולפתוח את היכולות הללו, כדי שתוכלו לקבל הדרכה, חוכמה וסגירת מעגל.

טוב לבצע טקס זה בין ה-7 ל-17 במארס, 2020

טקס ירח על מלא במזל בתולה

תזדקקו לדברים הבאים:

 • חולצת טריקו ישנה או פריט לבוש דומה שאינכם זקוקים לו עוד (אתם יכולים גם להשתמש בחתיכה גדולה של נייר עטיפה).
 • נר
 • אורז או כל דגן אחר שאתם בוחרים (לא מבושל).
 • עלי פרחים מיובשים או רעננים (או עלים קטנים שתמצאו מחוץ לבית).
 • עט ונייר.
 • חוט.
 • כלי ניקוי לבחירתכם (קטורת, מקלות טיהור, תרסיסים, וכן הלאה).
 • המדיטציה הקוסמית של מארס (קישור למדיטציה בשפה האנגליתבתשלום).
 • קריאת ירח מלא של מארס (בשפה האנגליתבתשלום).

הוראות:

 1. הכינו את כל מרכיבי הטקס שלכם והדליקו את הנר. התחילו במדיטציה. במדיטציה זו תעבדו עם ההילה והרגשות העמוקים יותר שלכם. אתם יכולים גם למדוט בעצמכם אם אתם מעדיפים.
 2. בשלב הבא, קחו את חולצת הטריקו שלכם ושטחו אותה לפניכם. קחו את העט והנייר וכתבו 30 דברים שאתם רוצים לשחרר מחייכם. אני יודעת שזה הרבה! אבל הרעיון הוא להיכנס עמוק פנימה. הרגישו חופשיים לכתוב דברים קטנים ופשוטים. אתם יכולים לכלול הרגלים, דפוסי מחשבה, התנהגויות, אירועים, התנסויות מן העבר, רגשות, אנשים, אמונות וכן הלאה.
 3. הניחו את הרשימה שלכם בצד וקחו חופן אורז בידכם. החזיקו אותו גבוה מעל לחולצה והניחו לו ליפול לאט מתוך ידכם בעודכם חוזרים על המילים הבאות: ״הגיע הזמן עבורי לחדש, הגיע הזמן עבורי לשחרר את העבר. אני חייבת לקבל את חיי. אני חייבת לקבל את המקום שבו אני ניצבת היום. אני מקבלת עתה, בלב שלם, את המקום שלי ואת מי שאני. אני אוהבת את עצמי. אני אוהבת את עצמי. אני אוהבת את עצמי״.
 4. כעת קחו את עלי הכותרת והחזיקו בהם גבוה מעל לאורז שעל החולצה. שחררו אותם בעדינות ופזרו אותם בעודכם אומרים את המילים הבאות: ״אני פתוחה ליופי החיים. אני פתוחה לירח בלילה זה. מי ייתן ואשאר פתוחה למתנות ולשפע שבדרכי, מי ייתן ואשאר ממורכזת אם אייציבות תגיע אליי. אני אוהבת את עצמי. אני אוהבת את חיי. אני יודעת ששי לי את הכוח להתגבר על כל מה שמטריד אותי. אני מבקשת מאימא לבנה, מהיקום ומהמלאכיםהמדריכים שלי לסייע ולהדריך אותי, לתמוך בי ולהביל אותי לשלבים הבאים הטובים ביותר בנתיבי. תודה. תודה. תודה״.
 5. קחו את חתיכת הנייר שלכם עם כל הדברים שאתם רוצים לשחרר והתחילו לקרוע אותה לרצועות. הניחו את הרצועות על גבי האורז ועלי הכותרת. בעודכם קורעים, אפשרו לעצמכם להפוך שקטים ולהתכוונן פשוט לקסם העבודה שבראתם.
 6. כעת, אתם הולכים לגלגל את החולצה שלכם וליצור צרור קטן. ודאו שהקצוות מסודרים כך שהתוכן לא יפול החוצה. הרגישו חופשיים לקשור את הצרור שלכם בחוט.
 7. ודאו שהנר שלכם נמצא למולכם והחזיקו בצרור מעל הלהבה. אל תשרפו אותו! פשוט החזיקו אותו מעל ללהבה במרחק בטוח בשתי הידיים. וחזרו על המילים הבאות, מלאו את המקומות החסרים במידת הצורך (זרמו עם האינטואיציה שלכם): ״שחררתי ושילחתי כעת את כל שלא משרת אותי עוד. בעודי צועדת קדימה, אני מבקשת שחיי יהיו מלאים ב______ . אני צועדת עתה אל תוך הנתיב הגבוה ביותר שלי והמדריכים והמלאכים שלי רוצים שאדע ______. תודה. תודה. תודה״.
 8. לבסוף, קחו את כלי הניקוי שבחרתם והתחילו לנקות את ההילה שלכם, את סביבתכם, את הצרור שלכם. פשוט הביעו כוונה ואז נקו בסדר הזה.
 9. השאירו את הצרור המטוהר באור הירח, בפנים, על אדן החלון או בחוץ ללילה אחד. אם תרצו תוכלו לעשות עכשיו את ״קריאת הירח המלא״.

למחרת בבוקר, זרקו את הצרור.

ירח מלא שמח!