אסטרולוגיה אינטואיטיבית: ליקוי ירח דם במזל עקרב – מאי 2022

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ב-15-16 חל ליקוי ירח דם במזל עקרב. ליקוי ירח דם הוא נדיר ועוצמתי. הוא מסמל סיום, סוף פרק, לא רק בחיינו, אלא גם במסע הנשמה שלנו.

ליקויי ירח דם קיבלו את שמם מהגוון האדמדם שהירח עוטה בעת הליקוי המלא. ליקוי ירח מלא או ליקוי ירח דם תמיד חל בעת ירח מלא והוא הסוג העוצמתי ביותר שביכולתנו לחוות. הוא נושא את משקלם של אלפי ירחים מלאים!

אם חשתם באנרגיה של הירח המלא בעבר, תוכלו לדמיין כמה חזק יכול להיות ליקוי ירח דם. האנרגיה שלו היא משהו שאנו יכולים להרגיש ברמה הפיזית, הרגשית, המנטלית והרוחנית, וההשפעות שלו יכולות להימשך עד חודש ימים.

כל הליקויים מפעילים את חוזה הנשמה שלנו, מחוללים אירועים שהם הכרחיים לצמיחת ולהתפתחות נשמתנו. אף על פי שהליקויים יכולים לחולל אתגרים בחיינו, הם תמיד מציבים אותנו במקום בו עלינו להיות.

לאורו של ליקוי ירח הדם של חודש מאי 2022, אנו מודרכים לסיים פרק בחיינו. ליקוי זה מייצג סיומים, סגירת מעגל והשלמה. משהו צריך להסתיים, והליקוי הזה יהווה את הטריגר לכך.

כיוון שליקוי זה מתרחש במזל עקרב הטרנספורמטיבי, אנו יכולים למצוא את עצמנו מתכנסים פנימה במטרה להשיל רבדים ולנוע אל מצב הוויה עמוק ואותנטי יותר.

מזל זה מיוצג על ידי יכולת העקרב להתמיר את עצמו ולהשיל את עורו. אבל האנרגיה של העקרב קשורה גם לעוף החול. לעוף החול יש את היכולת , את הכוח ואת העוצמה להוליד את עצמו מתוך האפר. מתוך האפר הוא קם ועוטה את הצורה האמיתית והנעלה ביותר שלו.

לכל אחד מאיתנו יש את הכוח לעשות זאת למען עצמנו. בעוד שליקוי ירח דם יכול להביא את האפר, הוא גם מבטיח שאנו יכולים, ממש כמו עוף החול, להיוולד מחדש למלוא הפוטנציאל שלנו.

מחזורים של מוות ולידה מחדש הם חלק מהחיים, והם יכולים לקבל דגש בעת ליקוי ירח דם. כל אחד מאיתנו צועד במסע אישי, אבל בעת שליקוי זה מתרחש, חשבו אולי על מחזורי המוות והלידה מחדש בחייכם, וכיצד הם יכולים להתממש עבורכם עכשיו.

אם הליקוי מביא לסיום כלשהו בחייכם, זכרו שאתם יכולים להוליד את עצמכם מחדש מן האפר. זכרו שלמרות היותם מאתגרים, ליקויים תמיד מציבים אותנו במקום בו עלינו להיות לטובת ההתפתחות הנעלה ביותר של נשמתנו.

בעודנו מרגישים באנרגיה של הליקוי הולכת ומתעצמת, אנו יכולים למצוא את עצמנו מתכנסים או חוסכים את האנרגיה שלנו. במרחב שקט זה, אנו יכולים לחוות התעוררויות, רגעי הארה והבנות עמוקות לגבי הנתיב שלנו, מערכות היחסים שלנו והמצבים שבהם אנו מוצאים את עצמנו.

כיוון שליקוי זה עוסק בסיומים, אנו יכולים למצוא את עצמנו משחררים דבר מה או מבינים שהנתיב הנוכחי שלנו צריך להשתנות לנתיב שישרת אותנו טוב יותר.

ליקויים הם זמן רגיש ועלחושי ביותר, לכן שימו לב לכל תחושה או אינטואיציה. כיוון שמרקורי נמצא בנסיגה בעת הליקוי הזה, אנו יכולים למצוא את עצמנו בערפל מנטלי או אפילו מבולבלים מעט לגבי השאלה כיצד להמשיך בעולם החיצוני. אם כך קורה, התייחסו לכך כאל הזמנה להתכנס פנימה, להיות סבלנים ולהקשיב לקול הפנימי שלכם.

הקול הפנימי שלנו תמיד יודע את הדרך, ואף על פי שייתכן ויהיה עלינו להיות סבלניים כלפי מה שמתממש בעת הליקוי הזה, אנו יכולים לבטוח שנקבל את כל התשובות בבוא העת.

בעת ליקוי ירח דם זה, גם כירון ונגה יהיו ערוכים זה עם זה. תצורה פלנטרית זו יכולה לשלוח אלינו רטטים מטהרים ומרפאים, לסייע לחולל סגירת מעגל לפצעים שלנו. יש פצעים שלא ניתן לרפא לעולם, אך לאור ליקוי זה, נקבל אנרגיות מרגיעות שיכולות לתמוך בנו בחיפוש שלנו אחר איזון וכוח.

כיוון שליקויי ירח דם הם זמן טוב לסיומים, אנו יכולים להשתמש במודע באנרגיה הזאת כדי להביע כוונה להביא לסיומם פצעים, סיפורים או מצבים כואבים כלשהם הקיימים בתוכנו.

ליקויים תמיד מדריכים אותנו אל השלב הבא, לכן לאחר הבעת כוונה, הדבר הטוב הבא שאנו יכולים לעשות הוא להתמסר ולבטוח בכיוון שאליו מזמנות אותנו האנרגיות.

מאדים ונפטון גם הם בהיערכות זה עם זה בליקוי הזה, מדריכים אותנו להתמקד בחיבור הרוחני שלנו. האנרגיה של מאדים היא אנרגיה של לוחם אמיץ, בעוד שהאנרגיה של נפטון עוסקת כולה באהבה נעלה ובחיבור.

שילוב זה של אנרגיות בעת ליקוי ירח דם מדריך אותנו להתמקד ברווחה הרוחנית שלנו ולזכור שאנו נשמות החוות התנסות אנושית.

לפעמים קל להיתפס לאנושיות של החוויה, אבל כאשר אנו מתכנסים פנימה, אנו יכולים לזכור שהכול זמני, שכולנו מחוברים, ושכל אחד מאיתנו ממלא תפקיד בהתממשות החיים הגדולה יותר.

ב-8 בנובמבר, 2022, יחול ליקוי ירח דם אחד נוסף. שני הליקויים הללו עובדים יחד. קיימת סבירות גבוהה שהליקוי של נובמבר יישא נושאים דומים למה שמתרחש בליקוי של מאי. המשיכו לעקוב!