המשמעות הנומרולוגית והרוחנית של היום הנוסף בשנה המעוברת 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

היום הנוסף של השנה המעוברת מגיע כל ארבע שנים ונוצר כדרך לאזן את חוסר העקביות של לוח השנה שלנו.

כיוון שה-29 בפברואר חל רק כל ארבע שנים, אנשים רבים מאמינים שליום זה יש עוצמה רוחנית משמעותית.

הנומרולוגיה של ה-29 בפברואר

29 הוא מספר ההופך לספרה 11 (2+9), שהוא מספר מאסטר בנומרולוגיה ונאמר שהוא מייצג התעוררות והארה רוחניות.

אף על פי שבכל חודש יש יום הנושא את המספר 29, ה-29 בפברואר (2) הוא צירוף נדיר של מספרים ואי לכך, אנרגיה נדירה שניתן לחוות.

בנומרולוגיה, הספרה שתיים (2) מייצגת מימוש תכלית או משימת הנשמה. המספר נושא אנרגיה נשית שממריצה אותנו להוליד את הבריאות שלנו ולהוציא את הרעיונות שלנו אל מחוץ למחשבות ואל העולם הפיזי.

כאשר 29 ו-2 נפגשים, האנרגיה שלהם יוצרת זמן עוצמתי לאהבה, לריפוי ולהוראה. קוד מספרי זה מייצג גם את הגעתו של שליח האור הרוחני, ולכן אם נישאר פתוחים ומודעים, אנו עשויים לקבל סימן או מסר חשובים ביום זה, שיביאו לנו הדרכה נחוצה ביותר.

שימו לב לחלומות או לסימנים מהטבע. ראו אם בעלחיים שהוא שליח מופיע, או אם אתם חווים אירועים מסונכרנים כלשהם שדומה שמכוונים אתכם לכיוון מסויים.

המשמעות של היום הנוסף בשנה מעוברת

כיוון שה-29 בפברואר הוא רטט נדיר כל כך, הוא יכול גם לגרום לסוג של אפקט אדווה בתוכנו. אדווה זו יוצרת הזדמנות עבורנו לבצע ״זינוק״ קדימה בצמיחה ובהתפתחות הרוחניות שלנו.

היום הנוסף מאפשר לנו זמן נוסף לבצע דברים והדבר יוצר השפעת רטט על ממד הזמן שביקום.

השתמשו באנרגיה של יום זה כדי להביא מודעות למשהו שאתם רוצים לקדם מאוד בחייכם.

חשבו היכן אתם רוצים לברוא עוד זמן ואנרגיה לטובת דברמה ושלחו את הכוונות שלכם אל היקום.

בעודנו יוצרים תוספת זו ומרחיבים את ממד הזמן, ראו אם אתם יכולים להחזיק במרחב עבור העובדה שכל שנמצא בידינו באמת הוא רגע ההווה.

בממדים גבוהים יותר, ובעת שאנו מעלים את הרטט שלנו, אנו לומדים להבין שאין זמן. הכול פשוט מתרחש בהווה. אין עבר או עתיד, והכול פשוט רגע של אחדות. כל הזמנים מתקבצים לכדי רגע נצחי אחד.

אפשר שקשה להבין זאת, אך ככל שנאפשר לעצמנו להיות נוכחים,  במקום אבודים בעבר או בעתיד, כך נתקרב יותר להבנה זו ולהרגשה שזוהי האמת.

״רגע ההווה הוא הרגע היחיד הנגיש לנו, והוא הדלת לכל הרגעים״. ~ טיק נהאט האן

היום הנוסף בשנת 2020

בשנת 2020, ה-29 בפברואר נושא את הרטט של הספרה 8 (2+9+2+2+2), שהוא מספר קרמתי שמייצג את מחזורי החיים, המוות והלידה מחדש. הוא גם מסמל שפע, איזון ואת היותנו בסינכרון עם זרמי היקום.

מעניין שהיום שלאחריו, ה-1 במארס 2020 גם הוא יום הנושא את הספרה 8 והדבר מעניק לנו שני ימי 8 רצופים. זהו אירוע נדיר, שמצביע על כך היקום רוצה שנשים לב לרטט 8 זה.

האנרגיה של הספרה 8 קשורה גם למזג האוויר הקוסמי הנוכחי, כיוון שאנו מתכוננים עתה להיכנס לשנה האסטרולוגית החדשה ביום השוויון של מאר, ושבתאי, הפלנטה של הקרמה, גם הוא מתכונן להתחיל מחזור חדש.

לילית  ירח שחור וכירון גם הם ערוכים ביום זה, תוכלו לקרוא על כך במאמר קודם (קישור).

תרגיל ליום הנוסף

הרהרו במחזור שחוויתם מאז היום הנוסף של השנה המעוברת הקודמת, לפני ארבע שנים.

חשבו אולי על שיעורים כלשהם או אירועים בחיים שחזרו על עצמם או על דפוסים כלשהם שהופיעו שוב ושוב בארבע השנים האחרונות.

ראו אם אתם יכולים להצמיד זהות לשיעורים או למתנות שהתממשו וכיצד הם עודדו אולי את צמיחתכם.

אם הבחנתם בדפוס או באירועים חוזרים, על תהיו מוטרדים מהמחשבה כיצד ״לתקן״ אותם. פשוט הכירו בהם, היו מודעים להם ותרגלו קצת אהבה וחמלה כלפי עצמכם וכלפי האירועים שהתרחשו.

ה-29 בפברואר דומה לצעידה מבעד לשער שנגיש לנו רק כל ארבע שנים, לכן היפתחו לאנרגיות המוצעות וראו אילו סימנים או הדרכה אתם מקבלים.