אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל גדי 2021-2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

עונת מזל גדי מתחילה ב-21 בדצמבר, באותו יום בו חלים יום ההיפוך והצמידות הגדולה של שנת 2020. איזה יום עוצמתי!

זוהי אנרגיה נפלאה להתחיל עימה עונה חדשה והיא מציינת זמן של אנרגיה מוגברת, כאשר היכולת שלנו להגשים, לברוא ולהעלות את הרטט שלנו תהיה בשיאה.

מזל גדי היה מקום עמוס מאוד בגלגל המזלות בשנת 2020, אבל עכשיו הוא מקבל אתנחתא קלה בעת שהפלנטות נודדות הלאה למזלות אחרים.

מזל גדי מיוצג על ידי גדיהים. ביצור אגדי זה שחציו גדי וחציו דג קיימות חוכמת וידע ההרים והים גם יחד.

כולנו, ללא קשר למזל האישי שלנו, עבדנו עם האנרגיה החזקה של מזל גדי במשך כל שנת 2020, ואולי עכשיו נוכל להביט לאחור ולהבין את החוכמה שרכשנו.

שחינו בעומקי האוקיינוס אבל אולי גם טיפסנו לפסגת ההר. צפינו בחיים מנקודות מבט שונות  ורבות, ואנו חכמים הרבה יותר בשל כך.

הנה האירועים הקוסמיים העיקריים לעונת מזל גדי 2021-2020

ה-21 בדצמבריום ההיפוך והצמידות הגדולה

ברוכים הבאים לעונת מזל גדי! זהו יום של אנרגיה חזקה שמגדיר את תחילתו של עידן חדש. אנו מתחילים מחזור חדש עבור הפלנטה כולה. האנרגיות החזקות ביום זה גם דוחפות אותנו לכיוון ״כדור ארץ חדש״ ולעלייה בתדרים של הפלנטה. יש אנרגיה רבה כל כך שיש לעבד כאן, לכן קראו בעיון מאמר זה.

ה-23 בדצמברהזווית הריבועית האחרונה בין מאדים לפלוטו

היו לנו שתי זוויות ריבועיות בין מאדים לפלוטו השנה וזוהי השלישית והאחרונה. היערכות זו תרמה לאנרגיות המתוחות שהרגשנו אולי בחודשים האחרונים הללו. ראו מה מתרחש בזמן הזה כיוון שאנו עשויים לקבל את החלקים האחרונים של הסיפור המתממש עבורנו. אף על פי שההיערכות הזאת עלולה לגרום למתח, היותה האחרונה בסדרה יכולה גם לעזור להביא לסגירת מעגל מסוימת. בחנו את רמות האנרגיה שלכם ביום הזה גם כן, אל תגזימו ואל תדחפו עצמכם יתר על המידה. התנהלו ועבדו בחוכמה.

ה-29-28 בדצמברירח מלא במזל סרטן

ירח רגיש ורגשי, אבל גם משחרר מאוד. נטלים או משאות כבדים מסוגים שונים שנשאנו עלולים ליפול ולהתרסק לחלוטין. אף על פי שהדבר עלול להשפיע עלינו מבחינה רגשית, הוא גם ישחרר אותנו ממשקל ששוב איננו צריכים לשאת. זהו גם זמן רגיש, ולכן היו עדינים כלפי עצמכם.

ה-6 בינואר, 2021 – מאדים נכנס למזל שור

מאדים עוזב סוףסוף את מזל טלה שם שהה מאז יוני 2020. בדרך כלל, מאדים חולף במהירות בכל מזל מגלגל המזלות, והשהייה הארוכה יותר שלו במזל טלה הייתה בלתירגילה. היה עלינו ללמוד הרבה בעת שמאדים שהה במזל טלה, אבל עכשיו כאשר הוא ממשיך הלאה, אנו עשויים להרגיש בשינוי האנרגיה. אנו עשויים להבחין שעיכובים או קונפליקטים שהיו פעילים מאמצע השנה ועד עתה מתחילים להירגע.

ה-12 בינואר, 2021 – מולד ירח במזל גדי

זהו מולד הירח הראשון בשנה הקלנדרית! הוא מביא כמה הפתעות ואולי אנרגיה נפיצה. אנרגיה פלנטרית רבה מבעבעת, אבל זוהי הזדמנות טובה לחשוב גם על מה שחשוב ועל מה אנו רוצים להתמקד בשנה החדשה.

ה-13 בינואר, 2021 – מאדים בזווית ריבועית לשבתאי

זהו האירוע האחרון בסדרה שעמה עבדנו במשך החודשים האחרונים. מאדים בזווית ריבועית לשבתאי עשוי להביא מתחים גוברים ועלול להפעיל פצעים ישנים שהתממשו באמצע שנת 2020. אנרגיה זו יכולה גם להביא להתנגשות בין מוסדות ואנשים. אף על פי שזוהי היערכות מתוחה, זהו גם זמן טוב למצוא את הכוח והמוטיבציה להביא מצבים קשים לסיומם.

ה-14 בינואר, 2021 – אורנוס נע קדימה

אורנוס נע קדימה לאחר שהיה בנסיגה מאז אוגוסט 2020. יש לנו תנועה רבה קדימה ביקום, ממנה אנו יכולים ליהנות! אם רציתם לבצע שינויים בחייכם, אנרגיה זו תתמוך בכם. השתמשו באנרגיה זו שתנועתה קדימה עכשיו משום שמרקורי יתחיל להתכונן לנסיגה שלו בסוף החודש.

ה-17 בינואר,2021 – צדק בזווית ריבועית לאורנוס

צדק הוא פלנטת ההתרחבות ואורנוס הוא פלנטת השינוי. צירוף זה יכול להביא אנרגיה מרדנית או לוחמנית כלשהי. הוא גם יכול להעלות אל פני השטח מידע או תובנות, כאלה הדורשים שינוי מהיר. ברמות העמוקות יותר, זוהי אנרגיה מדהימה להתעוררות ולבחירה שלנו לראות דברים מנקודת מבט חדשה. כאשר אתם משנים את האופן שבו אתם מסתכלים על הדברים, הדברים שעליהם אתם מסתכליםמשתנים.

עונת מזל גדי נהדרת!