אסטרולוגיה אינטואיטיבית: ליקוי חמה בעת מולד הירח במזל קשת – דצמבר 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

   

ב-14-15 בדצמבר, חל ליקוי חמה מלא בעת מולד הירח במזל קשת. ליקויי חמה הם כמולדי ירח עוצמתיים ופותחים דלת לפורטל אנרגיה חדש.

ליקוי זה מציע לנו אנרגיה רעננה רבה. הוא מביא הבטחה להתחלות חדשות לחלוטין, והזדמנות להתחיל ולהניע את הגלגלים.

האנרגיה החזקה והשופעת שזורמת סביב ליקוי זה יכולה גם להביא לנו תשורות ותגמולים. שבתאי יגביר נושא זה, כיוון שכמה ימים אחר כך, ב-17 בדצמבר, הוא יעזוב את מזל גדי בו שהה בשנתיים וחצי האחרונות וייכנס למזל דלי.

נאמר שבכל פעם ששבתאי עוזב מזל אחר ועובר למזל אחר, אנו מקבלים תשובות ותגמולים בעבור כל העבודה הקשה שעשינו.

לאנרגיה של ליקוי החמה יש את הכוח להעצים תשובות ותגמולים אלה, ולכן חשבו היכן הרגשתם מאותגרים יותר מכול והיכן ביצעתם את הצמיחה הרבה ביותר, ואז הישארו פתוחים לתשורות ותגמולים כלשהם שהאנרגיה הזאת יכולה להאיר עבורכם.

ליקוי החמה במזל קשת מתרחש במעלות 23-24 במזל קשת, שהן מרוחקות רק כמה מעלות בודדות מהמרכז הגלקטי.

על פי האמונה, המרכז הגלקטי הוא מרכז היקום שלנו ונמצא במעלה 27 במזל קשת. זוהי מעלה רגישה מאוד בגלגל המזלות והיא מציינת הפעלות גלקטיות חזקות.

לאורו של ליקוי זה, אנו עשויים להבחין שהתדר שלנו עולה ושהתודעה שלנו מתעלה. אנו עשויים להפוך מודעים לכאבי גדילה או לתסמיני התעלות. אנו עשויים אפילו למצוא את עצמנו זוכים בגישה קלה יותר לחוכמת האינטואיציה, למדריכים רוחניים ולעצמי הנעלה שלנו.

כל מעלה בגלגל המזלות נושאת גם מסר משמעותי. המסרים הללו הועברו אינטואיטיבית על ידי המדיום אליס וילר, והם ידועים כסמלים סאביאנים.

הסמל הסאביאני לליקוי חמה זה, המתרחש בין המעלות ה-23-24 במזל קשת הוא״ציפור כחולה עומדת בפתח בית״.

הרעיון הזה של ציפור כחולה עומדת בפתח בית הוא רעיון שמח. איזה הפתעה נעימה זו תהיה לראות ציפור כחולה וזוהרת ממתינה ליד פתח הבית שלכם! הדבר היה מרגיש כתשורה מיוחדת או כאות אוהב מהיקום.

אולם, אתם עלולים גם לפספס את הציפור הכחולה. אתם עלולים להיות עסוקים מדי בטלפון שלכם, שקועים במחשבות או במטלות הרבות שעליכם לבצע, כך שתפספסו לחלוטין את הציפור הכחולה.

ואנרגיה זו נישאת אף היא על ידי ליקוי החמה. הוא מעניק התחלות חדשות, הוא מעניק אותות ותשורות מהיקוםאך האם תהיו פתוחים לראותם? האם תהיו פתוחים לראות את הציפור הכחולה הממתינה ליד הדלת שלכם?

היקום תמיד מציע לנו דברים, אך עלינו להיות במצב פתוח כדי להבחין בתשורות הללו לקבלן.

הדרך המהירה ביותר להיכנס למצב של קבלה היא לשנות את הלך הרוח שלנו, והדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להתמקד בשפע, בהוקרה ובהודיה לעתים קרובות ככל האפשר.

כאשר אתם מפסיקים להתלונן, לרצות שפני הדברים יהיו שונים או לעסוק בחשיבה המגבילה אתכם, ומקום זאת נפתחים לשפע, אתם פותחים את הדלת ולא רק רואים את תשורת הציפור הכחולה, אלא גם את כל שיש לכם להעניק.

נתינה מטוהר הלב שלכם גם היא דרך נוספת להיפתח לקבלה. זמן זה בשנה [תקופת החגים, המת׳.] נוטה לעורר גם כך את רוח הנתינה, אך ראו אם אתם יכולים לשנות זאת כך שתתחברו למקום הממורכז יותר בלב מאשר למקום של חובת הנתינה.

ליקוי החמה במזל קשת מחובר גם לליקויים שחווינו בחודש יוני 2020. למעשה, ליקוי חמה זה קשור ישירות לליקוי הירח שהתרחש ב-5 ביוני, 2020.

האם אתם זוכרים מה התבקשתם לשחרר מחייכם בעקבות ליקוי הירח ביוני?

כל מרחב ריק שעמו עבדתם מאז אותו זמן יפריח פרחים לאור נוכחות ליקוי החמה הזה של דצמבר.

מרקורי, ״שליח האלים״ פעיל גם הוא בעת ליקוי זה. מרקורי מושל בתקשורת ובשכל שלנו.

לאור ליקוי זה, העוצמות שלנו לברוא ולמשוך אלינו דברים מתגברות, ולכן שימו לב במה אתם בוחרים להתמקד ועל מה אתם חושבים.

הדברים עליהם אתם חושבים יתרחבו, והדבר נכון כפליים לאור עוצמת הליקוי הזה.

אף על פי שעלינו לשים לב לתהליכי החשיבה שלנו ביום הזה, חשוב גם לזכור שהיותנו נאמנים לעצמנו היא מטרה בפני עצמה.

איננו צריכים להיות חיוביים באופן מזוייף. עלינו להישאר מושרשים באמת שלנו, אך בדרך שמעודדת התרחבות. לכן, לדוגמה, במקום להתמקד בטעות או לנסות להעמיד פנים שהיא מעולם לא התרחשה, הכירו בטעות בחביבות והתמקדו במה שאתם יכולים לעשות עכשיו כדי להתקדם.

הרעיון של מרקורי המשמש כשליח האלים עוסק גם בהקשבה לאלוהות הפנימית שלנו. כל אחד מאיתנו מחזיק בתוכו את מהות ״האלוהים״, אז איך תוכלו להתחבר לחלק זה של עצמכם ולהקשיב לחוכמה שהוא חולק?

כאשר אנו מקשיבים לאלוהות הפנימית שלנו במקום ללכת לאיבוד בים הרעש שתכופות סובב אותנו, יש בכך עוצמה רבה גם כן. זהו זמן עבורנו לתרגל עוצמה זו.

ליקוי החמה במזל קשת קורא לנו לקום ולבחון את הברכות הרבות שהסתתרו בצללים. כאשר אנו חושפים לאור את הברכות שלנו, הדבר גם מכוון זרקור על מערכת היחסים שלנו עם היקום.

היקום תמיד מקשיב לנו ומגיב אלינו. אפילו בעת זמנים אפלים אלה כאשר התחושה היא שהיקום לא תומך בנו, הסיבה לכך היא רק משום שנכנסנו לפרק אותו אנו מסוגלים לחוות באופן מאוחד.

אמצו את עונת חייכם, התקרקעו אל אנרגיית ליקוי החמה הזאת, והשאירו את הלב והשכל שלכם מושרשים בנס שאתם.

באופן כללי, ליקי חמה במזל קשת נושא את אחת מהאנרגיות הזוהרות ביותר שחווינו כל השנה.

הישארו פתוחים לאור למרות נוכחות אפשרית של החשכה. חפשו אחר הציפורים הכחולות. הקשיבו לקול הפנימי שלכם והשאירו את לבכם מכוון לכיוון אליו ברצונכם ללכת.