הנומרולוגיה והמשמעות הרוחנית של 12/12

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ביום ה-12 של החודש ה-12 של השנה, מופעל קוד נומרולוגי עוצמתי שיעזור להעלות את תדר גוף האור שלכם, יעניק לכם גישה לממלכות תודעה גבוהות ויביא תחושת השלמה למחזור גדול יותר.

המספר 12 הוא מספר עוצמתי בנומרולוגיה שמייצג שלמות והשלמה. יש לנו 12 חודשים בשנה, ו-12 מזלות בגלגל המזלות, ורק לאחר שחווינו את כל 12 המצבים הללו, אנו יכולים לקבל פרספקטיבה והבנה של התמונה הגדולה יותר בנוגע למקום שבו היינו.

לפעמים, רק כאשר אנו מגיעים לסופו של מחזור, אנו יכולים באמת להתחיל להבין את המסע.

המספר 12 נושא את האנרגיה של המודעות לתמונה הגדולה יותר ותחושת השלמה זו, אך ביום ה-12 בחודש ה-12, האנרגיה הזאת מתעצמת.

אף על פי שאנו יכולים להבין דברים מנקודת המבט הארצית שלנו, הקוד הנומרולוגי 1212 מעניק לנו הזדמנות לראות דברים מפרספקטיבה ומרמת תודעה רחבות יותר.

כדי לעשות זאת, הקוד הנומרולוגי 1212 מסייע להפעיל ולהעלות את תדר גוף האור או שדה האנרגיה שלנו.

לכולנו גוף אור או שדה אנרגיה שקיימים סביבנו. לגוף האור שלנו רובדים רבים ושונים, אך ברגע שהוא מופעל, הוא מאפשר לנו לצאת למסעות ברחבי הממדים ולהגיע לממלכות תודעה ומודעות גבוהות יותר.

על פי האמונה, גוף האור שלנו הוא גם ״כלי הרכב״ שעוזר לנו לחזור לביתנו האמיתי ולאנרגיית המקור.

כלי זה של גוף האור ידוע גם בשם ״מרכבה״ והוא נראה כשתי פירמידות הפוכות הסובבות בכיוונים מנוגדים.

ב-12.12, אנו יכולים להפעיל את המרכבה האישית שלנו בקלות רבה יותר, ואנו יכולים להשתמש באנרגיה הזאת כדי לבחון את אירועי חיינו ממצב מודעות נעלה יותר.

מצב מודעות נעלה יותר זה הוא באופן מהותי היכולת לראות את כל הדברים מבעד לעיניי האהבה.

אהבה טהורה ללא תנאי. אהבה של קסם גדול.

כאשר אנו מפרקים לגורמים כל כאב ומאבק, גורמים אלה קשורים תמיד לחוסר באהבה. כאשר אנו מבינים זאת, אנו יודעים שהתשובה לכל בעיותינו ומאבקינו היא פשוטעוד אהבה. אהבה לאחרים, אהבה לעצמיהתשובה יכולה תמיד להיות טמונה בעוד אהבה.

אנו יכולים לשמוע זאת ולהבין שאהבה מקיפה אותנו, זורמת בתוכנו ומחלחלת מבעד לכל הדברים, אך להרגיש הרגשה זו באופן ממשי מסייע להפוך אותה לאמיתית ועוזר לנו לדעת את האמת של מה שחי בתוכנו.

להרגיש רמת אהבה זו הוא דברמה שניתן להשיג רק ברגעים חולפים, משום שהיא לא תמיד חלק מההתנסות הארצית.

אנו יכולים לחוות מצב זה באופן זמני באמצעות מדיטציה, מציאת השמחה שלנו, כאשר אנו מקיפים את עצמנו באנשים אהובים, באמצעות שהייה בטבע ותרגול הודיה.

באותם רגעים אנו מסוגלים להתחבר לנהר של אהבה ללא תנאי שזורם דרך כולנו, ושמהווה את המארג האנרגטי כולו של היקום שסביבנו.

ב-12/12, קל לנו יותר לקבל גישה למרחב זה ולהגיע אליו, ולכן ביום הזה, הקדישו זמן למדיטציה, לכתיבה, להתכווננות אל הלב שלכם ולתרגול אהבה עצמית.

דמיינו את שדה האנרגיה שלכם סביבכם, וראו אם אתם יכולים להרחיב אותו, להתחבר אליו ולהשתמש בו כדי להגיע לממדים גבוהים יותר.

שימו לב לחלומות שלכם ב-12/12 גם כן, כיוון שהם יהיו, קרוב לוודאי, נבואיים יותר או יכילו מידע מהחלקים העמוקים יותר של נשמתכם.

כדי לסייע לכם בכך, תוכלו אולי לומר תפילה קטנה או להביע כוונה לפני השינה, ולראות אם הדבר מסייע לכם לצאת למסע על פני הזמן והמרחב בחלומותכם כדי לרכוש ידע, חוכמה ולהתחבר לאהבה.

הקוד הנומרולוגי 1212 ״פותח״ אנרגיה חזקה ביותר, לכן התכווננו אליה והשתמשו ביום זה לטובתכם. הרגישו מה נכון לכם, והישארו פתוחים למסרים ולסימנים כלשהם שאולי תקבלו.

תרגיל מדיטציה ליום ה-1212

  1. שכבו פרקדן על הרצפה או שבו בישיבת לוטוס.
  2. עצמו את עיניכם ונשמו 12 נשימות עמוקות כדי להרגיע את המחשבות.
  3. דמיינו את החלק העליון של גופכם (מהברכיים ומעלה) מוקף באור של פירמידה יפהפייה. ראו כיצד הפירמידה נוגעת בשמים ומחברת את הגוף שלכם לממלכות גבוהות יותר.
  4. ברגע שאתם מחזיקים בתמונה זו בחוזקה במחשבותיכם, דמיינו פירמידה נוספת בחלק התחתון של גופכם, המצביעה מטה אל אימא אדמה. דמיינו את אור הפירמידה הזאת מקיף את החלק התחתון של גופכם ומחבר אתכם אל הפלנטה.
  5. ברגע שתמונת הפירמידה איתנה במחשבותיכם, שבו עימה למשך 12 נשימות.
  6. כאשר אתם מוכנים, דמיינו את הפירמידה העליונה מתחילה להסתובב לאיטה עם כיוון השעון ואת הפירמידה התחתונה מתחילה להסתובב לאיטה כנגד כיוון השעון.
  7. המשיכו לדמיין זאת ופשוט התבוננו בתחושות ובסימנים שמתעוררים בגופכם. שבו כאן למשך 21 נשימות או לכמה זמן שאתם מרגישים שנכון לכם.
  8. כאשר אתם מוכנים לסיים את המדיטציה, עצרו את סיבוב הפירמידות וראו את אור הפירמידות מצטמצם ונע קרוב יותר אל גופכם עד אשר גופכם סופג את האור לגמרי.
  9. נשמו 12 נשימות עמוקות והתחילו להניע את אצבעותיכם ובהונותיכם.
  10. כאשר אתם מוכנים, קומו ונערו את גופכם. שתו כוס מים כדי לסייע לנקות ולאזן את האנרגיה.

12/12 שמח!