האגו הארצי

פמלה קריב מתקשרת את אימא אדמה

מאנגלית: סמדר ברגמן

ידידים יקרים, אני הוא קולה של אימא אדמה. אני מברכת אתכם בכל לבי. אני איתכם; זורמת דרככם, דרך גופכם. הרגישו בי כזרם הדם שלכם, כקצב לבכם, כתחושת המוצקות בגופכם וכיצד אתם עומדים על האדמה. הרגישו בנוכחותי בכם ודעו בתוך תוככם שאני תומכת בכם.

אתם לא הגוף שלכם, אתם חיים בתוכו. התודעה שלכם הפכה מחוברת עמי, פלנטת ארץ. הנשמה שלכם לא תלויה בצורה כלשהי הנמצאת בזמן או במרחב, ואף על פי, איזה נס הוא שתודעה חופשיה ומשוחררת זו התמזגה עם צורה חומרית, הפכה מאוחדת עמה. הרגישו במסתורין שבמיזוג הזה: הנשמה שלכם הפכה בשר ודם. אין זה דבר שתלוי בגופכם או סביב גופכם, תודעת הנשמה שלכם חדרה עמוק אל כל תאי גופכם.

הרגישו לרגע בעוצמת הנשמה שלכם. ממש עכשיו, אני מזמינה אתכם להרגיש בעוצמת כדור הארץ: בעוצמת כוח הכבידה, במוצקות של גופכם, וכיצד אני, אימא אדמה, תומכת בכם. כעת הרגישו בעוצמת הנשמה שלכם, ברוח שבכם. דמיינו שכל תא בגופכם מלא באור חי. הגוף שלכם מקרין את התודעה שלכם, ואין הכוונה בכך למודעות של מחשבות היוםיום; אני מתכוונת לתודעה עמוקה יותר שאליה ייתכן ואינכם מודעים כלל. זוהי תודעהנעלה שהיא חלק מהמקור הקוסמי שנושא אתכם. אנרגיה סולרית קוסמית זו תמיד איתכם, ולכן הפכו מודעים אליה והניחו לה לזרום דרככם.

בעיקר, ברצוני לבקש מכם לדמיין כיצד קרן זו של אנרגיה קוסמית מתחברת איתכם באמצעות הכתר שלכם, קודקוד ראשכם. הרגישו כיצד אנרגיית הנשמה שלכם נכנסת לשם וסובבת סביב הכתר שלכם ואז דרך הראש, הכתפיים והגב, זורמת מטה. באמצעות ערוץ עמוד השדרה שלכם, אנרגיית הנשמה שלכם יורדת מטה אל עצם הזנב. קבלו את אור הנשמה שלכם בבטן ובאגן. הרגישו כיצד אור הנשמה שלכם נוגע במבנה הדחוס וההדוק של העצמות והשלד. הם רוצים להיות מושפעים על ידי רמת הנשמה שלכם ולעבוד איתה מרמה זו. אני, אימא אדמה, רוצה לעבוד יחד עם נשמתכם באמצעות גופכם.

דמיינו שאור הנשמה שלכם זורם עמוק אף יותר דרך הירכיים, הברכיים, השוקיים, הקרסוליים וכפות הרגליים שלכם וממשיך אל קצה כל כף רגל ואל כל אחת מהבהונות שלכם. הנשמה שלכם רוצה להיות נוכחת כאן על כדור הארץ. הנשמה שלכם משתוקקת להתממש בגוף זה ובחיים הללו, כאן ועכשיו. ברכו את אור נשמתכם!

מתוך האישיות הארצית שלכם, יש לכם אפשרויות; אתם יכולים להתחיל להיפתח לאור הנשמה שלכם, או אתם יכולים לסגור את עצמכם במידה מסוימת. האישיות הארצית שלכם היא בעלת עצמאות מסוימת. כאשר אתם נולדים על כדור הארץ כילדים, כבני אנוש, אתם יצוריים ייחודיים, בריאה חדשה. אתם לא רק שלוחה של הנשמה שלכם, אתם באמת חדשים והגעתם לכאן כדי להביא משהו חדש לנשמתכם.

בממדים הגבוהים יותר, בשלב כלשהו הנשמה שלכם מחליטה להיכנס לחיים הארציים. לפני רגע מכריע זה, נשקלות ונלקחות בחשבון אפשרויות רבות. ישנם זרמים מן העבר ומן העתיד שדוחפים אתכם קדימה כנשמה, עד אשר אתם מרגישים עמוק בפנים: ״עכשיו אני רוצה לבצע שוב את הקפיצה; יש דבר מה יפהפה ויקרערך על כדור הארץ שאני רוצה להבין, שאני רוצה לחוות״.

הנשמה תמיד מעניקה את הסכמתה להתגשמות, אבל ברגע שההסכמה ניתנה ואתם נולדים בגוף אנושי חדש, קיימים עכשיו פוטנציאלים חדשים ואפשרויות חדשות נפתחות. הנשמה אינה יכולה להחליט הכול. בהחלט, ישנם קוויזמן ששורטטו, ישנם רעיונות, תוכנית לחיים שנוצרו, אבל יש עדיין הרבה שלא הוחלט. וה״אני״ הארצי שלכם שצמח והתפתח בסביבה ארצית, גם הוא חדש לנשמה. הנשמה נמצאת בגופכם ובאישיות שלכם, אבל לא הכול עומד לרשותה ולמרותה; גם היא לומדת ורוכשת התנסויות חדשות. בדרך זו, נוצר אגו ארצי שנושא את שמכם ושממוקם בינות כוחות רבים ושונים.

גופכם קיים, והנשמה שלכם קיימת, המקור הקוסמי שלכם, אבל יש גם השפעות של החברה האנושית, של ההורים, בית הספר, הסביבה. האגו הארצי שלכם הוא נקודת האמצע שמחוברת לאדמה ולשמים, לגוף ולנשמה, אבל האגו הוא גם זה שאוחז בהגה, שמנווט מבעד לחיים, והאגו הוא זה שמקבל את ההחלטות. הרגישו בעוצמת האגו שלכם.

תכופות אתם מבקשים עצה ממדריכים רוחניים, ממלאכים, ממאסטרים, או מאימא אדמה, ממני. אבל סוד החיים העמוק ביותר על כדור הארץ הוא להתחבר עם עצמכם ולבטוח בחוכמה האישית העמוקה ביותר שלכם. וחוכמה זו מתעצמת ככל שאתם חיים את חייכם. הנשמה לא יודעת כבר הכול וכל שעליכם לעשות הוא ללמוד את מה שהנשמה רוצה שתלמדו בחייכם הארציים; הדבר נכון רק באופן חלקי. הנשמה חייבת לקחת חלק שווה ברכישת ההתנסות, החוכמה והידע, דרככם. קיימת כאן הדדיות שקובעת שקיים ערך שווה הן מבחינתכם והן מבחינת הנשמה שלכם.

לכן, כבדו את עצמכם, ואל תקטינו את עצמכם. אתם אלה שביצעתם את הקפיצה מתוך אמונה, את הצלילה אל ההתגשמות. כבדו את עצמכם! התנסיתם ברגשות מסוגים שונים: צער, פחד, חוסר ודאות, וגם התאמצתם להיות עצמכם בממלכה הארצית, לשמור על קשר עם הנשמה שלכם ועם המקור שלכם, ולהאמין בעצמכם. אתם אלה שנטלו את הסיכון לבצע צעד זה.

מהי אפוא התועלת המתלווה לחיבור עם הנשמה שלכם אם היא לא יודעת הכול? על ידי חווית הנשמה שלכם, אתם זוכרים מי אתם, לאן אתם שייכים ומהו המקור שלכם. אתם זוכרים את האווירה, את אנרגיית הרטט, ששייכת לכם, ששייכת להוויה הפנימית ביותר שלכם. אתם זוכרים מי אתם מעבר לזמן ולמרחב, מעבר לצורה הפיזית, מעבר למוות, ואפילו, מעבר ללידה. התכלית של חיבור מתמשך לנשמה היא להרגיש חיבור זה באופן מלא בעודכם נמצאים כאן בגוף זה ולאפשר לחיבור הזה לחדור אל תוך האישיות הארצית שלכם, לדעת שזו המהות האמיתית שלכם: חופשייה כל כך, נפלאה כל כך.

ובו בזמן, הכוונה היא שאתם, ה״אני״ הארצי שלכם, יקבל החלטות, ואני רוצה לעזור לכם לעשות זאת על ידי כך שאיידע אתכם שיש לי הרבה כל כך להעניק לכם. אני חשה שמחה עמוקה כאשר אני מרגישה את אור הנשמה שלכם נכנס אל תוכי, זהו אור שמש קוסמי. אני רוצה לעבוד אתכם, זוהי כוונתי. זהו חלק מהנתיב שלי בדרך אל הצמיחה בתודעהההתפתחות שלילברוא גן עדן עליי אדמות שבו מושלים שמחה ושפע. והחלום שלי הוא לעשות זאת מתוך שיתוף פעולה איתכם, יחד עם אנשי כדור הארץ.

כדי להגשים זאת עליכם לכבד את עצמכם; לכבד לא רק את נשמתכם, אבל גם את האגו הארצי שלכם שנשא הרבה כל כך. לא קל כל כך להתגשם על כדור הארץ בעת הזאת. אנרגיות אלימות רבות שהצטברו בעבר מבקשות עכשיו ריפוי, פתרונות וזקוקות לאינטגרציה. אתם מכירים אנרגיות אלה בתוככםמקומות חשוכים וחסומים וחלקים מפוחדים שרוצים עכשיו להפוך גלויים ולזכות בהכרה, בעודם תרים אחר פתרון ויוצאים לחופשי. דבר זה מתרחש אף הוא בקנה מידה גדול אצל אנשים רבים בזמן הזה, והדבר יוצר אי שקט במישור החיצוני. אבל זרעי החדש כבר נזרעו, חושו עובדה זאת.

ראשית, הרגישו מי אתם, הרגישו בישות האיןסופית, בנשמה ממנה יצאתם. הרגישו ב״אני״ הארצי שלכם באמצע הנוכחות הזאת. זה מי שאתם עכשיו, כיצד אתם מתגשמים עכשיו. אתם ערוץ לתודעה החדשה שרוצה להיוולד, אבל היא זקוקה לזמן כדי להבשיל. נסו שלא לראות תהליך זה מרמת השכל, אלא במקום זאת, ללכת עם מקצב וקצב החיים שלכם, האגו הארצי שלכם בשיתוף פעולה של הנשמה שלכם.

כעת שאלו את עצמכם: ״מה חשוב לי להגשים עכשיו בחיי הארציים?״ אתם מעורבים בתהליך התפתחות גדול יחד עם נשמתכם. הנשמה שלכם לומדת מכם ואתם לומדים מהפרספקטיבה הרחבה יותר של נשמתכם; הבינו שאתם צועדים בנתיב זה יחדיו. דמיינו את עצמכם ניצבים, פשוטו כמשמעו, על הנתיב והביטו וראו אם צץ ועולה דבר מה שמעניק לכם אות או הצעה לגבי הדבר שחשוב לכם עכשיו, הן לנשמתכם והן לאגו הארצי שלכם. אתם עשויים לראות דימוי, צבע או לקבל רק הרגשה. אולי מופיע מדריך, מלאך, אדם או בעל חיים; פשוט הביטו וראו מה מופיע. יהיה הדבר אשר יהיה, פניו פני אהבה והוא רוצה לתמוך בכם ולהעניק לכם אישור, משום שרק אז הוא אמיתי.

קבלו מתנה זו או מסר זה שרוצים לבוא אליכם. אפשרו להם להיכנס לגמרי אל תוך גופכם. הגוף הוא נקודת המיקוד של מי שאתם, כאן ועכשיו, לא במקום כלשהו בספרה אחרת, או בעבר או בעתיד, אלא בהווה! שאפו את האנרגיה שרוצה לשרת אתכם עכשיו, את האנרגיה שרוצה להינתן לכם. אפשרו לה לזרום אל אותם חלקים של גופכם ושדה האנרגיה שלכם שזקוקים לה, והדבר יתרחש באופן ספונטני וטבעי.

זכרו, היכן שלא תהיו ואיך שלא תרגישו, תמיד סובבת אתכם עזרה. זוהי עבודתכם, המשימה והמטרה שלכם, לקבל החלטות עצמאיות בחיים; לברוא דבר מה חדש, נתיב חדש שממנו יכולה הנשמה שלכם ללמוד ומקום שבו אתם יכולים גם לצמוח ולחוות שמחה. ואף על פי כן, למרות אותה עצמאות שהיא זכותכם, אתם גם יכולים לבקש עזרה, תמיד! לכן אני מקיפה אתכם בכל אהבתי. אני רואה את האומץ והנחישות שלכם, ואני מוקירה אותם. הרגישו כיצד אני תומכת בכם.

תודה לכם על פתיחותכם הגדולה ועל נוכחותכם.

אימא אדמה