נסיגת נגה וקרמה של נשמות-עמיתות

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

לפני שנתחיל, ברצוני להבהיר למה כוונתי במושג ״נשמהעמיתה״.

כאשר אני משתמשת במושג זה, אני מתכוונת לכל אדם שממלא חלק חשוב במסע הנשמה שלכם. הוא יכול להיות ידיד, מאהב, זר, חיית מחמד, אויב או קרוב משפחה.

נשמה עמיתה היא באופן מהותי כל אדם שנשלח לסייע לצמיחת הנשמה שלכם.

מערכת יחסים בין נשמות עמיתות עובדת בשני הכיוונים, משמעות הדבר שהם מאפשרים לכם לפתח את נשמתכם, ואתם מאפשרים להם לפתח את נשמתם גם כן.

לאחר שהבהרנו זאת, בואו נצלול עמוק יותר לקרמה של נשמותעמיתות וכיצד נסיגת נגה יכולה להפעיל אותה.

קרמה של נשמות עמיתות

אני מאמינה שלפני שאנחנו מגיעים לחיים האלה, אנו מחליטים מה ברצוננו ללמוד ולבחון בזמננו כאן.

בעזרת המדריכים הרוחניים וקבוצת הנשמה שלנו, שהיא כמו משפחת הנשמה שלנו, אנו משרטטים את המסע שאליו ברצוננו לצאת ואת השיעורים שברצוננו לעבד.

כחלק מהתהליך הזה, אנו גם עשויים לשרטט חלק מהמסע שלנו עם נשמות שיש להן נתיב או משימה דומים, או נשמות שיש להן חוכמה שאנו רוצים תזכורת לגביה בעודנו על כדור הארץ.

גם הגלגולים הקודמים שלנו עשויים להיות קשורים לכך. אם יש לנו קרמה לאפתורה עם נשמה אחרת מגלגול קודם, או פשוט עבודה נוספת שיש לעשות יחד, אנו עשויים לארגן זאת כך שנפגוש אותה שוב בחיים החדשים שלנו כדי להשלים ולסיים את עבודתנו.

המפגשים הללו הם ביסודו של דבר קרמה של נשמותעמיתות. אלה הם מפגשים שנקבעו מראש ושתכליתם לקדם את הנשמה שלכם ולהזכיר לכם מי אתם באמת.

איך תדעו אם אתם פוגשים נשמהעמיתה?

אין רשימה ברורה, תכופות זו פשוט ידיעה פנימית שרק אתם מסוגלים להסביר.

אתם עשויים להרגיש תחושת היכרות כאשר אתם רואים את האדם בפעם הראשונה, או אתם פשוט יכולים להרגיש ידיעה חזקה שאתם ואדם זה נועדתם לעשות משהו או לקחת חלק זה בחיי זה באופן כלשהו.

בנוסף לתחושת היכרות מיידית זו, יכולה גם להיות תחושה של חיבור בלתימוסבר או משיכה פיזית חזקה כלשהי.

אתם גם עשויים למצוא את עצמכם ״מופעלים״ על ידי אדם זה, אפילו אם אינכם מכירים אותו היטב.

קרמה של נשמותעמיתות ונסיגת נגה

נסיגת נגה היא זמן של ריפוי הלב ומסיבה זו היא עשויה לעורר קרמה של נשמותעמיתות.

תוכלו לקרוא עוד על מחזור נסיגה זה כאן.

בשעה שנסיגת נגה חושפת את הסדקים והפצעים של הלב, אנו יכולים לעבוד על ריפוי וניקוי קשרים קרמתיים כלשהם שצברנו אולי במשך תקופות חיינו.

קשרים קרמתיים אלה שונים כמובן מאדם לאדם, אך בדרך כלל, הם כרוכים בלמידה כיצד לסלוח, להציב גבולות, לעמוד על שלנו ולהיפתח לאהבה גדולה ועמוקה יותר.

בזמן הזה, אנו יכולים לקבל הדרכה לנקות את פצעי הלב או אמונות מיושנות בנוגע לערך העצמי, לאהבה ולמערכות יחסים, עמם עבדנו מזה זמן מה.

אם יש לנו חיבור חזק למישהו, ואנו חושדים שהוא יכול להיות נשמהעמיתה, נוכל אולי לראות את המסע והשיעורים שהוצגו בפנינו בבהירות רבה יותר. בייחוד בעת שנגה מתחילה שוב לנוע קדימה.

כל אדם נכנס לחיינו מסיבה כלשהי. לפעמים הסיבה היא שמחה וידידות, ולפעמים, היא יכולה להיות משהו כבד יותר ומלא בהתפתחות אישית.

אף על פי שכל אדם יכול לגעת בנשמתנו, ישנן נשמות מסוימות שמותירות חותם חזק יותר. יש נשמות מסוימות שנושאות משמעות ומשקל רבים יותר בחיינו.

הנשמות הללו הן שעוזרות להביא לנו השראה, לאתגר ולעצב אותנו. הנשמות הללו הן הנשמות שעמן הסכמנו לצעוד את המסע שלנו. ואת הסיבות הללו אנו עשויים להתבקש לבחון לעומק בעת נסיגת נגה.

אם אתם רוצים לצלול עמוק יותר לנושא הנשמות העמיתות, חוזי נשמה ומשפחות נשמה, אני ממליצה בחום על הספר ״מסע הנשמות״ מאת מייקל ניוטון.

על ידי שימוש בהיפנותרפיה, הוא הביא את מטופליו חזרה לרגע שבו הנשמה שלהם שרטטה את חייה וביקש מהם להסביר את שהם רואים.

המטופלים שלו דיברו על חוזי נשמה שהם ערכו עם נשמות אחרות, סיפרו כיצד בחרו את הוריהם, וכיצד ארגנו להיפגש עם נשמות מסוימות בצמתים מסוימים בחייהם כדי להזכיר לעצמם את הנתיב ואת ההתפתחות הדרושה להם כדי להביאם לשלבים הבאים בחייהם.