לא משנה מה הבעיה, זה הפתרון

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

יש לכם בעיות בריאות? בעיות במערכת יחסים? בעיות כלכליות? בעיות בקריירה? בעיות עם חברים? בעיות דיור? בעיות הקשורות להחלטות? בעיות של דימוי גוף?

לא משנה מהי הבעיה שלכם, יש פתרון אחד לכולן וכבר ניתן לכם הידע כדי להשתמש בו, אתם פשוט שכחתם אותו.

הנה תזכורת

יהיו הבעיות שלכם אשר יהיו, דעו שכולן נובעות ממקום עמוק יותר, כולן מתגשמות מאותה בעיה מרכזית אחת.

הבעיות המרכזיות שלנו משוייכות לעתים קרובות לדפוסים שנובעים ממערכת המחשבות התתמודעת שלנו, שנבנתה אצלנו עד גיל שמונה. זהו דפוס חשיבה שמכתיב כיצד אנו חיים את חיינו וכיצד אנו מתנהלים בנתיב שלנו.

מבלי להיכנס עמוק מדי אל תוך תתהמודע שלנו, ביסודו של דבר, אנו יכולים לפענח ולמקד את כל ״הבעיות״ שלנו על פי מילה אחת פשוטהאהבה.

אנו לא מדברים על אהבה רומנטית, אלא במקום זאת, על אהבה אוניברסלית. האהבה שממנה כולנו עשויים. האהבה שמרכיבה את מצב הרטט המהותי שלנו.

״אהבו את עצמכם כאילו חייכם תלויים בכך, כיוון שזה נכון״. ~ אניטה מורג׳אני

חשוב כל כך לאהוב את עצמכם ובביטחון של מאה אחוזים, כל הבעיות שצצות בחייכם נובעות מאותו חלק עמוק יותר שלכם ששכחתם כיצד לאהוב.

כאשר אתם באמת אוהבים את עצמכם, אתם מתאמים מחדש את העצמי שלכם עם הרטט של היקום ועם העצמי האמיתי והאותנטי שלכם, ומעשה זה בתורו, מציב אתכם במרחב של הרמוניה, בהירות ושמחה.

כאשר אתם אוהבים את עצמכם, אתם גם מאפשרים לקבלה להיכנס, והיא מעצם טבעה מהווה את הפתרון המושלם הדרוש לכם כדי להתמודד עם הבעיות שלכם.

כפי שמכתיבים החוקים האוניברסליםכאשר אתם מכויילים עם האהבה, כל הדברים סביבכם מתייצבים אוטומטית במקומם.

את מקור כל הבעיות שמופיעות בחיינו ניתן למצוא בחוסר היכולת שלנו לאהוב את עצמנו, והסיבה לכך היא ש״בעיות״ מסיטות אתכם מהמסלול, וכאשר אתם מוסטים מהמסלול, אתם לא ברטט ההוויה שלכם, שהוא במהותו אהבה.

ביסודו של דבר, הפעם היחידה שבה אתם יכולים להרגיש מבולבלים או מנותקים היא כאשר אינכם נמצאים ברטט האהבה, שהוא זהה לרטט של העצמי האמיתי שלכם.

בעוד שחוסר אהבה הוא סיבת השורש לבעיות שלכם, לפעמים קיימים עוד שלבים שאפשר לעשות כדי להגיע למקום שבו אתם יכולים לאפשר לאהבה לזרום פנימה.

השלבים הללו עשויים להיות ייחודיים למצב שלכם, אבל שלושת הדברים החשובים ביותר שאתם יכולים לעשות כדי לאפשר לאהבה לזרום פנימה הם אלה:

קבלו: קבלו את המצב שלכם כפי שהוא, הדבר יאפשר לכם להתעלות מעליו ולעבור לנוף מחשבתי אחר. קבלה אין משמעותה שהכול בסדר, קבלה אומרת רק שאתם מקבלים שזה המצב כפי שהוא, במקום להילחם בו.

שנו את החשיבה שלכם: ברגע שאתם מקבלים את המצב שלכם, המחשבות על המצב יכולות להשתנות. על ידי שינוי המחשבות שלכם אתם יכולים גם להביא תנועה למצב, בייחוד אם אתם מרגישים תקועים או מבולבלים לגבי השאלה כיצד להתקדם. כדי שהמצב יוכל להתקדם, עליכם לשנות את החשיבה שלכם ואת הגישה שלכם ביחס אליו.

תכננו תוכנית: עכשיו לאחר שקיבלתם ולאחר שהמחשבות שלכם בנוגע למצב השתנו, הגיע הזמן לתכנן אסטרטגיה. אל תתמקדו בדברים שאינכם יכולים לשנות, במקום זאת התמקדו בדברים שאתם כן יכולים לשנות. התמקדו במה שנמצא בשליטתכם וכיצד תוכלו לשנות דברים לטובה. אם אינכם יכולים פיזית לשנות את המצב, אין סיבה להילחץ בגללו.

על ידי ביצוע שלושת השלבים הללו בכל פעם שנוצרת בעיה, אתם מאפשרים באופן אוטומטי לאהבה להיכנס ולהביא ריפוי ופתרון לדברים שמטרידים אתכם.

בקצרה, התשובה לבעיות שלכם נובעת תמיד מהתשובה לשאלה הזאת: האם אתם אוהבים את עצמכם לחלוטין וללא תנאי?