אסטרולוגיה אינטואיטיבית – תחזית לשנת 2022

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

אין ספק שהשנתיים האחרונות חוללו שינויים גדולים ותהפוכות בחיי כולנו. צמידות שבתאי ופלוטו שהתרחשה בשנת 2020 היא שהניע את הגלגלים של רוב הדברים שחווינו, אבל כעת הדברים מתרככיםקצת!

שנת 2022 היא שנת המספר 6 בנומרולוגיה, שעוסק בריפוי, בהתארגנות, ובמציאת דרכים לחוש שלוות נפש. אנרגיה רבה זורמת בשנת 2022 שתומכת בדרך חיים איטית יותר, רגועה יותר ומאוזנת יותר. עלינו להשלים עם המקום שבו אנו נמצאים, ושנת 2022 תסייע לנו לעשות זאת.

השנה גם מתחילה עם נגה בנסיגה, התרחשות שבה אנו צוללים עמוק אל לבנו ומפנים את הדרך למערכות יחסים משמעותיות יותר עם עצמנו, עם אנשים אחרים ועם כסף.

נסיגות הן תמיד זמן של חשבון נפש ובשנת 2022, נקבל הזדמנויות רבות לחשבון נפש! מרקורי יהיה בנסיגה ארבע פעמים ויותר עד אוקטובר, ונחווה גם את נסיגת מאדים.

מאדים ונגה הן הפלנטות שנסוגות הכי פחות מכל שאר הפלנטות, ולכן נסיגת שתיהן באותה שנה מצביעה על הצורך להיכנס פנימה, לנוע לאט ולחשוב לפני שאנו מתקדמים.

אם הנושא של 2022 הוא ריפוי, תקופות אלה של חשבון נפש יכולות להיות מבורכות, ולאפשר לנו מרחב לנשימה, הדרוש לנו כדי ליצור שלוות נפש גדולה יותר בחיינו.

צדק, פלנטת השפע וההתרחבות, ינוע במזל דגים רוב השנה גם כן, דבר שיוצר אנרגיה מרגיעה, שלווה ורחומה. צדק הוא פלנטת ההתרחבות ומזל דגים מתייחס לרוחניות, ולכן 2022 היא לא רק שנה לריפוי אלא גם עת להתעוררות רוחנית.

בעת שצדק שוהה במזל דגים, הוא גם יקיים היערכויות עם נפטון. זוהי דינמיקה נדירה ביותר בשמים הקוסמיים והיא אות חיובי לכל פרוייקט יצירתי ורוחני שעליו אנו עובדים.

אולם לנוכח האנרגיה של נפטון וצדק, עלינו להיות זהירים ביותר ולהותיר את עצמנו מקורקעים ומושרשים במציאות הארצית שלנו. צדק ונפטון גם יחד במזל דגים יכולים להיות מתכון ל״הימלטות״ קלה מדי מהמציאות.

ברמה הקולקטיבית, הדינמיקה הקוסמית הזאת של צדק ונפטון יכולה להשליך עלינו מעטה ולמנוע מאיתנו מלראות את המהות האמיתית של הדברים. בשנת 2022, יכולים להיות רגעים שבהם המעטה הזה יוסר, אבל רוב הזמן, עלינו לזכור להקשיב לאינטואיציה שלנו ולא להאמין לכל מה שאנו שומעים.

דרקוני הירח, שנחשבים לנקודות הגורל, מחליפים מזלות גם הם בשנת 2022, יוצרים מחזור חדש לגמרי. דרקוני הירח יעברו למזל שור ולמזל עקרב בינואר, ואלה יהיו גם המזלות שנחווה בליקויים בשנת 2022.

ליקויים הם תמיד אירועים ורגעים גורליים בשנה שבהם אנו יכולים להאיץ את נתיב החיים ואת הצמיחה הרוחנית שלנו. ליקויים נוטים להביא אותנו למקום שבו אנו אמורים להיות ולסייע לנו לעצב את כיוון חיינו.

עם הליקויים שיתרחשו השנה במזל שור ובמזל עקרב, תהיה לנו אנרגיה חדשה לעבוד עמה. הליקויים במזל שור יכולים להצביע על המקומות בהם עלינו להאט, ליהנות מהרגע המתוק, ולחשוב על יצירת בסיס יציב. הליקויים במזל עקרב יכולים להראות היכן אנו צריכים לבצע מהפך בחיינו ולשנות את הישן כדי שהחדש יוכל להופיע.

בעוד אנו חווים מערך חדש זה של ליקויים, דרקוני הירח נערכים גם עם אורנוס בחודש יולי. המחצית השניה של השנה עלולה בהחלט להרגיש ״מבולגנת״ וטעונה יותר בגלל האנרגיה הזאת. זה יהיה זמן שבו נרגיש בקריאה לנער מעלינו אמונות או גישות מגבילות ולאמץ חירות ועצמאות גדולות יותר.

בשנת 2022, ארצות הברית תחווה את שיבת פלוטו הראשונה שלה. זהו רגע מכריע בהיסטוריה של המדינה ולכן ניתן לצפות לתגליות חדשות ולטרנספורמציות שתתרחשנה. שיבת פלוטו מדברת על נושא המוות והלידה מחדש, ולכן עם כל דבר שמתגשם, דעו שזה הנושא שנמצא בליבה.

כעת ניתן מבט נוסף באנרגיות הקוסמיות עמן נעבוד במשך השנה כולה, אבל באופן כללי, שנת 2022 היא שנה שבה המיקוד שלנו יכול להשתנות לריפוי, להתעוררות רוחנית להבאת הסכמה, או לכל הפחות, הקלה, לכל מה שהתגשם עבורנו בשנתיים האחרונות. לא ניתן לשנות את העבר, דרך חדשה קדימה נמצאת כאן עכשיו ושנת 2022 היא הזמן שלנו להשלים ולהתחיל לנוע קדימה.

אירועים אסטרולוגים מהותים ואנרגיות קוסמיות בשנת 2022

נומרולוגיה: עוברים לשנה המתאפיינת במספר שש (6)

שנת 2022 היא שנת שש (6) בנומרולוגיה. ״שש״ מתייחס לניקוי ולריפוי גלגולים קודמים או פצעים שעברו מדור לדור. הוא מייצג את ההשתחררות מהמחזורים הקרמתיים שיכולים לעתים לעבור מדור לדור. בשנת 2022 נלמד לא להיתקע בדפוסים חוזרים שפוגעים בנו או שמגבילים אותנו. יהיה עלינו להתאמץ עוד יותר להישאר מחוץ למלכודות הללו ולהתנתק מהן במטרה להגיע למצב הוויה טוב ונעלה יותר. חשבו אילו הגבלות אתם מציבים על עצמכם ואז עבדו כדי לשחרר אותן בדרכים קטנות במשך השנה כולה. השתחררו מכל כלוב או קופסה אליהם נכנסתם. המספר שש (6) מחובר גם לארגון ולהנחת בסיס איתן.

ינוארמרץ: נסיגת נגה ונקודת הכוכב של נגה

כאשר לוח השנה עובר לשנת 2022, נגה תהיה בנסיגה במזל גדי. זה זמן לעבוד על מערכות היחסים שלנו עם אנשים אחרים, עם האהבה והכסף. ב-8 בינואר, נגה גם תערך עם השמש, תציין את הלידה מחדש של האנרגיה שלה ואת הלידה מחדש של אנרגיית הלב שלנו. הדבר ידוע גם כ״נקודת הכוכב של נגה״ (הנתיב בו נגה נעה במערכת השמש שלנו יוצר צורה של כוכב מחומש. הסיבה שהמעבר הזה נקרא ״נקודת כוכב״ היא משום שנגה פוגשת בשמש בחלק העליון של צורת הפנטגרם הזו.) נגה תחדל לסגת ב-29 בינואר, אבל תשאר במזל גדי עד ה-8 במרץ.

ינוארדרקוני הירח מחליפים מזלות

ב-19 בינואר, דרקוני הירח עוברים ממזל תאומים ומזל קשת למזל שור ולמזל עקרב, מסמלים שינוי בכל הקשור לגורל הקולקטיבי שלנו. ראש הדרקון מייצג את המקום אליו אנו הולכים וזנב הדרקון מסמל את המקום בו היינו. עם ראש הדרקון במזל שור, המיקוד שלנו עובר לקיימות, לריפוי הפלנטה וליצירת בסיס איתן לדורות הבאים.

פברוארשיבת פלוטו של ארצות הברית

זוהי אנרגיה מתמשכת שהתחלנו כבר לחוות, אבל בפברואר הדברים מתחילים להתעצם בשעה שארצות הברית נעה אל אחד מרגעי השיא שלה במסע של שיבת פלוטו. זמן זה משוייך למוות וללידה מחדש עבור המדינה.

אפרילצדק מקיים צמידות עם נפטון במזל דגים

צדק ונפטון מצטרפים יחד במזל דגים, שולחים גלים הרמוניים בשמים הקוסמיים שלנו. אנרגיה זו נהדרת לכל פרוייקט יצירתי ולהתעוררות רוחנית. זהו זמן רגיש מאוד, וזמן שבו אנו יכולים באמת להתחבר לממלכות הגבוהות יותר, לאינטואיציה שלנו וליכולות העלחושיות שלנו. אם אתם עובדים בתחום יצירתי, אנרגיה זו יכולה להביא להצלחות גדולות! אולם לאור הקסם של נפטון וצדק עלינו גם להיות זהירים ולוודא שאנו מקורקעים במציאות וממורכזים באמונות שלנו.

מאיאוקטובר ודצמברצדק עובר למזל טלה

צדק עובר למזל האש טלה לשהייה קצרה בשנת 2022. צדק במזל טלה מציין צורך להיות עצמאיים יותר ולהפוך למנהיגים של חיינו.

אוקטוברינואר 2023 – נסיגת מאדים

אנו מסיימים את השנה עם נסיגת מאדים. נסיגת מאדים היא זמן שבו אנו נקראים לאזן את רמות האנרגיה שלנו לחשוב על המקום ממנו נובעת המוטיבציה שלנו. לנוכח נסיגת מאדים, תכופות אנו עלולים להרגיש חסרי מוטיבציה ונרפים, אבל הסיבה לכך היא שנוכל לתכנן ולשקול מחדש את הפעולות שלנו.

נסיגת מרקורי

מרקורי ייסוג סך של ארבע פעמים השנה, בעיקר במזלות אדמה. זו ההזדמנות שלנו להתאים את המילים שלנו לפעולות שלנו.

התאריכים של נסיגת מרקורי בשנת 2022 הם:

ה-14 בינואר עד ה-3 בפברואר, 2022

ה-10 במאי עד ה-3 ביוני, 2022

ה-9 בספטמבר עד ה-2 באוקטובר, 2022

ה-29 בדצמבר 2022 עד ה-18 בינואר, 2023

הליקויים

השנה יהיו ארבעה ליקויים ובכלל זה שני ליקויים של ירח דם. ירחי דם הם עוצמתיים ומשמעותיים ביותר ומסמלים את הצורך לנתק קשרים עם דברים ששוב לא משרתים את התועלת הנעלה ביותר שלנו. כל הליקויים נחשבים לנקודות מפנה בשנה ויכולים לעזור לנו לבצע קפיצות קוונטיות בתודעה.

הליקויים יחולו בתאריכים הבאים:

30 באפריל, 2022 – ליקוי חמה בעת מולד ירח

15-16 במאי, 2022 – ליקוי ירח דם

25 באוקטובר, 2022 – ליקוי חמה בעת מולד ירח

7-8 בנובמבר, 2022 – ליקוי ירח דם

לתמיכה ולתמורה – לחצו כאן