שיבת שבתאי – מסע אישי

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

לכל מי ששמע על שיבת שבתאי, היא יכולה לגרום לכעס ולחרדה רבים. אפילו המילים עצמן מעוררות תחושה מבשרת רעות״מי הוא שבתאי ולמה הוא חוזר?!״

באופן טיפוסי, שיבת שבתאי מתרחשת כל 28-29 שנים ונמשכת בערך שנתיים. רוב האנשים יחוו בין שניים לשלושה אירועים של ״שיבת שבתאי״ בחייהם, בגיל 29, בגיל 59 ובגיל 89 שנים.

שבתאי נחשב לאחת מהפלנטות המאתגרות והקשות ביותר במערכת השמש, אבל יש עומק לשבתאי שאנשים מעטים מאוד מביניםאפילו אני לא הבנתי עדיין לגמרי את שבתאי ולא למדתי עדיין להעריכו מספיק.

האנרגיה של שבתאי מאלצת אותנו לבחון את הנושאים הקשים ולקחת עליהם אחריות. שבתאי דורש מאיתנו להיות מקורקעים ומושרשים במציאות, כדי שנוכל לקחת בעלות על כל הדברים שאי פעם עשינו, הרגשנו או חווינו.

שבתאי רוצה שנפתח את השכל ואת הלב שלנו ושנעמוד פנים מול פנים עם מי שאנחנו באמתהטוב הרע והמכוער. זוהי עוצמתו של שבתאי.

המקום שבו נמצא שבתאי במפת הלידה שלכם גם מצביע על המקום שבו תחוו, בסבירות הגבוהה ביותר, כמה מההזדמנויות הגדולות ביותר שלכם לצמוח ולהתפתח.

אין צורך לפחד משבתאי וגם לא משיבת שבתאי שלכם. למעשה, אם לקחתם אחריות כלפי חייכם, הסיכויים הם שתחוו תהליך זה בקלות רבה.

״מבחינה אסטרולוגית, הגיל שבו תחוו את שיבת שבתאי נחשב לזמן מצויין לאתחל את חייכם. זוהי הזדמנות להתחיל מחדש ולהתקדם למשהו מרגש מאוד״. ~ פרדריק לנץ

כאשר אתחיל את שיבת שבתאי שלי בחודשים הבאים, אשתף אתכם בהבנות ובמסע שלי ובמהות של שיבת שבתאי. אולם, כיוון שחוויתי כבר שיבת שבתאי אחת או שתיים בתקופות חיים קודמות, הנה מה שלמדתי על האירוע האסטרולוגי הגורלי הזה:

1. שיבת שבתאי היא זמן להחליט

ב-28 עד 29 השנים הראשונות של חייכם, דשדשתם לכם, עשיתם את מה שעשיתם, אבל אז התרחשה שיבת שבתאי שלכם ושבתאי החל לשאול אתכם כל מיני שאלות:

  • מדוע אתם עושים את מה שאתם עושים?
  • האם זה מה שאתם אמורים לעשות?
  • מה אתם רוצים בחייכם?
  • מה אתם רוצים שיקרה בעתידכם?
  • היכן אתם רואים את עצמכם בשלושים השנים הבאות?
  • האם אתם מגשימים את הפוטנציאל הגדול ביותר שלכם?

אלה הן סוג השאלות הקשות ששבתאי יגרום לכם לשאול בתקופה זו של חייכם. בדרך כלל, שבתאי גם יציב בדרככם כמה החלטות גדולות למדי שעמן יהיה עליכם להתמודד.

בעת שיבת שבתאי, רוב האנשים נתקלים בהחלטה שהם חייבים לקבל, ורוב הזמן, שבתאי נמצא שם תמיד כדי לוודא שאתם בוחרים בחוכמה.

2. שיבת שבתאי היא זמן להתחייב

בנוסף לקבלת החלטות, שיבת שבתאי גם תבקש מכם להתחייב למשהו. זו יכולה להיות מערכת יחסים, משרה, קריירה, בית או אפילו פשוט לעצמכם.

שבתאי רוצה שתקחו אחריות כלפי עצמכם וכלפי חייכם ושתתחייבו הן לדברים שעשיתם והן לדברים שאתם עומדים לעשות.

אנשים רבים נישאים בעת שיבת שבתאי שלהם. אולם ישנם כמה אסטרולוגים שמאמינים שאינכם צריכים להתחייב לאף אחד עד אשר חוויתם את שיבת שבתאי הראשונה שלכם, משום שבאמצעות תהליך זה תגלו למה באמת אתם רוצים להתחייב ומהי המשמעות האמיתית של ההתחייבות עבורכם.

כמובן, זוהי אמירה כללית שלא תהיה נכונה לכולם, אך באופן כללי עד שתחוו את שיבת שבתאי שלכם, יכול להיות שתתקשו מעט יותר להבין את טיבה האמיתי של ההתחייבות.

3. שיבת שבתאי מגלה מה מעכב אתכם

אם אתם מעוכבים בחייכם, שיבת שבתאי שלכם תחשוף זאת ללא ספק. כמובן, הדבר מצוין לטווח הרחוק, אך בטווח הקרוב הוא יכול לעורר חרדה ופחדים רבים.

שבתאי ידריך אתכם לשחרר את כל הדברים שמעכבים אתכם וימשיך לחשוף אותם בפניכם עד אשר תתפסו פיקוד ותעשו משהו בקשר לכך.

זהו אחד מהחלקים הטובים ביותר של שיבת שבתאי, כיוון שאם אתם מקדמים בברכה את השיעורים של שבתאי, תהיו מסוגלים לסלק את כל הדברים הללו שניצבים בדרככם ושמפריעים לכם להגשים את הפוטנציאל המלא ביותר שלכם.

4. שיבת שבתאי מעלה בעיות הקשורות ל״אבא״

אם יש לכם בעיות ביחסיכם עם אביכם או בעיות עם המין הגברי, רוב הסיכויים הם שגם אלה עשויים לעלות בעת שיבת שבתאי שלכם.

לשבתאי יש אנרגיה גברית חזקה ואם קיימים פצעים כלשהם הקשורים למערכות יחסים גבריות בחייכם, הם עלולים להפוך מודגשים בזמן זה.

מערכת היחסים הגברית המהותית ביותר שיש לנו היא עם האב שלנו, ומשמעות הדבר היא שבעיות הקשורות לכך עלולות להיות נוכחות בזמן זה גם כן.

בדרך כלל, שיבת שבתאי מביאה עמה ריפוי רב הקשור לבעיות עם דמות האב ואתם יכולים לגלות שזה זמן מושלם ליישב חילוקי דעות כלשהם.

5. שיבת שבתאי מאלצת אתכם להיות מציאותיים

אם ריחפתם בחיים עם ראשכם בעננים, שבתאי עלול לתת לכם משיכה שתחזיר אתכם חזרה לכדור הארץ.

בעת שיבת שבתאי שלכם הגיע הזמן להפוך מציאותיים ביחס לעצמכם ולעולם סביבכם. שוב אינכם יכולים עוד למצוא מקלט בפנטזיות או בעולם האשליה. שבתאי יגרום לכם להתעורר ולהעניק תשומת לב לכל שמתרחש סביבכם.

שבתאי מאלץ אתכם להפוך מציאותיים ולפעול ממקום מעשי, מקורקע וארצי, דבר שעבור אנשים מסוימים עלול להיות קשה לביצוע.

שיבת שבתאי גם חושפת את האמת, ולכן סודות עשויים להתגלות או אתם עשויים לראות את המהות האמיתית של האנשים, ובכלל זה את מהותכם האמיתית.

כפי שאתם יכולים לראות, שיבת שבתאי היא זמן מעניין מאוד וכולם יחוו אותה באופן שונה.